Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69851) Outlander válasza daninet (#69850) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom, adtam neki egy esélyt. :)

Gotham... egy batman before ever after?! :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69852) daninet válasza Outlander (#69851) üzenetére


daninet
veterán

előtte játszódik, Bruce Wayne még csak kisgyerek megölték a szüleit és az után nyomoz egy nyomozó. De Batman ellenségei is rendre feltűnnek, és követhető hogyan jutnak oda ahova.
Eléggé képregényes, nekem tetszik a hangulata.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69853) DeltaPower válasza Outlander (#69848) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mer nem értesz hozzá :D A Lucy kimondottan jó volt a mostani filmek színvonalához képest, a transformers viszont szar és ráadásul még rohadt hosszú is.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#69854) Outlander válasza daninet (#69852) üzenetére


Outlander
őstag

Ki az a Bruce Wayne? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69855) daninet válasza Outlander (#69854) üzenetére


daninet
veterán

batman civilben :P

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69856) Outlander válasza daninet (#69855) üzenetére


Outlander
őstag

Írd ki ha spoilerezel... most így hogy nézzem a batmat ha tudom, h ki ő?! :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69857) daninet válasza Outlander (#69856) üzenetére


daninet
veterán

néha nem tudom eldönteni, hogy komolyan beszélsz, vagy hülyéskedsz :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69858) Devid_81 válasza daninet (#69850) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Teged soha nem vonzott a gondolat: "szoke no gondolkodik" ?
En is beleestem a csapdaba, es meg kell mondjam, hogy nem csalodtam abbanm a filmben agyeltalan, ugyanis pontosan akkora szardarab volt mint vartam :K

...

(#69859) Chaser válasza daninet (#69857) üzenetére


Chaser
titán

nincs tehetsége a színészethez, amikor a hülyét adja abban semmi mesterkélt nincs... ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#69860) daninet válasza Chaser (#69859) üzenetére


daninet
veterán

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69861) daninet


daninet
veterán

Nem mondom meg melyik kocsmában szerencsétlen pultoslány ma annyira sötét volt ... nem az eszéért alkalmazták, maradjunk ennyiben.
Társaság hölgytagja kissé megfázva, de az ivástól nem elzárkózva egy rumos teát kért. Odamegyek, mondom egy rumos tea lesz kis rummal. Kinyitja a teás dobozt, és valahol a barackos és az epres tea között remélte felfedezni a rumos filter. Néz rám kétségbeesetten, mondom a piros. :D
Odarakja a pirosat, oké mondom, akkor jöhet a rum. Itt felfogta mit akarok, de ekkor már egy perce próbálta összerakni a dolgot, elkezdi maga mögött keresni a polcokon a rumot, 15-20mp eltelik nézi a piákat, mondom a Captain Morgan jó lesz.

Hatványozottan veszélyes volt a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69862) TeeBee73 válasza daninet (#69861) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Puskát kellett volna hozni..." :)

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#69863) D@ni88


D@ni88
addikt

(#69864) Outlander válasza daninet (#69861) üzenetére


Outlander
őstag

Ez a blekketes szőke csaj? Az amúgy telleg nagyon egyszerű, no de nem az eszéért van ott abban a pozícióban. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69865) TeeBee73 válasza Outlander (#69864) üzenetére


TeeBee73
addikt

A blekket az nem kocsma, kérlek, hanem dekondicionáló. Kocsma pl. a Szívós. Ettél ott annó' hurka-kóbászt? Az valami borzalmas volt. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#69866) daninet válasza Outlander (#69864) üzenetére


daninet
veterán

ráhibáztál :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69867) Ramius


Ramius
őstag

:U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#69868) bsh


bsh
őstag

ez kicsivel előttem történt tegnap. :U

(#69870) TeeBee73 válasza bsh (#69868) üzenetére


TeeBee73
addikt

És még nem kaptak el? Ügyes! :K

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#69871) Outlander


Outlander
őstag

MIért nem sír a kisfiú miután elesett a biciklivel?

