Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39501) forintuser


forintuser
őstag

:(

Holnapkészítést vállalok.

(#39502) daninet


daninet
veterán

:B

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39503) Outlander


Outlander
őstag

[link] ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39504) forintuser válasza Outlander (#39503) üzenetére


forintuser
őstag

Mennyè inkább teniszezni.:U

Holnapkészítést vállalok.

(#39505) forintuser


forintuser
őstag

Úgy látom mindenki elment teniszezni.:U

Holnapkészítést vállalok.

(#39506) Sósperec


Sósperec
tag

ELADÓ:

AMD Athlon II x3 450 AM3 BOX processzor gyári hűtőjével. 10.000Ft

Samsung Galaxy Gio kártyafüggetlen sötétszürke telefon. Minden tartozékával(töltő,usb,2Gb microsd) dobozában. Szép állapotban. 20.000Ft +műanyag hátlapra pattintható tok 1.000Ft

Case Logic 10" tablet tok 3.500Ft

(#39507) alázógyík


alázógyík
őstag

Holnap Hegyalja Fesztivál! :))

(#39508) M_o_g_y_i válasza alázógyík (#39507) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

He??? :U
Géjfesztet akartál írni, ugye? :DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39509) aXXon


aXXon
senior tag

Van esetleg valakinek eladó fényképezőgépe?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39510) poffsoft válasza aXXon (#39509) üzenetére


poffsoft
addikt

nincs.
:P

[ Szerkesztve ]

(#39511) M_o_g_y_i válasza aXXon (#39509) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Szerintem valakinek biztos van. :K :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39512) aXXon


aXXon
senior tag

Kösz, bíztam bennetek :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39513) M_o_g_y_i válasza aXXon (#39512) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Bartucc-nak volt régebben eladó valamilyen. :K
Kb. milyet keresel? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39514) bsh válasza aXXon (#39509) üzenetére


bsh
őstag

bolti ár duplájáért akár lehetne is egy eladó gépem ;]

(#39515) aXXon


aXXon
senior tag

Hát vettem ma egy ilyet, mert ez konkrétan megfelelne az elvárásaimnak, még inkább az igényeimnak. De konkrétan gyári hibás lehet, mert lefagy a picsába.... És ezen kívül nem volt már csak pink a Mediaban :D Na most gondoltam veszek esetleg egy kicsivel drágábbért, de a kicsivel drágább kategória nem tud annyival többet, mint amennyivel többe kerül, vagy esetleg kevesebbet, mint ez a kis okos. Na most gondoltam egy merészet, akkor veszek még egy kicsivel drágábbat, mittom, 30-35 körül, de akkor már gondoltam megkérdezem itt is, hogy hátha van valakinek valami a tarsolyában. Nyitásra (10h) meg megyek a Mediaba reklamálni, mert délben meg indulunk nyaralni....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39516) bartucc válasza aXXon (#39515) üzenetére


bartucc
addikt

Magyarán, ötlet kellene, 35k-ig, mit érdemes venni? :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39517) Devid_81 válasza aXXon (#39515) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajnos nekem nincs, de az viszont 36k lenne...az meg neked mar tul sok nem?
:DDD

...

(#39518) bartucc válasza aXXon (#39515) üzenetére


bartucc
addikt

Vicces, hogy 2 megapixelen kívül kb nulla fejlődés nincs a gyártók nagy részénél az elmúlt egy évben. Ami best buy most, de nem találtam Panasonic-ot egyáltalán a media mark-ban... 21x optikai zoom, 25mm-es nagylátó, Pana videó terén nagyon jó, hiába csak HD, de az progresszív, nem a gagyibb fajta. Viszont, ceruzaelemes/aksis, van akinek ez válóok.Képminőségben meg simán veri a sok hasonló Fuji-t, Nikon-nál se sok újat látok, Canon-ból az SX-150 az egyetlen, ami ennyiért kellene, ha már választanom kell, de az is túl van árazva.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39519) DeltaPower válasza bartucc (#39518) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ebben mondjuk egyetértek, valódi fejlesztés helyett inkább ilyen baromságokat tesznek bele hogy wifi meg gps, minek az egy fényképezőbe? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39520) Agyasima válasza aXXon (#39515) üzenetére


Agyasima
senior tag

Csak én nem látom okát, miért ne cserélhetnéd be egy szép rózsaszínű példányra reggel? :D :D

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#39521) ekrisztian válasza Devid_81 (#39517) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mekkora ....vagy:DDD

(#39522) aXXon válasza bartucc (#39518) üzenetére


aXXon
senior tag

Ugyanezzel szemezgetek, csak a Euronicsban.... Nekem is tetszik. Azt mondod, hogy faja? :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39523) bartucc válasza aXXon (#39522) üzenetére


bartucc
addikt

40 alatt nincs jobb. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39524) Devid_81 válasza ekrisztian (#39521) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tudod en segitek ott ahol lehet! :DDD

...

