Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29201) God Vazzeg válasza KTU (#29200) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Onnan, kinyomtam a pitsába, de bent van az eszköz, örülés van :))

(#29202) faragojof válasza alázógyík (#29195) üzenetére


faragojof
senior tag

:O Tönkre ment a fülem! :Y
Esküszöm, egy büdös szavát nem értem!

Ezen meg miért nem lepődtem meg?

"Formicate Under Command of the King,,

(#29203) WunderKinder válasza daninet (#29140) üzenetére


WunderKinder
tag

Elméletileg a külön usb-s numpadot eventghost-tal arra programozod amire akarod.

[ Szerkesztve ]

(#29204) bartucc válasza WunderKinder (#29203) üzenetére


bartucc
addikt

Attól függ csak, a program támogatja-e az efféle beállítást, vagy hardveres(ebb) megoldás kell.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29205) KTU


KTU
addikt

de tök jó hogy aki valaha (nem PH-n) vásárolt tőlem valamit, minden hülye pénzügyi-tanácsadónak megadja a telefonszámom :W

azt mondja az anyagi helyzetem nézné át, és szeretne rajta javítani, ...
- mondom - itt aljunk meg, dolgozni fog helyettem, sőt többet mint én, és amit keres pénzt mind nekem adja, ;]
őőőő nem erröl lenne szó

akkor nem érdekel :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29206) M_o_g_y_i válasza daninet (#29194) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Kapna olyan hálát, hogy befosna, az tuti! :((
Lánchíd-suliban is rendszeresek a lopások, persze az öltözőből, azt ugye még be sem lehet kamerázni. :(

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#29207) daninet válasza KTU (#29205) üzenetére


daninet
veterán

engem nyelviskolák hívogatnak, hetente kettő legalább, hogy tanuljak angolul. mondom ez nagyon jó de honnan van meg a számom. azt mondja speciális adatbázisból :U oké, mondom akkor most megvárom míg megkérdezi a főnökét melyik cégtől vették az adatbázist. Azt nem teheti. Mondom akkor húzza ki az enyémet és felne merjen mégegyszer hívni viszlát.
Ezt játszom folyamatosan. Már nagyon kivan vele a f*szom :o :(((

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29208) chipi-85 válasza daninet (#29207) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Engem valami csúcs szuper borotvával zaklattak, hogy csak a 999 ft postaköltséget kell kifizetnem, és küldik!
mondom nem kell, mert szakáll vágóval "borotválkozom"
Jó, viszlát!
erre 3 nap múlva megjött a borotva! :(((
Nem fizettem ki, aztán jött a késedelmi kamat, azt sem fizettem, majd megint kamat!
45 telefon és levél váltás után arra jutottak, hogy fizessem be a postaköltséget + a kamatot + küldjem vissza a borotvát! :W
Há' mondom, ha már kifizetem, akkor minek küldjem vissza... :W :W

Majd 1 hónap múlva hív egy búgó hangú hölgy, hogy küldene csúcs szuper borotvát, és csak 999 a postaköltséget kell fizetni.... :U
Én kedvesen, elmondtam neki, hogy ha megmeri tenni, és kapok csomagot, nem csak őt mészárolom le, de az egész céget, és a dolgozók hozzátartozóit is ;] ;] ! És ne csak az én nevem töröljék ki, de az össze Sándor vagy Sanyi nevű ügyfelüket is....
Megértették, bammeg!!! :DDD

(#29209) KTU válasza daninet (#29207) üzenetére


KTU
addikt

vagy mikor előtte elhadarja hogy honnan és kicsoda
és már mondaná is hogy .....
mindig megkérem hogy érthetően, a végén ott tartunk hogy betűzze
mikor már érthető megköszönöm és mondom hogy rögzítettem az egészet, és törölje az adataim mert küldöm a felvételt a felügyeleti szervekhez,
néhányan mondják hogy ez jogosulatlan adatkezelés, bla, bla...
válaszom:
ja, akkor megy fel a jutyubra, napiszar stb.
is
:DDD

más:
töltögetem a Toshiba drivereket, mit találok: Wireless Display, Company Intel :F
mindegy lehet kelleni fog, ki tudja :DDD

vagy a következő: Wireless Lan Driver, Company: (NA) :DDD

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#29210) Devid_81 válasza chipi-85 (#29208) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nahbazz meg jo hogy nem vagyok otthon, mar en is biztos a korozottek listajan lennek atnemvett-de meg is atvette borotvakert! :DDD
Engem is minden majomgyoker megtalalt mindennel, de 3-4 szoban leraztam oket, es bevallt altalaban.
De a cimed honnan tudta meg?Mondtad neki telefonban?
Mert ha leraztad, hogy nem kell, akkor gondolom biztonsagi okok maitt nem adtad meg nekik... :U

...

