Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Hasek válasza Ndruu (#3349) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Hát nem is voltam aktív. 2x jöttem talán fel, egyszer egy apróhirdetés miatt, másszor meg hogy az arcképes írásban pótoljam a hiányzó képeket(amik így 1 év után újra hiányoznak :((( ) Más eset nem rémlik, hogy aktívabb lettem volna. Röviden meló-suli-meló-egyetem. Lényegében össze is foglaltam az elmúlt 3 évet. :D

Köszi a segítséget. Ezeknek megvan a nagy változata? Ha nem gond kicsit dolgoznék még rajta. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#3352) Ndruu válasza Hasek (#3351) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Értem. Sejtettem, hogy munka+suli, fontos dolgok ezek.

Itt van a fájl, mókolhatsz vele.

Harrrr!!!!

(#3353) Hasek válasza Ndruu (#3352) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Köszönöm!

Egy kicsit megfaragtam a száját, illetve ha szabad akkor egy leheletnyi árnyékot is adtam a nyakának és állának, de csak épp egy keveset. Remélem ezekkel a módosításokkal is okés.

Üdv. H

(#3354) Ndruu válasza Hasek (#3353) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Jó lett, bár én #CDC5AF-re szoktam optimalizálni (maradhat így is, mert ez a szín is jó).
Tedd be az arcképszerkesztőbe, ott majd kapsz rá két pecsétet és ki utána ki is cserélik.

Beállítás után majd nevezd is meg, kérlek.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3355) Hasek válasza Ndruu (#3354) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Megtörtént, meg akkor majd meg is nevezem. Köszi még egyszer a segítséget! :R

Üdv. H

(#3356) planbmokus


planbmokus
senior tag

Sziasztok!

A 2-es topicban volt egy ilyen kérésem, gondoltam bedobom ide is, mert ott senki nem reagált :( .
Itt az engedélyem is.

Üdv: planb

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#3357) Ndruu válasza planbmokus (#3356) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Elkészült. Jelezd ha megfelel!

Harrrr!!!!

(#3358) planbmokus válasza Ndruu (#3357) üzenetére


planbmokus
senior tag

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#3359) kasa85 válasza kasa85 (#3347) üzenetére


kasa85
őstag

Az első arcképét tudnátok beilleszteni amit majd arcképnek kirakhatok előre is köszönöm a segítséget.
Illetve a másodikról is tudtok egy gyors képet a kettő közül valamelyiket beraknám szívesen.
Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3360) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok! Első avatarom, mit gondoltok róla? Tudom hogy még nem túl jó,de azért kíváncsi lennék a véleményetekre :U Márcsak a hátterét kell megoldanom.

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3361) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, az Android OS topik képének a lecseréléséhez.
Szóval egy ügyes arcképgyáros, vagy PS mester meg tudná oldani, hogy ezen a képen az utolsó robotnak egy ilyen legyen a kezében? :)
Előre is köszönöm, ha tud valaki segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#3362) Tamoo válasza ted_mosby (#3360) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ez gyakorlatilag egy fénykép lekicsinyítve, kicsit elmaszatolva. Semmilyen tekintetben nem felel meg az itteni követelményeknek. Ne vedd sértésnek.

Nézd meg pl. ezeket:
[link]
[link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#3363) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok egy újabb kérés.
Tudnátok nekem legyártani egy ilyen képet ezer hálám,és köszönetem lenne ha igen nem tudom hogyan kell ezért inkább hozzátok fordulok. :R
Remélem még nincsen :R
Amennyiben,ha igen hol tudom le csekkolni mi van meg,és mi nincsen :F
Arnold Schwarzenegger .

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3364) föccer válasza kasa85 (#3363) üzenetére


föccer
nagyúr

[link]

Google megmondja :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#3365) koxx válasza kasa85 (#3363) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De már van, mást kell keresned.

