Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23751) Balinov válasza Jazzos (#23750) üzenetére


Balinov
félisten

de nincs raktaron,majd dec vegen lesz,talan. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23752) Jazzos válasza Balinov (#23751) üzenetére


Jazzos
tag

akkor addig ül :D

(#23753) Borokafa válasza Balinov (#23751) üzenetére


Borokafa
őstag

Jazzos küld neked pufis borítékban :D

(#23754) cortez25 válasza Supr@ (#23739) üzenetére


cortez25
aktív tag

köszi,király...máris kellemesebb,majden betörtem a monitort.... :)

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23755) knifemaster


knifemaster
tag

Ja jó lesz az neked szvsz is.mégiscsak egyel nagyobb a szorzója mint a 2180 -nak. ;]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#23756) helkis válasza Balinov (#23746) üzenetére


helkis
addikt

tökmindegy.. úgyis overclockeled amig lehet nem? aztán meg úgyis veszel mást akkor már olyat amit majd késöbb kis bukással lehet eladni.. de ha már a 45-ból nem engedsz az 1066-ból miért? :F

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23757) Balinov válasza Borokafa (#23753) üzenetére


Balinov
félisten

ne is mondd, multhet hetfon feladtak egy levelet nekunk Paparol,ajanlottan,stb....aztan a ferihegyi sztraj,mav sztraj, joskabacsi balherenagyobbodasa miatt mai napig meg nem jott meg.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23758) knifemaster válasza helkis (#23756) üzenetére


knifemaster
tag

800@? :)

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#23759) Balinov válasza helkis (#23756) üzenetére


Balinov
félisten

mert a 2*2GB 800as Geilek megvannak a hd4870el egyutt.. :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23760) Dryman


Dryman
aktív tag

Eladó egy HKC 550-es tápegység, reklámszöveg van elég a dobozán, én nem nagyon bíztam benne de két hete kifogástalanul üzemel, és a lényeg, szinte hangtalanul teszi a dolgát...
van valami blokkocska is hozzá a bitarcuak boltjából való, ott jelenleg asszem 6900pénz...
Na legyen egy kicsit olcsóságosabb, mégis csak használt....5900-ért vihető!

(#23761) Weaver


Weaver
senior tag

igen, a néger volt a megoldás, csak nem akartam elsütni nehogy mögin' közellenség legyen belőlem. :DDD

Dryman: dobj egy privit Zabu kollégának. tegnap mondta itt, h pont HKC tápot venne.

[ Szerkesztve ]

(#23762) Dorien válasza Weaver (#23733) üzenetére


Dorien
veterán

Anno az Atlantisz Fürdőszoba Szalonnál ez a clipart volt a munkaszerződésünkön:

Nagy fehér főnök kezet fog a bérniggerrel. :C
Kb. 8 hónapig bírtam azt a melót. De pár régi ismerős elbeszélése alapján úgy tűnik, a cég az azonos nevű civilizációhoz hasonlóan elsüllyed az adósságok óceánjában...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#23763) Dryman


Dryman
aktív tag

Lenne még egy-két érdekesség az Intelt kedvelők számára..:)

Asrock LGA 775-ös microATX alaplap, Intel chipset,int vga, int hang, int lan, AGP slot!!!, DDR 1-es ramkezelés!!!
viszonylag ritka darab, javított de kifogástalanul működő alaplapocska!
valaki a múltkor ilyet hajtott égre földre... 5000pénz lenne

Asrock LGA775-ös ATX alaplap Via chipset, szintén javított, szintén AGP-s, szintén DDR1-es ramokat fogad, kicsi hiba azért maradt, a 4db ramslotból csak kettő működik, így dual channel nem játszik.
ez 4000pénz lenne

IBM thinkcentre LGA775 alaplap, mikroatx méret, intel chipset, int VGA, PCI-E slot is DDR2-es ramkezelés, döglött párhuzamos és soros portokkal eladó.
Egyéb hibája nincs, XP szépen felment rá. 3000Ft

Tualatinos DFI CS62T alaplap, benne tualatin 1133MHz Pentium 3-as processzorral, hűtőbordával! 4000Ft

AMD-s lapok is vannak!

