Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) M_o_g_y_i válasza bubi92 (#10348) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Ez egy Praktica obi, nem? :F

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#10352) bsh válasza M_o_g_y_i (#10351) üzenetére


bsh
őstag

he? :F praktiker meg obi is? :Y

[ Szerkesztve ]

(#10353) george11 válasza bsh (#10343) üzenetére


george11
senior tag

Fogsz pár tojást, belekúrod egy serpenyőbe, teszel bele kolbászt, szalonnát, paprikát, paradicsomot, hagymát, meg egy kis sajtot.
Ezt még én is meg tudom csinálni, és jó lehet lakni vele :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10354) george11


george11
senior tag

möhö

kapok bant, vagy sem? :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10355) george11


george11
senior tag

A nagymama megkérdezi a nagypapától: -Szerinted vegyem fel a melltartót? A nagypapa nézi egy darabig,majd megszólal:
-Hát elég nagy sár van odakint!...
:DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10356) bartucc válasza bubi92 (#10348) üzenetére


bartucc
addikt

Gondolom, magyarán M42 obikat keresel. A Helios M44-t nagyon ajánlani szokták. Bár attól függ mire kell, de gondolom makrózásra, nem? (egyébként az tudtommal f2-es, nincs nagy különbség f1,8-hoz képest)

Szerk: rosszul emlékeztem, a Helios 58mm-es, nem 50.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10357) fero02


fero02
veterán

Amúgy most mi ez az egységes buzulás, h mindenkinek ez az avatarja? :F

(#10358) bartucc válasza fero02 (#10357) üzenetére


bartucc
addikt

Átállítottam, követve GrandeP-t, és betölteni a hiánya miatt keletkezett űrt, erre mindenki azt hitte hogy ez poén, és követtek. :D :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10359) bubi92 válasza bartucc (#10356) üzenetére


bubi92
őstag

konkrétan ezt a pentacon fix50-eset keresem, DE mindenféle más m42es obi-ra vevő lennék. nem makrózásra kell amúgy. hanem csak azért mert kibebaszottul szebb rajzolatuk van mint a mai obiknak.(már amiket én megtudok fizetni)

tökre azt hittem a grandepé írta:D

[ Szerkesztve ]

(#10360) george11 válasza fero02 (#10357) üzenetére


george11
senior tag

Kilógsz a sorból nigger.
Vagy váltasz te is, vagy szólunk kalandornak(vagy mittomén ki olvas épp minket) :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10361) bartucc válasza bubi92 (#10359) üzenetére


bartucc
addikt

Mivel tudom hogy Canon obid van, így értem a problémát, nem kicsit húzós ára van egy USM, de főleg egy "L" sorozatos Canon obinak. Valakinek biztos ér annyit, de ha nem ezzel keresed a kenyered, elég drága móka. :U

Ja bocs, elmaradt a szakértelem része, ha már GrandeP. De most attól inkább tekintsünk el. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10362) george11


george11
senior tag

Ööö más:
paypal-ban ki mennyire van otthon?

Létezik, hogy 140 euró kedvezményt kaptam azért, mert nem paypal-al, hanem sima banki átutalással fizettem? (kb 1000 eurós összegről van szó)
Elküldték a proforma számlát a friccek, és 140 euróval kevesebb, mintha paypal-al lett volna. :F :F :F

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10363) fero02 válasza george11 (#10360) üzenetére


fero02
veterán

Le is térgyepülhet elém... ;]

(#10364) george11 válasza fero02 (#10363) üzenetére


george11
senior tag

Írjál neki egy privátot(te úgysem vagy letiltva nála, mert csókos vagy), hogy " térdelj le és szeress".
Egy-két hetet simán megér :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10365) fero02 válasza george11 (#10364) üzenetére


fero02
veterán

Privátér ban? Az még érdekes lenne. :U

(#10366) george11 válasza fero02 (#10365) üzenetére


george11
senior tag

Nem idevalósi vagy?
Simán :DDD

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10367) fero02 válasza george11 (#10366) üzenetére


fero02
veterán

:N

Erősen vidéki. :P

(#10368) george11 válasza fero02 (#10367) üzenetére


george11
senior tag

topickiller, és még a fejed is kilóg a sorból :(((

ban-t neki (ha olvassa egy illetékes is) :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10369) george11


george11
senior tag

ELSŐB@ZMEG :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10370) poffsoft válasza george11 (#10369) üzenetére


poffsoft
addikt

he?
he?
he?
:D

[ Szerkesztve ]

