Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) M_o_g_y_i válasza GrandeP (#2395) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Merazvótaz??? :U :DDD
A fószer olyan 45 körüli szemüveges csóka lehetett, annyit tudtam elérni az adásból.
Te bámultad a monitort? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2402) Chaser válasza bartucc (#2400) üzenetére


Chaser
titán

Jó hát mi is állandóan nyomjuk csak 12 órában, a gyár másik fele meg 4 műszak. 3 műszakot úgy kell elképzelni hogy adott 3 műszak hétfő reggeltől péntek éjszakáig, nyilván minden műszak nem megy minden nap - most is van 4.5 szabadnapom hehe:D - , 4 műszak meg hétfő reggeltől hétfő reggelig, azért hívják 4 műszaknak mert náluk van egy 4. banda is. És értelemszerűen nem úgy van, hogy egyik héten de., aztán du, aztán meg éjszakások vagyunk, hanem héten belül is változik. Szóval így is lehet állandóan tolni egy gyárat, azért érdekel a mercivel mi van.
szerk: A fentebbi kis gépre te milyen árat mondanál?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2403) GrandeP válasza Chaser (#2399) üzenetére


GrandeP
őstag

Jelenleg, 8 órában van mindenki, kb 7. munkaórában elérik a napi tervszámot, onnantól kezdve igazából szusszanak az emberek várják h 3 óra legyen és mehessenek haza.

Augusztus- szeptemberben indul minden üzemben a második műszak..

Én 8 órában vagyok, és maradok is, meg kb mindenki aki "szellemi" munkát végez.. :DDD

Én sem tudom milyen gépek vannak, azt tudom h a fényező üzemből kitiltottak trollkodásért, az összeszerelőben meg kétszer voltam... és gyanítom h onnan is kitiltottak csak még nem kaptam értesítést... :DDD

Folyamatos a felvétel, mert nem nagyon szeretnek dolgozni az emberek 80-90 k -ért, ráadásul fullprecízitásban odafigyelésben, tehát nincs lezserség...
Egyébként mindenki nagyképű, pláne ha véletlenül németül kell beszélnie, juuuj, akkor aztán, némelyiknek gyárterületnyi lesz az arca... :DDD

Kb ennyi... vannak jó helyek, de azok már be vannak töltve... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2404) GrandeP válasza M_o_g_y_i (#2401) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem... én épp mentem fel a lépcsőn és egy zöld polós (helyi kotsog avagy csoportvezető) beszót... én meg megfordutam, és visszaszótam, h te nekem szótá be?! :DDD

Vagy valami ilyesmi... aki ismer az ugyis felismer... mtvnek van egy délben leadott 3 percese, abban nem voltam, a többi meg télleg nem adta..

ui: egyébként poén a 0:40-es rész... :DDD persze, kis reszelővel, öhöm, jah... kisreszelővel.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2405) Chaser válasza GrandeP (#2403) üzenetére


Chaser
titán

Nem akarok ott próbálkozni csak érdekelt milyen fizuk vannak:)

szerk: Nálunk azért nem zombi munka van, meg ha úgy adódik van kummantás is rendesen:D Meg így hogy nem 8 órában járunk szabadidő is van..igaz ezért amikor megyünk bukik egész nap, de hát valamit valamiért.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2406) GrandeP válasza Chaser (#2405) üzenetére


GrandeP
őstag

Kérlek te is terjeszd már, meg mindenki, mert engem qrvára idegesít..

Hol dolgozol?
Mercinél...
Huhh, akkor neked is Béés mercid van, és fél milliót keresel havonta?
Vagy többet? Huuuu biztos többet.... mert a sanyi, aki a izének azéja na az a izének a huga, na az keresel 400-at tisztán.

Órabérben esetleg..
Nem baaaaazmeg! Annyit keresek mint bárhol máshol, csak be vagyok jelentve...

Na szóval, az átlag kulimunkás, nettó 80-90ért dolgozik, plusz 10-15k körüli caffetéria...
Az ő vezetőik, 100-110 körül + kaff
A csoportvezetők, vezetői, 120-140 között + kaff... ők viszont voltak németben dolgozni és elég jól is beszélik a nyelvet, és már itt vannak kb kezdetek óta.
És így tovább és így tovább....

Tehát ahová be lehet kerülni egy átleg embernek, az a nettó 100ezres fizus munkakörök...
A többihez tudás/tapasztalat vagy pl mint nálam ,szerencse kell...

Aki mást mond, az csak ilyen nagyzolás és/vagy szégyenli h mennyiért kulizik... azt kellene felfogni h
1, Nem szégyen a munka.
2, Nem azért jött ide Mordor (románia) mellé mert h itt is a német fizetéseket akarják adni!

Összességében, annyi h itt a csillag van a tetőn és nem az h nissin tésztagyár...

Talán ha majd lehet túlórázni, akkor a kuli munkásnak is lesz normális fizetése...

ui: itt egy az egyben zombi munka van... napi 174 autón ugyanazt a 3-4 csavart becsavarni... elég szar lehet...
Egyedül a tesztelőknek lehet jó, bár az is unalmas egy idő után...

