Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29451) faragojof válasza Outlander (#29450) üzenetére


faragojof
senior tag

Táppénzcsaló! El akarsz esni, mi?! ;] :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#29452) DeltaPower válasza faragojof (#29451) üzenetére


DeltaPower
őstag

A borotválkozáson akar spórolni, inkább esésből lenyúzza az arcbőrét a műgyanta gyárpadlón. Van egy olyan érzésem hogy nem fogják munkahelyi balesetként elfogadni :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#29453) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Toletek is megkerdeznem ezt, hatha valaki jartas a hangtechnikaban kozuletek.
Annyival kiegeszitenem talaltam kozben Reflex RTB 600 ladakat 55k-ert neten.

[ Szerkesztve ]

...

(#29454) aXXon


aXXon
senior tag

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#29455) daninet válasza Devid_81 (#29453) üzenetére


daninet
veterán

Fittness és konditermekbe nem raknak ekkora hodály hangfalakat :)
Sok pénzed rámegy, aki közel lesz hozzá annak hangos, aki távolabb annak visszhangzik. A menyezetre a sarkokba 2utas aktív hangfalakat szerelnek. Nem kell, hogy üvöltsön mivel több irányból jön a hang, ha pedig jót veszel mély tartományban is erősek. Ezeket az ember méretű hangládákat elfelejtheted szerintem, konstans minimumon mennének.
Pécsen két-három diszkó is kis alkar méretű bose hangszórókkal van hangosítva, és gondolom nem kell modnanom cseng a fülem mikor hazamegyek :) Ha tobb iranybol jon a hang sokkal tisztábbnak hat. Plusz ezeknek a mélyládáknaknha csak simán fizikai szempontból nézed, túl közelről nem is hallatszik a hangja, csak az épületet rázná, a mélyebb frekvenciájú hangok 1-2 m hullámhosszal is terjedhetnek. Kis monitor jellegű irányított hangszóróknál ezzel nincs gond általában.
Persze ez igy a szubjektív tapasztalati véleményem, de hogy élő példát is mondjak, most jöttem abból az ótvar MB1-ből ahol minden diszkók legótvarabb hangositása van, pedig 4 akkora hangfal van felpakolva, hogy kicsiblennék mellettük. És kicsit kitérsz az útjukból 2-3m és a dalszöveg már csak motyogás.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29456) faragojof válasza Devid_81 (#29453) üzenetére


faragojof
senior tag

Igaza van daninetnek. Jobb, ha több, kis teljesítményű hangvető van elhelyezve. A zenének a háttérből kell szólnia, mintegy aláfestve a súlyzók csengését, meg a szoba bringák, futópadok surrogását. :K

Annye de művészien keltem.... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#29457) Outlander válasza Outlander (#29027) üzenetére


Outlander
őstag

LOOL...

Most írtak emailt h hibás a termék...átqrtam. :U

Ilyenkor ki, mit szokott csinálni?
Leírásban szerepelt, postázás elött is megemlítettem, h nem tökéletes.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29458) csaszi72 válasza Outlander (#29457) üzenetére


csaszi72
aktív tag

a nem tökéletes és a hibás közt nagy a különbség.
a hibás nem működick a nem tökéletes még működhet
.
nincs itt ezzel gond, cicismuffos képekért kézifék helybentopogás és törlés jár
átqurásért ejnyebenye
:DDD
+
kettősmérce hello

neménvótam

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29459) Outlander válasza csaszi72 (#29458) üzenetére


Outlander
őstag

No mindegy, majd megírja h mit szeretne...

Alapból le volt írva a probléma, az is h nincs garancia.... legfeljebb elutalom a postázási díjat.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29460) Chaser válasza Outlander (#29459) üzenetére


Chaser
titán

Linkeld már a hirdetést, kíváncsi vagyok mit hanukáztál. Valaki megmondta hogy ezzel becopsz:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29461) Outlander válasza Chaser (#29460) üzenetére


Outlander
őstag

Egy double fejes intruder, le lett égetve.... nem bírta a használatot, de amúgy szép állapotban volt. :DDD

Amúgy, 2800 ft-ért nem fogok szüttyögni.... csak mondom jártatok-e már úgy h debil volt a vevő?! ;]

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29462) csaszi72 válasza Outlander (#29461) üzenetére


csaszi72
aktív tag

biztos nem volt sikosítva, aXXon-nál van mindig :DDD

debil vevő....sose láttam olyat :D

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29463) alázógyík válasza faragojof (#29456) üzenetére


alázógyík
őstag

Leszedáltak, vagy mivan?!? :DDD

(#29464) Devid_81 válasza daninet (#29455) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En ezt ertem,igazabol a kozephangtartomanyra nagyjabol megvan az elkepzeles,ha nem is az amit linkeltem.
De tenyleg kellene valami ertelmesebb mely,eddig akarhol jartam mindig valami csattogas volt csak a "mely".
Fitness terem es egy masik ami valszeg spinning terem lesz ezeken a hangsuly elsokorben.
Fitness teremben minden lesz amihez kell zene,aerobik,tanc,minden,szoval ke vmi ertelmesebb es eros cucc.

