Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) freemanone válasza koxx (#3100) üzenetére


freemanone
őstag

--->?

[ Szerkesztve ]

(#3102) Integrale


Integrale
veterán

Sziasztok!

Még 80 nap és elméletben jogosult leszek egyéni arcképre. A kérdésem az lenne, hogy mindenképpen kell legyen feje/arca? Mert a nevemhez hűen a megfelelő autót gondoltam a mostani helyére. Ha kell arckép hozzá, akkor elegendő az, ha a szélvédőn átsejlik egy fej?

erre gondoltam, a pilóta helyére pedig Bart Simpson

2.

előre is köszönöm!

"Bad reklám is reklám too"

(#3103) freemanone válasza freemanone (#3101) üzenetére


freemanone
őstag

közben finomítottam rajta egy picit még és ez mellé csináltam kis képet is:
---

(#3104) Tamoo válasza Integrale (#3102) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

mindenképpen kell legyen feje/arca?

Igen.

elegendő az, ha a szélvédőn átsejlik egy fej?

Nem. Kb. 2px jutna egyébként is a fejnek, annyival pedig nem lehet túl nagyot alkotni.
Autó csak verdák stílusban készült, de ehhez olyan alapanyag is kell.

(#3103) freemanone: A nagy kép lehet 2px-el magasabb, a kicsi pedig túl nagy, az ne legyen nagyobb 21-22-től. Nekem egy kicsit mosottnak tűnik, de egyébként nem rossz. Szem alsó részéhez is mehet egy kis fekete kontúr, annyi hogy kb. fele olyan vékony legyen mint felül. Szembogárban is fölösleges több árnyalat, elég homogén barnán fekete körvonallal és abba raksz fehér pöttyöt. Száját-orrár fekete határozott vonallal újrarajzolni, +a nyak lehet világosabb, túl nagy a különbség az archoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#3105) freemanone válasza Tamoo (#3104) üzenetére


freemanone
őstag

köszönöm a tanácsokat, megpróbáltam ebben az irányban alakítani, majd valaki véleményezze.
eretedi véleményezett és hozzá képest az újak:
---
---

[ Szerkesztve ]

(#3106) Tamoo válasza freemanone (#3105) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Erősebb szemöldök nekem jobban tetszett. Kiskép legyen még 1-2px-el kisebb, mert még mindig nagy.

Összességében jó, nálam átmenne. De gif-ként kell menteni! [link]

(#3107) crey válasza Tamoo (#3106) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nekem is, meg most túl nagy a távolság a szemöldöke és a szeme között.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3108) freemanone


freemanone
őstag

újra kellett rajzolnom, mert véletlenül rámentettem a psd-re miután átméreteztem minire.... :W
ám így utólag annyira nem is bánom, ez lett a végeredmény, remélem elfogadható:
---

(#3109) Tamoo válasza freemanone (#3108) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nem nagy egy kicsit a homloka? Mintha "le lenne csúszva" az arc rész. De ha téged nem zavar, én nem bánom hogy ilyen.

(#3110) freemanone válasza Tamoo (#3109) üzenetére


freemanone
őstag

az eredetileg is ilyen, azon nem szeretnék változtatni. ez az állapot nekem megfelel és ha az itteni kötöttségeknek is, akkor szeretném megkapni. :)

(#3111) crey válasza freemanone (#3110) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Pedig szerintem ez a variáns sokkal jobban sikerült, de te tudod.

Csinálj belőle egy 50 és 52 magasat is, majd linkeld be az officialba, és nyomom majd valamelyikre a pecsétet.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3112) .tnm


.tnm
addikt

próba-cseresznye (gyakorlatilag csak körbevágtam, szal biztos, hogy igényel még munkát, a kérdés az, hogy érdemes-e egyáltalán folytatni)

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3113) .tnm válasza .tnm (#3112) üzenetére


.tnm
addikt

próba2

--

[ Szerkesztve ]

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3114) crey válasza .tnm (#3113) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Ez így nem lesz jó. Kontúrok nem léteznek, összemosódik minden rajta. Mi a forráskép? Csúnyan le van csapva a válla is.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3115) .tnm válasza crey (#3114) üzenetére


.tnm
addikt

ok, értem. ez volt az eredeti csak érdekességképp. direkt nem mentem az arcképgyáros topikba, mert még nem voltam biztos benne, hogy ezt akarom, addig meg ne dolgozzon rajta hiába senki (rajtam kívül).
közben eldöntöttem és valszeg nem ez/ő lesz.

