Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) Chaser válasza Outlander (#39350) üzenetére


Chaser
titán

Mikrózd meg ;] aztán vegyél egy lenovo A830-at:) Azon már van vakkkku is.

szerk: már csak 25$-ral drágább mint az A820:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39352) Devid_81 válasza Outlander (#39350) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tehat csapdaban vagy...en mar pedig ezt nem hagynam :(
Nezz utana mit mondd barmilyen garancia torveny, mikortol es hogy kotelesek tenni vegre nagyobb dolgot?
Akar ujabb ZTE-re rafizetes vagy barmi masig hogy lehet eljutni...egyaltalan ellehet-e...
Mint irtad sem eladni, sem hasznalni igy nem tudod...avagy vettel egy gyarilag rosszat, ez innen mar nem a Te sarad...talaljanak ki valamit, vedd elo a bunko e'ned, es b.ssz az asztalra akkorat, hogy csak pislogjanak :K

...

(#39353) Outlander válasza Chaser (#39351) üzenetére


Outlander
őstag

Ha majd megjön Gyíknak a következő csoda telefonja.. akkor lehet h veszek egy olyat... :DDD

Amúgy lenovokkal nem is lenne bajom... tetszenek is, árban is jók, csak valami minidig hiányzik, vaku vagy értesítési led... ha meg van mind a kettő, átlépi a lélektani 30k-s (vagy 160 dodos) határt, amit én szánok max egy telóra...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39354) Chaser válasza Outlander (#39353) üzenetére


Chaser
titán

IP67 lenovo:D, ha IPS lenne már rendelnék is egyet:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39355) Outlander válasza Chaser (#39354) üzenetére


Outlander
őstag

Ennek meg ctia-s a jackje mint a blade-nek... tehát csak a saját headsetjével jó...

Válogatós Ribanc vagyok ám én... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39356) Chaser válasza Outlander (#39355) üzenetére


Chaser
titán

Így nem jó buli :N A830-at viszont kipróbálnám, csak kicsit megszaladt az árfolyam megint, majdnem 10ft mióta David hazament :W

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39357) KTU válasza Outlander (#39350) üzenetére


KTU
addikt

[link], visszaküldted már 3X???

ezután kérhetsz cserét vagy az árát,
ahogy írtad a pénz kell, így kértem vissza az 1. számszung Galaxi valaminek a teljes árát, 11 hónapos korába. :D
Sőt még a biztosítás árát is, mert azOsanba vettem és voltam olyan hülye hogy eladták nekem azt is, plusz garanciának :o
Ott én is előadtam pár mutatványt :B :U :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39358) alázógyík válasza KTU (#39357) üzenetére


alázógyík
őstag

"Ott én is előadtam pár mutatványt"

Hűű, bammeg. Remélem nem vetkőztél?!? :DDD ;]

(#39359) Outlander válasza KTU (#39357) üzenetére


Outlander
őstag

Telenoros előfizus... legjobb esetben is csak csere...

Most volt bent 3.szor... de most a qrvaanyját, most meg még nem bírtam előhozni... :U
Pedig most lenne a csere...

De mivel új az aksi, meg új a kristály led smd is, ami szerintük főalkatrész, jelenleg nem tudok mást csinálni, mint várni..

Az ósanos ügyintézést ne vedd ide, mert az lehetne gyakorlatilag a példa mindenkinek... velük csak pozitív tapasztalat van, maximálisan korrektek...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39360) KTU válasza Outlander (#39359) üzenetére


KTU
addikt

G3 gariztatás Kínába [link], nem rosszabb mint itthon, sőt :U
és ez már nem az 1. amit leírnak

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#39361) bsh


bsh
őstag

reggel jöttem dolgozni, katonatelep felé félúton egy köbméter üvegszilánk az úton, de nem autóüveg, hanem táblaüvegnek nézett ki. tenyérnyi darabok is voltak. mögöttem is jöttek, meg szemből is, úgyhogy se hirtelen fékezni, se kikerülni nem tudtam. remélem nem kaptam emiatt 3-4 keréken defektet egyszerre :W

(#39362) daninet


daninet
veterán

Tetkó. Nézzétek meg a többi művét is :D De ez a tájkép valami gyönyörű. Az ötlet is csúcsra van járatva, de a kivitelezés megfejeli az egészet.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39363) Outlander válasza KTU (#39360) üzenetére


Outlander
őstag

ahhoz képest h az én telom 6 honapos, ebbol 2t szervizben toltott, sztem jobban jart a srac... mert nekem meg mindig a regit foltozzak, ajandek vagy bocsi nelkul. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39364) AAntii


AAntii
őstag

Sziasztok!