(#10371) george11 válasza poffsoft (#10370) üzenetére


george11
senior tag

mivanmivanmivan? :DDD
nem bírsz fejet cserélni mi? táposnépség .... :D :D :D
na ezért már megérte, hogy nem kértem egyéni avatart :C (igazából nem is kaptam volna a bannok miatt, de erről szerényen hallgatok :D )

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10372) csaszi72 válasza bubi92 (#10359) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Ajánlom figyelmedbe.bár nem M42.

dzsordzsi, ha tényleg pluszos vagy 140 ojróval akkor szombatom PH EVO? :C :R

szerk-kimaradt ELSŐŐŐŐ nemGrande voltam.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#10373) bubi92 válasza csaszi72 (#10372) üzenetére


bubi92
őstag

nekem van fix50-esem még hozzá a II-es, de ezeknek nem olyan szép a rajzolata :(

(#10374) george11 válasza csaszi72 (#10372) üzenetére


george11
senior tag

Úgy néz ki pluszos vagyok, de akkor megy bele az ára a többi(még hiányzó) cuccba :U
Ha esetleg van valakinek befektetni való kb 2500-3000 eurója, az szóljon, és megoldom a gondját (de a sajátomat egészen biztosan) :DDD

hol vagy te első? olvassál már vissza kiccsávó ... :DDD én már akkor első voltam, amikor te még alukltál ;]
Azt remélem vágja mindenki(kivéve a modok), hogy az elsőzést én hoztam be ebbe a topicba a tékozló homár-ról :DDD :DDD :DDD :U :Y ;]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10375) csaszi72 válasza george11 (#10374) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Első
Második
Harmadik
:DDD :DDD
ha ezer ojróból csinálsz nekem gyorsan ezernégyszázat akkor holnap(ma) már megyek is!
:R

bubi-nak

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#10376) KTU


KTU
addikt

1 órás ;]
EEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLSSSSSSSSSSSSŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ!!!!!!!!! :DDD

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#10377) george11


george11
senior tag

Na asszem most lecsapkodom a "vellanyórát" mindenkinél

'ccakát :DDD :DDD :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10378) bubi92 válasza csaszi72 (#10375) üzenetére


bubi92
őstag

(#10379) csaszi72 válasza bubi92 (#10378) üzenetére


csaszi72
aktív tag

hát nem rajzol szebben :DDD

amúgy meg 01:13 eeeeeeeeelsőőőőőőőő

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#10380) KTU


KTU
addikt

az megvan hogy a prezident szabadságon, és szárnyal a forint :C

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#10381) csaszi72


csaszi72
aktív tag

első E ma

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#10382) faragojof válasza KTU (#10380) üzenetére


faragojof
senior tag

Hurráoptimista. És a holnapután? :F :W

Mondanám: Mostmár semminemérdekel, mert miaza vista... ú ez de szar volt... :W

Na majd ez...

"Formicate Under Command of the King,,

(#10383) odrif


odrif
MODERÁTOR

Eladó!

20 éve a Prohardveren

(#10384) faragojof válasza faragojof (#10382) üzenetére


faragojof
senior tag

Hello kicsicsillag. De qrva korán keltél. Vagy feküdtél... Vagy izé... :F

MOD:

De f@szán frissít... :(((

[ Szerkesztve ]

"Formicate Under Command of the King,,

(#10385) bartucc válasza KTU (#10380) üzenetére


bartucc
addikt

Venni kellene euro-t asszem. :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10386) bsh válasza bartucc (#10385) üzenetére


bsh
őstag

szólhattál volna tegnap...

(#10387) bartucc válasza bsh (#10386) üzenetére


bartucc
addikt

Most néztem árfolyamot, még mindig jó. Vagy arra gondolsz, hogy neked van? Hát, most kevés keretem van rá sajnos, sok pénzem áll cuccokban. Így jártam, jövő hétre remélem nagy részük elmegy, másik kérdés, hogy akkora hogy áll az árfolyam. Bár, a pár cuccon kerestem 30-40%-ot, ezt elég nehezen fogja hozni rövidtávon bármilyen forint erősödés. :D

Egyébként meg reggeltet mindenkinek! :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10388) bsh válasza bartucc (#10387) üzenetére


bsh
őstag

tegnap adtam el egy csomót.

