Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24701) helkis válasza Jazzos (#24696) üzenetére


helkis
addikt

20%-al már énis kibékülnék az asussal, de pólót még nem venném fel :))

#24697 - minden szőnyegre rászövik a screenshootot a 3dmarkpontól, hardwareinfókkal? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24702) v.tom válasza Jazzos (#24696) üzenetére


v.tom
őstag

Én csak reflektáltam a vita kialakulásának tényére, és egy lehetséges alternatív megoldást vázoltam fel.

(#24703) Jazzos válasza helkis (#24701) üzenetére


Jazzos
tag

96k-ért viheted az összes lapot egyben, ha most jössz érte Asus polóban és rózsaszínű tangabugyiban. Na? :DD

(#24704) Jazzos válasza v.tom (#24702) üzenetére


Jazzos
tag

Nem merek már ilyet bevállalni, ugyanis sikoltva menekülnöm kell, amikor sörözés közben számítógépekről kezd el beszélgetni a banda. Ezt alátámaszthatja az, aki volt már ph-talicskán. :)

(#24705) helkis válasza Jazzos (#24703) üzenetére


helkis
addikt

vazz, csak fekete tangám van itton.. többit kölcsönadtam Bugának, hogy horgoljon rá valami szépet! :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24706) Jazzos válasza helkis (#24705) üzenetére


Jazzos
tag

Fekete tangában 98-ért viheted. Ne mondd már, hogy 16/db-ért nem tudod eladni, te überhiéna! :DD

(#24707) helkis válasza Jazzos (#24704) üzenetére


helkis
addikt

neked mi a hobbid Jazz? :))

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24708) Jazzos válasza helkis (#24707) üzenetére


Jazzos
tag

Munkaidőn kívül hiénákat bizniszre rávenni, ha nem vetted volna még észre :))

(#24709) helkis válasza Jazzos (#24706) üzenetére


helkis
addikt

hát a sima p5k elég gagyi, a ps/2-es csati mögötti kondi el szokott durranni terhelés alatt quadal, a p5kc, meg szarul kezeli a ramokat 1000mhz-fölött az eput meg nem tudod olyan olcsón adni, hogy lekaparjam a jeget a kocsiról ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24710) Jazzos válasza helkis (#24709) üzenetére


Jazzos
tag

Hát ezzel most szoptál be akkor 20-30k hasznot. :)) Talán lesz valaki, aki nem quad-dal akarja hajtani. :D Aki nem mer, az nem nyer. :P

(#24711) v.tom válasza Jazzos (#24704) üzenetére


v.tom
őstag

De azért gondolom mindig előjönnek a világmegváltó problémamegoldások is igaz? Ez már csak így szokott lenni. :D Velem is mindig így van. Bár ph talin még nem voltam eddig (sajnos), de kb el tudom képzelni a szituációt. Amikor mi megyünk el ismerősökkel összeülni, általában nálunk is előjön a geek a lelkünk mélyéből, de engem nem zavar. Csak bizonyos helyzetekben.

(#24712) helkis válasza Jazzos (#24710) üzenetére


helkis
addikt

ha ilyen nagy keletje van ezeknek az asrock-papáknak, akkor te is örülhetsz, hogy nálad marad ez a summa.. ;) (7k/db-on még gondolkodtam volna, annyit megérnek :DDD)
ez nem nyuszi vagy mcfly, ez üzlet, neked magyarázzam ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24713) Jazzos


Jazzos
tag

Ismétlés a tudás anyja :D:
5db Asus P5K 13.800.-/db
2db Asus P5KC 15.700.-/db
1db Asus P5K/EPU 14.400.-

A lapokra 2010. január 14-ig van gari, OEM kiszerelés, csak a lap és semmi más. A semmi más azt jelenti, hogy semmi más.
Foglalás időrendi sorrenben, átvétel hétfőtől.
Ha a kezemben lesznek, mennek ki az apróra. :))

(#24714) helkis válasza Jazzos (#24713) üzenetére


helkis
addikt

namivan? vége a műsornak? legalább Bugát szivassuk még! ;]
gyerekek alszanak..

