Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:51

LOGOUT.hu

ÜDVÖZÖLLEK A NEXUSBAN!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) ROBERTOH válasza kovsol (#15844) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Az látszik, de a többi módnál nem lehet tudni. (max ha van egyezés a két csapatban, akkor qm). Nem hiszem hogy túl nagy fejlesztést igényelne a kiírása.

ez a kedvenc aláírásom

(#15852) cynric válasza Simba86 (#15850) üzenetére


cynric
tag

Hammernak 60% a thrusters. Neki jó ez a speed csökkentés, de nem elég, hogy vállalható legyen. Megcsinálhatnák a thrusterst olyannak, mint a nitro NFS-ben és mondjuk basic attack meg idő töltené fel. :D Most egy ideig csak Hammerral QM-ezek, kíváncsi vagyok, meddig bírom vele idegileg, eddig csak a csapattársaimnak ment el a gyógyszere a lassúság miatt. :D Nehéz vele követni a csapatot.. :(

7lövetű konyhakés

(#15853) DaveNo1 válasza cynric (#15852) üzenetére


DaveNo1
veterán

Gondolom akkor nerfelnek több hősnél is a mobilitáson (Rehgar, Falstad elsősorban)

You are not prepared.

(#15854) cynric


cynric
tag

Így kell a metahősökkel, folyamat hátrányból nyerni. :D

7lövetű konyhakés

(#15855) dargelot válasza cynric (#15854) üzenetére


dargelot
senior tag

Pedig elég sok countered volt, grat. Egyébként azt tapasztalom, hogy nagyobb szinten rankeden hammer egyenlő azzal, hogy lose lesz. Túl könnyű hatástalanítani.

(#15856) cynric válasza dargelot (#15855) üzenetére


cynric
tag

Csapatmunka volt. Ameddig engem kergetnek, a többiek levadásszák az ellent. Folyamat rám utaznak. Elterelésnek jó. :D Master ligás QM volt amúgy, még nem tértem át az unrankedre, félek, hogy ott már draft alatt menne a sírás Hammer miatt. Pedig nem is olyan rossz. Várok egy kis mobilitás buffot neki, a globális mount speed csökkentésen felül. Egyik kedvencem.

7lövetű konyhakés

(#15857) AxBattler válasza cynric (#15856) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem mindig tolerálják a Hammer pick-et.
Igaz, Bronze League... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15858) pc360


pc360
addikt

Nyahah, végre beindult a dolog. Több képernyőnyi a szuperzöld (1-1 megszakítással). :)

Találtam egy szintén 4500+os orosz emberként társként... Több napja nyomatjuk. :D Goldból kellett visszahoznom magam.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15859) holozis_HUN válasza pc360 (#15858) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ezt ezt. Hogyan??

Nézegettem ma tyraelt, nem is rossz!! Próbálgatom még, hátha használható lesz hl-re.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15860) pc360 válasza holozis_HUN (#15859) üzenetére


pc360
addikt

Gondolom szerencse is, meg hát ennyit számít egy jó csapattárs. Ha nem fogsz ki balfaszokat, és van pár tapasztaltabb játékos is a csapatban, addig azokat a meccseket nagyon szépen lehet hozni. Elég rendesen rá kell hatni a draftra is, hogy legyen az egésznek értelme. Sajna nem elég, ha csöndben pickelgetsz... Most mondjuk belefutottunk 2 defeatbe, úgyhogy jegeljük holnapig. 1-1 szólózó / chase-elő buta gyökér miatt kaptuk ki.

Most sok olyan karakterrel is játszottam, amikkel nem igazán szoktam HL-ben. Pl.: Stiches az infernal shrines-on, lézer Azmodan a garden terrorok ellen, és Chomie a dragon pályán.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15861) cynric


cynric
tag

Van isten!

[UPCOMING HEROES OF THE STORM BALANCE UPDATE — AUGUST 24, 2016]

Hammer buff! :C :DD

[ Szerkesztve ]

7lövetű konyhakés

(#15862) DaveNo1 válasza cynric (#15861) üzenetére


DaveNo1
veterán

RIP Greymane, készítik elő a terepet Alaraknak ;]

Hammer gyenge így is, de az jó hír, hogy dolgoznak a reworkjén.

