Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:06

LOGOUT.hu

Amit a Haswell-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29551) daveoff válasza bombibmw (#29543) üzenetére


daveoff
veterán

Én is kipróbáltam....

4790K@4,7GHz
RAM 2133MHz CL9 - 945CB
RAM 2400MHz CL10 - 949CB

Neked milyen időzítésekkel megy a 2400MHz?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#29552) bombibmw válasza daveoff (#29551) üzenetére


bombibmw
veterán

10-12-12-31 2T
Ez a gyárija, de 1,65V-al.
Majd kipróbálom 1,65V-al is és lazítok az időzítésen is, de eddig nincs gond az 1,5V-al sem szerencsére.
Nem szórakoztam vele még sokat.
Azért ránézek majd, hogy mit mennek, mert eddig csak 1600-as ramjaim voltak, mondván, úgyis csak játékra kell a gép, de most azért futtatok egy pár benchet és megnézem, hogy mennyit számít valójában. :)

[ Szerkesztve ]

(#29553) Hmmm1


Hmmm1
aktív tag

:)) :R Bammeg nem rosszak azok a ramok, de hát nagyon nézem az értékeket, nemsokat ver rá a tied alatt mért 4790k-kra , mondjuk csak a ramot buheráltad gondolom. Hmmm
A ram is nagy kérdés már egyébként. - Amúgy meg hogyne lenne már atom ha meglesz :D
Csak azon filóztam hoghya sima 4790 lenne akkor nem tudnak semmit mutatni nektek, semmi meglepetés nem lehetne, jó egyébként sem - de azért csak kíváncsi lennék. Tuningolni nem akarok, de jó eredményeket meg igen ;]

Ramra visszatérve, az 1600-t nagyon kevésnek érzem már, a sok beszéd, olvasatok után xd. Mert most kérdés meddig lesz ez is tuti szuper, mert nincs kedvem 1-2 év múlva lecserélni (sőt ha meglenne a gép, lehet egyik dolog se érdekelne már, s valószínűsitem hogy ez csak ilyen előjött maximalizmus vásárlás előtt!!444) A H)7-be még a ram se mehet 1600tól nagyobban ha jól tudom. Azért lestem én hogy van egy-két embernek ddr3-ba 2000 fölötti ramja :O Hát az milyen szar lenne hogy 1600 cl9-be megvan annak meg van vagy 2133 MINIMUM cl9-be vagy még ha 10-esbe is. Na és itt kezd átmenn versengésbe, dehát több száz mhz ram sebességről beszélünk... :/

(#29554) fauv válasza Hmmm1 (#29553) üzenetére


fauv
őstag

Hááát hallod nem lennék a feleséged, ha ennyit vacilálnál minden este, valszeg alvás lenne a vége.

Ember legyen a talpán, aki tud neked jó tanácsot adni, amit meg is fogadsz.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29555) Hmmm1 válasza fauv (#29554) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Ez csak többnyire itt van így. Minélj jobban beleásod magad valamiben és ha elkezd érdekelni, akkor rengeteg dolgot kell figelembe venned. Ha már neked is több elképzelésed van, és amit segítenek az se dönt el mindent, akkor persze, nem öt perc összerakni a képletet:) Meg lehet nincs igazam, de míg én itt veszek egy gépet addig sokan 2-3-t is akár. Adják veszik, azt nem szeretem annyira, hiszen már egy minusz pont hogy valamiért tovább kellett adnod rajta, mert nem felelt meg az igényeidnek. Na hát az nem valami jó : )

(#29556) bombibmw válasza Hmmm1 (#29555) üzenetére


bombibmw
veterán

Rengeteg dolgot kéne figyelembe venned, de legfőképpen megfogadni azok tanácsát, akik sokat megértek már ezzel a szériával.
Őket kérdezted, tőlük kaptál jó válaszokat, akkor vagy fogadd meg, vagy máson gondolkozz és kérdezz arról, mert újat nem fogsz megtudni. :R
Nem biztos, hogy azért veszik-adják az alkatrészeket, mert nincsenek vele megelégedve. :)

[ Szerkesztve ]

(#29557) fauv válasza Hmmm1 (#29555) üzenetére


fauv
őstag

Figyu, írtad , hogy akarsz gépházat, 250-es ssd-t stb. plussz ugye a proci, alaplap, ram, és vga .