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24715) Jazzos válasza helkis (#24714) üzenetére


Jazzos
tag

Megmondom őszintén most nem jópofizok veled, nem illő dolog itt fikázni, amikor el akarok adni valamit, amire ráadásul gari is van, meg dramatizálod is a helyzetet... szóval nincs ingyenmóka. :DDD
Érdekes én se fikáztam bele a bizniszedbe, amikor olcsón kaptál tőlem X2-t, meg alaplapokat. De most tanultam ebből. ;]

(#24716) VinoRosso válasza #35685120 (#24678) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ja értem én amit mondasz, hogy olcsón vetted, de annyira olcsón nem vehetted, mint amennyire olcsón vettél volna egy 5200-ast. Mondjuk legyen 25k a hsználtan 8400, és használtan 17k az 5200-as. Ez elég kis különbség, kb ez a max ami lehetett, de ebből már kijön bőven egy 80as vinyó használtan garival, teszel mellé még 1-et aztán ott a raid, rendszervinyó. 25cm-s venti...milyen hűtésed van? Csak azért kérdem, mert ha nem passzív akkor felesleges, meg talán sok is még passzívhoz is. Passzívhoz elég talán még egy 12-es is bár a 14-es az igazi, mert kicsit nagyobb a légszállítása. Egyet az 5,25ös helyek elé be a házba előre, ez a beszívó, egy meg a procihűtő mögé kifújónak. A légáram útjába meg mehet egy tt passzív hőcsöves ramborda meg egy ninja a procira. Ventiket leveszed 5V-ra, ház elejábea beszívú venti elé egy méhsejt perforált, vagy egy lyukacsos lemez porszűrővel, aztán mehet a móka, csendes és hűvös lesz. Még fainabb kialakítani egy alsó légáramot is, ahol a vinyóknál van szintén egy beszívó 14-es, a VGA-ra egy S1,a ház oldalába meg egy egy kifúvó az S1 elé. Ez full halk, és ezt megoldani 25 cm-s ventikel elég problémás lenne. Egyrészt ha be is tudnál szerelni ennyit( mert ugye az 5,25ös szélessége csak 14 cm ) akkor is rohadt drága lenne( 1db 14-es venti olyan 1500-2000, 25-ös 4000 ), nem érné meg, ezzel kialakítani 2 légáramot. 1 meg kevés a full paszívhoz, a legnagyobb zajt sejtésem szerint a 4850-ed csinálhatja, amennyiben refűtéses, az igazi rakéta porszívó fíling, ráadásul még vörös is, úgyhgoy már cska a csillag hiányizk róla:D

