Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24101) helkis válasza Dorien (#24097) üzenetére


helkis
addikt

engem viszont érdekelne a normálisabb ház.. ;) meg talán a nemnormális is.. ;)
képeket tudsz róla mutatni? majd dobj egy-egy árat is! :R

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24102) Dorien válasza helkis (#24101) üzenetére


Dorien
veterán

Oksi, majd holnap teszek fel képeket.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24103) Flow válasza VinoRosso (#24092) üzenetére


Flow
senior tag

Miért kell így gondolkodni? Valaki azt hallotta, hogy az x proci jó. Jé, valaki pont árul, de még árat sem ír. Hm, akkor a VÁSÁRLÓRA bízza az ajánlatot. Felmegy árgépre, hogy ne vaktában lövöldözzön az árral, és aszerinti csökkentett (mivel gondolom használtról van szó) pénzt kínálja fel. Korrekt eljárás. Nem lehet mindenki képbe azzal, hogy éppen merre mozognak az árak, mik a trendek, emelkedés, csökkenés van, stb. Ébresztő! Nem csak hwkockák vannak a ph-n naprakész infókkal.

Lehet, hogy nevetséges árat mondott, de az oltást nem ő kezdte. Innentől nem érzem teljesen jogosnak a felhördülést. Nagyon utópista lenne a két válasz közül valamelyik? "Heló. Nagyon kevés a 22k. Ennyiért nem." "Heló! 30k alatt nem adom oda. Ha adsz érte annyit, oké, ha nem, tárgytalan.Cső" És máris egy anyázással kevesebb lett volna. De nem az én dolgom, csak hátha ötletet adok flame helyett... :U

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#24104) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Holnap gyün a láptoppom :D sirályság... drukkoljatok hogy minden rendben legyen :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24105) zabu válasza MR_Joe (#24104) üzenetére


zabu
tag

milyent veszöl?

(#24106) VinoRosso válasza Flow (#24103) üzenetére


VinoRosso
veterán

Valóban ha láma az arc, akkor jogos, de ő sem úgy írt vissza, előszörre hogy jujj csak azt írta hogy nevetséges az ajánlata. Ha láma ha nem, az ajánlat tényleg nevetséges. Nem személyeskedett, nem írt semmi olyat, hogy a másik hülye stb... csak leírta a tényeket. ennek fényében szerintem nem jogos a másik felháborodása, mert ha láma akkor be kéne ismernie, de szertinem ő nézte hülyének az eladót. Akkor meg vessen magára.

(#24107) Supr@ válasza VinoRosso (#24106) üzenetére


Supr@
senior tag

1. írtam árat a procira, 28990 volt az irányár.
2. lehet h kicsit bunkónak tűnt a nevetséges amit írtál mondat, csak kicsit meglepődtem amikor 22k-t ajánlott rá, meg régi árat linkelgetett. lehet nem egyből a legolcsóbbal kéne dobálózni, hanem megnézni h jé, máshol mondjuk 6-7k-val drágább. vagy a ph-n mennyiért mennek az ilyen procik. én legalábbis így szoktam. na mind1. (ettől megy fel a pumpa bennem, amikor webshop árakkal dobálóznak, meg itt meg ott annyi. meg kell venni ott. kész. másik: bármennyi is az irányár: ha sokkalom nem ígérek rá, ha meg mégis nem egyből 6k-t alkudok)
3. ha bunkó is volt az a mondatom és a lelkébe gázoltam, akkor is nem személyeskedtem, nem káromkodtam, stb, kultúrált voltam sztem.
4. már megbezséltük és nincs örihari, csak nem volt képben. ennyi:RR

[ Szerkesztve ]

(#24108) Coyot válasza Supr@ (#24107) üzenetére


Coyot
őstag

szerintem meg tök rendben van h alálicitálok a picsbe, ha meg van szorulva az ürge ugyis odaadja ;] :))

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#24109) Dorien válasza Supr@ (#24107) üzenetére


Dorien
veterán

Jól van, nem kell görcsölni egy ilyen tahó suttyón. Be se kellett volna írni ide. :)
Ha én minden tirpákot ideírnék, akivel naponta találkozok, csak az én postjaimat látnátok. :D
Persze van egy pont, amikor már az embernek kinyílik a bicska a zsebében...