Mert a kormány átszúrta a tüdejét.

Vártam h majd mindenki isteníteni fogja, de most kivételesen egyhangú volt a topik.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69872) DeltaPower válasza Outlander (#69871) üzenetére


DeltaPower
őstag

Vegyen rá ilyen markolatot [link]. Garantált hatás első próbálkozásra. :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#69873) bsh válasza DeltaPower (#69872) üzenetére


bsh
őstag

:U

(#69874) bsh


bsh
őstag

úgy látom mindenki odavan a buliba'.... :U

(#69875) Devid_81 válasza bsh (#69874) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En oda nem jarok :N
Nem szeretem ha tul meleg van korulottem ;]

...

(#69876) TeeBee73 válasza bsh (#69874) üzenetére


TeeBee73
addikt

Aha! Ezek szerint, Te voltál az a fekete gumiruicis srác, aki oly kedvesen magához ölelt. ;] :P :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#69877) Outlander


Outlander
őstag

Egy másik topikból...

[link]

egyedi ez iet nem kapsz

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69878) Outlander


Outlander
őstag

kotsog troll

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69879) alázógyík


alázógyík
őstag

Drogokkal előtte/utána..

Van 1-2 nagyon kemény. :Y

(#69880) bsh válasza alázógyík (#69879) üzenetére


bsh
őstag

van egy eladó samsung 830 /64GB

[ Szerkesztve ]

(#69881) Devid_81 válasza bsh (#69880) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Van elado SSD-d? :U
:DDD

...

(#69882) juhiati


juhiati
tag


Nem mondom hogy melyik utca elejére kéne kirakni. ;] ;]

Battletag: Juhos01#2594 || Steam: juhosati

(#69883) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Pedig azzal a windowsal jol kellene menjen ;]
En azt hittem ezek a kokanyolt szarok meg/mar az XP-s korszaknal kihaltak vegleg... :W

...

(#69884) Outlander válasza Devid_81 (#69883) üzenetére


Outlander
őstag

Mostanában kezdték el a win7-et is tuningolni... de nagyon kevés az ilyen utólagos munka, mert itt már kell hozzá 5-10gb-nyi keretrendszer + az image is...

De igazából sok értelme nincs, mert egyszerűen annyira jól sikerült a win7, h nincs értelme az utólagos bullshitnek.... az ilyen services kikapcsolásokat meg megtudod oldani windows alól is, reg belepiszkálás nélkül is. :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69885) bsh válasza Devid_81 (#69881) üzenetére


bsh
őstag

:K

(#69886) bsh


bsh
őstag

ha péjpállal fizetek, de az összeg meghaladja a banknál lévő napi limitet (amit elfelejtettem előtte módosítani :B ), akkor lett egy sikertelen tranzakcióm a péjpálnál. ezzel mit csinálnak? megpróbálják újra, vagy mi? vagy csak ott van a bejegyzés, hogy denied oszt kész vége?
közben már emeltem a limiten és kifizettem sikeresen, csak nem akarom, hogy esetleg a korábbis sikertelen tranzakciót újrapróbálják és 2x fizessek a végén.

(#69887) Devid_81 válasza Outlander (#69884) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Anno en is volt amelyik gepre WinXP Winter Edition-t raktam fel, (lusta voltam es tudatlan) nem tagadom, javareszt olyan helyen ahol volt "ralatasom" a gepre, es ha baj volt, akkor tudtam korrigalni.
De amikor valaki masnak csinaltam gepet akkor ment a basic win XP, mivel legtobb esetben annyira elvoltak bacva a kokanyolt XP-k hogy csak na...
Adott gepen (kb amin fejlesztette a raeros turbo-user) altalaban jol mentek azert, es foleg a lustasagon tudott sok embernel segiteni, amikor a DVD verziokon 40 fele "vasarolt" programot is fel lehetett tenni a windowsal :K

...