(#24682) Jazzos : Azt is mondtam korábban, hogy jó ára van a P5K-knak, de ha jövedelmem lenne belőle, akkor sem változna róla a véleményem. Hiába árulnék nagy haszonnal K9-es procikat, maximum annyit tudnék elmondani, hogy olcsók, de attól még ugyanolyan fos maradna, persze amint írtam ez függ attól is, hgoy mire használjuk. mert mondjuk ha valaki egy 1950 prot vesz mellé, akkor elég lesz neki, mert kihajtja, az más kérdés, hogy ez a konfig a mai játéok mellé harmatgyenge. Ha már kellne egy erősebb vga, akár 9600GSO szintű is, annak a kihatására ezek a procik már nem képesek. Aztán a 9600GSo ha ki is van hajtava, akkor is kevés a modern játékokhoz. Oda kell min egy 8800GT, és ehhez még a legolcsóbb c2d-ket is meg kell húzni, hogy ki legyen hajtva. C2D meg K9 meg nem hasolnítható össze, sőt még a K10 is gyenge a C2D-hez, a most kijövő K10.5 az ami fel tudja veni a versenyt velük, de mára az intel annyira levitte ezeknek az árát, hogy most meg már árban nem tud vele versenyre kelni az AMD. Ezen kívül ha valakinek mondjuk csak irodai alkalmazások futtatására kell a gép, akkor elég lenne mondjuk a k8 is, na de ekkor meg ott vana core solo, ami teljesítményre nem sokkal marad el, viszont fogyasztásban sokkal jobb. Szóval ilyen a P5K is, hogy vannak alternatívái felhasználsától függően, amik versenyeznek vele, és össze lehet mérni, hogy melyik felhasználásra melyik a jobb. Amikor tanácsot adok, akkor nem azt nézem, hogy mennyit keresek rajta, ugyanis én nekem ehhez nem fűződik anyagi érdekem, de ha fűződne is, akkor sem tenném, mert nem árulnék olyat, amiről tudom, hogy kula(hisz azt magamnak sem veszem meg, és csak azt adom el, amit én is használok), vagy csak olyan áron, hogy megérje megvenni. Egyik spanomnak is kb egy éve vettünk gépet, és nem tudtam neki jobb deszkát választani akkor, csak P5K-t mert az érte meg. Aztán belekerül a proci meg a ram, és 430nál kakukkol a 6550-es benne, meg a ramok is olyan szarul mennek vele, hogy azon filóztam utána, hogy jobb lett vona +pár k-t rászánni a ds3-ra, vagy venni olcsóbban egy P5B-t, amivel minimum ugyanott lett volna, ha nem jobban járt volna vele. Ha meg nem kéne tuningolni a prociját, akkor elég lett volna neki egy teljesen alap 945ös deszke mert alapbeállíátsokkal ugyanúgy elmegy benne mindegyik C2D, és az ára fele lett volna a P5K-nak. De még 1x mondom amúgy a P5K 13kért megéri, főleg Győrben, amikor kb ugyanennyiért max egy 945ös deszkát kapsz újonan. Hihetetlen milyen árak vannak egyébként itt, múltkor elém kerül egy Euro Pc-s árlista, és azt hittem nem jól látok, egy 9600GT 86kba került rajta, de a legolcsóbb is valami 40k körül áron volt, komolyan mondom teljesen nevetséges...

(#24717) helkis válasza Jazzos (#24715) üzenetére


helkis
addikt

ez nem fikázás, mivel tényleg ilyenek ezek a szériák, a tapasztalatom ezt mutatja..
akkor lenne az, ha nem így lenne, és saját hasznomat akarnám gyarapítani a lehordó dumával, vagy a te károdat látnám szivesen, de egyik sincs szándékomban, ha te bevásároltál ezekből az sajnálatos dolog..

egyébként Jazz a legkorrektebb kiskereskedő akivel valaha találkoztam, ha lenne ezekkel a lapokkal valami neadjisten biztos azonnal cserélné, vagy visszaadná az árát, ha valaki alap játékgépet akar összerakni az alsó közép kategóriában, azoknak kiválló választás lehet: E5200-vel, ill. 2Gb/4Gb-DDR2-800-as ramokkal + HD3850-nek, HD4670-nel!! :R

mivel a fene se tudja mikor viccelsz mikor nem: X2 mitő volt olcsó? reális ára volt, ahogy a többi cuccnak is, ezért kötöttünk boltot, nyilván számodra is megfelelt, mert szintén nem jött volna lérte biznisz.

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24718) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Érdeklődnék,hogy nincs e valakinek eladó 2x2GB GeiL Value szürkehűtőbordás DDR2 800Mhz ramja?(PC6400,CAS5) :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#24719) cellpeti


cellpeti
veterán

Sorry!

Csak 2x1GB GeiL-t keresek!

Tigris, tigris, csóvafény...

(#24720) cortez25


cortez25
aktív tag

Most már napok óta olvasom a fórumot, de már bele kell szólnóm :D

Kinek mi, mindenkinek meg van a saját indoka. értem suprát, és vinrossot is, sőt igazat adok Buga Lacinak is.

Jómagam is átestem ezeken a dolgokon és Dryman Laci dobta ki a végszösszenetet. Volt amikor iszonyat lóvékat öltem a gépembe, hűtés, teljesítmén téren, hajtottam a 3dmarkot, nekem volt a környéken előszőr x2-es prockóm,sőt leggyorsabb videokártyám. Dehát akkor még volt egy lada samarkám amit tankoltam, és annyi. Anyáméknál laktam, éltem az életet, haverok,buli, gépfejleszés....úgy nem is költöttem semmire szinte. És jön az ember életében a pillanat mikor leválik ősökröl és már nem a gép a fontos, mert viszi más a pénzt...3-éve nem fejlesztettem a konfigot, mert még mindíg megfelel. Itt jön be a képbe az igény. Szó szerint Lacinak szintire van igény mert ő ebből is él, pénzt hoz. Ő már átesett, ezen a dolgon. Gyanítom supra még nem, így nála a gép a tuning az első.

