Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27551) alázógyík válasza WunderKinder (#27550) üzenetére


alázógyík
őstag

:DDD

(#27552) daninet válasza alázógyík (#27551) üzenetére


daninet
veterán

Bickóból nyomjátok a lagzin? :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#27553) alázógyík válasza daninet (#27552) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y :))

(#27554) WunderKinder válasza alázógyík (#27553) üzenetére


WunderKinder
tag

Tényleg, GrandeP-nek a lagziból is negyed nyolckor haza kell mennie? :DDD

(#27555) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Ez mennyire jó készülék? :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#27556) daninet válasza Norb3rto (#27555) üzenetére


daninet
veterán

Tudtommal ebben az árkategóriában a hasonló gépek között elenyésző sokszor a különbség, meg kell válogatni milyen érzékelő lapka van benne, és onnantól kb ugyan az mint a többi

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#27557) Norb3rto válasza daninet (#27556) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nem nagyon érteke ezekhez de akkor jó a gép? :D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#27558) M_o_g_y_i válasza Norb3rto (#27557) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Az az alap, hogy kompaktból a Canon (szinte) sosem rossz választás. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#27559) Norb3rto válasza M_o_g_y_i (#27558) üzenetére


Norb3rto
senior tag

:R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#27560) george11


george11
senior tag

Szombatra szükségünk lenne egy kisteherautóra, amibe befér egy motor(nem robogó, hanem rendes motor), vagy egy olyan személyautóra, amin van vonóhorog. Utóbbi esetben otthagynám helyette a saját autómat, hogy ne maradjon senki autó nélkül.
Természetesen fizetnék érte :U

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#27561) bubi92 válasza Norb3rto (#27559) üzenetére


bubi92
őstag

van milyen fényképezőt vegyek topik, ott majd megmondják az okosat. fotós topikokban általában tényleg van szakmai színvonal a többivel ellentétben:D

(#27562) aXXon válasza bsh (#27540) üzenetére


aXXon
senior tag

Nem értem, mi a kérdés? Tegnap már kiegyeztünk a 15-ében, vagy nem? :F :R

No, akkor :

Tali:

Február 15. péntek, este 19 óra, Mogyi intézi a helyet, elvileg Red Rock

M_o_g_y_i (elvileg közel lakik)
aXXon (fuvarnak örülne, de remélhetőleg gyalog is haza talál)
Wunderkinder (fuvarra vár)
csaszi(22-től, kicsit meszebb lakok mint,M_o_g_y_i)

Aki jön írja hozzá magát!

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#27563) Norb3rto válasza bubi92 (#27561) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Ott mondták ezt a fényképezőt csak gondoltam ha olyan mint a többi topic akkor rácseszek, de ezek szerint itt még jókat ajánlanak :) :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#27564) bsh válasza aXXon (#27562) üzenetére


bsh
őstag

én csak leírtam amit mogyi üzent nektek telefonon. engem úgysem érint.

(#27565) aXXon válasza bsh (#27564) üzenetére


aXXon
senior tag

Ne csinázd már, miért nem jössz? Törzsgárda tag vagy bro ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#27566) WunderKinder válasza george11 (#27560) üzenetére


WunderKinder
tag

Hétfőn nem jó? Ha kell hétfőn viheted Mengelét, de hétvégén nem leszünk itthon.

(#27567) george11 válasza WunderKinder (#27566) üzenetére


george11
senior tag

Sajna csak a szombat lenne jó :(
Nem jó, ha cserébe adom a fiatot a hétvégére ? :B Tudom ez nem kormol úgy, de azért elmegy ide oda :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#27568) bartucc válasza Norb3rto (#27542) üzenetére


bartucc
addikt

A kompakt gépem jó lesz? Csak 850g. ;] :DDD

A HS240 nem rossz gép, főleg nem az árához képest. Képet csinálni, családi fotózásra bőven jó, kicsit amatőrködni is akár.

A péntek este még megoldás alatt, de annyi biztos, hogy itthon leszek akkor, már csak 1-2 apróság függvénye :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#27569) WunderKinder válasza george11 (#27567) üzenetére


WunderKinder
tag

Írtam private gold-ot :D

Tényleg csak négyen leszünk a topic talin?

