Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19701) #81556480 válasza .LnB (#19696) üzenetére


#81556480
törölt tag

A régi verzió az van WP-re. Viszont én letöltöttem ilyen android szimulátort, aztán azon megcsináltam magamnak a custom rendszámokat. arra elég volt.

(#19702) cs1rk3 válasza Gabor777 (#19699) üzenetére


cs1rk3
tag

hmm most látom helyi zöldségesbe nincs de külföldin van remélem működik ;] :DDD

(#19703) bzoley válasza cs1rk3 (#19695) üzenetére


bzoley
veterán

GTX650Ti, i3-2100, 8GiB ram, fhd-ban sok minden maxra tolva, vidáman szaladgál.

(#19704) JackFeryll válasza schawo (#19687) üzenetére


JackFeryll
őstag

Szerintem ebben a full árkád játékban nagyon kevesen vagytok joy/kormánnyal ezért nem érdekli a fejlesztőt.

(#19705) Gyula84 válasza cs1rk3 (#19702) üzenetére


Gyula84
veterán

ha megy akkor már meg sem veszed mi?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#19706) cs1rk3 válasza Gyula84 (#19705) üzenetére


cs1rk3
tag

De megveszem csak ha nem indul el ne menjen potyára :)

(#19707) .LnB válasza #81556480 (#19701) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt tudom. De nincs benne PC-s verzió. :(((

(#19697) r3dsnake Látod van! bi-bíí :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19708) schawo válasza JackFeryll (#19704) üzenetére


schawo
titán

Gombokkal nagyon sarkos az irányítás. Kontrolleren az analóg minijoystickkal nyilván nem ilyen, hanem olyan, mint egy rendes joyjal, vannak fokozatok.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19709) priti válasza schawo (#19708) üzenetére


priti
addikt

Itt már írtam hogy meg lehet oldani a kormány és a joy támogatását.
Ha nem ismernéd ez egy emulátor ami a kormányod vagy joy-od egy olyan xbox controllernek láttatja, amit a játék támogat. Én G27 kormánnyal nyomtam tegnap. Picit körülményes volt kitalálni, hogy 25%-ra kell állítani az anti dead zone-t, de megérte. Úgy végig lehet csapatni, hogy meg sem karcolod az autót. :K

Hardverlesen

(#19710) Đusty válasza negyven2 (#19655) üzenetére


Đusty
addikt

Mert nem akarom áthozni és a PC-s már messze előtte jár, tehát visszalépés lenne.

(#19711) schawo válasza priti (#19709) üzenetére


schawo
titán

:R Átsiklottam fölötte, de óránként 100-as nagyságrendű hozzászólás mellett nem is csoda.:)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19712) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na ezt nem értem most akkor ingyenes az auto tuning? Vagy mi a fene? Kaptam egy munkalapot a végén felsorolva mi mennyi és a total-nál az áll, hogy Free...

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#19713) -secret- válasza kigyi_23 (#19712) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem tegnap egész nap azt írta, hogy öngyilkosság 0$ amúgy meg 500...szóval érdekes.

(#19714) priti válasza schawo (#19711) üzenetére


priti
addikt

Annyit érdemes tudni, hogy a kontrolleren az analóg minijoynak van egy icipici holtjátéka ami érthető, mert valahogy rá kell tenni az ujjad anélkül, hogy megmozdulna, tehát ott kell is. (hány fokot fordul? ha el lehetne dönteni mindkét irányba, akkor fordulna 180 fokot, de áhh, a közelében sincs még a 180 foknak sem)
Viszont amikor valami normálisabb kormányt láttatsz xbox controllernek, akkor ezt kell még kivenni.

Szóval van egy sima deadzone ami a kormányé, azt nyilván nullára teszed és van ez az anti dead zone, amit meg növelni kell "x" százalékra attól függően, hogy hány fokos a kormány a saját driver-ében.