-----

Meghal a roma, odaát találkozik Kádár elvtárssal.
Kádár megkérdi:
- Te roma, mikor volt jobb élni? Mostanában vagy az én időmben?
A roma feleli:
- A te idődben a politikusok politizáltak, a munkások dolgoztak, a romák meg loptak. Mostanában meg a politikusok lopnak, a munkások politizálnak, és vazze, azt akarják, hogy én dolgozzak!!!

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24110) VinoRosso válasza Senki9876 (#23456) üzenetére


VinoRosso
veterán

Öcsém lecseréltem a roterben a DNS szerverek címeit ezekre. Olyna gyorsan bejönnek az oldalak mint az állat :DD :DD :DD Már idegesített, hogy éveket kell várni midenre, igen fasza! :R Viszont a sávszélességgel még mindig gondjaim vannak, 10 mérésből egy sem létpe áta 2M-s letöltést, holot elvileg 4M, feltöltés az mindig megvolt 400-500 körül,de a letöltés a legtöbb esetben 1M ebből 2x 0,5M !!! Valaki akinek szintén vidranetje van, teszelhetne a speedtest.net -tel, h legyen összehasolnítási alap!

(#24111) helkis válasza VinoRosso (#24110) üzenetére


helkis
addikt

ez van neked? akkor mehetsz pamparászni, mert 1.8mbit-et nem éred el..
egyébként ha valahol meg van törve a kábeled, akkor az mint zaj lép fel a rendszerben, és csökkenhet tőle a sebesség (az effektiv), vagyis nem csökken, csak a küldött fogadott csomagok fele hibajavítás lesz pl. , vagy egy másik splitterrel megpróbálni, esetleg rövidebb kábellel, vagy jobb minőségű kábellel, stb.. de az a legtisztább, hogy szólsz nekik végülis az ő dolguk megoldani ha nem teljesül a szerződés rájuk vonatkozó része..

más: akkor 100%-ra kell a ház? mert akkor ma el is ugranék érte, jan1.-el meg elviszem hozzád.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24112) Balinov válasza zsigee (#24077) üzenetére


Balinov
félisten

Udv, zsigee, bocs, hogy csak most valaszolok. MPC Home Cinemaval ill. KMPlayerrel probaltam 1080p-ket lejatszani (konkretan Harry Potter Tuz serlege es a Phoenix rend c. reszeket) prociterheles kb 40-60% kozott volt.

A kovetkezo proba a Band of Brothers 1080p-s, x264-es valtozata lesz, 6800kbites bitrataval tomoritve.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24113) Balinov


Balinov
félisten

szepjoreggelt fijatalok

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24114) helkis válasza Balinov (#24112) üzenetére


helkis
addikt

coreAVC-t próbáltad már? ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24115) Balinov válasza helkis (#24114) üzenetére


Balinov
félisten

Igen, felraktam azt is, meg a dxvga-s MPC guide alapjan is,...sztem elkél egy dsfilter takaritas,hogy mit mivel jatszodjek le,mert lehet kicsit kuszalodtak a dolgok. CCCP-t, uj xvidet,6-os divxet,ffdshow-ot is raktam... :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24116) MR_Joe válasza zabu (#24105) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Pavilion dv9205. 17" 2gb ram, 120hdd, 7600go/256 video, 8cellás akksi,stb..
használt ugyan de nem egy rossz cucc :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24117) Coyot válasza Balinov (#24112) üzenetére


Coyot
őstag

Apcalypto-t próbálj, 20xxxkb/s es bitrárája, az majd megeszi a procidat :K :D

Má' nem

(#24118) Balinov válasza Coyot (#24117) üzenetére


Balinov
félisten

hm...csak ezert biztos nem fogok vagy 2040gigat leszedni..ertelme sincs, se 5.1-es hangcucc, se fullHD kijelzo nincs hozza.