You are not prepared.

(#15863) cynric válasza DaveNo1 (#15862) üzenetére


cynric
tag

Kíváncsi leszek hány ember pickeli majd tier2-n a knockback távolság duplázást Focused Attack helyett Hammernél. Meglepődnének az emberek, mennyire tower alá/többiek közé lehetne lökni az ellent vagy csak simán megmenti a segged a frontlinetól. Arra nagyon számítottam, hogy gyárilag megkapja az aktív thrusterst Altarban. First Aid viszont szerintem marad első, kisebb pályákon. Nagy mapon lehet muszáj lesz a 15s thrusters cd csökkentésre menni. Kiváncsi vagyok. ;]

Greymane szerintem megérdemelte, még így is jó lesz, nem bántam meg, hogy megvettem pár hete.

Alarak várós. :)

Falstad, Zagara páros kaphatna valami szájbacipőt már, hányok tőlük. :D

[ Szerkesztve ]

7lövetű konyhakés

(#15864) AxBattler válasza cynric (#15861) üzenetére


AxBattler
félisten

Yay! Kellett már neki! Az egyik kedvencem, mostanában hanyagoltam... na majd! :)

Ezt a Talent csomagot használom vele, ill. L1-en Ambush-t, és L20-on Nexus Frenzy-t választok néha.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15865) holozis_HUN válasza AxBattler (#15864) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ultinak én rakétát használok... Lvl 20 után nagyon mocsok. Hosszú mapra nagyon jó, 1 lanet tisztítasz vele (minionokat kiszedi, tornyokat sebzi, mivel kiszedi a minionokat, megy a saját kis minion) illetve mountról kiszedi a hősöket néha néha, lassabban jönnek vissza. Szerintem hasznos, főleg a corenak nem engedi felshieldezni magát. Az 1 lanes mapon meg best, mindenkit végigsebez, és jó megfékezni a minionokat.

Tyrael buff, ha jól látom, igaz?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15866) Madwe válasza holozis_HUN (#15865) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha coret akarod vele bizergálni, akkor jobb ha nem kelet nyugat hanem észak dél irányban lövöd a rakétát úgy h a corejukat is elérje (ebbe belefér még egy keep is btw) mert ilyenkor sokkal rövidebb utat jár be, hamarabb jön egy újabb kört...

(#15867) holozis_HUN válasza Madwe (#15866) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Úgy érted, hogy a map egyik legvékonyabb végétől a másik legcékonyabb pontjába lőjjem?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15868) Madwe válasza holozis_HUN (#15867) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen :) Beállsz a keepjük alá (nyilván ehez az kell h legyen lane ahol már ott tartotok) s a core irányába ellövöd, h a lehető legkevesebbett legyen a golyó a térképen. Nyilván ilyenkor nem pushol lane-t de cserébe a core-t és keep-et jobban sebzi sokkal.

[ Szerkesztve ]

(#15869) holozis_HUN válasza Madwe (#15868) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hmmm tesztelni fogom! Köszi :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15870) AxBattler válasza holozis_HUN (#15865) üzenetére


AxBattler
félisten

Ja, csak 20. szintre gyakran már le van takarítva a lane, szóval annyira nem hasznos.
Viszont 3-4 Napalm Strike, meg közben ágyúzás, és máris -1 Keep.

(#15866) Madwe
Ez jó ötlet!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#15871) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Blademaster Samuro easter egg az egyik új pályán

You are not prepared.

(#15872) Simba86 válasza DaveNo1 (#15871) üzenetére


Simba86
senior tag

Auriel után őt vártam az előzetes hírek miatt, de sajnos még több, mint egy hónap, mire jönni fog :(

15 ezrem van most, és kétlem, hogy mire kijön, össze tudnék gyűjteni 45k-t, mert ígéretesnek tűnik mind Alarak, mind Zarya, de majd meglátjuk...