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3116) Ndruu válasza .tnm (#3113) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az ilyen képekkel mindig sok munka van, ahogy említettem is a másik topikban. Első próbálkozásra lehetetlen ezekből elfogadható arcképet kreálni, kezdőknek tehát nem ajánlott. Tudom, ez egy próba topik, ahová bárki szerkeszthet, nem is azért mondtam, hogy elvegyem bárki kedvét.

Megmutatom mit sikerült kihozni ebből bő 30-40 perc alatt:

Harrrr!!!!

(#3117) Buci21


Buci21
addikt

ÜDv!
nemsokára meglesz a lehetőségem, hogy új avatarom legyen. Tudna nekem valaki rajzolni egy Tony Iommi kép alapjáv valami szépet?

Előre is köszönöm :D

(#3118) Tamoo válasza Buci21 (#3117) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

akkor elöljáróban:
fotóból nem készítünk avatart!
részletes szabályok itt
arcképgyárosok kérései
arckép kereső

Még van időd ismerkedni ezekkel az írásokkal. :))

(#3119) Iomega


Iomega
őstag

Ndruu:

A nyak íveltsége így tetszene, meg a két fogat kiszedtem. Mi a véleményed?

Ez így megfelelne nekem. :)

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#3120) Ndruu válasza Iomega (#3119) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Délután megcsinálom rendesen.

Harrrr!!!!

(#3121) .tnm válasza Ndruu (#3116) üzenetére


.tnm
addikt

ez a 30-40 perc arcképkészítési viszonylatban soknak, vagy kevésnek számít? mivel a Robot Devil-t leszavaztá(to)k lehet mégiscsak ez lenne.

igazából ezek zavarnak ebben:
a borosta olyan, mintha körszakálla lenne, (főleg ajka felett)
a középső szenzoron nem tudom miért kék karika
az orra lehetne talán kisebb és az orr száj közötti rész nagyobb
és leginkább az eredeti képen is látható zöld vízszintes fénycsík(ok) a szenzorok előtt

ezeket szerinted meg lehet csinálni, vagy nem érdemes ennyit vesződni vele?

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3122) Ndruu válasza .tnm (#3121) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ahhoz képest, hogy a Futuramas professzort kb. 5 perc lett volna elkészíteni, ahhoz képest sok. Most is elszöszöltem még vele fél órát, ennél többet nem tudok rajta javítani.

A zöld fénycsíkokat el kell felejteni, mert bután mutat és gyanítom a véleményezésnél is megbukna (volt már egy hasonló eset [ [link] [link] ]). Egy vízszintes éles vonal "feldarabolja" a képet, ahogy ezen látni is lehet:

Harrrr!!!!

(#3123) .tnm válasza Ndruu (#3122) üzenetére


.tnm
addikt

köszönöm szépen, hogy megint fáradtál vele; bár csak kérdésnek szántam.
az alsó egyébként nekem már jó lenne, ha a felső csík nem olyan széles, és egyik sem ennyire éles (kicsit foltszerűbb), ilyesmire gondoltam (a kicsi képen nem kell, hogy rajta legyenek a csíkok):

nem tudom, hogy ez átmenne-e a véleményezésen. (remélem nem probléma, hogy belekontárkodtam a munkádba :DDD )

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3124) Ndruu válasza .tnm (#3123) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem probléma, de ha már így "kész" van, akkor vidd a két verziót (a csillanás nélkülit és az általad javítottat) és mutasd meg az arcképszerkesztőben.

Harrrr!!!!

(#3125) .tnm válasza Ndruu (#3124) üzenetére


.tnm
addikt

így tettem, köszi

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#3126) koxx


koxx
MODERÁTOR

Egy ráérő arcképes elkészítené nekem vektorosan, sokkal nagyobb felbontásban szeretném és jobb minőségben. Csak a karakter kéne, thx.

[ Szerkesztve ]

(#3127) Tamoo válasza koxx (#3126) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Megcsinálom. Hová lesz? :D

(#3128) Tamoo válasza koxx (#3126) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

ilyenre tudtam [link]

[ Szerkesztve ]

(#3129) koxx válasza Tamoo (#3127) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Fú állat lett, thx :)
Egy ismerősnek polóra, de még lesz rajta egy kis moddolás.

(#3130) mondomén


mondomén
őstag

Hahó!

Csináltam magamnak egy avatart. Mondanátok róla véleményt, illetve, hogy megfelel e egyáltalán a követelményeknek?

(#3131) crey válasza mondomén (#3130) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Szerintem elég elmebeteg - nekem tetszik :) Kicsit túl egyszerű, de volt már itt sokkal rosszabb is... szóval tőlem mehetne.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3132) mondomén válasza crey (#3131) üzenetére


mondomén
őstag

Ja, valami idióta figurát szerettem volna.:D Árnyékolni nem akartam, mert kevés a hely és csak össze folyna ilyen kicsiben szerintem. Amúgy a méret milyen, ennél nagyobb már nem lehet?

