Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24451) toro22


toro22
tag

Hello
2 vagy 1 GB-os kipróbálható SD memóriakártyát vennék, esetleg 512-MB-osat.
Vagy ha valaki tudna kölcsönözni egy 1 vagy 2-GB-osat, hogy kipróbálhassam támogatás szempontjából a fényképezőgépemben, azt meg köszönném.

(#24452) Flow


Flow
senior tag

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de cirka 10 éve van nyomtatóm, de azóta nem bírom kezelni a nyomtatási feladatokat, ha beragadnak. Epson, canon, hp... NEM HISZEM EL, HOGY EZT NEM LEHET MEGOLDANI. :(((
Se törlés, se pause, semmi, de addig meg nem lehet másikat nyomtatni, amígy bennt van. Hihetetlen... :(

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#24453) Balinov válasza Flow (#24452) üzenetére


Balinov
félisten

Most kepzeld el ugyanezt egy olyan halozati nyomtatoval, ami 50 embert szolgal ki. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24454) Balinov


Balinov
félisten

Kellemesen boldog Veronika nevnapot es 13-at kivanok a topiklakoknak!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24455) Jazzos válasza Flow (#24452) üzenetére


Jazzos
tag

Ezzel én is sokat szoptam, de pl. HP 1010 szériában már nagyon jól megcsinálták, csak nem a winből kell nézni, hanem a hp saját programjából. Nagyon bevált nekem.

(#24456) Balinov válasza Jazzos (#24455) üzenetére


Balinov
félisten

Nezzenek oda, Jazzos a topikban. Mivan veled, te lokoto?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24457) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, elkezdtem gondolkodni a kovetkezon, szerintetek kb milyen nagysagrendbol lehetne megvalositani es milyen hw kellene hozza.

Szoval van 1 noti (wifivel kapcsolodva),1 asztali rj45-on. Van egy kulso vinyom (usb, de alapvetoen SATAII-es). Meg ugye a netgear wifi router. Azt szeretnem megoldani - elmeleti sikon egyenlore - hogy egy olyan halozati eszkozt kellene beloni, ami keveset fogyaszt, minimalis hangereje van es hozza tudom csatlakoztatni a 750-es kulso vinyat,hogy azon tarolja a filmeket,letolteseket, es, ami meg fontos, lehessen rajta egy torrent klienst futtatni. Szoval magyaran ha letoltok, ne a pc/noti menjen,hanem ez a kis aramigenyu kutyu. Mintha a NAS szocska remlene, de homaly ez a temakor.

Valakinek valami tippe?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24458) MR_Joe válasza Dorien (#24446) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Lerobbant? Szerintem csak elfáradtak benne a mókusok...:))
Jónagyokat mind1kinek... már megint dolgozóban :O

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24459) Coyot válasza Balinov (#24457) üzenetére


Coyot
őstag

Vannak ilyen NAS ok igen igen, de arra készülj h ha 2 megával tudsz róla másolni az már jó...

Má' nem

(#24460) Balinov válasza Coyot (#24459) üzenetére


Balinov
félisten

hogyhogy csak annyi?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24461) Flow válasza Coyot (#24459) üzenetére


Flow
senior tag

ethernet miatt? vagy olvasási sebessége annyi? :Y vagy egyéb?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#24462) Coyot válasza Flow (#24461) üzenetére


Coyot
őstag

olvass tesztet itt a Ph-n is volt egy logout róla, h marha lassúak, tökmindegy h gigabites a háló alattuk vagy 100mbit, 2-3 mega amit tud aztán csók...
olvasmány: [link]

ez term Balinak is megy :D

szomszádomnak egy linksys gigabites NAS van, 1,5 megával ír rá fixen :(
poén h benne van 2 darab 1 terrás vinyó amit csak akkor lehet használni, ha a nasban formázod, tehát a 1,5 megás sebességel vagy kénytelen telepakolni, lehet számolgatni mennyi idő mire felmászik rá az adat...

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#24463) Balinov válasza Coyot (#24462) üzenetére


Balinov
félisten

ez nagyon gaz, kaja kozbe majd elolvasom a wd-s cikket, de ez akkor is gaz.Hisz pont a lenyeget veszti el a dolog..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24464) Coyot válasza Balinov (#24463) üzenetére


Coyot
őstag

Én is nagyon meglepődtem, pedig szintén egy ilyesmi beszerzésén gondolkodtam.

Má' nem

(#24465) Balinov válasza Coyot (#24464) üzenetére


Balinov
félisten

nocak,nocak.