Ez az anti dead zone azt csinálja, hogy amikor jobbra-balra kezded tekerni a kormányt, akkor nem +1/-1 ponttól kezdődően küld jelet a kormány a játéknak, hanem mondjuk +800/-800 tól kezdődően, tehát úgy tudtam kivenni a deadzone-t a kormányomból, hogy közben hagyhattam 900 fokos forduláson, csak kellett mellé 25% anti dead zone is.

Azt hinnéd, hogy az Xbox controller felbontása nagyon rossz, de így, hogy arányosan van elosztva a teljes útja a minijoynak a kormány 900 fokára egyáltalán nem szar. Simán jó, kellően érzékeny és a legapróbb mozdulatra is reagál.
Az emulátorban van record gomb a beállításhoz szükséges grafikus felületen, tehát a konrtolleren minden gombot úgy tudsz beállítani, hogy rányomsz a recordra és utána megnyomod a kormányodon azt, amit a játékban használni szeretnél. Egyszerűbb így sokkal, mert nem kell tudnod fejből, hogy akkor a váltón a 4. fokozat az mégis mi a rák a driverben név szerint. Ha arra szeretnél valamit felprogramozni, ha már egyszer váltani nem lehet, akkor record és beteszed negyedikbe.
Azt viszont érdemes felírni, hogy a játékban a controlleren mi micsoda és utána kilépni, hogy az emulátorban rátegyen az ember a kormányra mindent a megfelelő helyre, mert annyi gomb van egy ilyen vackon, hogy nehéz megjegyezni mindegyiket.

[ Szerkesztve ]

Hardverlesen

(#19715) priti válasza Puma K (#19676) üzenetére


priti
addikt

Elsőre én is lázadtam, nem picit. Szerintem aki PC-n nyomja az tök egyértelmű, hogy utálja a kontrollert. Ha nem utálná egy VGA árából venne egy konzolt.
Nagyon dühítő ha ott a joy meg a kormány az embernek otthon és nem tudja használni. A játékhoz képest valami hihetetlen igénytelen az, amit billel vezetés címén tenni lehet. Levegőben meg egyenesen használhatatlan. Utóbbira ez az emulátor gyakorlatilag egy fullos megoldás.

"legalább kormányozgatni lehet"

Na jahh, valahol falat kenyér. Viszont nem is értem miért a 4.-re tettem a kéziféket. Ma megnézem milyen, ha rádobom a kuplungra. Ha már egyszer váltani nem lehet legalább kézizgetni legyen kényelmes.

Hardverlesen

(#19716) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Valaki elárulná, hogy lopott katonai repülőket hogy lehet elmenteni? Eddig 3-at vittem a Sandy Shores reptér hangárába, de egyik se maradt meg...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19717) H@lede válasza TESCO-Zsömle (#19716) üzenetére


H@lede
tag

Inkább a nagy reptéren vásárolj hangárat és oda vidd őket. Szerintem ott megmaradnak.

Battletag: Halede#2912 Wot Nick: Halede

(#19718) TESCO-Zsömle válasza H@lede (#19717) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Gondoltam rá, de Trevor ott nem tud vásárolni és említette már iss pár ember, hogy mindenkinek lopott vadászgépet.

Megjegyzem nálam az sem olyan egyszerű, mikor beszáguldok, megállok a repülő mellett, elkezdek beszállni, és hirtelen megjelenik 20m-en belül 10 katona meg 3 tank...

De megoldottam. Loptam két trainer-t meg egy éles vadászt, csak elvesztek a csába...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19719) Eagl3


Eagl3
veterán

SZámít az, hogy hol tartom a pénzem? Bankba vagy kéznél?
Gondolom ha megölnek nem veszik el az a pénz, ami nem bankba van ugye?

(#19720) -secret- válasza Eagl3 (#19719) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jaja

(#19721) #81556480 válasza Eagl3 (#19719) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ki tudnak rabolni, ( ha küld rád valaki muggert :D ) de az csak pár ezret tud lenyúlni.