A keret azt mondtad, 280 K lesz, először is, kezd el magadban a sorrendet, hogy milyen házat akarsz, mennyibe kerül, utána milyen ssd-t mennyibe kerül , táp , dvd olvasó stb és így tovább. Nézd meg mennyi pénzed marad, a fő dolgokra / proci, lap, vga, ram / és ez az összeg fogja behatárolni, hogy egyáltalán mi fér bele.

Persze arról még nem nyilatkoztál, hogy jó e neked a használt cuccos, mert ugye akkor sok-sok 10 ezer forintot is meg lehet spórolni, vagy ragaszkodsz az új dolgokhoz.

Hiába beszélünk itt jobbra , balra, mindent a pénz határozz meg és annak alapján kell majd megtalálni az abból kijövő legjobb gépet.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29558) kristof123 válasza fauv (#29557) üzenetére


kristof123
őstag

Erre megvan a megfelelő topik, amit már korábban linkeltem neki:

"Komplett gépet szeretnél építeni? Ha igen, akkor érdemes lenne felkeresned ezt a topikot."

[ Szerkesztve ]

(#29559) Blue Thunder válasza fauv (#29554) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

"Hááát hallod nem lennék a feleséged, ha ennyit vacilálnál minden este, valszeg alvás lenne a vége. "

Hát ezen besírtam...jót röhögtem...köszi! :DDD

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#29560) AtHoS válasza bombibmw (#29552) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Pontosan milyen RAM-ok mennek 2400-on nálad milyen időzítéssel 1.5V-tal, miközben 1.65V a gyári megadott feszültség?

Ilyen kited van? [link]

read-only mode on the forum

(#29561) fauv


fauv
őstag

Azért ez ledöbbentő, hogy szinte semmi különbség sincs, illtve nagyon minimális, ennek a tesztnek az alapján a 4790K és a 4690K között.

[link]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29562) blu79 válasza fauv (#29561) üzenetére


blu79
addikt

- Tévedsz!!! -csak egyes játékokban nincs különbség - ez valóban így van , de aki dolgozik is a gépen az bizony i7-et vesz. Ezért is a többség játékokra az i5-re szavaz. - nincs semmi ledöbbentő.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#29563) Blue Thunder válasza fauv (#29561) üzenetére


Blue Thunder
senior tag

Ha a legalsó a feszt mutatja akkor az kissé magas szerintem....1.410 V

Egyébként teljesen igaz amit kolléga is ír...az i7-et munkára lehet jobban használni, csak szerintem sokan úgy vannak mint ahogy én is voltam, ha épp volt rá annyi akkor miért ne az i7 :DDD

Telefonszámom: 06-30-6-570-800 +++ Ha írok PM-et tisztelj meg azzal ha bent jársz hogy válaszolsz!!!

(#29564) Picturemaker válasza blu79 (#29562) üzenetére


Picturemaker
őstag

Te is tévedsz. Attól függ "mit dolgozik" a gépen. Van néhány dolog, ahol nem éri meg a felárat az i7.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#29565) fauv válasza Blue Thunder (#29563) üzenetére


fauv
őstag

Én csak és kizárólagosan az ebben a tesztben lévő minimális különbség miatt döbbentem le, tisztába vagyok az i7 munkára való lényeges erejéről, abban nincs vita.

Azt figyeltem meg, hogy a játékok közben a z i7 általában 25-35 % leterheltség mellett futott az i 5 pedig 35-45% között és azon járt az agyam, hogy miért ennyire csak és kizárólagosan VGA függők a játékok.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29566) kisza25 válasza fauv (#29565) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azért mert full VGA limitesen voltak futtatva a játékok, azért is volt ilyen kicsi a különbség

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29567) Ghoula válasza bombibmw (#29547) üzenetére


Ghoula
senior tag

xtremesystems-en van egy gksill topic, ott írják,ha a szériaszám 5-8 karakterei x5xx, pl mint az enyém 2500 akkor az samsung chip-es, és jó eséllyel 2500 körül lekoppol. Nálam alap időzítéssel nem vitte a 2600-at, tovább nem is erőltettem, bár lap biosában van 2x8 samsung 2600-as profil, meg kis teszteléssel ki lehetne facsarni a 2600-at belőle.
Igen, nálam a 2x8 is vígan megy 1,5V-on. Amit nem értek, hogy Daveoff kollégának a Vengenace lp hogy tud cl9ben menni 2133-on, főleg 4db, nálam azok cl10ben sem indultak el. Well done Sir! :R Próbáltam őket 2400-on cl12vel, de nem volt feltétlenül stabil a cucc, meg csak 8g, így ezért jött a Gskill, de nem bántam meg.