(#3366) kasa85


kasa85
őstag

Köszi mindkettőtöknek :R
Pont a példaképemet lestoppolták :W :O
Akkor legyen ez valamilyen formában grafikusan ha tudjátok.
Link.
Jake-Sully
Avatart az Avatarhoz :DDD

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3367) kasa85


kasa85
őstag

Sziasztok találtam egy képet ha valaki meg tudná szerkeszteni profil képnek megköszönném.
Link
jake sully

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3368) pepe091 válasza pepe091 (#3361) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Közben az eredeti készítő megtette: [link] :DDD

(#3369) Mardel92


Mardel92
tag

Hali!

"Mardel" kutyából tudnátok valami jó avatart csinálni? :)
Egy kicsit még odébb vagyok az egyénitől, de addig is jó lenne más oldalakon, olyan kevés a választás sok helyen :)

Köszönöm!

Szerk.: Valami olyan kéne, ahol nevet, arról kaptam a becenevem :P

[ Szerkesztve ]

(#3370) Ndruu válasza Mardel92 (#3369) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Itt a PH-n ez az arckép már foglalt, tehát más nem kérheti ezt a karaktert.

Harrrr!!!!

(#3371) koxx válasza Mardel92 (#3369) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Más oldalon használhatod, de itt már nem. Hacsak a gazdája le nem cseréli addig.

(#3372) Mardel92 válasza Ndruu (#3370) üzenetére


Mardel92
tag

Oh, csak a Mardelra kerestem rá, Muttley-ra nem. Hát kár, bár nekem még úgy is odébb van, azért máshova jó lesz.
Köszönöm!

(#3373) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok! Ugyan még nem vagyok jogosult, de azt olvastam hogy itt lehet kérni már ilyenkor is megszerkesztettni a képet, és kiváncsi vagyok hogy ebből mit tudtok megcsinálni :) Arsene Wenger Portrait
Rá esett a választás :)

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3374) koxx válasza ted_mosby (#3373) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom ki fog ennek nekiállni mert közel fotó minőségű a render, nem 5 perces munka.

(#3375) ted_mosby válasza koxx (#3374) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Oké akkor keresek rosszabat ;)
ehhez mit szólsz? Az egyik kedvenc szíészem karikatúrája: Robert Knepper . Ezt már könnyebb lenne?

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3376) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a kompetens avatar szerkesztő kollégáktól. Szeretnél egy Bender-es avatart, de sajnos nálam szétesett a kép mikor levettem 65x65-re + sokan mondják, hogy nem épp könnyű feladat, igaz az lent linkelt kép kb kész van (meg is csináltam rajta a háttér törlést, stb., csak a kicsinyítéssel volt bajom)

Róla lenne szó, megköszönném ha valaki segítene megcsinálni vagy csak leírná mit ronthatok el hogy atom pixeles lesz a kép.

Előre is köszönöm :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3377) pepe091 válasza TheProb (#3376) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

A karakter többszörösen foglalt, így mást kell majd választanod.

(#3378) TheProb válasza pepe091 (#3377) üzenetére


TheProb
veterán

De benderből se csak 1 van, 2 felhasználó is használja, azok is eltérőek egymástól és az enyém is tőlük. + Az adatbázisban is van 1 karakterről több avatar, szintén más beállításban.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3379) pepe091 válasza TheProb (#3378) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Régen mások voltak a szabályok. Nem lehet több belőle, mást kell keresned.

(#3380) TheProb válasza pepe091 (#3379) üzenetére


TheProb
veterán

Ez esetben, ebből ki lehetne hozni 1 avatart? (természetesen csak Bart arca lenne rajta)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3381) pepe091 válasza TheProb (#3380) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#3382) TheProb válasza pepe091 (#3381) üzenetére


TheProb
veterán

De ez "elbarto" a másik meg "bartman", ennyire szigorú a szabályzat? akkor elég szűk a használható karakterek száma :(

Akkor ez?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3383) pepe091 válasza TheProb (#3382) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mindkettő karakter Bart Simpsont ábrázolja. Attól, hogy egyszer beöltözött Bartman-nek, és El'Barto volt a beceneve olykor, még nem lesz külön karakter. Én már csak tudom. ;)

Szerintem ez sem egy túl jó alap, de egy arcképgyáros majd megmondja, hogy elvállalja-e..