(#29211) chipi-85 válasza Devid_81 (#29210) üzenetére


chipi-85
aktív tag

A csaj tudta hogy hol lakom! A fszom tudja hogy honnan, de tudta!

(#29212) Outlander válasza chipi-85 (#29208) üzenetére


Outlander
őstag

Miért veszitek fel egyáltalán a hívószám nélküli hívásokat? :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29213) Devid_81 válasza chipi-85 (#29211) üzenetére


Devid_81
nagyúr

A ruhes dogok! :W
Undoritoak, es errol valami koztes ceg tehet am szvsz.
Lehet akar a telefontarsasag, ahol megkotod a szerzodest, ok meg ugye elkerik az adataidat, ez a borotva Juliska meg megkapja az adatbazist...vagy ellopja, passz.
Cimukre kuldj vissza valami nagyon hasznosat! ;]

...

(#29214) DeltaPower válasza Outlander (#29212) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem hívószám nélküli, általában valami jól kinéző számról hívnak, mint amilyen száma az akármelyik közművállalat ügyfélszolgálatának van. Te felvennéd vagy nem? :U

Erről jutott eszembe, akár a közművesek, bankok, biztosítók, alkuszok, vagy akármelyik mobil-internet-kábeltévé szolgáltató is szivárogtathatja az adataidat, hisz nekik megvan minden adatod a lakcímtől a nagybátyád cipőméretéig.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#29215) chipi-85 válasza Outlander (#29212) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Az már nem menő, már kijelzik a számokat!
Meg elég sok cég hívogat szakmai ügyben azok meg rejtett számon, muszáj felvennem!

(#29216) Outlander válasza DeltaPower (#29214) üzenetére


Outlander
őstag

Én kb azoknak veszem fel, akik telefon könyvben vannak... :DDD

Amúgy, aki 06-xx 000 000 számról hív, az mindig voipos céges telefon... azt sem veszem fel. :U

Egyébként nem tudom, engem mostanában nem hívógatnak, kopp-kopp, mondjuk nem is adom meg sehol sem , ha kedvezmény van biztosítás kötésnél, akkor is valami 1234567-at adok meg...

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29217) daninet válasza KTU (#29209) üzenetére


daninet
veterán

Faterom rázza mindig így le a szolgáltatósokat. Mondják, hogy "Tájékoztatjuk, hogy hívását rögzítjük, hogy a későbbiekben esetleges bla bla.." aztán mondja, hogy én is tájékoztatom, hogy rögzítem a hívást. Erre úgy felháborodnak, hogy leteszik. Mind. :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29218) Outlander válasza daninet (#29217) üzenetére


Outlander
őstag

Igazából Kautzky Armand-nak lehet qrva könnyű...
ha olyan hívja akivel nincs kedve beszélni, egyszerűen csak elmondja kétszer h

" A hívott szám pillanatnyilag nem kapcsolható" :D

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29219) alázógyík válasza Outlander (#29218) üzenetére


alázógyík
őstag

vagy azt, hogy "Bond, James Bond" . :DDD

(#29220) chipi-85 válasza alázógyík (#29219) üzenetére


chipi-85
aktív tag

Ezeket az sem rettentené el... :(((

"Na most Bond úr, lenne önnek itt egy nagyszerű, visszautasíthatatlan ajánlatom..."

(#29221) bubi92 válasza chipi-85 (#29220) üzenetére


bubi92
őstag

:DDDDDDDDDDDD

(#29222) Outlander válasza chipi-85 (#29220) üzenetére


Outlander
őstag

Amúgy a cégesen az informatikai Márkanév Magyarország szokott hívni ügyfél elégedettséggel kapcsolatban...

Kedvencem mikor megkérdik h mennyire vagyok elégedett a szerviz gyorsaságával..

Lenovoéknak mindig mondom, h biznisz szerződésünk van (maximum 48 óra lehet), ennek ellenére a legapróbb dolog is 1 hónap, a 10-es skálátokon -6... :DDD

Amúgy most a legjobban az FTS -ékkel vagyok megelégedve, leadom az rma-t, 5 perc múlva ők hívnak fel, h mikor mehet a futár.. ráadásul nem is szórakoznak javítással, mindig új eszközt kapok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#29223) aXXon


aXXon
senior tag

Nekem a kedvencem az volt, amikor az Invitel hívogatott, hogy legyek az előfizetőjük. Még érdekelt is volna, de amikor másodjára hívtak úgy, hogy ŐK kerestek meg engem és ahogy felvettem a telefont, közölte, hogy várjak a kezelő kapcsolására és elkezdett zenélni, inkább kiröhögtem őket.... ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#29224) george11 válasza aXXon (#29223) üzenetére


george11
senior tag

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29225) bartucc válasza george11 (#29224) üzenetére


bartucc
addikt

:DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#29226) Chaser válasza george11 (#29224) üzenetére


Chaser
titán

Coimbras! :DD :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29227) WunderKinder válasza Chaser (#29226) üzenetére


WunderKinder
tag

"y Azevedo, kuzin." :DDD

(#29228) akom válasza george11 (#29224) üzenetére


akom
senior tag

Antonio és Bastiano Coimbra de la Coronilla y Azevedo :DDD

(#29229) alázógyík válasza akom (#29228) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#29230) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ehes vagyok...