(#3133) crey válasza mondomén (#3132) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Miután teljes alakos, így minimális méret növelés még indokolt lehetne, valami bonyolultabb figura esetén. De szerencsére Ő annyira faék egyszerű, hogy ez így van jól, én nem piszkálnék a méretébe se nagyon - eltaláltad az arany középutat vele. :K

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3134) mondomén válasza crey (#3133) üzenetére


mondomén
őstag

Okés, átvittem a másik topikba. A kicsi nem sikerült, azt rábízom a profikra.:)

(#3135) crey válasza mondomén (#3134) üzenetére


crey
MODERÁTOR

azt is a PSD-ből szoktuk kiexportálni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3136) mondomén válasza crey (#3135) üzenetére


mondomén
őstag

Értem. Megcsináltam különböző méretekben, hátha valamelyik jó lesz.
-- -- --

szerk.
A legnagyobb, illetve talán az előtte lévő nincs úgy összemosva. Nem tudom azok megfelelnek e, a méret korlátban benne vannak... Esetleg ezeken a kis képeken még szoktatok szerkeszteni, hogy méret növelés nélkül is jól kivehetőek legyenek?

[ Szerkesztve ]

(#3137) crey válasza mondomén (#3136) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bocsi, nem írtam le neked. Ilyenkor általában kiemeljük csak a fejet a kisképhez, mert pont így járunk vele, mint te... Sorry. Szóval érdemes "csak a fejét" kivágni.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3138) mondomén válasza crey (#3137) üzenetére


mondomén
őstag

Levágtam a karját:), meg nagyobbítottam a szemén és egyszerűsítettem a fogán. Remélem így már jó lesz.
- - -

(#3139) crey válasza mondomén (#3138) üzenetére


crey
MODERÁTOR

a legkisebb szerintem jó.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3140) Rotate


Rotate
veterán

vajon ez a kép megfelelő lehet egyéni arcképnek? ez egy fél Daft Punk mellesleg :)

[ Szerkesztve ]

(#3141) Racze válasza Rotate (#3140) üzenetére


Racze
tag

foglalt

****

(#3142) Rotate válasza Racze (#3141) üzenetére


Rotate
veterán

oh látom, bár az nem tetszik... no mindegy, azért köszi :)

(#3143) crey válasza Rotate (#3142) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem volt kérdés ;) :D

Nem kérhetsz olyan arcképet, amit valaki használ.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3144) Rotate válasza crey (#3143) üzenetére


Rotate
veterán

ja értem, mondjuk azt nem értem, hogy egy teljesen más képpel mi a gond, még ha ugyanarról is van szó, de mindegy, nem fogok itt okvetetlenkedni, még egyszer köszi

(#3145) koxx válasza Rotate (#3144) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Attól még ugyanaz a karakter, mást kell keresned.

(#3146) S e t h


S e t h
nagyúr

Tudnátok nekem tanácsot adni ezzel a képpel kapcsolatban?Meglehetősen sokat próbálkoztam már vele és még távolról sem tűník késznek, ezért kérném szakavatottabb tanácsát, illetőleg segítségét.A személy még nincs kiválasztva a fórumon, sokáig törtem a fejem milyen karaktert válasszak és rá esett a választásom.
Előre is köszönöm a segítséget!
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#3147) koxx válasza S e t h (#3146) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ebből kizárt, hogy elfogadható avatar lesz.

(#3148) Rotate


Rotate
veterán

végre találtam két karaktert ami nem foglalt még, szerintetek ezek közül valamelyik képnek érdemes lenne nekiállni, "háttérteleníteni"? szóval, hogy lehetne-e ezekből elfogadható avatar?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3149) crey válasza Rotate (#3148) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Készült egy ilyen. Ha megfelel, hozd át a hivatalos topikba. A szerkesztést inkább ott csináljuk.

---->

Közben megvariáltam, mert így hogy nem láttad, hogy épp szeletel, úgy nézett ki, mintha magához nyúlna.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3150) Rotate válasza crey (#3149) üzenetére


Rotate
veterán

nagyon fasza lett, egyelőre még egyéni elbírálásra várok, azért még csak nézelődtem, hogy mit lehetne választani, de ez nagyon szuper lett :) remélhetőleg mehetek tovább, és akkor viszem is :)

nagyon szépen köszönöm :) nem gondoltam, hogy egyből meg is csinálja valaki :)

(margóra: Randy-t ismerve, az sem lenne meglepő, ha magához nyúlna :D )

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.