Nezegettem kozben par tipust es sok Gigabitest lattam. namost mivel a router - amire kotnem 3ik eszkozkent - csak 10/100-as hajra lehet kenni a gigabitet?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24466) Coyot válasza Balinov (#24465) üzenetére


Coyot
őstag

Valamelyikben van gigabites switch is, elvileg működhet a gigabit, de mit sem ér ha nem fogod a 100mbitet sem kihozni a nasból :D

Má' nem

(#24467) Balinov válasza Coyot (#24466) üzenetére


Balinov
félisten

hat,ez idaig erosen veszettfejsze nyele, olvasgatva a WD-s NAS logoutos iras hozzaszolasait, ma ennyit tud a teknyika. Bar, egy 4-5MB/sec es olvasasi/irasi sebesseggel akar meg is elegednek, 8megat tud most durvan a kulso vinyo .

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24468) Dryman


Dryman
aktív tag

Sziasztok!
Ismét itt, kicsit szétcsúszva, de követem a fórum eseményeit..:)

NAS- cuccokról sajnos nem jó a véleményem, kollegám csinálni akart valami olyasmit mint ami Balázs fejében megszületett, de aztán olvasva a kissé xar tulajdonságait a doboznak, csináltunk neki egy LE sorozatú sempronos passzív kis gépet gigabyte mikroatx lappal, 2db 500-as vinyóval, tűzfallal, viruskergetővel, alap XP-vel, , és a jólmegszokott távoli asztali kapcsolat használatával....
aztán VNC-zett is egy ideig, de azzal valami gondja volt a két gép között, így maradt a távoli asztal használat.....
Kiszolgáló háttértárként és letöltési felületként tökéletes a cucc, csak ugye a rendelkezésre álló sávszélesség erősen megoszlik a routeren, és mivel a hangtalan vas kellemesen végzi a dolgát az emeltdíjas sms-es letöltési szolgáltatók felé, időnként 700-800K-val töltve a 8Mbites trékom adsl-ről...bizony-bizony, annyira lelassul a szobai gépek internetes kapcsolata, hogy egy freemail belépőoldalt örökkévalóság megvárni.....hihihi, az asszony otthon van egész nap, legyen ideje kivárni....!
Természetesen, torrentke klienske is üzemel a passzív vason, mindez egy panellakás bejárati ajtajához kezel eső beépített szekrény felső részében...szinte hangtalanul, de mégis zajosan, sajnos a samsung HDD-k hangja egészen a konyháig elhallatszik, avatott fülek számára...:)

[ Szerkesztve ]

(#24469) Balinov válasza Dryman (#24468) üzenetére


Balinov
félisten

cFosspeedet minden gepre,ott van savszelessege management. En is igy csinalom, Vera notijara van engedelyezve kb 2mbit le meg 300kbit fel,had mennyen a VOIP.. :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24470) Jazzos válasza Balinov (#24456) üzenetére


Jazzos
tag

Nem vagyok lokoto te ! :DD

(#24471) Weaver válasza Jazzos (#24470) üzenetére


Weaver
senior tag

jóhogy nem, nem kötöttél el egy lovat sem :)

(#24472) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Múltkor valakinek kellett egy picipci-os wlan kari! Jelentkezzen privben!

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24473) Supr@ válasza Balinov (#24469) üzenetére


Supr@
senior tag

én torenthez bitcometet használok, beállítom a le/fel sebesség maximumát, oszt kész is, minden gépen vígan megy a net:)

(#24474) G@ben


G@ben
addikt

Üdv Urak!

Pláza középponttal nem olyan messze, azaz gyalog mondjuk 10 perces sétával elérhető éttermet keresek, ami nem a Pitta bácsi kifőzdéje, nem is Gundel, hanem olyan, ahova egy lányt el lehet vinni vacsira és a gatyám se megy rá. Születésnap az apropó.
Ki mit ajánlana? A megfejtéseket szerda 2-ig várom! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24475) Dryman válasza G@ben (#24474) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hahó!
A Jereváni úti részen nem vagyok ismerős, de biztos hogy van egy-két étterem ott is, aztán ami elsőre eszembe ötlött, az a gyertyafény nevezetű hely a plázával szemben lévő tó partján. Ja és a marcalvárosi Zöld Elefánt étterem is belefér a 10 percbe... hirtelen nem jut eszembe más....