Abit AT7-Max2 alaplap, kizárólag csak gyűjtőknek...fullextrás via KT400 chipsetes alaplap, sata-val, firewire.vel...és sajnos egy kis hibával, ugyanis nem megy rajta az integrált hang.
4000Ft

DFI Lanparty NF II. Ultra UV aktív vakuljparaszt alaplap, Nforce 2 chipset, sata, raid meg minden ami kellhet rá...Ez a lap még az elsőszériás A verzió.
Az alaplap hibátlan! 6000Ft

Gigabyte Via KM400 chipsetes DDR-es alaplap, letörték az integrált vga csatit, javítani nem lehetett, így max az AGP-be helyezett VGA-val használható, egyéb hibája nincs, benne van jelenleg egy 1000MHz-es Athlon proci, titan procihűtővel együtt.
4000Ft

939-es alaplapom, nem is volt, nem is lesz...:)..:)...:)

(#23764) helkis válasza Weaver (#23761) üzenetére


helkis
addikt

ha minden igaz akkor megvette azt az FSP kékvihart, amit már majdnem 3k-ért hozott volna knief vp.re bringával.. :DDD

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23765) helkis válasza Dryman (#23763) üzenetére


helkis
addikt

pedig most pont s939.et vadásznék.. de sehol sincs, egy ember küldött egy A8N-SLI-t de sarkos a déli híd, hogy b@sszná meg..

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23766) MR_Joe válasza zabu (#23747) üzenetére


MR_Joe
aktív tag

Igen ilyesmire... most épp reménykedem, hogy a karira tekintettel holnap is legyen nyitva a pista és akkor lesz proccom meg deszkám már holnap :)) drukkoljatok.

Nem mintha az E5200 nem lenne elég, de ha már befektetés nélkül cserélhetek 7300-ra akkor hülye lennék kihagyni nem? :) (E5200@3.3GHZ-ig próbáltam, ez volt az uccsó teszt, tovább nem szórakoztam vele)

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23767) DelArco


DelArco
aktív tag

hali hali hali!

hogy legyen még vistás kérdés.
hogy lehet kikapcsolni hogy állandó színséma módosítást? mindig ezt csinálja. elsöétül a képernyő és feljön a tálcán ak is infó hogy színséma módosult.
a fene se akarja módosítani a színsémát rohadjon meg.
szal hol lehet aztat kikapcsolni? :F :Y

Youth hides the key to salvation

(#23768) Dryman válasza helkis (#23765) üzenetére


Dryman
aktív tag

Nincs még kishibás 939-es sem, mintha hiánycikk lenne, azért van a tarsolyomban egy nforce4-es MSI, de olyan bios chip van benne ami vagy rendszeridegen, vagy csak átßaszásból olyat tett bele a gyártó, amit nem tud senki megírni kishazánkban....
se nem 256KB-os, se nem 512KB-os...ez a szopatós 384KB-os winbond chip van benne....

(#23769) Dryman


Dryman
aktív tag

Ezt is eladnám:
Komplett AM2 masina
Jetway HA06 egyedi tuninglap, egyenesen kínából behajózva összesen 10db van az országban belőle, itt a link hogy nem beszélek félre, integrált HD3200 VGA-val 128MB UMA sideport rammal.HA06
van benne egy X2 5600 AMD proci magonként 2900MHz, Brisbane magos
2x1GB 800-as kingmax ram, utólag bordázva, csak a tuning kísérletek miatt
Samsung Combo Drive, Pio DVD firkáló, kisfloppy, 200GB hibátlan samu vinyó, J&W 7600GT 256MB NV silencer hűtővel megspékelve...
Procihűtő egy AC freezer 7 Pro hőcsöves torony...az egész egy Collermaster Elite fekete házban van 500W-os dögnehéz Coolink tápegységgel...
számolgatva a dolgokat a reális pejaci áron adnám el a vasat.
Az alaplap a samu kombódrive, a tápegység már nem garanciális, az összes többi termék garanciája Jazzos Úr boltjába szól 1-2 év nagyságrendben.

[ Szerkesztve ]

(#23770) VinoRosso válasza Dryman (#23769) üzenetére


VinoRosso
veterán

Tíjj! Nem tudsz valami occsó toronyházat. Ótvar régi szar(esetleg szerver), modding célokra.Minél olcsóbb, ha nem rohad az előny.

