Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23201) whitezo88 válasza F-ECT$ (#23199) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ahogy olvasom 2 napot mondanak az uccsó leleplezésnek, hétfőn meg már új szezon. kíváncsi leszek..

már így is tele van minden chat a "Guys, GvG Out! PogChamp" spammel :DDD

(#23202) DaveNo1 válasza whitezo88 (#23198) üzenetére


DaveNo1
veterán

Eddig csak a Hunter class legendary van meg...a lapok fele még nincs is leleplezve, leginkább a class lapok hiányoznak (8 legendry, és rengeteg epic + rare). Szóval ez így érdekes lesz.

You are not prepared.

(#23203) adrian360


adrian360
őstag

az utolsó huntert - priest meccs megmutatta miért nevetséges a hunter. priest elvileg a legjobb counter ellene, és így az ötödik körben meg is pusztult. a priest.

(#23204) whitezo88


whitezo88
nagyúr

negyeddöntő beosztás holnapra: [link]

(#23205) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Casualon jobbára csak Legendary ellenfelek jönnek szembe, tényleg ez a játék hardcore tartalma lassan. ;]

You are not prepared.

(#23206) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

woha :Y

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#23207) Sirandrish válasza Scrake^;DD (#23206) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez kellett még :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23208) DaveNo1 válasza Sirandrish (#23207) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elég gyenge a hunter, nem tudtad? :P

Amúgy értem én a fejlesztők törekvését, hogy Huntert eltolják control irányába néhány iszonyat erős lappal, csakhogy az emberek a könnyű és gyors megoldásokat szeretik, ezért nem fognak agroról váltani, addig amíg nem lesz igazán hatékony counterje. Ez meg az új meta függvénye lesz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#23209) Gyuri27 válasza Scrake^;DD (#23206) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jaja. Ugyse találkozik az ember hunterrel és egyéb zoo paklikkal. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#23210) Sirandrish válasza DaveNo1 (#23208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát szerencsére a készítők nem hagyják magára..most már lehet hogy találkozik majd 1-2vel elvétve :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23211) ígyvanferi válasza Sirandrish (#23210) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Érdekes, a WoW-ban mostanában épp elhanyagolták a huntert, ott a paladin az all time favorit. Persze tudom, hogy nem ugyanazok a fejlesztők. Lehet, hogy pont ezért váltak külön, az egyik a paladint imádta, a másik a huntert, és mindig összekaptak ezen. ;]

(#23212) whitezo88


whitezo88
nagyúr

negyeddöntők kezdődnek. Első meccs Lifecoach vs Faramir. [link]

(#23213) Sturdiridge válasza whitezo88 (#23212) üzenetére


Sturdiridge
tag

megnéztem a tegnapi meccs ismétlését, fantasztikus volt. :DD

lifecoach ma is !! :DDD :DDD :DDD

(#23214) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Amúgy nem tudom miért panaszkodnak emberek druid miatt, a token druid szerintem iszonyat erős. Ma 10-ből 9 meccset nyertem vele, és ebből 5 legendary játékos ellen volt. Zoolock, Hunter és Handlock is megvolt. Egyedül egy shaman vert meg, de az is csak azért, mert a nyomorult taunt totem miatt nem volt meg a Lethal.

You are not prepared.

(#23215) Sirandrish válasza ígyvanferi (#23211) üzenetére


Sirandrish
legenda

Diablo 3 megjelenésekor is ezt hajtogatták sokan, csak akkor a Barbárra :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#23216) DaveNo1 válasza whitezo88 (#23212) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez a shaman vs. druid iszonyat jó volt, Lifecoach tényleg nagyon jó játékos :C

You are not prepared.

(#23217) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

hát ez se volt valami "unalmas" meccs. hihetetlen :D

tudnál képet küldeni a deckről?

(#23218) DaveNo1 válasza Sturdiridge (#23217) üzenetére


DaveNo1
veterán

Druidról?