Vettem egy ilyen kutyut, meglepoen szepen szol, ahoz kepest, hogy az egyik legolcsobb cucc volt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24119) VinoRosso válasza helkis (#24111) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem, nekem ez van. De most látom, hogy 4,5-öt garantálnak, amikor megduplázták a sávszél akkor 2M volt a letöltés, és akkor úgy tudtam, hogy 4M a max letötlés, de itt meg azt írják, hogy 5M. Ehhez képest 1M is alig. Mikor október közepén ment a propaganda megmértem, akkor 4,5 volt, de most még az 1M- is alig( átlag 900 kb 10 mérésből ). Am a hálózattal lesz valami, mert cseréltem a DNS kiszolgálókat, pöccre jönnek az oldalak, a hálózaton meg nem látok zajt, legalábbis a CFOS, uTorrent szerint kicsi a hibaarány, meghát eddig is ez volt, és a letöltésem jó volt, csak most mintha visszavettek volna a sávszélességből...asszem írok nekik egy emilt, azt ha nem válaszolnak, bemegyek, úgyis olyan aranyos csajszik csücsülnek ott, el kell kenni a szájájukat.

Igen tutker kell a ház!

No íme most tökéletes:

Nem hiszem, hogy tegnap éjjel lett volna akkor hálózati forgalom, hogy amiatt esett volna annyira vissza, valami szarakodás van a hálózattal tuti.

[ Szerkesztve ]

(#24120) Balinov válasza VinoRosso (#24119) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg, hamar Kabelnet Baby 460kbit garantalt feltoltessel.

Az miert van, hogy van egy 300k vagy 800k-s Logitech webkam anyosomeknal es skypeon iszonyat szemcses a kep, mintha nem lenne eleg a feltoltesi sebesseg vagy ilyesmi. 460kbitnek azert elegnek kene lenni egy normalis videohivashoz,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24121) VinoRosso válasza Balinov (#24120) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát a szemcsés kép sokmindentől lehet,lehet a net miatt is, de a feltöltési sebesség nem aznos a jó minőségű vonallal.

(#24122) Balinov válasza VinoRosso (#24121) üzenetére


Balinov
félisten

vajon lehet valahogy orvosolni? xp sp2 hun, asszem ez az a kamerad vagy a nagytesoja.

Sype es Messenger videochatnal egyforman szemcses a kep

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24123) VinoRosso válasza Balinov (#24122) üzenetére


VinoRosso
veterán

ki kéne próbálni LAN-on a kamerát, ha ott jó, akkor a hálózattal van gond, azellen nem tudom, lehet e valamit tenni, valahol korrumpálódnak a csomagok, és nem tudom, hogy a skype ill az msn alkalmaz e valami hibajavítást( szerintem nem ), az ilyen real time cuccoknál az időzítés kritikusabb, mint a minőség( ezért gyakran UDP-t használnak TCP helyett, ami abszolúte nem garantál semmit ), szal ez sajna ilyen, ha a hálózat zajos.

(#24124) Balinov válasza VinoRosso (#24123) üzenetére


Balinov
félisten

aham.ertem. Anyumeknal Abdan 1mbites T-s dsl-nel is ugyanilyen a kep, csak ott egy 800k-s Point of View kamera van.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24125) jack982


jack982
aktív tag

Sziasztok!
Van egy ilyen eladó fényképezőm:
Hp 320 (2mp, 64mb sd, tok, kábel, dobozban, megkímélten stb)
ha valakit érdekel írjon emilt.
köszi

(#24126) jack982


jack982
aktív tag

Sziasztok!
Van egy ilyen eladó fényképezőm:
Hp 320 (2mp, 64mb sd, tok, kábel, dobozban, megkímélten stb)
ha valakit érdekel írjon emilt.
köszi

(#24127) jack982


jack982
aktív tag

Bocsi a dupla postért.

(#24128) helkis válasza jack982 (#24127) üzenetére


helkis
addikt

immár tripla, de árat még nem tudunk.. :B

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24129) jack982 válasza helkis (#24128) üzenetére


jack982
aktív tag

4 rugora gondoltam, annyiért szerintem ajándék(majdnem) :-)

(#24130) helkis válasza jack982 (#24129) üzenetére


helkis
addikt

teljesen korrekt ár! :R
dobok egy linket is, aki érdeklődik itt szinte minden infót megtalál! ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24131) jack982 válasza helkis (#24130) üzenetére


jack982
aktív tag

Köszi :))

(#24132) Jazzos válasza helkis (#24128) üzenetére


Jazzos
tag

Ja, vagyunk így néha hardverrel, hogy titkolják az árát. :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#24133) Balinov válasza Jazzos (#24132) üzenetére


Balinov
félisten

nezdma, a boltos lappangohiena mindensegit nekijje! :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24134) Jazzos válasza Balinov (#24133) üzenetére