(#23771) cortez25


cortez25
aktív tag

bakker, ma szopat a vista....kilötte mindkét optikai meghajtómat. Vicc az,hogy eddig jó volt...most meg az eszközeleőben kis sárga felkiáltójeles. Ja,hogy feldobja,hogy megkeresi a legfrisebbet, ki írja,hogy ez a legfrissebb...he?
olyan gyalu lesz ebből,hogy csak zörög....pároslábas...

az eszköz egyik illesztőprogramja (szolgáltatása) le lett tiltva. Egy másik illesztőprogram szolgáltathatja ezt a funkcionalitást. (Kód: 32)

A 'Megoldások keresése' lehetőségre kattintva információkat küldhet az eszközről a Microsoft számára, és ellenőrizheti, van-e megoldás a problémára.

[ Szerkesztve ]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23772) VinoRosso válasza DelArco (#23767) üzenetére


VinoRosso
veterán

millen pistád van neked meg? Fura dolgokat csinál...milyen alkalmazást futtatsz amire ez előjön?

(#23773) cortez25 válasza VinoRosso (#23772) üzenetére


cortez25
aktív tag

ultimate 64....de semmit nem futtatok...max totalcommandert..

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23774) cortez25


cortez25
aktív tag

a legjobb üzenet...

"A windows mgállapítota, hogy az eszköz illesztőprogramja naprakész."

64-bit alaplapi driver is fent van...

ja dualboot rendszer XP alatt minden tökéletes...

[ Szerkesztve ]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23775) DelArco válasza VinoRosso (#23772) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát fenetudja nem az enyém.
de gonodlom mivel laptophoz adták valami vista home lehet.
simán ottvan a win egy-két ablak van megnyitva de sajátgép meg iylenek. erre elsötétedik a képernyő és kiírja hogy színséma módosítva.

Youth hides the key to salvation

(#23776) cortez25 válasza VinoRosso (#23772) üzenetére


cortez25
aktív tag

egész fura dolgokat csinál...

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23777) VinoRosso válasza DelArco (#23775) üzenetére


VinoRosso
veterán

elvileg akkor módosítja ha kevés neki az erőforrás( ram ) vagy ütközik valamivel( ogl-es alkalmazás ) nálam 1x fordult ilyen elő maya alatt, hogy levette az aero-t. Mondjuk én 4G rammal használom. :DDD

cortez25 pistás topicban szerintem okosabbat tudnak mondani mint én :(

[ Szerkesztve ]

(#23778) Borokafa válasza VinoRosso (#23770) üzenetére


Borokafa
őstag

Keresd meg őt , neki van egy olcsón jó állapotban. (jó nagy)
Ő is győri.

[ Szerkesztve ]

(#23779) Dorien válasza VinoRosso (#23770) üzenetére


Dorien
veterán

Nálam van: :)
- ótvar sz@r - 1k
- normális, masszív - 2k
Mindkettő fehér, illetve az ótvaron vannak ilyen szürkés műanyag csíkok is keresztbe. :D
Alku nyista.

Ha kell, még szombat délelőtt elérhető vagyok telefonon. Aztán már csak Karácsony után.

-------

Klasszikus: Meteorológus Mihály :D

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#23780) cortez25 válasza VinoRosso (#23770) üzenetére


cortez25
aktív tag

nekem a kertben van egy, virágtartónak használom....épp futómuskátlival futtatom körbe, meg közben rozsdásodik is, 2-év múlva teszek bele cuccost, osz megnyerem a modding versenyt... :DDD

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23781) cortez25


cortez25
aktív tag

igeeen...megoldottam a pistát. bakker valaki tud, egy DVD-lejátszó progit 64-bit alá? De ami csak simán dvd-t lejátszik...

feldobtam a cyberlink power dvd-t, de mivel dvd-t lejátszani 1,0 verzió is tudott ezért ezt meg telebaxták mindenféle,szarral de nem kérdez akarom-e telepíteni,csak feltolta magát,és módosította a drivert is. mivel leszedtem a progit így nem működtek az optikai meghajtók, végül is a regisztrációs adatbázisban a {4D36E965-E325-11CE-BFC1-08002BE10318} bejegyzés alatt LowerFilters-t kellett törölni mert a cyberlink driverjét használta, és a system32-be is törölni kellett.

anyjukat....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23782) Füleske válasza Dryman (#23760) üzenetére


Füleske
addikt

én nem nagyon bíztam benne de két hete kifogástalanul üzemel

:DDD

(#23783) Füleske válasza cortez25 (#23781) üzenetére


Füleske
addikt

Media Player HomeCinema ?
Mondjuk az mindent lejátszik...
Esetleg MPlayer ?
VLC Mediaplayer ?

