Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) trassher válasza germanh (#450) üzenetére


trassher
addikt

Egy csepp kábel dzsungel van ám ott.

Redmi Note 7

(#452) KisBundi válasza germanh (#450) üzenetére


KisBundi
őstag

Én is ilyet vettem ma: csak sajnos UV-sat, pedig kéket szerettem volna, ennek pedig olyan lilás szine van. :(

(#453) trassher válasza KisBundi (#452) üzenetére


trassher
addikt

Jó az. Rakjál a kábelekre reagens harisnyát vagy spirált és már fasza is.

Redmi Note 7

(#454) mycso válasza eastsider (#1) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Most vettem észre, hogy milyen kis összegzést csináltál, gratula. :R :R

A 2. gépemről frissültek a képek, mert alakulgat, majd valamikor beteszem.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#455) germanh válasza trassher (#451) üzenetére


germanh
senior tag

:DDD

Enjoy the pain!

(#456) eastsider válasza brasil (#449) üzenetére


eastsider
nagyúr

tyű nagyon komoly az a ház :R
szép az a valami a plexi bal-felső sarkában... :C
ez gyárilag vízes ház? :F

mycso: köszi de nem egyedül csináltam, hanem Hasekkel :)

[Szerkesztve]

(#457) brasil válasza eastsider (#456) üzenetére


brasil
senior tag

nem gyári vizes, minden egyedi:DDD
plexi bal felül???ott nincs semmi...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#458) eastsider válasza brasil (#457) üzenetére


eastsider
nagyúr

jaj jobb felső sarkabán

huu akor viszont gratt nagyon profi munka :R

(#459) Winner_hun válasza trassher (#451) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így kell megoldani: [link] ;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#460) trassher válasza Winner_hun (#459) üzenetére


trassher
addikt

Nem rossz. Én máshogy csinálom. A vinyót egy-két hellyel mindíg lejjebb rakom így a körkábel befér a meghajtók és vinyó közé. A táp kébeleiből meg mindíg az hosszabbakat használom, ezek általában tele vannak. A maradékot meg a felső meghajtó fölé rejtem mmivel ott is kivan neki hagyva hely. Szóval megvan tervezve. :D

Redmi Note 7

(#462) Mr-Pamacs válasza Kalandor (#461) üzenetére


Mr-Pamacs
senior tag

Cool a macskád. Mennyiért adod? :DDD

(#463) eastsider válasza Kalandor (#461) üzenetére


eastsider
nagyúr

azta :Y
magátol megy oda? :D
csak neogy megkarcolja a fényezést...
cukíííí
pont szürke mint a hát... :))

(#464) Winner_hun válasza trassher (#460) üzenetére


Winner_hun
félisten

az úgy túl snassz:P nincs benne semmi:(:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#465) ToBeY válasza Kalandor (#461) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nagyon jó kép de tényleg a macsek magától felmászik oda? :F

(#466) Criton válasza ToBeY (#465) üzenetére


Criton
veterán

gondolom igen, reggel én is arra ébredek, hogy a macsek a ház tetején alszik

(#467) trassher válasza Winner_hun (#464) üzenetére


trassher
addikt

Minek vágjam szét a kábelt ha így is megy? Tom te túl extrém fazon vagy az ilyen dolgokhoz de sztem többen rejtik el mint vágják le nem?

Redmi Note 7

(#468) eastsider


eastsider
nagyúr

[link]
akit érdekel nagyon komoly moddingverseny lesz...

(#469) trassher válasza eastsider (#468) üzenetére


trassher
addikt

Teccik az ötlet csak sztem az én gépem nem elég power oda. :( (mármint modding szempontjából)

[Szerkesztve]

Redmi Note 7

(#470) 5@$ válasza eastsider (#468) üzenetére


5@$
aktív tag

thx a linket, asszem elmegyek :C

Telefon:0670-2094610

(#471) Hasek válasza trassher (#469) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Figyi! Ha lesz, akkor valszeg csak PH!-sok lesznek. Szal még ha nem is nevezel, akkor eljöhetsz nézőnek. És utána még egy PH!-s partyn is résztvehetsz, és találkozhatsz azokkal az arcokkal, akiknek a gépeit már esetleg láthattad ebben a topicban.