...

(#29231) Chaser válasza WunderKinder (#29227) üzenetére


Chaser
titán

Káázin :DD

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29232) fero02


fero02
veterán

(#29233) Fantomas80


Fantomas80
tag

Valaki nem tudja hogy pl ez a modul CI+ működne -e a csodálatos Invitel kábel tv-vel?
Vagy véletlen nem árul valaki ilyesmiket?

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#29234) aXXon válasza Fantomas80 (#29233) üzenetére


aXXon
senior tag

Otee a te embered innen a topikból, de én kétlem, hogy az Invitel kábeltévé kártyáskódolású lenne (bár nekem nincs, csak tippelem)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#29235) aXXon válasza aXXon (#29234) üzenetére


aXXon
senior tag

Megkövetem magam, az Invitel topikban mást olvastam.

Keresd meg Otee-t ő tud majd neked szerintem segítséget nyújtani.

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#29236) M_o_g_y_i válasza aXXon (#29235) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Hűbazz, el is felejtettem fölhívni őket, időpont-egyeztetés miatt. :W

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#29237) Fantomas80 válasza aXXon (#29235) üzenetére


Fantomas80
tag

De kártya van a mostani digitális beltéribe. Köszi majd rá privizek! :R

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#29238) aXXon válasza Fantomas80 (#29233) üzenetére


aXXon
senior tag

Közben még tovább olvastam az Invitel topikban, ott is ezt a paprikásat ajánlották. Mondjuk te is szétnézhettél volna ott is :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#29239) george11 válasza akom (#29228) üzenetére


george11
senior tag

Végre egy tanult ember :R :C :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#29240) M_o_g_y_i válasza akom (#28767) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Retekklub, most. :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#29241) gabe_ válasza M_o_g_y_i (#29240) üzenetére


gabe_
őstag

Most? ;]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#29242) M_o_g_y_i válasza gabe_ (#29241) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#29243) Danken1


Danken1
csendes tag

Sziasztok.
Kis segítség kellene ha tudtok.
Adott egy alaplap GIGABYTE GA-H61M-S1

Mi a francal lehet a biosba belépni???

Végigpróbáltam az összes létező kombinációt és nem enged be.

Előre is köszi a választ /ha lesz/.

(#29244) csaszi72 válasza Danken1 (#29243) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Tápot cseréltél?
Elsőőőőő
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29245) Danken1 válasza csaszi72 (#29244) üzenetére


Danken1
csendes tag

Tápot? Mi köze a tápnak a BIOS belépéshez? :)

(#29246) daninet válasza Danken1 (#29245) üzenetére


daninet
veterán

látszik, hogy új vagy.. beavatásod jeléül előbb moss lábat, utána beszélünk :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#29247) csaszi72 válasza daninet (#29246) üzenetére


csaszi72
aktív tag

vagy, mosson tápot cseréljen lábot, esetleg :DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#29248) God Vazzeg válasza Danken1 (#29243) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Biztos nem mindet, mert akkor beléptél volna :D [Delete] billentyű esetleg? :D

(#29249) faragojof válasza Danken1 (#29243) üzenetére


faragojof
senior tag

Ha nem működik a billentyűzeted, nem is fog. Vagy ha a BIOS-ban le van tiltva az usb-s bill. kezelés, akkor sem fog. Legelőször adj a lapnak egy BIOS resetet. Az tuti.

Vigyázz ezekkel a topiklakókkal, ezek nem segg-ítenek, csak folyton ugratnak mindenkit. Ha segítség kell, keresd legfőképpen Outlander-t. Bár mondjuk ő egy kicsit drágán ad tanácsot. Is. ;] :DD De legalább profi! Háháháhááááááá.... :C

"Formicate Under Command of the King,,

(#29250) ekrisztian válasza faragojof (#29249) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:-) drága viszont van,és a táp csere mellé tanulja meg a user error kifejezést:-)

nincsé valakinek eladó fényképezőgépe.nem túl bonyi, de jó kéne,hülye is azaz én :-) tudja kezelni,meg puncit is lehessen makrózni:-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.