(#29568) borix válasza Ghoula (#29567) üzenetére


borix
őstag

Ennek a ramnak mennyi fesz ajánlott max a mindennapos használat során?

(#29569) Ghoula válasza borix (#29568) üzenetére


Ghoula
senior tag

A gyári 1.65V, addig biztos, de én azt mondanám, a lehető legkevesebbet :)
Ram tuning miatt párat teszteltem, és sajnálattal tapasztaltam, hogy az eddigi 1.23V@4.6G mellett vagy a gyorsabb mem vagy degradáció miatt, de 16mV-al fel kellett emelnem a vcore-t. Blokk direktben a magon, clu-val.

(#29570) AtHoS válasza Ghoula (#29567) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Meglesném ezt az xtremesystems-es oldalt, de nálam most a főoldal sem jön be tőlük

Ezt a hibaüzenetet kapom. Nálatok működik most az oldal? Jó lenne kiszűrni hol is lehet a probléma :F
"A weboldal nem elérhető

Az Opera nem tudta betölteni a weblapot, mert www.xtremesystems.org túl sokáig nem jött válasz. Előfordulhat, hogy a webhely nem működik, vagy problémák adódtak az internetkapcsolattal."

szer.
edzsel sem jön be :U

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#29571) Ghoula válasza AtHoS (#29570) üzenetére


Ghoula
senior tag

Biztos túlhúzták a szervert :)
Itt sem megy most, nem nálad van a hiba.

(#29572) rambustibi


rambustibi
őstag

2400-as ramokat 2600-ra sikerült felrántani még az előző vörös gépemben. A mostaniban még nem próbáltam.
Valahol itt a ph-n van is aida teszt róla kép formájában.
Megtaláltam.. :)
[link]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#29573) Popes válasza rambustibi (#29572) üzenetére


Popes
őstag

Ott valami nem stimm mert nekem az 1600-os ramok 2133Mhz-n (feszemelés nélkül 1.5v) jobb eredményt mutatnak

.
De lehet csak a proci befolyásolja.

Deus ex machina

(#29574) blu79 válasza rambustibi (#29572) üzenetére


blu79
addikt

- itt valami nem stimmel, hiába a 2600mhz , lassabb mint a 2400mhz

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#29575) rambustibi válasza blu79 (#29574) üzenetére


rambustibi
őstag

Minden stimmel, mivel az enyém AMD processzor mellett működött, és az AMD-hez képest nagyon jó eredmény ;) Nem összekeverendő az intellel ;)

[ Szerkesztve ]

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#29576) ivanyii


ivanyii
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene gépfejlesztés előtt állok.50 ezer körül milyen procit ajánlotok?Az én kiszemeltjeim :
Intel Core i5-4440 51 753 Ft
Intel Core i5-4460 52 880 Ft
Ami fontos játékra lesz használva jó pár évig nem akarok utána költeni, illetve ezek a procik is engednek valamiféle tunningot?Ezeket a procikat milyen lappal érdemes hajtani "Z97,H97,"
Válaszokat előre is köszönöm.

(#29577) kisza25 válasza ivanyii (#29576) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

H97, i5-4460 és nincs tuning

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29578) ivanyii válasza kisza25 (#29577) üzenetére


ivanyii
csendes tag

Köszi!Ettől féltem
INTEL Core i5-4690K 71.745 Ft-ért kapható.Jól meg kell gondolom ezt a tunning dolgot.
Nem egyszerű :F

(#29579) Drenadar válasza ivanyii (#29578) üzenetére


Drenadar
veterán

de egyszerű.

Ha akarsz tunningolni akkor z97 és K-s proci.
Ha nem akarsz akkor az amit a kolléga írt.

i5-öket 4.6-4.8-ig kényelmesen fel lehet rántani.
(nekem 3.5 helyett megy 4.4-el)

Ha neked nem számít az órajel, akkor felesleges a K-s CPU-n és Z-s lapban gondolkodni.