Mondjuk ezt a témát szvsz inkább ott... :U

Üdv. H

(#472) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Hu asszem majd küldök én is képet a vasamról. Nem egy nagy szám, de nem rossz :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#473) trassher


trassher
addikt

Most éppen azon töröm a fejem hogyan tudnám az új fénycsővezérlőmet a gépbe integrálni mivel a gépházamon van ajtó. Arra jutottam hogy a gépház tetején kéne egy lyukat vágni és oda egy döntött alapot készíttetni méretre de nem tom milyen szakember csinál ilyet. Ebben kérném segítségeteket.

Redmi Note 7

(#474) oettinger01 válasza eastsider (#468) üzenetére


oettinger01
őstag

engem érdekel ;)

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#475) brasil válasza trassher (#473) üzenetére


brasil
senior tag

milyne dötött alap?
azt vágom h hogyan kéne kinéznie, csak azt nem h hogyan lesz az a alap odafogatva.milyen mekkora vezérlő?milyen házba?

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#476) trassher válasza brasil (#475) üzenetére


trassher
addikt

Na szóval egy Sharkoon 3,5''-ös helyre való fénycsővezérlőről van szó. A döntött alap az meg kb. ilyen lenne
[link]

Redmi Note 7

(#477) Dufresne válasza trassher (#476) üzenetére


Dufresne
addikt

Nem túl műszaki a rajz:)
Amúgy meg szétszeded a házat amennyire lehet utána fúróval a téglalap alak 4 sarkát kifúrod, majd fémfűrész és reszelő, vagy flex (de ez könnyen nyomot hagy), A vezérlő felfüggesztését meg utána még szépen meg kell konstruálni:)

(#478) brasil válasza trassher (#476) üzenetére


brasil
senior tag

hmm...lehet h én vagyok értetlen, de akkor az alap van felül?és gépen belül a vezérlő?és néz előre aztá lehet csavargatni meg minden?:)ezzel csak az a baj h oldalt fog randán kinézni...sztem.de ha kitalálod h hogy lenne jó akkor megbeszélhetjük a dolgot...hátha meg tudjuk oldani...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#479) Dufresne válasza brasil (#478) üzenetére


Dufresne
addikt

Igen ezzel csak az a baj, hogy a borítást szépen meg kell csinálni, különben nagyon gányul fog kinézni..

(#480) trassher válasza Dufresne (#477) üzenetére


trassher
addikt

Na pont az alap a lényeg mert a kivágás nem gond. Amúgy ilyen a ház és a vezérlő:
[link] a sharkoon
[link]

Redmi Note 7

(#481) trassher válasza brasil (#478) üzenetére


trassher
addikt

Az alap a gépház tetején lenne és abba csúszna bele a vezérlő úhy mint egy DVD-ROM csak ez felül lenne és kb. 45 fokos szöget zárna be a gépház tetejével.

Redmi Note 7

(#482) brasil válasza trassher (#481) üzenetére


brasil
senior tag

ahaaaa:DDD megvilágosodtam...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#483) Dufresne válasza trassher (#481) üzenetére


Dufresne
addikt

ÉN mondjuk sztem valami normális alulemezből hajlítanék neki bölcsőt a gépház belseje felé ( sztem így elég lenne egy sima méretre vágott lemez 3 helyem meghajlítva az alján a csatiknak a helyet kivágva..), mert az viszonylag egyszerű alakítani és mondjuk odaszegecselném a gépház tetejéhez...így hirtelen első felindulásból:)

[Szerkesztve]

(#484) brasil válasza Dufresne (#483) üzenetére


brasil
senior tag

én meg valami sűrű rácsból csinálnám, egyrészt könnyebb, másrészt sztem jobban néz ki. mint mondjuk a stacker oldalán a nagy kör rács anyaga...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#485) trassher válasza Dufresne (#483) üzenetére


trassher
addikt

Én szilikonnal ragasztanám úgy hogy csinálnék neki talpat és a ház tetejére ragasztanám belülről.

Redmi Note 7

(#486) Dufresne válasza brasil (#484) üzenetére


Dufresne
addikt

Az is jó mondjuk.

(#487) Dufresne válasza trassher (#485) üzenetére


Dufresne
addikt

Húú, kezdek eltévedni. Hirtelen nemtudom elképzelni a talpat, ami belülről van a ház tetejére ragasztva..

(#488) trassher válasza brasil (#484) üzenetére


trassher
addikt

Az akár alternatíva is lehet.