Helkis, meg egyértelmű, eddig én is csak egyszer költöttem a gépemre mikor megvettem 2003-ban a 2400+ thortont....és csak cserebere volt de mindíg megfelelő haszonnal, és megfelelő hiéna vétellel.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#24721) cortez25 válasza VinoRosso (#24676) üzenetére


cortez25
aktív tag

A forma-1-es hasonlattal viszont nem értek egyet...

Most már nincs nagyon olyan,hogy valaki fizet,hogy bent lehessen, illetve, már hogyne lenne haszna rajta mindenkinek....Több száz milla dollár, de gondolj bele, ha világbajnok lesz valaki, sokkal több autót ad el arányaiban mint bárki más, hatalmasat profitálhat belőle és ebből a legtöbbet nem véletlenül a ferrari.

de ha valaki azért vesz minél több és drágább cuccot, hogy elmondja,hogy max másfél napig vezette a 3dmark toplistát azért az már inkább a fanatizmus és megszállotság határát súrolja.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#24722) Jazzos


Jazzos
tag

Megjött Cortez mester! :C Erről egy zsidó vicc jutott eszembe, és sztem le is zárhatjuk! :DD

Az olaszliszkai csodarabbit felkeresi Kohn. Elmondja, hogy vitája van Grünnel, s a rabbit kéri, hogy tegyen igazságot köztük. Elmeséli az esetet. A rabbi szó nélkül végighallgatja, s azt mondja: - Neked van igazad! Kohn boldogan távozik. Ám félóra múlva megjelenik Grün is. Elmondja, hogy vitája támadt Kohnnal, kéri, hogy a rabbi mondja meg, melyiküknek van igaza. Eloadja az esetet. A rabbi türelmesen meghallgatja, s a végén azt mondja: - Neked van igazad! Grün is elégedetten távozik. Ám a bóher, aki mindezeknek fültanúja volt, nem állj a meg szó nélkül: - Rabelében, te Kohnnak is igazat adtál, Grünnek is igazat adtál, pedig két vitatkozó közül csak az egyiknek lehet igaza! A rabbi végigsimogatja hosszú szakállát, s azt mondja: - Tudod mit? Neked is igazad van!

(#24723) cortez25 válasza Jazzos (#24722) üzenetére


cortez25
aktív tag

Ja mindenkinek igaza van, csak nem kell a saját vélt igazamat a másikra eröltetni vitatkozással. :DD

de 10K-ért megoldom.... :DD :DD

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#24724) VinoRosso válasza cortez25 (#24721) üzenetére


VinoRosso
veterán

honnét veszed hogy van hasznuk belőle? Tudsz erről mutatni valamit?
A konstruktőröknek egy forint haszna nincs ebből, mivel a konstruktőr nem egyenlő a gyártóval...Másrészt senki sem vesz azért mercedest vagy toyotát, mert x.-ek lettek a forma 1-ben. Sokkal több a bevétel a jegyekből, a televiziós jogdíjskból, a szporzoroktól, reklámokból ( gondolj bele, hgoy milyen logok szoktak díszelegni a kocsikon )
Valaki azért vesz testarossát, mert az tetszik neki, vagy mert annyi pénze van, hogy nem tudja mire költeni, vagy azért vesz bmw-t mert az összes maffer haverjának olyan van, nem azért mert hűde jó a foma1ben.
Arról nem is beszélve, hogy a fele konstruktőr mögött nincs is igazi gyártó, hanem más konstruktőr fejlesztését használja(Spyker, Super Aguri, Torro Rosso, Red Bull, Williams).

Azt meg nem tudom, hogy mennyire voltál benne a tuningos világban, és nem tudom, tudod e, hogy vannak, akik ebből élnek, méghozzá nem is rosszul.

