Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#108163) bsh válasza daninet (#108158) üzenetére


bsh
őstag

3lannál mikrón 100/50 (egyik sem garantált) a legnagyobb csomag, az is 100e nettó, szóval... optikán meg a telekom hálózatát használják mint kiderült.
nekem legjobb volna ha a wificom maradna, de ott 20/10 a max és nem bírom őket elérni telefonon, hogy nem-e lehetne-e -e, hogy mondjanak egy összeget egy 100/100-ért...? 100 méterre van a torony, se fa se fűszál nincs köztünk, tetőantenna, szerintem menne egy nagyobb sávszélesség (persze lehet másnak akkor nem maradna de az kit érdekel? :D)
de kihúzatnánk mi az optikát ha valaki megcsinálná. lenne itt még pár cég akik szintén mikróznak (mert más nincs), szerintem beszállnának a költségekbe (vagy megvárnák amíg mi kiépítjük saját költségen és aztán meg rácsatlakoznak olcsón :D )
a telekom keresőjével 1 címre dobot katonatelepen netet: szupergyors szélessávú internet című 5/0,5 :D és az vagy 1 km-re van.
a microsystemsnek nem itt van a bótttya a bocskai/wesselényi sarkán? vagy az csak szerviz? vagy itt a naygkőrösi budai út sarkán mintha rémlene valami. majd megkérdem őket is. de ha csak mikrójuk van, és akár nincs is katonatelepen, akkor nem foglalkozok vele. neked hogy lett annyi havi díj? van arra antennájuk, nem kellett építeni semmit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.