Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Speedhs


Speedhs
őstag

-

[ Szerkesztve ]

(#3452) Speedhs válasza Speedhs (#3451) üzenetére


Speedhs
őstag


Idáig jutottam vele, megpróbáltam képből "átrajzosítani"

(#3453) Ndruu válasza Speedhs (#3452) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ki ez, mi ez? A rajzosítás nem csak annyiból áll, hogy körbevágjuk a képet, ráeresztünk egy filtert és lekicsinyítjük.
Akárki is legyen a képen, keresni kell róla egy rajzos képet, abból már el lehet indulni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3454) Speedhs válasza Ndruu (#3453) üzenetére


Speedhs
őstag

LOST- eltűntek sorozatból Jack Shephard.
Erről a képről szerkesztettem ki: [link]

(#3455) Speedhs válasza Speedhs (#3454) üzenetére


Speedhs
őstag

Erről mi a véleményed? Csak úgy a stílus miatt megtetszett.
http://fc01.deviantart.net/fs70/i/2014/002/1/4/fmeh_by_kastoway-d70kysb.png

(#3456) Ndruu válasza Speedhs (#3455) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nagyon szép kép, de túl részletes, ebből semmi nem látszik (nem kivehető, nem felismerhető) arckép méretben.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3457) Speedhs válasza Ndruu (#3456) üzenetére


Speedhs
őstag

Igazad van. Nézelődök még. :DDD

(#3458) Speedhs


Speedhs
őstag

Na, végre megtaláltam a hozzám illőket. :D
Oroszlánkirályból Rafiki, a majom. Vagy a kis szimba. [link]

Jobb lenne a szimba, de van arról másnak is avatarja, mondjuk azokon nem kicsi. :D

Talán ezek akkor Rafikiről: [link]
Vagy ez

[ Szerkesztve ]

(#3459) Ndruu válasza Speedhs (#3458) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

A majom szerintem megoldható, Simba a másik Simba miatt lehet nem lenne engedélyezett.

Fáradj át az arcképszerkesztő topikba, ott egy szabad arcképgyáros majd elkészíti neked az arcképet.

Harrrr!!!!

(#3460) Speedhs válasza Ndruu (#3459) üzenetére


Speedhs
őstag

Rendben, köszönöm a segítséget!

(#3461) vond válasza csabám (#3443) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Szia!

Ha még szükséged van rá, akkor tessék: ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3462) csabám válasza vond (#3461) üzenetére


csabám
addikt

Szia.

Igen. Nagyon köszönöm!

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#3463) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy linkelhetek képeket érdeklődés képpen, hogy megfelelnek e a szabályoknak, és hogy megoldható belőlük egyéni arckép szerkesztése?
Még nem vagyok rá jogosult, de egy hónapon belül az leszek kb. És már elég régen eldöntöttem, hogy mit szeretnék.

Előre is köszönöm a választ.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3464) Timocicu válasza .LnB (#3463) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Szerintem odébb van az még, mint 1 hónap ... :U

Majd 2500 nap után ... :K

" I. Arcképhez való jogosultság megállapítása

Ki jogosult egyéni arcképet kérni?
a.) 800 napja regisztrált nick és minimum őstag rang, vagy
b.): 2500 napja regisztrált nick és minimum senior tag rang, vagy
c.) 10 címlapos, szakmai cikk (fele kiemelt) a Logouton,

ÉS nem volt kitiltása vagy figyelmeztetése.

Ha azonban volt, akkor egyéni elbírálás lesz: kb. 2 hét múlva lesz válasz a topicban. "

Itt mazsoláztam ... :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#3465) Ndruu válasza .LnB (#3463) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megszerkesztetheted egy ráérő arcképgyárossal a képet előre, de mivel nincs lefoglalás, ezért előfordulhat, hogy a kész képet időközben elviszik az orrod elől (nem szokott előfordulni, hiszen ilyen esetekben azt tanácsoljuk, hogy beszéljék meg egymás közt a felek, hogy kié legyen az arckép).

Timocicu: Valószínűleg előbb jön össze neki az őstag rang, mint a 2500 nap.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3466) Timocicu válasza Ndruu (#3465) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Segítő volt a szándékom ... :B Már én is nagyon várom, de nekem még jó néhányat aludnom kell addig, mire jogosult leszek. :O :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#3467) .LnB válasza Timocicu (#3464) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem pedig ezt is beleszámítva 39 komment után.