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2407) Chaser válasza GrandeP (#2406) üzenetére


Chaser
titán

:D Nálunk azért nem ilyen rossz a helyzet:) Átlagmelós is többet kap mint nálatok, de a gépbeállítók - operátorok - jóval többet és az nem rossz meló csak néha van copás de akkor nagyon..sztem csoportvezetőnek hívják másutt az ilyet, műszakonként van belőle 5-8. A műszakvezetők meg kaparják a netto 200k-t v többet is, de nekik sokat kell térdelni az ő főnökeik előtt..nem csinálnám 300k alatt :N

szerk: a külsős bérrabszolgák keresnek sz@rul, meg őket bármikor el is küldhetik, na mondjuk a legtöbbje 20-ig nem tud elszámolni, és ez nem vicc! :DD sok ovis nagyobb szinten van mint némelyik

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2408) GrandeP válasza Chaser (#2407) üzenetére


GrandeP
őstag

Én mondjuk nektek még annyit sem adnék, örüljetek h van hová bemenni melegedni... ;]

Nem is értem azt a gyárat... ott van a semmi közepén, mindenki dolgozni akar a környékben és majdnem normális fizetést adnak? ;] :P

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2409) daninet válasza GrandeP (#2408) üzenetére


daninet
veterán

Haver hegesztő robotok mellett ácsorog merciben most, te is arrafelé vagy? Mintha írtál volna ilyet

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2410) Chaser válasza GrandeP (#2408) üzenetére


Chaser
titán

"Válság" előtt qrva nagy népvándorlás volt ám ott, környékről már megfordultak ott annyian hogy inkább megtartják a dolgozókat:) Elküldeni meg nem szoktak senkit, max ha beszólogat fejeseknek, de olyan is évente 1-2 van és általában irodáról kerül ki. Meg nem pofáznak az emberrel, szerződésben benne is van hogy nem lehet:D Ha vkit felnyomnak akkor szőnyeg széle főnöknél:) szóval el lehet lenni. Egyik volt főnököm mondta hogy x éve akkora népvándorlás volt, hogy 2x-esére emeltek mindent fizetést ;]

szerk: persze aztán visszafelezték:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2411) GrandeP válasza daninet (#2409) üzenetére


GrandeP
őstag

Közöm nincs a gyártáshoz... még csak nem is látszik a ablakomból egyik gyárépület sem.. :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2412) Chaser


Chaser
titán

Hehe :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2413) gabe_ válasza Chaser (#2410) üzenetére


gabe_
őstag

Te hol dolgozol? Remélem nem vagyok indiszkrét... :B

Sovány szakácsban sose bízz!

(#2414) Chaser válasza gabe_ (#2413) üzenetére


Chaser
titán

Nem, de meg kell hogy öljele ha elmondom :D
MARS

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2415) GrandeP válasza Chaser (#2414) üzenetére


GrandeP
őstag

Várjá, tolom a sablon szöveget!

A csoki gyárban??? :U

:DDD :DDD :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2416) Chaser válasza GrandeP (#2415) üzenetére


Chaser
titán

:DD :R
Van nálunk egy nagyon homár csóka..évente mindig ad a cég egy zsák pénzt, abból el lehet menni kirándulni v valami - többnyire zabálásra meg piára megy el, nemtom' soha nem értem rá:D -, de a lényeg, mondjunk helyeket ahova elmennénk. Na mit mond a homár? Menjünk el a pesti mars csoki gyárba :DD

szerk: aki nem tudná..Mo-n nincs mars csokigyár és nem is volt:) De nekünk ezt évente elmondják, tehát aki ott dolgozik sok éve mint kedves homár barátom, annak illene tudnia..de hát kin röhögnénk ha nem lennének ilyenek? ;]

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2417) GrandeP


GrandeP
őstag

Na akkor egy kis ON....

Aki annó vette a Gamestart, az ugye emlékszik h milyen jókat lehetett röhögni 1-2 screenshot alatti szerkesztői mondaton?!

Na melyik online lapcsalád vette ezt most át? És mennyire bénák ezek az aláírások?
Segítek ... most is itt vagy! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2418) M_o_g_y_i válasza Chaser (#2416) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Itt??? :Y

Najóvan, itt egy e! :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2419) GrandeP


GrandeP
őstag

LOOOOOOOOOOOOOL

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2420) Chaser válasza M_o_g_y_i (#2418) üzenetére


Chaser
titán

ott ám, sőt néha úgy érzem magam mintha egy másik dimenzióban is lennék ;)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2421) Chaser válasza M_o_g_y_i (#2418) üzenetére


Chaser
titán

de szép dupla..na nem baj, megosztom veletek nálunk is van pár e, meg ee is, sőt eee is akad:D meg X is:D