Ez a hunter még mindig egy szánalmas class, szerintem Lifecoach első körben többet gondolkodott, mint Faramir az egész meccs alatt a hunterrel.

You are not prepared.

(#23219) Sturdiridge válasza DaveNo1 (#23218) üzenetére


Sturdiridge
tag

igen, amivel most mész.

(#23220) DaveNo1 válasza Sturdiridge (#23219) üzenetére


DaveNo1
veterán

You are not prepared.

(#23221) Sturdiridge válasza DaveNo1 (#23220) üzenetére


Sturdiridge
tag

köszi ! :)

(#23222) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

ez igen, Life W. :DDD

szokott streamelni? eddig nem ismertem...

(#23223) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez a viagame stream még 3. nap is trágya, fagy, megáll a kép, Auto-n összevissza váltogat, most a chat halt be...

de legalább LC top4 :K

(#23224) Xantor válasza whitezo88 (#23223) üzenetére


Xantor
tag

Én inkább itt nézem.

[ Szerkesztve ]

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#23225) whitezo88 válasza Xantor (#23224) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ennyi volt, lelőtték... nevetséges.

(#23226) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

csak a druid.... :D

(#23227) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na hát druiddal én is így verem huntert, coin-inner-keeper, gyakorlatilag 2-3 kis lapot meg lehet fogni vele az elején.

You are not prepared.

(#23228) férfiállat


férfiállat
tag

normálon melyik botot a legkönnyebb elverni??

(#23229) whitezo88 válasza férfiállat (#23228) üzenetére


whitezo88
nagyúr

bármelyiket...

(#23230) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Most játszottam egy zoo lock ellen, 5. kör Doomguard, 6. kör laphúzás Doomguard. This game need so much skills. Kínomban csak röhögtem :N

You are not prepared.

(#23231) Sturdiridge válasza DaveNo1 (#23230) üzenetére


Sturdiridge
tag

ilyenkor én is azt szoktam :DD

casual, hunter szemben: 1turn- boar, 3turn- grizzly. hova kerültem ? :F

[ Szerkesztve ]

(#23232) pachito


pachito
őstag

Heroic KT-t mivel érdemes ütni? 5 (!!) órán át ültem a szemét előtt, próbáltam zoot, freeze maget, rush huntert, healadint, bloodlust shamant...semmi. Van, aki ezt az encountert élvezetesnek találta a Blizznél?? Mert én tökön szúrom magam lassan... :W

[ Szerkesztve ]

(#23233) DaveNo1 válasza pachito (#23232) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én Healadinnal nyomtam le.

You are not prepared.

(#23234) salaam


salaam
senior tag

Húú, fél óra múlva Neirea-Kolento.

A két kedvenc játékosom egymás ellen! :C

(#23235) férfiállat


férfiállat
tag

van itt olyan gyakorlott ember akinek privátban feltehetnék kérdéseket?
Most kezdtem a játékot és még nem minden tiszta, itt meg nem akarom égetni magam a csoport előtt
Előre is köszi

(#23236) Ps Vita válasza férfiállat (#23235) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nem fogsz égni,mindenki volt kezdő :)

(#23237) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Na Strifecrotól is nagy missplay...lent egy ragnaros ellenfélnél is lethal rangebe lifetapelni magát (egy keeper sem ment még ki, számolhatott volna vele).

You are not prepared.

(#23238) Ps Vita válasza DaveNo1 (#23237) üzenetére


Ps Vita
őstag

nem is tudom mit gondolt?
teljesen szuksegtele kockazat volt...

(#23239) pachito válasza DaveNo1 (#23233) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm a tippet, végül lement Healadinnal :R

(#23240) thesound


thesound
őstag

hol lehet nézni a dreamhack-et?
megtaláltam :B

DaveNo1: thx

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#23241) DaveNo1 válasza thesound (#23240) üzenetére


DaveNo1
veterán

Itt

You are not prepared.

(#23242) férfiállat


férfiállat
tag

akkor gondolom úgy kellene kezdeni hogy minden karival kiütöm a 20 basic cardot? a pénzt érdemes paklira költeni vagy inkább spóroljak naxxra?