...

(#29465) Chaser válasza Outlander (#29461) üzenetére


Chaser
titán

Debil vevő olyan nincs,csak kötsög eladó ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29466) faragojof válasza alázógyík (#29463) üzenetére


faragojof
senior tag

Irigykedsz mi? ;] :P Az életem csupa öröm meg bódottág, az álmaim habfehérek, ébredésem maga a nyugalom. :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#29467) Chaser válasza faragojof (#29466) üzenetére


Chaser
titán

Guglitranszlét'
"Az életem maga a nyugalom, az álmaim öröm és bódottság, az ébredéseim meg habfehérek"
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29468) faragojof válasza Chaser (#29467) üzenetére


faragojof
senior tag

:F
És én vagyok leszedálva! :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#29469) daninet


daninet
veterán

megvan az új ajtótámaszom [link] :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29470) bartucc válasza Chaser (#29467) üzenetére


bartucc
addikt

Visszaolvasva... felsö tápos házba FSP Hexa, also táposba mondjuk Be Quiet! Pure Power, Corsair VS-röl nem hallottam túl jót, állítólag a CX v2 is jobb, pedig az CWT. Egy vélemény volt, sok tanúlságot nem vonnék le ebböl, de a Hexa biztos vétel.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29471) Outlander


Outlander
őstag

Tisztelt Cím!

E-mail címe a levelező rendszerem névjegyei közt volt, de nem tudom beazonosítani. Valamilyen korábbi levélváltásunk lehetett, de amennyiben levelemre nem érkezik válasz, a címet törlöm.
Otthonról, kötetlen munkaidőben, főállás mellett is végezhető tevékenységhez keresek társat. Számítógép és internet feltétlenül szükséges hozzá, de végzettség és vállalkozói engedély nem. Napi rendszerességgel kell dolgozni, de a jövedelem akár egészen magas is lehet.
Amennyiben válaszol levelemre, kötelezettség nélkül küldöm részletes ajánlatomat, ami alapján dönteni tud.
Tisztelettel:
Schmidt Tamás

:DDD ;] :C :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29472) alázógyík válasza Outlander (#29471) üzenetére


alázógyík
őstag

:DD

(#29473) bartucc válasza Outlander (#29471) üzenetére


bartucc
addikt

Na, mi az, nem tudsz dönteni? ;] :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29474) Outlander válasza bartucc (#29473) üzenetére


Outlander
őstag

Jó lenne valami másodállás, akár hétvégére is, viccen kívül...

De az a baj, h itt egy mondatban szerepel, a dolgozni kell , és az akár jövedelmet is kap érte... :D
Kicsit féle, szerintem első körben csak 50k utalok neki annyiba belefér a tájékoztatás nem?! :DDD

Napi rendszerességgel kell dolgozni, de a jövedelem akár egészen magas is lehet.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29475) Chaser válasza bartucc (#29470) üzenetére


Chaser
titán

A HEXA belseje APN. APN-ben YL venti van, HEXA-ban ADDA lenne?
képben volt még a SeS 350ET, de olvasgatva már nem olyan megbízható mint volt. Az AC550 fusion, elég drága mondjuk. Van egy FSP 300-as gold de az kinti boltból lenne 12k-ért és hangjáról semmi nincs. Nem egyszerű ez:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29476) bartucc válasza Chaser (#29475) üzenetére


bartucc
addikt

Ezek közül simán a külföldit rendelném... 90% felett milyen hangja lehet vajon, a semmin kivül? Másrészt, ha nem alszol mellette, akkor Grande-san, ennyire számit? Terhelés nélkül hangtalan a Hexa is, terhelve meg arra a kis zajra, úgyse figyelsz. (Vagy dolgozol, vagy játszol, de úgyse a gép hangjára fókuszálsz..)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29477) faragojof válasza Outlander (#29474) üzenetére


faragojof
senior tag

Nem kell ott ötvenezret fizetni. Van egy ismerősöm, ezeröccázért bármiről tájékoztat. :U :D

"Formicate Under Command of the King,,

(#29478) daninet válasza Outlander (#29474) üzenetére


daninet
veterán

egy ímélt azért még megérhet, az ilyen rulettben pörgetős, levélírogatós, piramisjátékos rendszereken jót lehet röhögni :D

egyébként gondolom ti is találkoztatok ezzel a roulettes szarral, hogy piros feketét kell megjátszani folyton. Tudtam h valamiért nem működik, de kíváncsi voltam, lehet ingyen rulettezni, felmetnem az egyik oldalra, számoltam 26x adta be a feketét egymás után :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29479) alázógyík válasza daninet (#29478) üzenetére


alázógyík
őstag

Mennyit nyertél? :D

(#29480) daninet válasza alázógyík (#29479) üzenetére


daninet
veterán

lófaszt mert elvette az összes pénzem :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29481) Chaser válasza bartucc (#29476) üzenetére