[ Szerkesztve ]

(#23784) Flow válasza DelArco (#23775) üzenetére


Flow
senior tag

Nekem akkor csinálja ezt, ha be van kapcsolva az aero, és régi mplayerrel nézek filmet. (a még normális gui-s) KApcsold ki az aerot. Oszt jóvan. :D

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#23785) VinoRosso válasza Dorien (#23779) üzenetére


VinoRosso
veterán

Érdekel :K Pontos méreteket tudnál mondani?

(#23786) VinoRosso válasza cortez25 (#23781) üzenetére


VinoRosso
veterán

ezért kell revo uninstallert használni, mert azzal minden regbejegyzést korrekt módon lehet törölni. Én AVS DVD playert használok, ez teljesen free, és szuperul működik. Bár túl sok dvd-t nem nézek az az igazság.

(#23787) helkis


helkis
addikt

ezt a lapot a tuningőrülteknek ajánlom! ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#23788) Balinov


Balinov
félisten

szepjoreggelt Fiatalok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#23789) Supr@ válasza Füleske (#23783) üzenetére


Supr@
senior tag

szépjóreggeltet:R
windvd?
kmplayer?
én személy szerint mindenhez, ami nem dvd kmplayert használok, mindent visz, dvd-hez meg windvd-t, nem mai darab, de azt tudja, amire kell, dvd-t lejátszani, semmi más, még vmelyik régebbi vga-mhoz volt teljes kiadásban, de tökéletesen megy 64biten is. ja és gyors, alig eszi a gépet, szemben pl a powerdvd-vel, na azt utálom.

(#23790) Supr@ válasza Flow (#23784) üzenetére


Supr@
senior tag

íg van, nekem is csinálta, pont a windvd-vel, aero kikapcs ész már nincs is gond:)

(#23791) DelArco válasza VinoRosso (#23777) üzenetére


DelArco
aktív tag

hát ja de mi is 3gb rammal használjuk és pl akkor jön elő amikor csak a sajátgép van megnyitva vagy megnyitod a képek mappát.
ha ez a művelet megeszik 3gb ramot akkor ez egy remek operációs rendszer.

jujdehát ha kikapcsoljuk az aerot akkor nme lesz olyan csilli villi nem? :D :))

Youth hides the key to salvation

(#23792) Dorien válasza VinoRosso (#23785) üzenetére


Dorien
veterán

Huhh, tudnék, ha megtalálnám a centimet. :B
Térjünk rá vissza Karácsony utáni héten, ha aktuális lesz még. :R

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 175.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#23793) Füleske válasza DelArco (#23791) üzenetére


Füleske
addikt

ha ez a művelet megeszik 3gb ramot akkor ez egy remek operációs rendszer.

Igen , ez egy remek operációs rendszer. :DDD :N

(#23794) VinoRosso válasza Dorien (#23792) üzenetére


VinoRosso
veterán

hát jó, de én akár már jövő héten hétfő kedden elvinném ha megfelel. Csak feleslegesen nem akarom meglesni, elmászni, ha nem férne el.

(#23795) VinoRosso válasza DelArco (#23791) üzenetére


VinoRosso
veterán

nézd nekem ilyet 1x csinált amint említettem, pedig már 8 hónapja Vistát használok, sp1 nélkül voltak vele nekem is gondok, de utána ugyanannyi mint Xpvel. Valami nálad nem stimmt, ha mindig ilyet tesz.

(#23796) cortez25 válasza Supr@ (#23789) üzenetére


cortez25
aktív tag

power dvd utálok körébe én is beléptem...

melyik verzió a win dvd-ből ami megy 64-en?

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23797) cortez25


cortez25
aktív tag

aki nem ismerné:

Válságvers

(A megszorítások miatt csak kétsoros)

Csiribiri, csiribiri, jóisten,
Nem hogy lófasz, ló sincsen!

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#23798) VinoRosso válasza cortez25 (#23796) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ezt használd már írtam, ez tökéletes x64 alá, én is ezt használom, és nem kell törni se meg semmi mert freeware.

(#23799) MR_Joe


MR_Joe
aktív tag

Összeraktam a gépsárkányomat :)
Asus P5KPL-AM + E7300 + 2x2GB DDR2 800 kingmax + Gainward 8600GT + 320GB Samu Sata2(16M).. kíváncsi leszek mit bír :DD

Gigabyte aktív vízhűtéses processzor - ez azthiszem mindent visz :D

(#23800) cortez25 válasza VinoRosso (#23798) üzenetére


cortez25
aktív tag

király

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.