(#24476) G@ben válasza Dryman (#24475) üzenetére


G@ben
addikt

Valami rémlik ott a tó partján, bár még nem jártam ott. A Zöld Elefánt jól hangzik, de határeset a távolság.
Első tippnek nem rossz, köszönöm! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24477) knifemaster válasza G@ben (#24474) üzenetére


knifemaster
tag

Kakas étterem Szent Imre út vége felé körforgalomnál,vagy a Pozsonyi étterem a paneldzsungel közepén,a Török István ut végénél a szolgáltató ház folytatása,az óvodával szemben,ami az Ady suli mögött van,a Szigethy-vel párhuzamosan,de a szabolcska utcára merőlegesen ráfutva. :D

De igazábol 10 percen belüli távolságra marad a pizzafutár.

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#24478) Supr@ válasza G@ben (#24476) üzenetére


Supr@
senior tag

gyertyafény felejtős, a zöldelefánt még okés a marcal 1-en. la torre, ala torony? állítólag nem rossz a kajájuk, és nincs messze sem, az tényleg 10perc kb. és kultúrált normális hely, nem egy pukkancs menüs mint a gyertyafény. hirtelen ennyi jutott eszembe:(

(#24479) VinoRosso válasza knifemaster (#24477) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ha már pizza ott van( vagy volt mér egy éve enm tudom megvan e még) a Lulu mellett egy pizzéria, ilyen lemenős, egész jó pizájuk van és ott sütik előtted ilyen látványcucc, le lehet ülni rendesen mint egy étterembe, jobb mint egy átlag pizzéria, de nem az a gyertyafényes vacsora fíling. Meg ott van a nagy imrén a nimród, ha még megvan, de igazából belváros, ahol normális éttermek vannak, kevésbé normális áron.

mod: jut eszembe minek ide étterem, ott a pláza melleti sarkon a Kis szöglet, tipikus késdobáló, ahol lehet meccset nézni, utána meg jókat verekedni az eredményen ;]

[ Szerkesztve ]

(#24480) Balinov válasza G@ben (#24474) üzenetére


Balinov
félisten

Ha bejon a panelos feeling, akkor en a Zold Elefantot javaslom, ami a Lajta utcai Postaval szemben talalhato.

A VinoRosso altal ajanlott pizzeria, tenyleg, regebben sokat jartunk oda, szerintem teljesen korrekt kis hely. Mindenesetre hangulatosabb, mint a Zold Elefant.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24481) Thunder78 válasza G@ben (#24474) üzenetére


Thunder78
senior tag

A Zöld Elefánt-ot én is csak ajánlani tudom.
Finoman főznek és nem kell beállnod utána mosogatni sem :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#24482) helkis


helkis
addikt

skacok, benéztem a feketepontos topicba, és mit látok? Vino és Supr@ kollegát is szivájták!! :(((
emberek! igaz már kései dolog, de szvsz megér 1-2k- pluszt, ha ismerőssel köttök üzletet vagy ha már őstagok vagytok, akkor diktáljátok ti az üzlet feltételeit! hiába csábító egy újonc ajánlata én mindig úgyszoktam kezdeni, hogy juttassa el kipróbálom, ha belemegy ok, ha nem akkor még mindig felajánlom azt hogy fele előre (max 5k), fele átvétel után, persze ha nem tiszták a szándékai ez sem szokott tetszeni, így máris átkerült az "át akart verni, de nem tudott! :)" kategóriába.. stb..
vagy a legjobb ha elmegy az ember érte és szemrevétel után megegyeztek.. ;)
remélem megoldódnak az ügyeitek! :R
annyit tudok felajánlani, ha Veszprém környkén találtok valami cuccot szívesen levezénylem a dolgot! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24483) helkis válasza Thunder78 (#24481) üzenetére


helkis
addikt

mizújs veled/tek a bigcity-ben Thunder?
az omniás képek felkerültek valahova, azóta? :B

ja és még egy voks a zöld elefántra, kajában otthon vannak (cigánypecsenye, hagymásrostélyos ;)), 1dolog ami nem szimpi, asszem hogy az a rész ami csendes az a dohányzó..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24484) Dryman válasza helkis (#24483) üzenetére


Dryman
aktív tag

Igen sajna a dohányzós rész a csendesebb, de mindkét részben vannak box-ok, igy max egy telefon előtte és máris kintvan a reserved tábla az asztalon....