(#3465) Ndruu Ja! Szó sincs ilyenről, hogy előre meg szeretném csináltatni. Csak arra lennék kíváncsi, hogy alkalmas e amiket kinéztem, és mennyire szerkeszthető? Így is segítsem az arcképkészítő későbbi munkáját, és elkerüljem azt, hogy amit kiszemeltem nem is alkalmas arcképnek. Ennyi az egész.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3468) Ndruu válasza Timocicu (#3466) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tudom, nincs is semmi baj, csak mondtam.
Előbb-utóbb neked is lesz egyéni arcképed, bár ahogy észrevettem, a csajoknak nehezebben jön össze egy ilyen kockáknak kitalált fórumon.

.LnB: Mutasd a képeket!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3469) .LnB válasza Ndruu (#3468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem döntöttem még melyik az elsődleges kiszemelt. A lényeg, hogy a Metal Gear Solid sorozatból Big Boss-t szeretném.
kép1[L:/dl/upc/2014-01/14/176355_wokoxsqixaf823hy_metal_gear_3_5_snake_rider_by_kain_moerder-d614eks.jpg](IMG:/dl/upc/2014-01/14/176355_wokoxsqixaf823hy_metal_gear_3_5_snake_rider_by_kain_moerder-d614eks.thumb.jpg)Kép2(/IMG)[/L]
Kép3
Kép4

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3470) koxx válasza Ndruu (#3468) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

tildynek és Kidusnak sikerült :)

(#3471) Ndruu válasza .LnB (#3469) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Erre már mondom is gyorsan, hogy foglalt a karakter, nem lehet belőle még egy.

koxx: Így hirtelen nem is tudnék rajtuk kívül több hölgyet mondani, akinek sikerült.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3472) koxx válasza Ndruu (#3471) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ladylorien arcképgyáros, de ő is csak a titulus miatt.

(#3473) .LnB válasza Ndruu (#3471) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg: "- ha egy karakter foglalt, azt más nem választhatja."

Azt hittem csak ugyan az az avatar nem lehet. Na ugye jó, hogy kérdeztem :)
Az esetben sem lehet, ha külön megkérem az eredeti "tulajdonost"?

Ha nem lehet akkor meg is van a másik, amire nem is kell külön kérdés, mert akkor egy Tardis lesz a Doctor Who sorozatból :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3474) Bjørgersson válasza .LnB (#3473) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És a Tardisoknak hol van arca? :P

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3475) .LnB válasza Bjørgersson (#3474) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Anyám de sok a baj velem :O
Kész. Bocsánat. Alapvető ovodások álltal érthető szabályt sem vagyok képes felfogni.
Elásom magam!
Kicsit sok már ez a 9óra itt melóba.
Szépen átgondolom még ezt rendesen, mert ezek után meg sem érdemlem. :D

szerk.: Most rákerestem, hogy "űrhajós", abból van 3. Akkor ez a szabály csak konkrét karakterekre vonatkozik? Son Goku van négy...

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3476) koxx válasza .LnB (#3473) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Telefonfülke sem a legjobb választás...

(#3477) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most, hogy keresgéltem mi foglalt, mi nem. Van pár azonos avatar. Ennek mi a pontos szabálya akkor?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3478) Timocicu válasza Ndruu (#3468) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Igen sajna! :B Pedig igyekszem ... :K

.LnB: Akkor hajrááááááá .. :C :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#3479) freemanone válasza .LnB (#3477) üzenetére


freemanone
őstag

Az, hogy régen lehetett, de mostmár nem lehet egyáltalán. Változnak a szabályok itt is ugye, de ez miatt nem vették el a már beállított és használt arcképeket.

(#3480) .LnB válasza freemanone (#3479) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Értem, köszi a választ! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3481) Wyll válasza koxx (#3472) üzenetére


Wyll
őstag

VoDaFoNe

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3482) axioma válasza Ndruu (#3468) üzenetére


axioma
veterán

Miert, a kocka meg a lany diszjunkt halmazok? :Y
Felteszem akkor en mint arckepes meg se szolaljak... :)

Mondjuk nekem igaz, hogy egy regi, jatek miatt letrehozott reg-em ujraelesztese es utana aktiv forumozasba kezdes utan a 2500 megvolt, de mint latszik 1 ev alatt dumaltam annyit, hogy mar az ostag is megvan...

[ Szerkesztve ]

(#3483) Bjørgersson válasza axioma (#3482) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha jártam volna matek1re most tudnám mi az a diszjunkt. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3484) axioma válasza Bjørgersson (#3483) üzenetére


axioma
veterán

:))
Pedig tenyleg nem direkt volt, en pont szeretem a matek fogalmakat masra is rahuzni, mert pontos definicio van mogottuk... kevesbe' felreertheto es/vagy sokkal tomorebb, mint a koznyelvi. Most peldaul hogyan fogalmaztam volna meg, ha behelyettesitem azzal, hogy ket halmaz amiknek nincs kozos elemuk?