[ Szerkesztve ]

(#10389) daninet válasza bsh (#10388) üzenetére


daninet
veterán

'kó vegyed vissza :D

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#10390) bsh válasza daninet (#10389) üzenetére


bsh
őstag

minek, itthon nem lehet vele fizetni... :(((

amúgy mi a faszén van itt kecsón, reggel kilenc körül mászkáltam a tűzoltóság-malom környékén, és mintha atomot dobtak volna a városra, sehol egy lélek. :F a körúton 1 darab kocsit láttam. wtf?

[ Szerkesztve ]

(#10391) faragojof válasza bsh (#10390) üzenetére


faragojof
senior tag

;] Mindenki otthon számolta a forintját, mert jurót akarnak venni... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#10392) george11 válasza bsh (#10390) üzenetére


george11
senior tag

A pénzváltóban voltak :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10393) faragojof válasza george11 (#10392) üzenetére


faragojof
senior tag

Te george! Mikor fogja megérteni ez a sok fakezű birka, aki magát moddernek kiáltotta ki. Ha nem értek se fémhez se fához, akkor nem állok neki semminek. Nemhogy még posztolok is róla?!! :F :W Ha meg az ember leírja arról a sz@rról a véleményét őszintén és kulturáltan, akkor az rá a válasz, hogy mutass jobbat, amit te csináltál! :(
Nem veszik észre, hogy csak magukat járatják le? :(((

"Formicate Under Command of the King,,

(#10394) faragojof válasza faragojof (#10393) üzenetére


faragojof
senior tag

Az a gáz, hogy még be is vallja, hogy sem a fához, sem a fémhez nem ért! :W

" Nem kétlem, hogy a fényezéshez és a fémekhez értesz (ezt irigyelem is), de a moddereknek nem oktatják az alapokat (elvétve vannak kivételek), és a további szinteket sem.
Nem csak egy anyaggal dolgozunk és nem csak pár munkafázis ismétlődik. Nincs "rutin". Mindig más, mindig kihívás, mindig egyedi."

Nem hallottam még modder iskoláról. Ellenben fémipari, és faipari alapképzésről igen. :(

"Formicate Under Command of the King,,

(#10395) bartucc válasza faragojof (#10394) üzenetére


bartucc
addikt

Igazából két dologra lenne szüksége, ha valami minimum elfogadhatót akar alkotni: kis ügyességre, ez nincs mindenkinek meg ugyan, de igényes lehet mindenki. Na ha egyik se megy az illetőnek, akkor inkább polírozza saját szerszámát, mint a fémet, meg reszelje az asszonyt, ne a vasat/fát. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#10396) george11 válasza faragojof (#10394) üzenetére


george11
senior tag

Háá ne viccelj már.
Vesz egy airbrush pisztolyt, meg egy kis Dremelt fúrni faragni, és már modder is.
Mitöbb, profi modder :DDD

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#10397) TeeBee73 válasza george11 (#10354) üzenetére


TeeBee73
addikt

Szalmaegér! ;]

Aranypéntek odatette magát. Felszálltam a 19:40-es buszra, 23:30-kor szólt a sofőr, hogy nem a ringlispilen vagyok, ideje indulni. :DDD :DDD :DDD

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#10398) faragojof válasza TeeBee73 (#10397) üzenetére


faragojof
senior tag

És hol szállított le? Győrben? :DD

"Formicate Under Command of the King,,

(#10399) DeltaPower válasza faragojof (#10394) üzenetére


DeltaPower
őstag

Moddingot alapból nem fémmel vagy fával kell kezdeni hanem műanyaggal. Sokkal könnyebben munkálható, ragasztható, vágható. A fa alapvetően nem alkalmas ilyen méretekben felhasználásra, csak különösen nagy szakértelemmel lehet belőle jót készíteni, lásd a faegér esetét. Fémmel szintén hasonló a helyzet, azzal precízen kell dolgozni, hogy ne egy tákolmány legyen az egész.

szerk: majdnem kész a faegér [link] és szerintem baromi jó lett

szerk megint: kéne ddr3-as lap procival, hűtéssel, esetleg vga-val. baromi olcsón. g530 vagy valami kis x2 is tökéletes lenne, egymagos a64-et váltanék vele.

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#10400) Chaser válasza DeltaPower (#10399) üzenetére


Chaser
titán

De burzsuj lettémá':D Sztem rakj hozzá kicsit és akkor már legyen egy g840...nem sokkal drágább. Vagy úgyis amd fan vagy, egy x4 APU-t is kapsz 13-4k-ért erős vga-val.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.