Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40381) z123456789 válasza Qru (#40328) üzenetére


z123456789
addikt

(#40328) Qru
Direktszűrő? Nem tudom mi az. :DDD Ja, nem nem olyanom van. Ilyenem van, és így takarítottam ki. Egy valag dzsuva kijött. A tisztítás látványos volt.

(#40332) BlacKSouL
Éghajlatot tekintve, simán elmegy a 10W-40 is. Lesz 5W-30 és pont.

(#40338) kornelka
Te fogadjunk dinnyét árulsz, és mindig meg vagy pakolva, azért eszik ennyit. :DDD 2.0 szívób. 6.9L/100...na jó ez úgy, mintha a gyereknek odaadnák a játékát a kezébe, de csak foghatná. :K

(#40339) Winner_hun
Az szerintem tényleg valami szar lehetett, csak nem látok át egy jobb szűrőn. :F Kipróbálom, veszek ilyet, és meglátjuk mi a tapasztalat. ;)

(#40343) yodamester10
Én ugyan így vagyok. Naná hogy jöjjenek azok a képek!

(#40353) Qru
(#40354) Winner_hun

Ez egy jó kérdés amúgy srácok. Amint látjátok én így válaszolok több embernek, hogy ne szemeteljek. De arra már nincs kedvem, hogy amikre válaszolok, még be is linkeljem, így manuálisan kell megkeresnie mindenkinek, ha érdekli a beszéd folyam. Szóval szerintem dumáljuk már meg házon belül, mindenféle vitatkozás nélkül, hogy hogy csináljuk? :R

(#40360) Fkris
Imádod mi? :D

(#40371) -=Libria=-
Baszki! Ez a FL lámpa rohadtul tetszik. Szép verda, gratula! Adatok? :)

(#40372) honda23
Az nem valami sok. Mondjuk lehet ha próbálnék egyet, akkor észrevenném. Amúgy amit zolynet linkelt angol oldalt, ott van egy eszköz is, azt is meg kell venni, plusz a 18ropi beszerelés?

És egy független kérdés. Ablaktörlő. Bosoko van rajta, és mivel dicsértétek, ilyet vennék. Ám én még sose láttam ilyen nyeklő ablaktörlő lapátot. :D Van ennek valami neve pontosan? Vagy hogy kell kérni a "közértben"? :D Illetve melyik boltot ajánljátok? Csak ezért kérdezem, mert én próbálnék Champion márkájú törlőt is akár, de abból csak olyan van, aminek van fém kerete. Vagyis én nem találok olyat ami most van az enyémen.
[kép] [kép] [kép] [kép]

A gyertyáim NGK R típusúak. Ha jól látom, ez stimmel ugye? Már csak kell egy pluszba. Apropó! 4 db gyertyám van ugye? :D Könyv nem írja a darabszámot. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.