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2422) bsh válasza GrandeP (#2417) üzenetére


bsh
őstag

konkrétabban? :F

(#2423) alázógyík válasza GrandeP (#2419) üzenetére


alázógyík
őstag

:C :C

(#2424) M_o_g_y_i válasza Chaser (#2421) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

X, mint deXka? :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2425) DeltaPower válasza M_o_g_y_i (#2424) üzenetére


DeltaPower
őstag

Csiszolnivaló? :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2426) M_o_g_y_i válasza DeltaPower (#2425) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Azám! :K

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2427) bsh


bsh
őstag

e e e

(#2428) george11


george11
senior tag

e :Y :Y :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2429) Chaser válasza M_o_g_y_i (#2424) üzenetére


Chaser
titán

X mint bezárnám egy sccript_ába:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2430) bsh válasza george11 (#2428) üzenetére


bsh
őstag

nem tetszik mer nincs rajta vonóhorog. :N e

(#2431) aXXon válasza george11 (#2428) üzenetére


aXXon
senior tag

'sztakurva... Gyönyörű egy állat.. :R

És pont olyan színe van, mint az én paripámnak ;)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2432) DeltaPower válasza george11 (#2428) üzenetére


DeltaPower
őstag

Nem igazán tudom eldönteni, hogy ez most igazi autó, vagy profi 3D graf :Y

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2433) george11 válasza DeltaPower (#2432) üzenetére


george11
senior tag

Ez nem PS. Rauh-Welt porke: [link] egy japán elmebeteg kezdte építeni őket durva minőségben még durvább áron.
Mostanra meg már külön stílus lett belőle.
[link]
kibasz nagy szélesítés, földre ültetés, brutál felniméretek, belül lecsupaszítva stb

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2434) george11


george11
senior tag

Trolkodik a Fiat :C :C :C

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2435) george11


george11
senior tag

vótmá? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2436) Norb3rto válasza george11 (#2434) üzenetére


Norb3rto
senior tag

De getzi :C

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#2437) WunderKinder válasza george11 (#2428) üzenetére


WunderKinder
tag

Be akartam linkelni délután, de féltem hogy le leszek vauzva mert nincs rajta csecs. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2438) george11 válasza WunderKinder (#2437) üzenetére


george11
senior tag

Szépnéni/szépótó mindig jöhet.
Akinek ellenvetése van keresse meg gradét a merci gyár mosdójában ebédszünet alatt, és majd jól seggberakjaelmagyarázza neki, hogy mi a történet :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2439) bubi92 válasza george11 (#2438) üzenetére


bubi92
őstag

na meg jó zene

:P ;]

[ Szerkesztve ]

(#2440) Chaser válasza bubi92 (#2439) üzenetére


Chaser
titán

betegvagyb+:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2441) george11 válasza bubi92 (#2439) üzenetére


george11
senior tag

Bazki nem vagyok egy nagydarab gyerek, de ezeknek szélesebb a csípőjük, mint a válluk :DDD :DDD :DDD
Ezt kéne inkább erőltetni, ha máá zene ;] (van benne anzselinazsoli is :DDD )

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2442) ekrisztian válasza george11 (#2434) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:-) nagyon kreatív a srác,vagy néni.ha fentebb jössz a nézettel,még világít az 500 féklámpája.de jót röhögtem.Sztem a kockanémetek lecseréltetik,vagy kifizetnek még 1 portfóliót a googlének,csak tünjön el az 500as:-)

(#2443) God Vazzeg válasza george11 (#2441) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Hamár: [link] :C

(#2444) bubi92 válasza God Vazzeg (#2443) üzenetére


bubi92
őstag

öreg motorosok.... :P

valami mait is kaptok: [link]

(van benne néni :U )

[link]

(#2445) george11 válasza God Vazzeg (#2443) üzenetére


george11
senior tag

Ez már határeset nálam, de még belefér. :B
ez viszont hibátlan(és az lesz még 50 év múlva is :R
Dettó :Y :R :C
(lassan megint kéne vennem egy motort :DDD )

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2446) God Vazzeg válasza george11 (#2445) üzenetére


God Vazzeg
veterán

És még: [link] :Y ;)
Ebben a verzában még nem is hallottam, de nem rossz: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2447) george11 válasza bubi92 (#2444) üzenetére


george11
senior tag

Nem rosszak, de miért érzem úgy, hogy bárhova bármelyik számukba beletekerek, akkor valami másik banda egyik száma ugrik be róla?(nem valami egyedi)Ettől függetlenül jó, de soesem lesz ilyesmi: [link] :B

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2448) M_o_g_y_i válasza george11 (#2428) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

ottvót... :U

Ők is szépek, nem csak az ótók. ;)

a legjobb

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#2449) george11 válasza M_o_g_y_i (#2448) üzenetére


george11
senior tag

Azért egy EVO egy egy Eclipse csak bejáccik a képen :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2450) M_o_g_y_i válasza george11 (#2449) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

:K

A csajok a side effect... :DDD

Utolsó képen a kis Golf. :))

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.