Aki a Hunyadivárosban lakik tudna nekem segíteni, hogy az ottani hálózaton mi a legnagyobb sebesség a szolgáltatók által kínált internetcsomagoknál? Néztem az inviteltnél és a t-nél is, elvileg 25 mbit a plafon. Igaz lehet ez 2013-ban? :)

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#39365) Outlander válasza AAntii (#39364) üzenetére


Outlander
őstag

Sztem fake.... 2013ban. 25 mbit?! :F :Y

Elírták, 2,5 mbit akart az lenni... ;] :P ;]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39366) giigz


giigz
veterán

Sziasztok!

Van itt olyan, aki Baján lakik vagy ma jár a Kölcsey Ferenc utca közelében? Egy boltba kellene benézni, és egy terméket lefotózni.

Előre is köszönöm! :R

(#39367) daninet válasza AAntii (#39364) üzenetére


daninet
veterán

Digit nézd meg. Nem minden utcában van, de ahol van ott gyors és olcsó

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#39368) AAntii válasza Outlander (#39365) üzenetére


AAntii
őstag

Van, mikor külterületen vagyok (auchan után kb. 800 m) és mobilnettel örülnék a fix 1-nek is, de belterületen magasabbak az elvárásaim :B

daninet: köszönöm, ránézek! :R

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#39369) giigz válasza giigz (#39366) üzenetére


giigz
veterán

Megoldódott. :)

(#39370) AAntii válasza daninet (#39367) üzenetére


AAntii
őstag

Az utca 6-os házszáma alá kellene nekem, erre a digi honlapja szerint az 5-ös és a 7-es házszám alatt is elérhető, bezzeg ami nekem kéne :D Mindenesetre rákérdezek, hogy nem-e akarják véletlen elhúzni felém is a kábelt. :K

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#39371) Outlander válasza AAntii (#39370) üzenetére


Outlander
őstag

Jobb ha telón kérdezed meg, mert az az adatbázis amivel a honlap dolgozik, néha elég "csalóka"...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39372) AAntii válasza Outlander (#39371) üzenetére


AAntii
őstag

Rajta vagyok a dolgon, sikerült megállapítanom, hogy a központi ügyfélszolgálaton nem jutok el élő emberhez (4 perc telefonos robot tapasztalata alapján), így az értékesítőt keresem, de nem veszi fel ő sem. Mindenesetre a digi nem lenne rossz. Még ilyet, szerdán 13-ig vannak nyitva, így jó hogy nem veszik fel :)

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#39373) ekrisztian válasza KTU (#39360) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Fuck.Remélem nem járok így.De ha ez a vége nem baj.2hét múlva kiderül,hogy a G3S is ilyen-e.Csak ne törött legyen.

(#39374) ekrisztian válasza Devid_81 (#39352) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mi ez az anomália?Jó idő van!Az eső sem esik:-)

(#39375) bsh


bsh
őstag

:U

(#39376) alázógyík válasza bsh (#39375) üzenetére


alázógyík
őstag

:U :U

(#39377) OTee válasza AAntii (#39364) üzenetére


OTee
tag

Invitel 50 esetleg 120 Mbit

OTee

''Nekem ne is mondja senki, hogy ne legyek kemény?! Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, s ne is legyek kemény?! www.gipen.hu Ha IP alapú hőmérő kell, kattints ide

(#39378) Devid_81 válasza ekrisztian (#39374) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hallod visszajottem masfel hete es egy valamire valo esot nem lattam...kezdek aggodni! :DDD

...

(#39379) Devid_81 válasza alázógyík (#39376) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:U

...

(#39380) bsh válasza Devid_81 (#39379) üzenetére


bsh
őstag

:U ;) :U

(#39381) Devid_81 válasza bsh (#39380) üzenetére


Devid_81
nagyúr

:U :B :U

...

(#39382) forintuser válasza Devid_81 (#39381) üzenetére


forintuser
őstag

:U :K :U

Holnapkészítést vállalok.

(#39383) TeeBee73 válasza Outlander (#39365) üzenetére


TeeBee73
addikt

Csészényi körút, előbb mérve:

MOD: Ez az 50-es csomag.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#39384) sanzi89


sanzi89
addikt

Jár valaki a GAMF-ra levelező szakra? Konkrétan mérnök infóra járnék szeptembertől, de mellette Békéscsabán dolgozok, így fontos lenne, hogy melyik napokon szoktak lenni az órák. Valakinek esetleg tapasztalata?