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#15873) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nektek is szarakodik a játék?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15874) DaveNo1 válasza holozis_HUN (#15873) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szokásos heti DDOS támadás van.

You are not prepared.

(#15875) holozis_HUN válasza DaveNo1 (#15874) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Miért jó :U

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#15876) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Gamescon regionális infógrafika

You are not prepared.

(#15877) Metacska válasza Madwe (#15868) üzenetére


Metacska
aktív tag

A legjobb rakétás pálya a Towers of Doom.

20-as után hammerrel bemész az alsó vagy felső keephez és irányba állítod a rakétát függőleges haladásra, úgy, hogy folyamatosan a keepeket érintse. Így azok szépen folyamatosan ledőlnek majd, az enemy-nek pedig nem lesz ideje az objective-okra, mert folyamatosan az lesz a feladata, hogy visszafoglalja azokat.

Tesztelve többször is. :)

(#15878) Delávégá


Delávégá
tag

Van valaki akihez lehet csatlakozni sima QM meccsekre és nem bánja ha egy félig fakezű a csapattársa? :)
Sajnos néha csinálok igazi fail lépéseket és akkor én is csak kérdezem magamtól hogy miért. :)

(#15879) Simba86 válasza Delávégá (#15878) üzenetére


Simba86
senior tag

mi össze szoktunk gyűlni néha akár 10en is és egymás ellen nyomjuk custom-ben. :)
írj holozis_hun-ra, kérdezd meg ;)

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#15880) Sprq válasza holozis_HUN (#15875) üzenetére


Sprq
aktív tag

Biztos az OW cheaterek fröcsögnek mert bannolják őket.

Do you hear the voices, too?

(#15881) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Hamarosan bejelentenek valami nagyobb versenyt

Kíváncsi vagyok, ráférne egy vérfrissítés a hots kompetitív scene-re, mert eléggé romokban hever.

You are not prepared.

(#15882) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Bemutatták az MVP rendszert

Gyakorlatilag ugyanolyan lesz mint az Overwatchban, meccs végén a gép automatikusan választ egy legjobb játékost + lehet szavazni is külön a legjobbra, illetve lesznek egyéb titulusok.

You are not prepared.

(#15883) gulupeti válasza DaveNo1 (#15882) üzenetére


gulupeti
senior tag

És ennek mi lesz a jelentősége? Az Overwatch rendszerével nem vagyok képben.

(#15884) Madwe válasza gulupeti (#15883) üzenetére


Madwe
nagyúr

Epénisz növelése. Esetleg kapsz kis bónusz goldot xp-t, bár nem hiszem...

(#15885) pc360 válasza DaveNo1 (#15882) üzenetére


pc360
addikt

Kár. Az OW-ban is rohadt idegesítő, időpazarló baromság az egész.

---

Közben megmértem, hány kattintásból áll Butcherrel egy 25 perces meccs: 600 bal, 1600 jobb. Érdekes lenne statisztikát készíteni, hogy melyik hőssel átlagosan, percre vetítve mennyit kattintok, de annyi türelmem nincs, és a Blizzardnak biztos van ilyesmije.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15886) Lacee1986 válasza DaveNo1 (#15882) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Jó lenne egy "play of the game" is. :)

(#15887) pc360 válasza Lacee1986 (#15886) üzenetére


pc360
addikt

Minek? Fölösleges / igazságtalan másodpercek mindenki életéből.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15888) Lacee1986 válasza pc360 (#15887) üzenetére


Lacee1986
senior tag

És ha ellehet nyomni? Tessék, megoldva. :)

(#15889) pc360 válasza Lacee1986 (#15888) üzenetére


pc360
addikt

Nem elég a töltési idő, még ezért is várjanak egymásra az esetleg partyban nyomulók (ha az egyik elnyomta, de a másik nem)? A szavazás sem kikerülhető pl. az OW-ban. Ezek súlyos 10-15 másodpercek minden meccs végén, ráadásul a fölösleges fajtából. Nekem bőven elég volt belőle az open beta alatt.