(#27570) DeltaPower válasza george11 (#27567) üzenetére


DeltaPower
őstag

Mondanám hogy odaadom a fiestát ha kész lesz hétvégére, de nem akarok utólag erősen csuklani :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#27571) God Vazzeg válasza Devid_81 (#27544) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Raw versenyekre járok csak. 173/95 vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#27572) bubi92 válasza God Vazzeg (#27571) üzenetére


bubi92
őstag

csak egy 30-assal vagyok lemaradva, a magasság már megvan :D még egy 10-20 év és a súly is meglesz:D

(#27573) God Vazzeg válasza bubi92 (#27572) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Magasság legtöbb embernél megvan :K :D

(#27574) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ákszon, vagy csak a rokona? [link] ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#27575) WunderKinder válasza God Vazzeg (#27573) üzenetére


WunderKinder
tag

Én a súlyt meg a magasságot is túlteljesítettem, már csak az izom hiányzik. :DDD

(#27576) aXXon válasza DeltaPower (#27574) üzenetére


aXXon
senior tag

Remélem jössz a talira :D :P ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#27577) God Vazzeg válasza WunderKinder (#27575) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezzel is vannak így egy páran :D

Amúgy félreértés ne essék, én se izmos nem vagyok, se erős, az hogy eljárok versenyezgetni az csak egy hobbi részemről, ha van kedvem megyek, ha nincs akkor csak nézem :) De nem vagyok kiemelkedő semmiben sem, max pofázásban :D ;]

[ Szerkesztve ]

(#27578) bubi92 válasza God Vazzeg (#27577) üzenetére


bubi92
őstag

de van egy formád amire mi csak irigykedünk:D

(#27579) Devid_81 válasza God Vazzeg (#27571) üzenetére


Devid_81
nagyúr

En most 173/91 vagyok.
Cel 100kilo majd onnan szalkasitas es persze a tomegmegtartas...kb ezerketszaz ev mire leszalkasodok :)
180 kilo meg nagyon messze van,130 korul van most a csucsom...de dolgozom az ugyon ezerrel :)

...

(#27580) DeltaPower válasza aXXon (#27576) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem hiszem, de itt van még egy ráadásként [link] ;]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#27581) OP-ToTo


OP-ToTo
tag

Mindig is baj volt az értő olvasásommal.

Feltételezzük, hogy nem mindenki olvassa végig az ÁSZF-et, de legalább az alábbiakkal érdemes tisztában lenni:
- A Hardveraprón szabad hirdetni, a fórumban nem!

Ez akkor most a hadverapró? Azt hittem fórum.

Természetesen tudok még súlyt a rúdhoz, bár szerintem csak tréfálkoztatok :) :D

Untesóm is el akarja adni a nem használatos padját + fekve nyomó szettjét. Csak neki széles kivitelű van, ami már nagy rudat igényelt vastagabb átmérővel, ami nagyobb súlyokat igényelt és hát nem túl kompatibilis azt hiszem.

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#27582) bsh válasza Devid_81 (#27579) üzenetére


bsh
őstag

nekem is 100 kiló a cél ;]

(#27583) aXXon válasza OP-ToTo (#27581) üzenetére


aXXon
senior tag

Látszik, hogy nem olvastad el, csak a kivonatot :D

TILOS:

16. A hardverapro.hu, az Állásbörze és a városi LOKÁL topiccsoportokon kívül máshol terméket, szolgáltatást, munkát hirdetni.

Én mondjuk a helyükben a kivonatba is ezt írtam volna....

[ Szerkesztve ]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#27584) God Vazzeg válasza Devid_81 (#27579) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ezek jó célok, hajrá :K

Bubi: köszi, igyekszem, majd nyárra akarok egy 88-90kg körüli igazi jó formát összerakni, meglátjuk mi sikerül belőle :D

(#27585) DeltaPower válasza aXXon (#27583) üzenetére


DeltaPower
őstag

Na akkor vennék 120 giga feletti 2,5-es satás vinyót de marhaócsón, 5400rpm-es előnyben, 7200-as csak akkor jó ha megy táp nélkül usb-ről.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#27586) george11 válasza DeltaPower (#27585) üzenetére


george11
senior tag

Rendben vegyél :) :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#27587) DeltaPower válasza george11 (#27586) üzenetére


DeltaPower
őstag

Te meg vegyél tangát :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#27588) george11


george11
senior tag

:DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#27589) OP-ToTo válasza aXXon (#27583) üzenetére


OP-ToTo
tag

Csak azt olvastam el és itt meg is akadtam. Nem különösebben érdekel ritkán járok ide. Csak így értelmét vesztette volna ez a topic. De amit bemásoltam az nekem azt jelenti.

