Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) M_o_g_y_i válasza aXXon (#18100) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Há'dde mind egyforma méretű... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18102) DeltaPower válasza bsh (#18099) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ennek bajusza van? :Y :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#18103) Norb3rto válasza DeltaPower (#18102) üzenetére


Norb3rto
senior tag

e

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#18104) bsh válasza DeltaPower (#18102) üzenetére


bsh
őstag

nincs, de rajzolnék neki ;]
e

(#18105) george11 válasza DeltaPower (#18102) üzenetére


george11
senior tag

válogatós ...

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#18106) george11


george11
senior tag

Ezt megint kinyírtam :DDD
homártopic, utolsó, első, monnyon le aki akar :D

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#18107) aXXon válasza george11 (#18106) üzenetére


aXXon
senior tag

Én még itt vagyok ;) De el is megyek pancsolni :DDD ;]

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18108) aXXon


aXXon
senior tag

Na, aki akar igazán érdekest és gusztustalant látni, az szóljon és megy privátba a link. Nem merem kitenni, mert szerintem egy életre bannolnának, még a hwsw.huról is :D

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18109) M_o_g_y_i válasza aXXon (#18108) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Lóval kapcsolatos? :F :DDD

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18110) aXXon válasza M_o_g_y_i (#18109) üzenetére


aXXon
senior tag

Bár az lenne. Elküldtem. :Y :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18111) M_o_g_y_i válasza aXXon (#18110) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ilyet többet NE!!!

És nem is akartam se érdekest, de főleg nem gusztustalant látni. :(

Válaszul:

:DDD

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18112) aXXon válasza M_o_g_y_i (#18111) üzenetére


aXXon
senior tag

Rendesen fekvehányós, mi? :W

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18113) M_o_g_y_i válasza aXXon (#18112) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Nem láttam sokáig, törlöm az emlékét is. :K :O

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18114) aXXon válasza M_o_g_y_i (#18113) üzenetére


aXXon
senior tag

Pedig a második fele izgibb, mint az első, mikor azt hinnéd, hogy már nem tud újat mutatni, akkor jön a leggázabb :DD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18115) M_o_g_y_i válasza aXXon (#18114) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ehun e :B

Inkább ilyeneket nézz... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18116) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

[link] :W

"az előző tulaj szoftveresen buherálhatta, mert össze-vissza van forrasztva és állandóan max-on megy a gyári hűtő ventilátora" :F WTF??? :o

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18117) aXXon válasza M_o_g_y_i (#18115) üzenetére


aXXon
senior tag

Imádnám :Y :R

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18118) csaszi72


csaszi72
aktív tag

Reggelt!
Visszatértünk Szerbiából.
Élve!
Két napos érszoft játékról.30 km gyalogtura teljes felszereléssel, qurvafaxa volt.

Rambo4esfel:szomszédom 1 szobasa butorozva 35k-ert van kiadva+ rezsi.
Ingyenes parkolás az utcán.

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18119) bartucc


bartucc
addikt

Koránkeltös, lázmérözös reggelt mindenkibe! :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18120) bsh válasza csaszi72 (#18118) üzenetére


bsh
őstag

hoztál sört is? rakd be a hűtőbe! :DDD

(#18121) bsh válasza M_o_g_y_i (#18111) üzenetére


bsh
őstag

e

(#18122) bartucc


bartucc
addikt

Hétfő van, mi ez a punnyadás? ;]

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18123) csaszi72 válasza bsh (#18120) üzenetére


csaszi72
aktív tag

nem
:DDD

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#18124) gabe_ válasza bartucc (#18122) üzenetére


gabe_
őstag

Teli van-e a fészbúk hétfős-útálós képekkel? ;]

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18125) Maxon


Maxon
tag

Sziasztok kéne nekem SOS-be egy P4 táp ha van valakinek olcsón írjon privit ha lehet mai átvétellel. :))

[ Szerkesztve ]

(#18126) GrandeP válasza bartucc (#18119) üzenetére


GrandeP
őstag

Meg volt a reggeli sexuális kalandod? :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18127) bartucc válasza gabe_ (#18124) üzenetére


bartucc
addikt

Nem voltam facebook-on másfél hete péntek óta, csak a mobilon megyek fel, fb chat progival. Nem igazán hiányzik. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18128) bartucc válasza GrandeP (#18126) üzenetére


bartucc
addikt

Meg, már volt ráadás is. :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18129) Jeti1


Jeti1
tag

Tudtok ajánlani Kecskeméten jó férfi fodrászt? Már a második fodrászom ment ki külföldre, ezért most ismét kereshetek egy olyat, aki megfelel nekem. A lényeg, hogy szépen és gyorsan dolgozzon, hajat is mosson, az ár nem olyan lényeges szempont.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#18130) GrandeP válasza Jeti1 (#18129) üzenetére


GrandeP
őstag

Én 3vagy4 éve kérdezyem ugyanezt, akkor többen mondták h vegyek hajnyírót, vettem is 7k körül, ha csak havi ezeher számilom is, de inkább ezehöccá, már az első évben visszajött az ára, még nem baztam el annyira a hajmat h ne tudtam volna helyrehozni..
Meg ha olyabom van hetente után igazítok. :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18131) popp


popp
tag

Komplett PC-t keresek netezésre, filmnézésre. Mindezt olcsón!
Elvárások: min. 2 magos (de inkább 4) procival, megbízható táppal, izmos videokártya NEM kell. Érdekel 22-24" full hd monitor is. Kecskeméti személyes átvétellel, kipróbálási lehetőséggel! Akinek van mit ajánlania, küldje!