Persze, meg lehet oldani ezt igényesen is, reméljük, nem forszírozzák ránk nagyon a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15890) Devas válasza pc360 (#15885) üzenetére


Devas
őstag

Probalok belegondolni, de szerintem en egyaltalan nem hasznalok bal klikket. :) Jobb klikkbol is sokallom az 1600-at... 500 max...

Biztos nem en lennek a "most clicker of the game". :DD

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15891) pc360 válasza Devas (#15890) üzenetére


pc360
addikt

Ezért is linkeltem a progit, ha valaki kíváncsi lenne. :) Hero-függő is. Az autocast biztos sok bal klikket fölössé tesz egyeseknél. Én azért elég click-heavy user vagyok, kattintgatok, mint a barom (folyamatos stepping-attack az A betűvel, vagy mi - nem jut eszembe a pontos kifejezés a tevékenységre).

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15892) Devas válasza pc360 (#15891) üzenetére


Devas
őstag

Majd megmerem. Kivancsi vagyok. Stutter stepnek hivjak asszem. Most hogy megemlitetted, lehet az 500 megsem lenne eleg. :)

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15893) DaveNo1 válasza Madwe (#15884) üzenetére


DaveNo1
veterán

Eddig pont az volt a fő gond hogy semmi egyéni értékelés nem volt, így teamgame alapok miatt hiába voltál a legjobb, ha vesztettél semmi elismerés nem járt érte. XP meg ilyenek amúgy nem lesz.

You are not prepared.

(#15894) Sprq válasza DaveNo1 (#15893) üzenetére


Sprq
aktív tag

Azt mondták, hogy ha valaki elég commendet kalapál össze kap valami bonust, meg hogy a ranked meccs végi pontok se lesznek teljesen egyformák, ha pl. kikapsz a végén, de játék közben nagy király voltál.

pc360: Ez tetszik, én is megmérem.

[ Szerkesztve ]

Do you hear the voices, too?

(#15895) DaveNo1 válasza Sprq (#15894) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja az nagy UP lenne a játéknak ha jó teljesítmény mellett ligában nem buknál vagy csak nagyon kevés pontot buknál. + a másik is. Sokat javítani a minőségen.

You are not prepared.

(#15896) pc360 válasza DaveNo1 (#15895) üzenetére


pc360
addikt

De mi számít jó teljesítménynek? A nagyon sok kill? És healerként? Hiába tudnál sokkal többet is gyógyítani, ha teszem azt, a tank képtelen megvédeni. Szóval szerintem ezek nem nagyon mérhető dolgok.

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15897) DaveNo1 válasza pc360 (#15896) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez maximum akkor igaz ha egyik csak stompol, ami mostanság már kevésbé fordul elő a szorosabb early game miatt.

A sebzés, kill, heal stb csak egy mutató, mint látható a játék kombináltan fogja megállapítani ki az mvp.

Például minden pályához lesz az objektívekhez kötött titulus is, így azt is mérni tudják, hogy ki mennyire van tisztában a pálya stratégiákkal.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#15898) Devas válasza DaveNo1 (#15897) üzenetére


Devas
őstag

Szkeptikus vagyok en is az MVP-vel kapcsolatban. Ketlem hogy peldaul a legendasan jo bodyblock-ot es hasonlo dolgokat ertekelni fogja. De legalabb meg tobb kretent fog beszippantani a jatekos allomanyba. Vagy a normalis jatekosok kezdenek el kreten modjara jatszani a titulus miatt.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#15899) pc360 válasza Devas (#15898) üzenetére


pc360
addikt

Na, ezaz. Amíg nem létezik megfelelő mesterséges intelligencia a dologra (számok összeadását és bizonyos funkcók lekezelését nem hívnám annak, mert nem...), addig csak egy becsült baromság marad - bármilyen játékban, ahol különböző rollok nyomják egymás mellett/ellen. Pozitív hatása úgysem lesz a konkrét játékra, sőt.

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#15900) Madwe válasza DaveNo1 (#15897) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hát ha az overwatchból indulunk ki, sok értelmes mvp jelölésre én nem számítanék :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Heroes of the Storm (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.