Redmi Note 7

(#489) trassher válasza Dufresne (#487) üzenetére


trassher
addikt

A ház tetejének belső oldalára szóval alulról raknám be és a végén már nem tudnám kihúzni mert a talpak nem engedik. Na ezeket a talpakat kenném meg szilikonnal és már ragad is.

Redmi Note 7

(#490) brasil válasza trassher (#489) üzenetére


brasil
senior tag

ja kis talpak kihatva és úgy ok, ragad -is de a kérdés h elbírja-e a veztérlőt és azt h tekered...

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#491) Dufresne válasza trassher (#489) üzenetére


Dufresne
addikt

Sztem komplikáltabb a te verziód, mint mondjuk enyém, vagy brasil-é. Persze kivitelezhető azis, de monjuk én annyira nem bízom a ragasztókban. ÉS egy darab lemezzel azért könnyebb is dolgozni...

(#492) trassher válasza brasil (#490) üzenetére


trassher
addikt

Ház úgy tekerem hogy a panel eleje kifelé lenne és akkormi az akadály? Úgy képzeld le mintha a vezérlő srégen kifelé áll a gépház tetejéből, mint a luxus Mercikben. Azon is gondolkodtam hogy zárható legyen de arra még nincs koncepcióm. Még... Elbírni meg el kell neki mivel az egész cumó kb. egy 6600GT súlyának a fele.

Redmi Note 7

(#493) trassher válasza Dufresne (#491) üzenetére


trassher
addikt

Az anyag nem lényeg csak az ne legyen gány kinézete és persze akkor azt is fújni kell a ház színére, de ezt haver megoldja mivel színkód alapján tud színt keverni.

Redmi Note 7

(#494) Dufresne válasza trassher (#492) üzenetére


Dufresne
addikt

Az rendbevan, hogy nem túl nehéz, de azért a rendszeres tekergetés, hogy akaratlanul is megnyoja az ember ( hőhatás, bár az nem túl nagy) azt folyamatosan bírnia kell a ragasztónak és persze olyan kell, ami jól köt a fémhez..

(#495) brasil válasza Dufresne (#494) üzenetére


brasil
senior tag

jaja én is ezt mondom...ragasztó sztem nem az igazi...de a koncepció a fülekkel maradhat csak kell bele csavar.

...az, hogy hagyod, hogy egy hetero, nős férfi borotválja a zacsidat, tesz igazán macsó férfivá!...

(#496) trassher válasza Dufresne (#494) üzenetére


trassher
addikt

Jól mondod de sztem előbb legyen meg a cucc aztán majd ráérek a töbit megvenni mert végülis az első próbáig szinte csak találgatás.

Redmi Note 7

(#497) Dufresne válasza brasil (#495) üzenetére


Dufresne
addikt

Jaja én még magam részéről a szegecset sem vetném el, mivel ha lefesti/lefújja az ember, akkor gyakorlatileg láthatatlan a ház tetején, anniyra pici ellentétben egy csavarral, igaz csavarra meg rá lehet tenni egy műanyag kupakot és akkor azis egészen esztétikus lesz.

(#498) eastsider válasza trassher (#480) üzenetére


eastsider
nagyúr

azt a sharkoon fénycsővezértlőt jobb elkerülni
haveromnak már egyszer cserélték és amit adtak az is szar
eddig 6neoint cseszett szét :Y a kettő együtt...

(#499) trassher válasza eastsider (#498) üzenetére


trassher
addikt

Jó hogy szólsz mert ez teljesen megváltoztatja az egészet. Nem tud valaki olyan módot hogy hogyan rakjak ilyen cuccot olyan házba aminek ajtaja van?

Redmi Note 7

(#500) eastsider válasza trassher (#499) üzenetére


eastsider
nagyúr

ez alap, persze az is lehet, hogy egyszerűen rosszakat fogott ki, de minegyik nagyon össze voolt mancsolva, és nem elehetet róla letörölnni (a NYÁK-on)
mind2-őnek más színű volt a NYÁK-ja, bár a LED-ek égtek rajtuk a neonok nme emntek az inventerek is kukák lettek, szal olcsó mulatság volt :Y
mostmár a zsét kérjük vissza vagy adjanak neonokat, vagy próbálják ki ott és jót küldjenek le...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.