Jazzos
tag

Már csak a magas labdákra ugrok be néha egy 3 percre :DDD

(#24135) Balinov válasza Jazzos (#24134) üzenetére


Balinov
félisten

szegyelld magad. Mit erunk meg, mar a hiena is pihen.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24136) Jazzos válasza Balinov (#24135) üzenetére


Jazzos
tag

Hehh, kollégám is szokta volt mondani, amikor elmélázok: "Kelj fel Zoli, az ördög nem alszik!". :D

(#24137) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Megvan a lápitopi :DD gyönyörű karcmentes állapot, egész jó tudás és ha kiszámolom nem került 100k-ba sem... :D ami azért nem rossz tekintve hogy egy 17"-os pavilionról van szó... viszont egy veznél bill+egér kombót be kell szereznem...

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24138) helkis válasza Jazzos (#24132) üzenetére


helkis
addikt

ennek már muszáj titkolni, mint a öreg hölgyek korát,súlyát.. :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24139) zabu válasza MR_Joe (#24137) üzenetére


zabu
tag

gratulálok, én is néztem laptopot, de anyagi helyzetemre tekintettel, inkább asztalit vettem.

(#24140) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Jóreggeleket! Mindenki készül a holnapra? Én már betankoltam. 20 doboz sör, 4 üveg bor és 2 pezsi... és csak ketten leszünk itthon :D

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#24141) helkis válasza MR_Joe (#24140) üzenetére


helkis
addikt

ahogy kezdtem olvasni mit "tankoltál" hirtelen az ugrott be, hogy ezek már benned vannak, és épp egy netbár-ból indulsz hazafele :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24142) okiDoki válasza MR_Joe (#24140) üzenetére


okiDoki
tag

Egy kis tömény még hiányzik a feleségednek, nem? :DDD

0,0

(#24143) Balinov válasza MR_Joe (#24140) üzenetére


Balinov
félisten

Joreggelt,joreggelt. Tegnap en is malhasoszvert jatszottam es bevasaroltam kozel mindent szilveszterre. Ma mar csak par littyo asvanyvizet,kolat,meg jegert kell venni halistennek.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24144) G@ben válasza Balinov (#24143) üzenetére


G@ben
addikt

Jó reggelt!

Fel kéne ébrednem, mert a malhasoszvert először málnásóvszernek olvastam. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24145) Balinov válasza G@ben (#24144) üzenetére


Balinov
félisten

Igyal egyet... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24146) Dorien válasza G@ben (#24144) üzenetére


Dorien
veterán

Ez a sok dugás... :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24147) Dorien


Dorien
veterán

"Az olajcsúcs számos következménnyel jár rögtön a bekövetkezése után. A kitermelés csökkenése az első években 2-3% lehet, míg a világ igénye ugyanennyivel növekszik évente. Ez az olajcsúcs utáni évben már 4% hiányt jelent, amely 5 éven beül 15-20%-os be nem tömhető réshez vezet. Ebből olyan válság következik, amelyet nehezen tudunk elképzelni manapság. Az olaj adja a villamos áram termelés 40, illetve a közlekedés erőforrásainak 90%-át. Ebből látható, hogy olaj hiányában súlyos ellátási zavarok várhatóak. Ellátási zavarok miatt akár 2009-ben előállhat egy vészhelyzet ugyanis a kereslet és a kínálat között 5% rés lehet 2008 végén, ami 2009 közepére 8%
lehet (közepesen derűlátó becslés). Emlékeztetünk arra, hogy az 1979-es olajválságot, amikor Nagy-Britanniában 3 napos munkahét volt, az Egyesült Államokban pedig üres autópályák és benzinhiány, valamint áramkimaradások; 9%-os hiány idézte elő. Akkor az OPEC nem volt hajlandó adni olajat, most pedig képtelen lesz majd - ez a válság nem oldódik meg "magától", mert nem növelhető a kitermelés."

[link]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 89.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24148) G@ben válasza Balinov (#24145) üzenetére


G@ben
addikt

Csak egyet? :D

Dorien: vagy annak hiánya. Tudod, éhes makkal... :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#24149) Balinov válasza G@ben (#24148) üzenetére


Balinov
félisten

Egye fene,megadom a zoldjelzest a szilveszteri ivaszathoz!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#24150) helkis válasza Dorien (#24147) üzenetére


helkis
addikt

mégis egyre olcsóbb a hordók ára..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.