(#24725) Supr@ válasza cortez25 (#24721) üzenetére


Supr@
senior tag

no azért ezt nem mondanám h több száz milka haszna van belőle. a hondának is jó ürügy a gazdasági válság h kiszálljon a forma1ből, mert hát valljuk be, szar volt.
kis csapatoknál a feltörni vágyó versenyzőknek fizetniük kell, csapatnak is jól jön, és nem kell mondjuk egy már a forma1-ben lévő "öreget" rendesen kifizetni, hanem örülj majom, h itt lehetsz, persze azért vmi "alamizsnát" kapsz, de nem kel lolyan összeget kifizetni, mintha mondjuk egy már az f1-ben lévő sofőrt szerződtetnének.
amúgy hasznuk persze h van, ha nem közvetlenül, akkor közvetve. szponzorok leginkább. csak ugynakkor a kiadások sokkal több pénzt elvisznek (kisebb csapatokra gondolok)

a ferrari meg nem ad el több autót a forma 1 miatt, a ferrari a presztizs miatt keresett már régóta. egyedül braziliában van hatással a ferrari eladásokra az f1, főleg pár éve, mikor még barichello ferraris volt, akkor állítólag nagyobb volt a kereslet. most meg a massa miatt. persze ha reanult világbajnok, az jobban megérzi a profiton, mert megfizethetőbb autó, de csak mert világbajnok, és nem a techinaki mgeoldások miatt veszik. mert pl bmw, mercedes, ferrariról nem is beszélve, még utcai autóba is becsempész egy kis f1-et, de a renault?:F szar. és marha drága a szervíz költsége:)
logikusan, azért mert vb nyertes nem lesz jobb az autó:)

[ Szerkesztve ]

(#24726) knifemaster


knifemaster
tag

Tuning gyanús kakukkos óra jól felhúzva eladó...

[ Szerkesztve ]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#24727) Supr@ válasza knifemaster (#24726) üzenetére


Supr@
senior tag

mennyit kakukkol 1perc alatt? plus fesz kell neki a felhúzáshoz?:) ja és mennyi lenne:D gari?:DD

(#24728) #35685120 válasza VinoRosso (#24716) üzenetére


#35685120
törölt tag

Sokkal olcsóbban vettem mint egy 5200 -t... :R

(#24729) Dorien válasza #35685120 (#24690) üzenetére


Dorien
veterán

Én max. horkolni szoktam. :D
Meg ilyen videókat nézegetek:

TopGear - The fastest Car in the World BUGATTI VEYRON
TopGear - Evo VIII vs. Murcielago

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó HiFiMAN HE560 V4 nyitott planár fejhallgató 95.000Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#24730) helkis


helkis
addikt

a tuningban is a lényeg a brand gyártás:[link] azzal is meg lehet fogni pár pénzes apuka pénzét.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24731) v.tom


v.tom
őstag

Nincsen valakinek véletlenül egy eladó am2 lapja? A szükséges jellemzők: DDRII, pci-e. Kb ennyi. A lényeg, hogy nagyon olcsó legyen. Az sem baj, ha van hozzá egy szintén olcsó x2 proci, és 2 giga ram, meglepő módon szintén olcsón kéne. :)

Várom az ajánlatokat! :K

(#24732) VinoRosso válasza #35685120 (#24728) üzenetére


VinoRosso
veterán

menniyért? modd már el! Ja és kitől? Nekem is jöhetne egy akár annyiért is mint egy 5200-as! :R

(#24733) #35685120 válasza VinoRosso (#24732) üzenetére


#35685120
törölt tag

1 8400 proci áráért, vettem:

ramot, alaplapot gigat, 8400 procit, hűtőt, sata winyót mást talán nem... Itt a fórumon vannak érdekes lehetőségek, bizniszek, emberek...

Csak figyeld sűrűn és lehet hogy egyszer te is találsz nagyon jó áron, nagyon jó cuccot... :R

(#24734) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

8800GT-m van. Lenne egy olyan kérdésem,hátha ti tudtok segíteni nekem.
A kérdés,hogy a COD4-be mindent leveszek,minden OFF,kivéve a textúrák azok Normálon vannak,meg a felbontás 1280x1024,de az istenért se megy 100FPS fölé win7en.
XP-n meg 125 fölé!
Ennyit tudna a kari?
Nincs valakinek eladó sorba egy 4850je?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#24735) v.tom válasza cellpeti (#24734) üzenetére


v.tom
őstag

Nem vagyok cod4-ben otthon. Nem lehet, hogy fps limit van a játékban? :U De szerintem van cod4 topic itt ph-n. Lehet, hogy ott többet tudnak segíteni.