USB 3.0-t csak USB 3.0 kártyával lehet létrehozni? Sebességre gondolok

Chieftec GPB-500S 85+; Asus M5A97 R2.0; AMD FX-6300; Samsung 840 120GB SSD; 8gb DDR3 HyperX Fury Balck 1600Mhz Ram; Gigabyte RX560 4GB

(#27590) george11 válasza DeltaPower (#27587) üzenetére


george11
senior tag

Ha nyerek enyém lesz, aztán irigykedhetsz ;] :DDD :P

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#27591) csaszi72 válasza Norb3rto (#27557) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Teljesen jó masina, 20* zoom kompakt méretben nem sűrű, Canon jó váőlasztás.
Bár a Nikonra is ezt mondtam, cégnél asztalomon van egy S3300, árban fele mint az álltalad linkelt, viszont ez egy rakás FOS!

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#27592) faragojof


faragojof
senior tag

Ébresztő! Egy kis Rammstein! -szerű képződmény... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#27593) Devid_81 válasza bsh (#27582) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De ahhoz felfele kell menned, vagy visszafele? :D

(#27581) OP-ToTo. Borzalmasan egyszeru a keplet, mindent lehet, de van par kivetel.
Kivetelekre ott van a szabalyzat, ez kb 24 oldal nyomtatva, 4-es betutipus mellett.
Amit lehet, beszelgetni az idojarasrol, viragokrol.
Amire ugyelj. olyat nem irhatsz, hogy "esik ez a fos ho", mivel a fos szine altalaban utkozik az etnikai torvenyekkel.
Ezenkivul a viragoknal a "budosket" (büdöskét) csak offkent emlegesd, szinten etnikai torvenyekbe utkozik.
Es ami meg fontos, figyeld a csalokat, es azonnal irj ide egy bejegyzest, hogy x,y bizony sumakol, nem igen kell hasznalni a jelentsd a csalokat topikot, mert ez a topik prioritasban joval felette all annak, eloszor mindig itt tesznek rendet, majd mennek egy sokkal kevesbe fontos topikba (jelentsd a csalokat) rendet tenni, de csak amikor az ido engedi.
Teccikerteni? :D
Barmilyen kerdesed van fordulj a fal fele' bizalommal! :K :D

[ Szerkesztve ]

...

(#27594) poffsoft válasza Devid_81 (#27593) üzenetére


poffsoft
addikt

Homérok.
Senki nem meri etetni a trollokat :U :U :U
Mégiscsak működik a megfélemlítés :DDD :DDD
Akkor beszéljünk a rózsaszín pipacsokról, hátha azt itt jobban elfogadják az alapelvek...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#27595) alázógyík válasza faragojof (#27592) üzenetére


alázógyík
őstag

:C

(#27596) Outlander


Outlander
őstag

Közlekedési Hírek.

Az aluljáróban a szokásos helyen, akkora lik, h a 17.-es felni hosszában és mélységben is eltűnik benne. Figyeljetek oda...

Az új mélygarázs a piacnál egy vicc, 8 autó ha lefér, de azokkal sem mindegy h hogy parkolsz, mert egyben vannak tárolók is a falnál...ellenben első óra ingyé van. :U

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#27597) Devid_81 válasza poffsoft (#27594) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csak probalom visszahozni szegeny eltevedt pa'ra't, nehogy rossz dolgot csinaljunk itt nekunk! :DDD
Lehet elijedt orokre! :D

...

(#27598) poffsoft válasza Devid_81 (#27597) üzenetére


poffsoft
addikt

ro'zsaszi'n pipaccsal dekora'lt bugyi legyen a ne'pviseletem, ha e'rtem, mire gondolsz... :DDD

bár a jo'tana'csaid valo'ban töke'letesek...

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#27599) Devid_81 válasza poffsoft (#27598) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jajj ma'r pedig orultem, hogy megvan a legjobb e'kezet, e's i'gy mindenki boldog lehet, meg Ok is egy idore... :DDD

Szerk: mindig megteszek minden tolem telhetot, hogy segi'tsccsek! :D

[ Szerkesztve ]

...

(#27600) WunderKinder válasza Outlander (#27596) üzenetére


WunderKinder
tag

Te mivel mentél le? Nyergesvontatóval? Mert én voltam lent és azért annyira nem kicsi (bár azt hittem legalább több szintes lesz), de tény hogy kb 20 autó fér bele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.