(#29580) Hmmm1 válasza ivanyii (#29578) üzenetére


Hmmm1
aktív tag

Igazából azt tudom mondani, hogy játékhoz nem a tuningon fog annyira múlni a dolog, de kollégák jobban tudnak majd segíteni hogy azok az i5-t amiket te mondassz milyenek lehetnek hosszútávon. Persze jók. : ) De ugye a k-s az némivel erősebb is és úgy húzható még pluszba. 2-3 évig szerintem elég lesz játékra még az az i5. (vagy több, majd többiek megmondják: d)

Szerk.: Tehát az nagyon érdekes lenne ha csak tuningos procival futna jól a játék, anélkül meg nem, erre nagyon kicsi az esély szerintem. Ez is pár év mire előfordulhat (non-k i5-el), de a tuningal csak növeli a meglévő teljseítményt, de azért nem ilyen 50%-al xd

[ Szerkesztve ]

(#29581) ivanyii válasza Hmmm1 (#29580) üzenetére


ivanyii
csendes tag

A tunning csak arra jó ha pl idővel történik egy videó kártya fejlesztés akkor megemelt órajellel jobban ki tudom hajtani a videokártyát nem lesz CPU limitem.Azért kérdeztem a tunningot. De ha nincsen megfelelő cpum ami meg bírja hajtani a gpu-t akkor az halott ügy.Na mindegy kérdés az hogy Intel Core i5-4460 mit bír meghajtani videokártyában.Gondolom INTEL Core i5-4690K a tunning miatt elboldogul az SLI rendszerekkel is.

(#29582) borix válasza Drenadar (#29579) üzenetére


borix
őstag

Szerintem a legnagyobb faxság az,hogy ha nem tuningolsz akkor felesleges a z-s lap mikor már 25e is lehet kapni.Ha el akarja majd idővel adni könnyedén vagy fejleszteni akar hasznát fogja venni.

(#29583) falijja


falijja
őstag

Helló mindenki i5 Ivy Bridge vagy egy i3-as Haswell a jobb választás játékra...? Válaszokat előre is köszi... :R

(#29584) MiklosSaS válasza falijja (#29583) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

ivy i5

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#29585) fauv válasza ivanyii (#29576) üzenetére


fauv
őstag

Azt írtad, hogy hosszú távon gondolkodsz, nem akarsz majd rá költeni, akkor jelenleg a legjobb választás a 4690K, Z97-es lappal.

Tény, hogy 20 K a különbség, de a teljesítményben is van különbség a 2 között. Amit tudni kell, most egy " K " -proci játékok alatt 40-50 %-os kihasztnáltság mellett megy olyan 4400 Mhz körül és még mindig van benne spiritusz 4600-4700-ig / persze ha van legalább egy 2 ventis nagy air hűtőd / ha későbbiekben esetleg kellene még erő / 3-5 év múlva /.

A sima 4460 is jó, de ott meg vannak a korlátok, nem lehet tuningolni, tehát rövidebb távra lesz elég.Megjegyzem 1-2 évig biztos ez is elég.

Ui.: ha nem riadsz vissza , a használt proci vételtől, ki lehet fogni pár hónapos 4690K-s procikat " Kisker garival " 58-60 ezer körül, akkor egyértelmű a választás.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29586) fauv válasza borix (#29582) üzenetére


fauv
őstag

+1 továbbá, későbbiekben elég 1 proci csere , nem kell mind a 2-öt cserélni.

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29587) bombibmw válasza Ghoula (#29567) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem tudom, hogy melyik a serial, de a vonalkódnál lévő két sorszámban az egyiknél az 5. 5-ös, a másiknál a 8. , így valószínűleg Samu chipes ez is.
Csináltam egy Aida memó benchet a már említett beállításokkal.

(#29560) AtHoS:
Az van nekem, igen. :K

(#29588) kristof123 válasza fauv (#29585) üzenetére


kristof123
őstag

"...még mindig van benne spiritusz 4600-4700-ig / persze ha van legalább egy 2 ventis nagy air hűtőd..."
Ez csak nagyon jó példánnyal működik, vagy DELID-el.

[ Szerkesztve ]

(#29589) fauv válasza kristof123 (#29588) üzenetére


fauv
őstag

A 4,6-4,7 egyáltalán nem egy elérhetetlen szint egy normális AIR hűtővel.

Ha megmarad a napi használatnál, netezés, you-tube és játék, akkor szerintem simán teljesíthető, ha neki akar állni p95-öt, linx-et tesztelgetni, továbbá 4,8-5K elérése a cél, akkor már igaz amit állítasz.

[ Szerkesztve ]

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29590) kristof123 válasza fauv (#29589) üzenetére


kristof123
őstag

Nem elérhetetlen ez igaz, de akkor is erősen processzor függő, így semmiképp se jelenteném ki, hogy vinni is fogja, pláne nem léggel (és itt nem ~20k légről beszélünk). Például, ha egy processzor 1.2 V-on megy 4.4-et és a 4.6-hoz 1.3 V kéne, Te azért a "plusz" teljesítményért bevállalnád azt a feszültséget, le tudnád egyáltalán hűteni (frankó kiváló minőségű intel paszta is bezavarhat rendesen)? Mert ügyebár ez is előfordulhat, de akár az ellenkezője is. A tuning lutri! : D

Fenntartom azt, hogy erősen példányfüggő és nem merném senkinek sem azt mondani, hogy xyz Mhz-et fog menni biztosan a processzora.