(#3384) TheProb válasza pepe091 (#3383) üzenetére


TheProb
veterán

itt fognak rá válaszolni az illetékesek?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3385) pepe091 válasza TheProb (#3384) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Majd ha megkaptad a zöld utat az engedélyedre, akkor ide írj, linkelve az engedélyt, és a kívánt képet.

(#3386) TheProb válasza pepe091 (#3385) üzenetére


TheProb
veterán

Köszönöm a segítséget :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3387) kasa85 válasza kasa85 (#3366) üzenetére


kasa85
őstag

:U :R
Engedély.

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3388) Ndruu válasza kasa85 (#3387) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Tessék átfáradni ide.

Harrrr!!!!

(#3389) kasa85 válasza Ndruu (#3388) üzenetére


kasa85
őstag

Köszi elnéztem :B :R

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#3390) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok, ezzel már el lehetne kezdeni az Arcképkészítést? Tudom még közel se vagyok hozzá csak kiváncsi vagyok, mert tuti hogy őt szeretném. Köszönöm a Link: [link]

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3391) koxx válasza TheProb (#3382) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ez talán jó.

(#3392) gabo89


gabo89
senior tag

Üdv!

Csináltam egy arcképet. Engedélyem.

Kérdésem, hogy megfelelőre sikerült?

[ Szerkesztve ]

indul a sörös aludni

(#3393) Ndruu válasza gabo89 (#3392) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Túl nagy, homályos, életlen, nincsenek megerősítve a kontúrok, .png formátumú.
Rák uram az arányai miatt amúgy sem szerencsés. Ha tényleg ezt a karaktert szeretnéd, akkor bízd az arcképgyárosokra a feladatot, mert jelentős módosításokra van szükség, hogy arckép legyen belőle.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#3394) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Sziasztok most kezdtem el foglalkozni PH-s avatarok készítésével, és még kezdő vagyok, arról érdeklődnék hogy mit kell még rajta csiszolnom ahhoz hogy elfogadják majd esetleg a Modik is? Köszi :K

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3395) Ndruu válasza ted_mosby (#3394) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Első ránézésre nem tűnik rossznak, bár ekkora méretből nem tudom megmondani, hogy rendben vannak-e a kontúrok.
Hibák:
- nem .png-be kell menteni, hanem .gif-be (mattítás #CDC5AF, #B4B6B1 vagy #DAD5C7 színekre)
- a jelenlegi 50x43 pixeles méretnek nincs értelme, az üres helyeket nyugodtan levághatod (1-1 pixel maradhat a széleken), így nagyobbra méretezheted az arcképet. ~47x47 vagy ~49x49 pixeles méret megfelelő lehet.

Harrrr!!!!

(#3396) ted_mosby válasza Ndruu (#3395) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Kösz mindent! :K Megyek is vissza a "műhelybe".

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#3397) waithEard


waithEard
őstag

Sziasztok!

Egy Karan S'Jet képet csináltam, szeretnék tanácsot, instrukciót kérni hozzá.
Ez lenne az:

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#3398) koxx válasza waithEard (#3397) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem jó. Túl sok kütyü van rajta, homályos, nem jók/nincsenek kontúrok. A szemei összefolynak.

(#3399) waithEard válasza koxx (#3398) üzenetére


waithEard
őstag

Ötletet \ segítséget a javításához tudnál adni?

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#3400) Kloden


Kloden
senior tag

Sziasztok, első próbám ez a macsek lenne.

Remélem még nincs ilyen avatar, én nem találtam.
Mit kéne még javítanom?

[ Szerkesztve ]

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.