Thunder!
Tényleg mizujs a nadfaluban, páros vagy páratlan napon tudsz a szmogriadóban közlekedni a tütüddel, hogy ez mekkora szívás a pestieknek...:)

Srácok van nekem egy javított hibátlanul működő Asrock 775I65G mikroatx alaplapom
integrált vga mellett AGP-s és DDR 1-es ramokat tud fogadni occóért van 4,5K-ba vihető.
Hátha kellene pótlásnak, mert éppen mostanság xarna be egy ilyen őskövület 775-ös masina...előnye nem kell ramot és vga-t cserélni :)

Van még néhány socket A alaplapom 2500, 2600, 2800-as Sempronokkal, külön a procik is mehetnének....

[ Szerkesztve ]

(#24485) Weaver


Weaver
senior tag

reklám:

ingyen korcsolyázási lehetőség a város egész területén! csak ma! csak önnek! (ill mindenkinek).

f@sz ki van már a téllel... :(

(#24486) Dryman


Dryman
aktív tag

Mennyi munkát lehetne most kiadni a kisebbségi munkanélkülieknek, és legalább dolgoznának valamit a segélyért....
Nem azt mondom hogy ilyen időbe kihajtani őket, persze forró tea védőital, meg felhívni a figyelmét hogy ma mégse mezítláb jöjjön ha teheti, szerszámot, lapátot, jégcsákányt a helyszínen kapnak, és motiválni kellene őket mint a diákságot a vizsga előtti aláírás megszerzésakor...
Itt is hasonloan kellene eljárni, segély csak akkor van ha van közmunkáról szóló aláírás....

(#24487) Flow válasza Thunder78 (#24481) üzenetére


Flow
senior tag

Én viszont nem ajánlom a zöld elefántot. Egyszer ettem ott hagymalevest meg milánói sertésbordát, a tésztán alig volt milánói, a borda zsíros volt az íze is hagyott maga után kívánnivalót... Nekem nagyon nem jött be, azóta kerülöm.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#24488) Dryman válasza Flow (#24487) üzenetére


Dryman
aktív tag

Egyél magyar kajákat....mit kell flancolni holmi francia hagymalevessel, meg olasz kajákkal...:):):)
Én ha komoly csajról van szó, kocsiba ültetném és kivinném Patkányosra a halászcsárdába, egy vadragú levesre, meg egy harcsapaprikás túrós csuszával ligt-os menüre...
Akkor van baj, ha az étteremben derül ki hogy Vega a csaj, na kecskekajáért álljon sorba valamely fittneses Norbis étteremben.....:)

(#24489) G@ben


G@ben
addikt

Na elolvastam minden ajánlást és eddig a Zöld Elefánt a nyerő, a diplomaosztós ebédem is ott volt és fasza volt. Kösz mindenkinek! :R
Bár a helyzet lehet, hogy változik ezzel az idővel és nem nagyon kéne kimozdulni. A gyárból kijövet szép látvány volt, hogy mindenki kaparja a jeget az ablakról vagy 10 percig. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24490) Balinov válasza Flow (#24487) üzenetére


Balinov
félisten

kostolnad csak egyszer meg a Pampalini kedvencet...mennyei!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24491) Dorien válasza G@ben (#24489) üzenetére


Dorien
veterán

Akkor üljetek be a törökbe a Pláza mellett. :)

Nagyon király volt ma a pizzafutárkodás. Amikor az Ipari parkban a "Mantler" c. céghez vittem a kaját, már előre röhögtem magamon, hogy ez milyen nyaktörő mutatvány lesz. :D
Jó kis meredek rámpa, amin meg sem kíséreltem lemenni a Berlingóval, mert azért vissza is kéne jutni a városba. Egyik kezemben a kaja, másikkal meg a kerítésbe kapaszkodtam, úgy másztam le, mint valami kommandós. :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24492) Thunder78 válasza helkis (#24483) üzenetére


Thunder78
senior tag

Semmi extra nincs itt a nagyfaluban.
Egyenlőre csak én lakom itt. Szép csendes helyem van, udvaron bérelt parkolóval, stb.
A hely mérete komoly, kemény 23m2. Konyha, fürdő, szoba. Albérlettől ennyi elég. Vettünk bele egy Praktikeres hálószobagarnitúrát (180x200-as ágy, 5 ajtós gardrób, komód), aztán meg is telt a szoba vele :)
Viszont ideiglenesnek szántam, fél év múlva már kezdjük intézni a saját lakásunkat. Addig kell csak ez.
Kocsit nem használok, 10 percre lakom a munkahelyemtől gyalog. Csak akkor megyek kocsival, ha este menni akarok valamerre messzebbre. Szmogriadó alatt is pihent a kocsi 2-vel oszthatóságtól függetlenül :))
Munkahely fasza. Sikerült beilleszkednem, meg vannak eddig elégedve velem. És én is meg vagyok elégedve a fizetéssel.
Nagyjából ennyi :)