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#39385) csaszi72


csaszi72
aktív tag

:W :W Szigorú az új BTK

Sör után sem érdemes vezetni
A bűncselekmény elkövetéséhez az eddiginél kevesebb alkohol fogyasztása is elég lesz: 0,5 ezrelékes véralkoholszint a korábbi 0,8 ezrelékhez képest. Ezentúl nem az alkoholos befolyásoltságot fogják vizsgálni, hanem a véralkoholszintet, azaz az mindegy lesz, hogy milyen hatással volt az ivóra mindaz, amit ivott. Ráadásul ha valakit ittas vagy bódult vezetésen érnek, kötelezően el kell tiltani a járművezetéstől.

Nyugaton el vannak maradva?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#39386) Chaser válasza sanzi89 (#39384) üzenetére


Chaser
titán

Régen szombaton volt, gondolom ma sincs másként. De azzal nem sokra mész ha bejársz az órákra, eldarálják aztán kész:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39387) Outlander válasza sanzi89 (#39384) üzenetére


Outlander
őstag

Sommi.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39388) Devid_81 válasza csaszi72 (#39385) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Fogalmam sincs mennyi a megengedett itt, meg soha nem allitott meg rendor, es meg soha nem is vezettem akar csak egy sor utan sem...
Rakerdezek haverra, neki mar van ebben rutinja boven itt :DDD

...

(#39389) csaszi72 válasza Devid_81 (#39388) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Káposzta és csiga evőknél tuti lehet 1-2 sört

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#39390) Chaser válasza Devid_81 (#39388) üzenetére


Chaser
titán

Te mikor szándékozol visszajönni? Nem tudom mi az összefüggés az itt léted meg az usd árcsökkenésének, de határozottan jó volt amíg itt voltál:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39391) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Biciklit vennek!
Feltetelek, legalabb egy ilyet mint ez! ;)

...

(#39392) Devid_81 válasza csaszi72 (#39389) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ott ritkan jarok, mondhatnam, meg soha nem voltam meg, de mar tobbszor mentem volna! :D

...

(#39393) Devid_81 válasza Chaser (#39390) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kerlek, jovo nyar elejen tervezem hazamenni, es ott letemmel mindent tonkre tenni magam korul :DDD
Menjek surubben?

...

(#39394) csaszi72 válasza Devid_81 (#39391) üzenetére


csaszi72
aktív tag

:R
összecsukható + pokrócz?

Fr pedig csak egy hétvégi kiruccanás volna...... Normandia, Dieppe COOOOOOOOOOOOOOOOL

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#39395) Devid_81 válasza csaszi72 (#39394) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jaja, kell az, sosem lehet tudni mikor fektetem le, es hol, jo ha a pokroc keznel van.... :DDD
Egyedul a szine lehetne masabb...de nem valogatok, oreg vagyok en mar ahhoz! (ilyen korban mar minden jo ami megall) :D

...

(#39396) DeltaPower válasza csaszi72 (#39389) üzenetére


DeltaPower
őstag

Csigáéknál és dojcsoknál is 5 ezrelék, ánglisoknál 8. A közép-európai volt komcsi államok közül mi, a csehek, a szlovákok, és a románok ilyen hűdekemény zérótoleránsak, de a lengyelek is csak 2 ezreléket engednek. Ezeken kívül nullás szint a braziloknál (haha), oroszoknál, ukránoknál és pár szovjet utódállamban (még nagyobb haha), a japánoknál és az olyan arab országoknál van, ahol tiltott az alkohol [link]

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#39397) csaszi72 válasza DeltaPower (#39396) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Én esetemben az kb 2* 3dl sörőke

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#39398) Outlander válasza DeltaPower (#39396) üzenetére


Outlander
őstag

Na jó, de a wurstli zabálóknál, ehhez van önkontroll, felelősségtudat, rendes biztosítás és autó.

Mondjuk vezetni nem tudnak, pláne nem autópályán, de az ittas vezetésnek náluk, kultúrája van... :U

ui: nálunk meg úgy kezdődik egy húsvét is, hogy 1 sör nem sör, és nem is alkohol, az erős szesz, meg csak akkor üt ki, ha én is úgy akarom.... tehát majd ha csak 1 liter iszok belőle...

De egyszerre mindig csak 1 dl isznak.... :U ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39399) Outlander


Outlander
őstag

Jelenleg, valahol itt tart a kockahas projectem... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#39400) bsh válasza Outlander (#39399) üzenetére


bsh
őstag

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.