Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7066) Markgx10 válasza Woodslave (#7063) üzenetére


Markgx10
őstag

Na, én meg teljesen új dolog találtam ki. :U :D Mivel állóképesség ügyileg iszonyú fos vagyok és ez kijön a Krav maga edzéseken (amire most kezdtem járni, de má nem bírom tüdővel :D), megpróbálok lefogyni 6-7kg-ot és megnézem, hogy ez javít-e valamit a dolgokon, ugyanis majdnem meghalok egy pár méter futás után és ez nem annyira vicces. :( Barátnőm úgyis most kezd diétázni, szóval most legalább 6 hétig csak normális kaja lesz otthon (csirkemell, rizs, pufirizs, zabpehely, tejsavó), megpróbálok én is legalább egy tiszta kajálást betartani, aztán meglátjuk ez mire lesz elég. Ha lefogyok 100-ról 93 körülre és még mindig nem lesz jobb (cigit stb. már korábban letettem, nem is iszok :D ) akkor baszok rá és visszahízok 100 felé :D Ez az új terv, sajna erre hirtelen kellett rádöbbennem, de azért az nem normális, hogy fizikai erőben min. 2-3 odajáró emberrel felveszem versenyt (gyakorlatilag sehol nincsenek) de nem bírok futni, boksznál ugyanez. :F Na mindegy, kicsit hosszú lett, hát rohadjatok meg, kötsögök ;]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Gyúrósok ide! Archívum XVI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.