(#69888) Outlander válasza bsh (#69886) üzenetére


Outlander
őstag

Csak egy bejegyzés... nem próbálja meg újra kifizetni.

Rendszeresen belefutok, mert 500 ft-ra van állítva a limit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69889) Devid_81 válasza bsh (#69886) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Igy meg soha nem jartam, DE szerintem lehet (kellene tudja a paypal vhol) hogy adott sikertelen tranzakcio torlese, vagy ujra probalasa, ha a banknal kozben modositottad a dolgokat.
Csak kerdes a banki piszka atfutasi ideje. :U
Szerk: de lehet csak egy bejegyzes, mint note maradt hatra, es nem kell vele foglalkozni.
Paypalnal amugy is van lehetoseg a visszavonasra meg elkuldes utan is (bar soha nem probaltam)

[ Szerkesztve ]

...

(#69890) daninet válasza Devid_81 (#69887) üzenetére


daninet
veterán

Lustajóska. https://ninite.com/ eztet ismered? Ingyenes legális, egy klikkel felrakja a szükséges programok legfrissebb verzióját.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69891) Outlander válasza daninet (#69890) üzenetére


Outlander
őstag

Én nem látom az Office 2014-et meg a Adobe Fotosoppot, se nem a nero 19-et.. ;]

Amúgy ez nekem is új progi, majd letesztelem. :R

Bár sajátot használok...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69892) Outlander


Outlander
őstag

Végre elment a Sony... már kedztem azthinni h a nyakamon marad... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69893) daninet válasza Outlander (#69891) üzenetére


daninet
veterán

Mert 16 enterrel sorközt csinálni nem elég az Open Office? Emberek 90%-a a félkövér dőlt és betűméret gombig jut el, az van itt is. Megírtam rajta a szakdogám, nyitogatom vele a word doksikat, szerintem príma. A pówer pointot nem kezeli 100%-osan, ott kicsit eldobálja a helyéről a képeket, de ezt leszámítva semmi baja.

Festékvödörrel kitölteni a hátteret pedig elég a GIMP is. Múltkor olvastam egy cikket a PS és a GIMP összehasonlításáról, napi felhasználásra annyira közel van minőségben a PS-hoz, kb minden ugyanúgy elvégezhető. A fő hátrányt a nyomdai alkalmazásánál írták, ott sokan használnak adobe színprofilokat.
Egyébként tényleg mindent tud.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69894) Outlander válasza daninet (#69893) üzenetére


Outlander
őstag

Teljesen egyetértek... :K

Én pl amit nem tudok megoldani a beépített képernyő vágóval vagy a painttel, azzal nem is foglalkozok... :))

Viszont még a legfrissebb openoffice sem tud 100% kompatibilisen megnyitni egy word 97-2000-- stb doksit.
Számtalanszor belefutottam abba h teljesen más a nyomtatási kép a kétszoftverrel.

De erről Gyík is tudna mesélni, mikor kotsog módon drágán nyomtatja a doksikat. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#69895) daninet válasza Outlander (#69894) üzenetére


daninet
veterán

Én két MS office között is láttam már eltérést verziószámok között. Megnyitottuk suliban a jegyzetboltban a szövegest, és szétdobálta a képeket, a szöveg tördelése is szétesett. Egy verziószám volt a különbség a két office között, docx-et használt mindkettő. Otthon leellenőriztem, és nálam jó volt.
Soha nem viszek word dokumentumot nyomtatni, csak pdf-et.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69896) bsh


bsh
őstag

d@ni88-cal mi lehet vajon :U

(#69897) DeltaPower válasza bsh (#69896) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link] ez... :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#69898) bsh válasza DeltaPower (#69897) üzenetére


bsh
őstag

o rly? :U

(#69899) daninet válasza DeltaPower (#69897) üzenetére


daninet
veterán

ó a kis tékozló gyermek :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#69900) DeltaPower válasza bsh (#69898) üzenetére


DeltaPower
őstag

[link] :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.