Talis képeket nem töltöttem fel sehova, mert elég ramaty lett a minőségük. Hiába no ... telefon nem fényképezőgép. Kicsit homályos mindegyik. De majd azért szorítok egy kis helyet neki a honlapomon.
Ha egyszer ideér a Trékom a netemmel. Pont tegnap hagytak egy cetlit, hogy ott jártak, de mivel a helységet zárva találták nem tudták belőni az ADSL-emet, és hívjam fel őket. Ezek azt hiszik, hogy az ember 1 hónapig minden nap otthon ül és csak őket várja? Nah mind1 ... csak vicces, hogy 1 hónapig tart Bp-en is egy tetves netet bekötni.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#24493) Balinov válasza Thunder78 (#24492) üzenetére


Balinov
félisten

Orommel olvasom, hogy alakul a molekula veled naffaluba!

thome: nincs tikbel a lakasba? mert meg 2007be anyumeknal is ugy volt, hogy kuldtek neki sms-t a kipostazott szereld magad csomaghoz, mikor aktivaltak a szolgaltatast. Osszedugtam, mondtam neki, mukodj. es mukodott.

BP melyik resze?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24494) Supr@ válasza helkis (#24482) üzenetére


Supr@
senior tag

igen, 38k-val lettem rövidebb:( de sebaj, már ki lett derítve a pontos címe, neve, barátnője/felesége neve, neki a száma. péntekig ígérte visszakapom a pénzem. na ha nem, akkor vasárnap alighanem kocsiba (jó kis sötétített ablakos range rover, maffia feeling:D) pattanok pár erősebb kötésű haverral, és elkocsikázunk mickolcra, de abban nem lesz köszönet, egyrészt mert az utazási költséget is behajtom rajta, a másik h az újvárosi ismik nem a kultúrált viselkedésükről híresek:)
habár ilyen útviszonyok mellett:F

amúgy azért mertem belemenni vele za üzletbe, mert amikor én kötöttem vele, akkor még nem volt negatív értékelése, illetve volt 5 vagy 6 pozitív értékelése, kvázi tag, szóval megbízhatónak tánt. és nem csak velem cisnálta ezt, kb 140k van nála 4embertől, az eltűnt a postán a csomag, és most nincs raktáron indokokkal.
ezekután én is jól meggondolom kitől, honnét vásárolok :(((

az ajánaltot meg köszönömk/jük:R

(#24495) Supr@ válasza Supr@ (#24494) üzenetére


Supr@
senior tag

na, gyors számításokkal kiszámolva az út 336km, cska oda, az üzemanyag 10literes átlag fogyasztás és 250-es gázolajárral 8400ft durván csak oda, szintén. még haza is kell jönni, szóval 16k. pálya matrica 1.5k vagy menyi. enni-inni kell, plusz 3k. szóval legyen 20k, csak az, h elmenjek a pénzemért. de etz is kicsengeti, ha mennem kell, úgy h ajánlom neki, h utaljon, ha ne adj isten a rossz időjárás miatt nem tudok vasárnap menni, kakor hétfő az uccsó nap, kede reggel indulunk, pont szabadnapos leszek.

(#24496) #35685120 válasza Supr@ (#24495) üzenetére


#35685120
törölt tag

Mi a szitu? Hun írtad le, melyik topik? Nyomj egy linket!

Köszi!

(#24497) helkis válasza Supr@ (#24495) üzenetére


helkis
addikt

cortez-től kérj árajánlatot! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24498) Weaver válasza #35685120 (#24496) üzenetére


Weaver
senior tag

ez engem is érdekelne.

akár vevő vagyok, akár eladó postán csak úgy üzletelek ha a másik fél előre küldi a pénzt, vagy a cuccost. mert magamról tudom h korrekt és megbízható vagyok, de a másik félről nem győz meg se a pozitív értékelés se a rangja.

(#24499) Dorien válasza Supr@ (#24494) üzenetére


Dorien
veterán

Na igen, a gazdasági válság próbára teszi az ember gerincét. :)
Én is 30k-val lettem rövidebb, viszont a tütü kapott egy vadiúj akksit. Most már pöccre indul.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24500) helkis válasza Dorien (#24499) üzenetére


helkis
addikt

ja jó dárák ezek a dzsondíír akkuk! :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.