(#24736) #35685120 válasza cellpeti (#24734) üzenetére


#35685120
törölt tag

Nekem lehet 4850 eladó... Fentebb írtam, hogy jó ár esetén megválok tőle... :R

(#24737) VinoRosso válasza #35685120 (#24733) üzenetére


VinoRosso
veterán

mit értesz azon hogy 8400 áráért? Használt vagy új? Mikori árhoz kell viszonytani? Mer nyáron 34 volt újonnan, most meg használtan annyi.

(#24738) VinoRosso válasza cellpeti (#24734) üzenetére


VinoRosso
veterán

nyilván a win7 béta verziója a ludas a 100fps alatti eredményért. Egyébként igen, ennyit tud kb egy 8800GT.

mod.: ha nagyobb FPS-t akarsz, vedd le 800x600ba, tilts le minden képjavítót, és húzd fel a procid olyan 4-4.5Ghz-re :D

[ Szerkesztve ]

(#24739) Weaver válasza #35685120 (#24733) üzenetére


Weaver
senior tag

ebben van igazság. most is árul egy győri csóka egy dobozos 6000+ -t 12-ér. szóval néha tényleg lehet nagyon jó bótot kötni.

(#24740) #35685120


#35685120
törölt tag

Eladó dolgaim:

- LG H50L dvd író IDE már nem garis, azt hittem rossz, vettem újat, közbe csak szar szériás dual layer lemezt fogtam ki. Most írtam vele, dvd-t, cd-t mindent, hibátlan. 1 hét garit vállalok rá. 2500.-

- D-LINK DKVM-2KU 2 Portos KVM+USB Switch, beépített kábelekkel 7500.-
Akár 2 CPU is csatlakoztatható egy billentyűzethez, videovezérlőhöz és egérhez
VGA, SVGA, XGA és Multisync Monitorok támogatása
Akár 2048 x 1536 felbontás támogatása
Beépített USB 2.0 Port USB eszköz 2 gép közti megosztására
Forróbillentyűk
Két beépített 6ft KVM kábel, a következő csatlakozókkal * 6-tűs mini-DIN female PS/2 (billentyűzethez) * 6-tűs mini-DIN female PS/2 (egérhez) * 15-tűs female VGA (monitorhoz) * USB Type A csatlakozó
Bus-on keresztüli tápellátás, külső táp nem szükséges

- NETGEAR WG111EE USB Wifi adapter Csatoló USB2.0, Sebesség 54Mbit/s Vadi új 1x volt használva, gari külföldre szól 1 hetet vállalok 2500.-

- Creative SB X-Fi X-Mod USB külső hangkártya 13.000.-
24bit / 96kHz
108dB jel-zaj arány
EAX Advanced HD
CMSS-3D
3DMIDI
X-Fi 24bit Crystalizer
SuperRIP
X-Fi technológiát hasznosítja
csatlakoztatásakor automatikusan kikapcsolja a gépben lévõ audio eszközt és átveszi a helyét
telepítést nem igényel, az egység magától mûködik PC és MAC gépeknél
a benne levõ X-Fi chip 24bit-es Crystalizer és CMSS-3D technológiái révén számítógép nélkül is képes a bejövõ jel feljavítására
tartalma: fülhallgató, USB kábel, felhasználói kézikönyv, hordtáska

(#24741) cellpeti válasza #35685120 (#24736) üzenetére


cellpeti
veterán

Mit jelent az a jó ár?

:U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#24742) zabu


zabu
tag

Szia gaben!

Egy kéréssel fordulok hozzád!
Próbáltam felhívni az edzőt, akit mondtál, de nem vette fel, azaz mindig ki volt kapcsolva. Meg tudnád-e nekem kérdezni mikor van az új kezdő edzés, és hol.
köszi előre is!