(#3485) Wyll válasza axioma (#3484) üzenetére


Wyll
őstag

Én tökéletesen értettem. Természettudomány powaa! :DDD

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3486) Bjørgersson válasza axioma (#3484) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valóban egyszerűbb egy szóval leírni. :)

Még PindurAnna is ott van az egyéni arcképes hölgyek közt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3487) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sokat olvasgattam most az arcképek témájában, és egy érdekes dologra bukkantam. Mivel ugye BigBoss a Metal Gear szériából foglalt. Elkezdtem gondolkodni Raiden karakterében. Meg is kérdeztem szabad is. Csak éppen nem tetszik ami a szabad arcképek közt szerepel. Miután feltúrtam deviantart.com-ot alkalmas képek után, teljesen véletlenül találtam rá erre a hsz-re Ndruu kollégától.
Azt szeretném kérdezni, hogy annak van valami különösebb oka, hogy ez nincs a felhasználható arcképek között? Mert én komolyan elgondolkodnék a választásán amennyiben nem ütközik akadályban. Iszonyat szép munka.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3488) freemanone válasza Bjørgersson (#3486) üzenetére


freemanone
őstag

Timyyy is bővíti a listát! :) Vannak azért egy páran.

(#3489) Timocicu válasza freemanone (#3488) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Majd próbálok én is belehúzni, de nem egy tipikus nőcis oldal ... :( Eddig amivel próbálkoztam, mind kudarcba fulladt, pedig volt már néhány kezdeményezésem ... :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#3490) koxx válasza .LnB (#3487) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Lehet véletlen kimaradt.

(#3491) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szeretnék megkérni valaki, ha van egy kis szabadideje, tegyen nekem egy próbát ezzel a képpel. Van egy másik alternatíva is, de mivel nem értek a képszerkesztéshez nem tudom eldönteni melyik lenne a jobb választás.
Előre is nagyon köszönöm.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3492) vond válasza .LnB (#3491) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Ha addig nem csinálja meg senki, jövő hét elején megpróbálom. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#3493) .LnB válasza vond (#3492) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Örök hálám! :R

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3494) #51177472


#51177472
törölt tag

Tisztelt fórumtagok,

Régóta tudom hogy kit szeretnék leendő arcképemnek, de sajnos hiába próbálkozom nem tudok elkészíteni egy elfogadhatót, így szeretnék megkérni valakit, hogy elkészítse ha lehetséges. Szerintem ez egy jó kép alap, próbáltam úgy nézni, hogy a lehető legkevesebb legyen vele a macera.
A képet úgy szeretném, hogy a pulcsi is rajta legyen ha lehetséges.
Nagyon hálás lennék, ha valaki meg tudná csinálni.
Maga a kép.

Előre is köszönöm.

(#3495) koxx válasza #51177472 (#3494) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem jó az alapanyag. Render kép, majdnem fotóminőség. Kétlem, hogy neki fog állni bármelyik arcképgyáros. Amúgy van egy leadott WM kép, a tulaja nem akarta tovább használni.

(#3496) #51177472 válasza koxx (#3495) üzenetére


#51177472
törölt tag

Értem. :(
Szerk.: Megvan, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3497) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Ndruu csinálta az egyéni arcképem, amit most elkértem tőle, mert pólóra szeretném rakatni. Egy PNG-ről van szó, de Őt már nem akarom ezzel zargatni. Megtenné valaki, hogy körbevágja, hogy átlátszó háttere legyen?
Köszönöm előre is!

(#3498) Wyll válasza dodopek (#3497) üzenetére


Wyll
őstag

Pedig őt zaklasd, mert ez így egyrészt nagyon kicsi, másrészt minden megvan neki eredeti nagyban is, és simán kiexportálja neked egy átlátszó png-be.

Mondjuk ha direkt így pixelesen akarod pólóra, az is egy lehetőség :)

Jaaaaa, hogy megvan a PSD? Hát akkor adjad!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#3499) Ndruu válasza dodopek (#3497) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Átlátszó hátterű képet adtam, de ezek szerint rosszul mentetted le, vagy rosszul próbálod megnyitni. Kattints a linkre, megnyílik a kép, jobb klikk a képen, Kép mentése, kiválasztod a gépen a célmappát és lemented. Aztán elindítod a képszerkesztő programot és megnyitod vele a képet (Fájl - Megnyitás).
Ha böngészőből másolod és úgy illeszted be a képszerkesztő programba, akkor nem átlátszó a háttér.

Privátban meg bármikor lehet írni, legtöbbször azonnal tudok is válaszolni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3500) Bjørgersson válasza Ndruu (#3499) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nálam átlátszó a háttér.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.