"A MOSFET-ek karakterisztikája olyan egyenes, hogy attól bármelyik elektroncső sírva fakadna. A csöveké viszont épp olyan mértékben görbe, ami az emberi fülnek kellemes."

(#18132) Jeti1 válasza GrandeP (#18130) üzenetére


Jeti1
tag

Az én hajamat nem lehet hajnyíró géppel nyírni, csak ollóval. Ha csak simán letúrnám a fejemről a hajam bizonyos méretre, akkor valóban jó megoldás lehetne egy hajnyírógép.
Eddig a Passage Centerben lévő fodrászatba jártam, elégedett voltam a csajjal, aki ott dolgozott.

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#18133) bsh válasza Jeti1 (#18132) üzenetére


bsh
őstag

tűzoltóság? ;]

(#18134) M_o_g_y_i válasza popp (#18131) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ha nem olcsón kéne írtam volna privátot. :DDD
Mer' lap+proci (igaz nem 2-4 hanem 4@6 magos) is van, talán a monitor is.
Kihasználatlanság esete forog fenn, de elkótyavetyélni nem akarom. :N

(#18132) Jeti1: a csajjal vagy a munkájával voltál elégedett? :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18135) Shaumake


Shaumake
tag

15,4" laptopnak táskát keresek 2000 Ft környékén! Belső zseb nem fontos, csak a töltő és egy egér férjen bele!
Kecskeméti átvéttel!!

[ Szerkesztve ]

(#18136) GrandeP válasza Jeti1 (#18132) üzenetére


GrandeP
őstag

Én se nullásra tolom, ollóval finomhangolom :) simán rá áll a kezem.. :P

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18137) GrandeP válasza Shaumake (#18135) üzenetére


GrandeP
őstag

Teszkó még nyitva van, ennyiért van technika tatyó. :D

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18138) Jeti1


Jeti1
tag

(#18134) M_o_g_y_i: Mindkettővel. :)

(#18133) bsh: Rossz vicc. :) Az nem nekem való hely.

(#18136) GrandeP: Én nem vagyok olyan ügyes, mint te. :) Lehet háklis is vagyok a hajamra picit.

[ Szerkesztve ]

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#18139) gabe_


gabe_
őstag

Vegyetek laptopba ramot.

Sovány szakácsban sose bízz!

(#18140) bsh


bsh
őstag

e :C

(#18141) Jeti1


Jeti1
tag

Eszembe jutott még egy kérdés. Ez kevésbé fontos, mint a fodrászos, de jó lenne tudni. Kecskeméten lehet valahol venni faragott töklámpást?

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#18142) Shaumake válasza GrandeP (#18137) üzenetére


Shaumake
tag

Ha már kimegyek a tesóba akkor nem csak a táskáért megyek, ezért nem akarok oda menni, Akarva akaratlanul megvenném még azt is amire nincs szükségem :N

Múlthéten láttam valaki árult itt egy táskát, azért írtam ide.

(#18143) Chaser válasza Jeti1 (#18138) üzenetére


Chaser
titán

Szerezz be olyan bnőt aki hajnyíráshoz is ért. Nekem bevált. Ennyi:D

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18144) aXXon válasza Chaser (#18143) üzenetére


aXXon
senior tag

Találtál nekem headsetet?

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#18145) george11


george11
senior tag

e

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#18146) Chaser válasza aXXon (#18144) üzenetére


Chaser
titán

Most hogy mondod, nem is néztem :B du. feltúrom a szatyrot.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#18147) daninet válasza Shaumake (#18142) üzenetére


daninet
veterán

Lovaknál már van erre egy kiváló szerszám

;] ;]

amúgy meg vigyél 2000ft-ot és nem lesz rá lehetőséged mást venni, vagy gyakorolj valami Zen önmegtartóztatást :D

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#18148) GrandeP


GrandeP
őstag

Gyíííík, láttalak a háttérben... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#18149) bartucc válasza Jeti1 (#18138) üzenetére


bartucc
addikt

Ha ö le tudja vágni a haját, nincs az az Isten, hogy te ne tudd. :DDD (ezzel nem öt akartam piszkálni, csak téged dicsérni ;])

Tényleg nem nagy dolog, egy nönemü egyén segít max, ha nagyon nem megy.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#18150) aXXon válasza daninet (#18147) üzenetére


aXXon
senior tag

Milyen szép darab :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.