(#23243) DaveNo1 válasza férfiállat (#23242) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elsőnek Naxx szerintem, ugyanazon az áron csak 15 paklit tudnál venni, amiben lehet nincs is legend, Naxxból meg alapban van 6 legend, amiből 2 jónak számít, és a lapok többsége használható.

You are not prepared.

(#23244) férfiállat válasza DaveNo1 (#23243) üzenetére


férfiállat
tag


mi a különbség a 2 holy light között? vagy csak designe?

[ Szerkesztve ]

(#23245) DjDanee87 válasza férfiállat (#23244) üzenetére


DjDanee87
addikt

Csak design. Minden lapnak van arany verziója, ami csak annyiból más hogy animálva van. A basic lapok arany változatát megszerezni úgy lehet, hogy a különböző classokat szintezed (táblázat az arany lapok feloldásáról). Basic lapok ugye azok amik alapból megvannak mindenkinek. Expert arany lapokat lehet nyitni paklinyitásból, kapni arenáért jutalomként vagy gyártani más lapok széttörésével szerzett dusttal.

(#23246) férfiállat válasza DjDanee87 (#23245) üzenetére


férfiállat
tag

és mi a helyzet a lapok hátoldalával? olyat hogy tok szerezni?

(#23247) whitezo88 válasza férfiállat (#23246) üzenetére


whitezo88
nagyúr

minden szezonban jár 1, ha rank20 alá mentél. ha most kezded, a korábbiak nem megszerezhetők. van olyan amit LAN-os játékkal lehet szerezni, a barna sárga középpel az a legend rankért jár, meg van ami WoW kiegért jár, van ami Blizzcon részvételért, van olyan ami egy speciális amcsi játékszövetségben való részvételért stb. itt vannak: [link]

más: elődöntők kezdődnek: Lifecoach vs Thijs [link]

[ Szerkesztve ]

(#23248) adrian360 válasza férfiállat (#23246) üzenetére


adrian360
őstag

ha havonta eléred a rank 20-at ranked játékon, akkor megkapod a havi hátlapot. ezek mellett van pár : ha az összes naxx-ot megcsinálod herioicon, eléred rankeden a legendet, illetve van pár promó mint a WoW collector editon mellé jár [link]

(#23249) DjDanee87 válasza férfiállat (#23244) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ja a korábbi kérdésedre még: Azt kérdezted mire érdemes költeni a pénzt.

Dave azt mondta Naxxra, de ha te a játékbeli goldra gondoltál akkor nem biztos hogy kezdő játékosként arra költeném a helyedben a goldot. Az 5 szárnyat feloldalni goldért 3500ba kerülne most, míg ugyanezt megkaphatod 22 euróért is akár.
A 22 eurót ha nem naxxra költenéd akkor kapnál érte 17 paklit, míg a goldos naxx feloldás (3500 gold) minimum 35 paklit érne, vagyis goldért feloldalni a szárnyakat nagyon nem éri meg, csak akkor ha teljesen elzárkóznál a valódi pénzért vásárlástól.

Ha pedig szeretnél jobban elmélyedni a játékban szükséged lesz egy csomó expert, naxxos és hamarosan megjelenő kiegészítő új lapjaira is így teljesen free to playként most kezdeni a játékot elég nehéz lenne. Tehát ha valódi pénzt költenél, én teljes naxxot javasolnám 22 euróért. Nem éri meg goldból feloldalni amíg hiányzik szinte az összes expert lap, azokat érdemesebb goldból megszerezni arénával vagy paklikból attól függően mennyire vagy magabiztos az aréna skilljeiben.

[ Szerkesztve ]

(#23250) fogtunder válasza DaveNo1 (#23220) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Ez mitől token? Szerintem ez inkább midrange.

Egyébként csak valami hard removal kellene végre, amivel le lehet szedni 5 vagy nagyobb hps lényeket, a többi rendben van.

I hate morning people. And mornings. And People.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.