(#39525) csaszi72 válasza DeltaPower (#39519) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Dzsipieszt preferalom, wájfájt nem egy gépben. Monnyuk mikor elutazol egy hétre minden nap csavarogsz más más városban, nem hátrány ha vissza tudod nézni melyik városban keszitetted a képet.
Amúgy meg
ELSŐŐŐŐŐ

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#39526) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Zárható
:Y

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#39527) DeltaPower válasza csaszi72 (#39525) üzenetére


DeltaPower
őstag

Csipiesz is minek, csak tudod melyik városban jártál nem? :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39528) Outlander válasza DeltaPower (#39527) üzenetére


Outlander
őstag

Hogy be tudja geotaggolni magát a googli mapson, amit aztán megoszthat a barijaival a féjszin,... :U ;] :P

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39529) M_o_g_y_i válasza aXXon (#39515) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Egyáltalán, miért nem egy fotós boltba mész venni egy normálisat, ahol még értenek is hozzá? :F
(Kápolna utza, K.ss Fotó. :K)
Oda menj, és jót kapsz. Előtte egy telefont még megérne, hogy van-e ilyen árban most nekik, vagy "lerabolták" őket a héten. :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39530) Outlander válasza M_o_g_y_i (#39529) üzenetére


Outlander
őstag

Hónap végén? Ugyanmár... még abenzinkúton vagy a mekiben sincs sor... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39531) Devid_81


Devid_81
nagyúr

CD/DVD/Akarmilyen allvanyt keresek megvetelre, feltetel legyen ures, majd en megpakolom! :K

...

(#39532) ekrisztian válasza Devid_81 (#39531) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Na ez jó.Tovább nincs?:DDD

(#39533) Devid_81 válasza ekrisztian (#39532) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Maradjunk annyiban, hogy biztos van, es valoszinuleg nem az en CD-imet jatsza le... :DDD :O

...

(#39534) M_o_g_y_i válasza Devid_81 (#39531) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kib@..ott magassarkú, jól megnyomorította a lábait... ;]

mod: bár ha felém térgyelne, nem látnám... :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39535) Chaser válasza bartucc (#39518) üzenetére


Chaser
titán

Ez tetszik. Tudsz róla egy tesztet ahol nem kamuznak?

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39536) Devid_81 válasza M_o_g_y_i (#39534) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Milyen reszletekre oda nem figyelsz...nekem az ilyen csak a masodik es harmadik CD behelyezes kozbeni idoben menne...addig nem sok hibat tudok felfedezni...de tudod az en koromban mar.... :DDD :C

[ Szerkesztve ]

...

(#39537) daninet


daninet
veterán

Rudas wifi :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39538) M_o_g_y_i válasza daninet (#39537) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Rudas aszpirint az ilyennek! :DDD
(meg a Dévid-féle linkelt "CD/DVD-állványnak is... :B)

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#39539) daninet válasza M_o_g_y_i (#39538) üzenetére


daninet
veterán

Ha unatkoztok olvasgassátok a gyakorikérdéseken a számítástechnika kategóriát, én 5 perce borulok.. Az egyik hülyének szar volt a gépe "sípolt" erre kihúzgált benne mindent, hogy hagyja abba a sípolást, de most "nem kapcsol be"
Alá írja a másik okos, hogy szerinte vírus, mert neki is volt ilyen :DDD :DDD :)) :Y

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39540) God Vazzeg válasza daninet (#39539) üzenetére


God Vazzeg
veterán

De már nem sípol :D Problem? :D

(#39541) bsh válasza daninet (#39539) üzenetére


bsh
őstag

wd40-et neki, igaz mogyi? ;)

(#39542) Outlander válasza bsh (#39541) üzenetére


Outlander
őstag

Ha az sem, akkor duck tape...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39543) aXXon válasza M_o_g_y_i (#39529) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem ragaszkodtam volna a Media Markthoz, csak két dolog miatt vettem meg ott:

-marha gyorsan kellett, nem értem rá nézelődni
-az említett típust nagyon jó árban adták

és e kettő keverékéből lett az említett Samsung gép.

Aztán végül is kitudták cserélni nekem egy pirosra, ami még vállalható, úgyhogy maradt ez, nem kellett máshol másmilyet keresnem 45 perc alatt.

Na elmentem, jövő vasárnap jövök ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#39544) daninet válasza aXXon (#39543) üzenetére


daninet
veterán

MediaMarkt-ban jó áron? :D Multkor kellett SD kártya, 4 gigás volt 5ezerért, azelőtt meg UTP kábelt akartam venni, 10m volt 6ezer forint :D Okéköszi léptem

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39545) bartucc válasza Chaser (#39535) üzenetére


bartucc
addikt

Hirtelen nem sokat találtam róla, de, mindenütt dicsérik, ha csak leírás volt, hosszabb teszt nem is. Jó zoomtartomány, jó kezdő látószög, RAW formátum, sok dolgot átvettek az FZ-150-ből, AVCHD 720p videó (igaz, mono hang!), manuális beállítások, meg már fejlettebb processzort rakta bele. Kell ennél több, 40 alatt? Használtan adtam rosszabb gépeket ennyiért tavaly, garancia nélkül, a Canon HS2x0 széria képességeit simán hozza, a GPS, Wifi és Full HD videó nélkül, 20 ezerrel olcsóbban. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39546) Chaser válasza daninet (#39544) üzenetére


Chaser
titán

Mert hülye azért nem vagy ;]

bartucc: Én nem értek hozzá, ezért kérdezem. Van itthon valami panasonic, egész korrekt. Kategóriájában meg árában vert mindent amikor vettük, lassan jó lenne egy komolyabb utód.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39547) bsh


bsh
őstag

(#39548) bartucc válasza Chaser (#39546) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem simán megéri, majd meg is lesem már egyszer élőben, ha járok edigital felé. Nekem ugyan nem kell, de érdekel, mit is újítottak, a régebbiek óta.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#39549) Outlander


Outlander
őstag

bünti

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39550) daninet válasza Outlander (#39549) üzenetére


daninet
veterán

egyszer még pokolra jutsz és pákót kell majd hallgatnod ;]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.