Chaser
titán

Attól h 90% még lehet benne nyomoronc venti. Volt már rá példa. Jah ennyire számít, lesz a gépben egy 22nm ivy ami passzívan megy meg egy ssd, qsssoljon az egész. Eddig két tápom volt 0dB-es, egyik egy ADDA ventis FSP, másik meg Lite-On. Az hogy 50-100W fölött már lenne hangja az nem számít, de 50W-ig azért közelítsen a zerohoz.

szerk: Ez lenne a 90+ FSP, de gyártói oldalon ebben hátsó 8-as venti van, ami még előny is lehet. Vagy ez de ezt nem találtam sehol.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29482) TeeBee73 válasza Chaser (#29465) üzenetére


TeeBee73
addikt

"Kötsög eladó?" :D

Jof: Gyere 16-án, és szétcincáljuk a falut. :C :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29483) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Jó étvágyat az ebédhez! :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29484) bartucc válasza Chaser (#29481) üzenetére


bartucc
addikt

Mondjuk az a vicc, hogy 5-6W hötermelésröl van szó, oda még venti se nagyon kell. Legjobban szerintem egy paneltáppal járnál. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29485) Chaser válasza bartucc (#29484) üzenetére


Chaser
titán

Igen, de ha beleb@sznak egy nagy áramos YL ventit akkor nem lesz halk. Ha meg ventit akarok cserélni veszek egy 350-400-as APN-t és megoldva a dolog 10k alatt.
Későbbiekben lehet lesz i5 meg egy erősebb 7770-7850 vga, ezért nem akarok paneltápot.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29486) TeeBee73 válasza Chaser (#29485) üzenetére


TeeBee73
addikt

Használt CX400 v1.
12V-on bitang erős, és kussban is van mellette. Ja, és Seasonic belsős. :K

Nekem a húzott Phenom II-t simán vitte az 5870-nel.

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29487) Valkűr


Valkűr
őstag

Nekem egy FSP Aurum Gold van bent, és több mint elégedett vagyok vele. Kicsit túl is méreteztem, mert egy kisebb is elég lett volna. Ez egy 650W és egy AMD 8350 procit hajt egy Asus 7850 VGA karival. Mindkettő enyhén húzva, volt alaphelyzetben, és a táp hangtalan, kb. fél teljesitményen mehet.

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29488) TeeBee73 válasza Valkűr (#29487) üzenetére


TeeBee73
addikt

Pattints mellé még egy VGA-t, legalább nem unatkozik a táp. :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29489) Valkűr válasza TeeBee73 (#29488) üzenetére


Valkűr
őstag

Na ugy ki is lenne használva :)

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#29490) Chaser válasza TeeBee73 (#29486) üzenetére


Chaser
titán

Volt CX400-am. Ventinek tényleg nincs hangja, kár hogy a szélzaj magában 25dB..kösz nem:)

Tigerteam: Goldot még megnézem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29491) TeeBee73 válasza Valkűr (#29489) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szvsz, még akkor is maradna benne kraft. :)

MOD: Chaser: Lehet, szar példányt fogtál ki. Nekem a fejemtől cirka 1.5m-re van a gép, nyugodtan aludtam mellette, nem hallottam se szélzajt, se fingást/horkolást. :DDD
A 350-es FSP sokkal hangosabb volt. :K

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#29492) bartucc válasza TeeBee73 (#29491) üzenetére


bartucc
addikt

De hogy mennyi alkohol kell ehhez, azt nem írtad. ;]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29493) Chaser válasza TeeBee73 (#29491) üzenetére


Chaser
titán

Vagy nem ittam mellé elég sört mint te:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29494) Outlander


Outlander
őstag

Olvasottaktól kérdezem, hogy, hol melyik oldal, melyik iszonyat rendszergazdája publikálja azt h le kell törölni az indító fájlokat, mert sok helyet foglalnak...

Mostanában megint divat lett.... mert h hely fel szabadítás.....de könyörgöm, azok kellenek, ráadásul összesen nincs 1 mega az 4-5 fájl.... :U :W

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29495) ekrisztian válasza Chaser (#29490) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Én nemtom milyen tápom van Gyík adta,(tuti vmi szar):-) de leszarom milyen hangos mert vagy nem vagyok otthon vagy a nejemmel alszok, nem a pc-vel.Egyébként a kurva samsung hdd a leghangosabb,ha épp bekapcsol.

(#29496) ekrisztian válasza Outlander (#29494) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem én vótam:-)
Van pin a btODB-hez?

(#29497) Outlander válasza ekrisztian (#29496) üzenetére


Outlander
őstag

Még mindig ugyanaz, mindnek.... :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29498) M_o_g_y_i válasza ekrisztian (#29496) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

pin@ ??? :Y :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#29499) ekrisztian válasza Outlander (#29497) üzenetére


ekrisztian
senior tag

pin kód. a párosodáshoz.műxiké a dolog?én kérek elnézést, de bt lehet BT vagy bT Bt blucuccra gondoltam:-)

(#29500) Outlander válasza ekrisztian (#29499) üzenetére


Outlander
őstag

Na copjál le te is..... :DDD ;] :P

Amúgy nincs.... tán voltál a héten Gyíknál?! :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.