(#24743) #35685120 válasza VinoRosso (#24737) üzenetére


#35685120
törölt tag

Bazz, ez már szőrszálhasogatás... Nyáron, nyári áráért vettem: lapot gigabyte-ot, procit, hűtőt, winyót asszem ennyit... Harmincpárezerér... Ezt mindet... nem értem mit nem értesz... Ennyi, kifogtam, jókor voltam, jó helyen... Alkalmi vétel stb... Most majd szépen eladom használt árába mindent amikor már nem lesz rá szükségem... De nem mostanába lesz, mivel teljesen megvagyok vele elégedve...

Ennyi :R

(#24744) #35685120 válasza cellpeti (#24741) üzenetére


#35685120
törölt tag

40+47 ér van iponba most. Enyém 4-5 hónapos, jazzos kollegához 3 év garis. Mondj rá egy jó ajánlatot...

(#24745) VinoRosso válasza #35685120 (#24743) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nem az, csak nem értettem, azért mondtam, mert van egy kis különbség a mostani és az akkori árak közt, és ha most veszel akkori áron az megéri fordítva viszont abszolút reális ár lett volna akkor érte. De így már értem, nem hsizem, hogy nekem valaha lesz ilyen szerncsém, h ilyet kifogjak :(

(#24746) #35685120 válasza VinoRosso (#24745) üzenetére


#35685120
törölt tag

Ááá mindig van lehetőség, csak ki kell fogni... Ha van forgótőkéd, akkor tudsz venni... :R

(#24747) Dryman válasza VinoRosso (#24745) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hagyjátok már abba ezt a hülye érvelést, kinek mi a drága!

Kedves Vino Kollega!
Olvasd már vissza a hozzászólásaidat, mert kicsit érdekes az amit csinálsz!
Bárki beírt valami egyéni véleményt ide, Te jössz és elkezded megpiszkálni a dolgokat...nekem ebből az jön le, hogy szarul kezdődik az éved, és talán a jézuska sem hozta meg a várva várt ajándékokat...
Ez a Te egyéni problémád, és talán szabadjon kijelentenem nem a miénk.
Nem tudom, és nem is akarom befolyásolni itt a dolgokat, de ha visszaolvasol biztos feltünik majd, hogy az aktív 5-6 fórumtag írományával azonnali konfliktusod támad....
Én itt egy senki vagyok, néha elfogultan, néha meg elfogulatlanul írom be azt amit éppen akarok, de nem az a célom, hogy mindenképp összeütközésbe keveredjem a többi topik-társammal, továbbmenve, kétlem hogy az általad szorgalmazott fórumbéli megjelenés arra ösztönözné a fórumtársakat hogy a következő PH találkozón szíves-örömest lássanak.

Bocs előre is, ha nem inged ne veszed magadra!

Dry

(#24748) helkis válasza VinoRosso (#24745) üzenetére


helkis
addikt

pedig "zsolty" anno remek cuccokat adott el relative olcsón, csak neki az volt a mániája, hogy 1órán belül legyen lerendezve, sok jó extrém hardware-t (VGA, CPU, monitor, stb..)vettem tőle szinte féláron vagy az alatt.. ;) pl.: E8200-t sikerült 9k-ért ha szummázom a többi cucc eladása utáni nyereséggel...

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#24749) vidobali válasza Weaver (#24739) üzenetére


vidobali
tag

Az a 6000+ 12k-ért elég kamu szagu, kiváncsiságból küldtem privit neki, semmi válasz. Többen rálicitáltak, de azoknak sem érkezett válasz. Szal érdekes. vagy csak szimplán bunkó a tag és úgy gondolja nem fárasztja magát válaszok megírásával. Fene tudja :F

Még mindig keresek S.O.S-ben LGA775 Pentium4 6xx procit

:R

(#24750) Dryman


Dryman
aktív tag

Eladó 20db Seagate Barracuda 7200.7 típusú 40GB SATA HDD
Nodelszám: ST340014AS

ára: 3500Ft/db
Teszteltek, HD sentinel szerint hibátlanok!
1 hét azonnali cseregarancia ha valami történne a próba során....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.