Szvsz ezekkel a progikkal rendesen ki kell tesztelni és először ezekkel érdemes / kéne kezdeni a tuningot (de ez szubjektív...).

[ Szerkesztve ]

(#29591) fauv válasza kristof123 (#29590) üzenetére


fauv
őstag

Igazat kell adnom, hogy a tuning " teljesen processzor példány függő " :R

Hiába magyarázza több órán keresztül a méhecske a légynek, hogy a méz sokkal finomabb, mint a szar, ezt a légy képtelen megérteni.

(#29592) LLKobe


LLKobe
veterán

Üdv!

Stabilitás tesztek közül melyiknek lehet inkább hinni? Csak mert IBT max. beállítással, és AIDA stabilitás teszt is hosszú órákig megy gond nélkül, viszont a prime és a linx perceken belül leáll hibával.

Játék perpill csak a Witcher 3 van fent, az meg nem egy procizabáló darab. Asszem felrakom a BF3-at, és tolok egy kis multit...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29593) kisza25 válasza LLKobe (#29592) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem eddig linx volt ami 2-3 kör után hibát dobott instabil tuning esetén, de 30-40 kör stabil és hasonló gigaflopokat dobál, stabilnak mondható, de ez után jön bf4, hamar kibukik, ha nem stabil, mert nagy a terhelés és ingadozó

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#29594) ricsi8800gt válasza LLKobe (#29592) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Szerintem AIDA és IBT-nek higgy inkább.
Prime-Linx ezek nagyon le terhelik a procit futtatás közben.És ha futtatsz egy Linx-et nézt a cpu temp-et ismert lehet az miatt áll le.Könnyen be esik 95fölé akármilyen cooler van rajta,
BF4-et eröltezsd az inkább azjobban cpu igényes játék

[ Szerkesztve ]

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#29595) LLKobe


LLKobe
veterán

Köszi!

BF4 nincs meg csak a 3, de meglátjuk az mit mutat...:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29596) kristof123 válasza LLKobe (#29592) üzenetére


kristof123
őstag

Szia!

"...a prime és a linx perceken belül leáll hibával."
Ez esetben biztos adnék még neki egy kis feszültséget!

Ha maradunk játék vonalon, akkor Crysis 3 siratós résszel lenne érdemes még megnézned és az említett BF multival.

Szerk.: Btw, a már biztosnak hitt feszültségre Én még rá szoktam dobni ~0.01 V-ot (vagy kerekítem egész számra, ha nem lenne az), biztos ami biztos.

(#29594) ricsi8800gt:
Szvsz ez egy rossz hozzáállás. Nekem problémáim voltak ezekkel a programokkal. Mindenképpen az említett p95 v linx-el is meg kell nézni, hogy stabil-e és persze a használt játékokban is!

[ Szerkesztve ]

(#29597) daveoff válasza bombibmw (#29587) üzenetére


daveoff
veterán

Jók ezek a memóriák, grat hozzá! Ha esetleg a CR1-et vinné ezeken a beállításokon, akkor lenne igazén jó! :K Próbáld ki!

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#29598) LLKobe válasza kristof123 (#29596) üzenetére


LLKobe
veterán

Hát adtam egy kis plusz feszkót, aminek már elégnek kell lennie, ugyanúgy elszáll a linx és a prime, de most már a hőmérsékletek miatt, 90+ fokon van a proci hamar...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#29599) ricsi8800gt válasza kristof123 (#29596) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Persze de ha gondok vannak vele akkor vagy az alacson cpu vCore vagy a temp.
Win eseménynaplóban nézd meg nem e Whea Logger-t ír a napló

ll-kobe
Win eseménynaplóban nézd meg nem e Whea Logger-t ír a napló

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Ford Focus 1.6.07.KTM EXC 250.07

(#29600) bombibmw válasza daveoff (#29597) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi! :R
Nem bántam meg, hogy megvettem. :)
1T-vel még gyorsult egy kicsit.

Időzítést hogy érdemes neki beállítani, ha meg akarom még húzni egy kicsit?
Oda valószínűleg kell majd a fesz emelés azért, gondolom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.