(#19722) Eagl3 válasza #81556480 (#19721) üzenetére


Eagl3
veterán

Akkor mi értelme bankba rakodni? Annyi, hogy van amit csak abból a pénzből lehet megvenni?

(#19723) Wiz Khalifa válasza -secret- (#19720) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És hogy tudom becsapni a lóvém a bankba?

MÁS:
A taxitársaságot kivel érdemes megvenni? Én régen PS3-on Franklin-el vettem meg.

A tuningműhelyt mindig vele veszem meg most is úgy tettem.

Smoke some weed nigga!

(#19724) -secret- válasza Wiz Khalifa (#19723) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

M betű, legfelsőnél kikeresed az atm-et, nyomsz egy entert aztán odamész és berakod azt hiszem második menüponttal.

(#19725) Đusty válasza #81556480 (#19721) üzenetére


Đusty
addikt

Nekem azt írták, hogy az 5ezer feletti részt elrabolják ha megölnek. Akkor nem így van felesleges bankba tenni ?

[ Szerkesztve ]

(#19726) Eagl3


Eagl3
veterán

Vettem egy autót már az online karrierem elején, egy Vaccat (remélem jól írom), nicns lehetőség arra, hogy az utcáról vigyek be kocsit a garázsba, amit aztán tuningolhatok?

(#19727) TESCO-Zsömle válasza Wiz Khalifa (#19723) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha jól láttam, ezeket mással nem is tudod megvenni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19728) kigyi_23 válasza Eagl3 (#19726) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én bevittem és tuningoltam is eddig még a garázsba is visszakerült, de nem tudom hol tudok rá kötni biztosítást kerestem a játékban a mobilon és a böngészőben is, de nem láttam sehol.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#19729) Balathruin


Balathruin
veterán

Aki elakad valamelyik küldetésnél nyugodtan skipelje. Túljutottam a fagyásos részen.

(#19730) gali777


gali777
őstag

Aki azt mondja, hogy nehéz a singleben a flight school, az nézzen be online is a suliba, na az a szopatás :D Én azt ott feladtam, ahol 1 méterre kell repülni a földtől a repülővel valami kis kanyonban.

(#19731) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Találkoztatok olyannal, hogy Online-ban mikor beállnátok a házatok garázsába, akkor beparkolás után
a figura ott áll a kocsi mellett, még a garázs bejárata előtt és jól nem tud mozogni.

Az utcán a történéseket hallani, a térképen látni más online embereket, de megfordulni, hátranézni, mozogni nem lehet. Chat megy.

(#19732) schawo válasza gali777 (#19730) üzenetére


schawo
titán

Na, ehhez kell joystick

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#19733) Wiz Khalifa válasza -secret- (#19724) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Köszi!

Amint haza érek meglesem.

TESCO-Zsömle:
Nem emlékszem de tán Michael-el is meglehet venni a Taxi társaságot. Na mind1. Megveszek mindent majd azokkal akikkel PS3-on mert úgy jó volt.

Smoke some weed nigga!

(#19734) Jani18 válasza -secret- (#19724) üzenetére


Jani18
aktív tag

Telefonnal is be lehet tenni.Szerintem kicsit gyorsabb mint ATM-hez rohangálni.telefon->money and services->maze bank

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#19735) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hello

Az oké hogy vannak garázsok amiket meg lehet venni, ott csak azzal tudok tárolni kocsi aki vette vagy mindegyik karakterrel?

Illetve ezen felül vannak olyan garázsok amik nem is jelennek meg a térképen azok mire jók ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19736) kelekyle válasza Gawamatsu (#19731) üzenetére


kelekyle
őstag

Megesett velem is. Nem jött be semmilyen menü így az öngyilkosság sem volt opció. Újra kellett indítani a gamet

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#19737) .LnB válasza Wiz Khalifa (#19723) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha megveszed a tuningműhelyt akkor ingyen lesz a tuning? :F

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19738) JackFeryll válasza gali777 (#19730) üzenetére


JackFeryll
őstag

Na majd megnézem :D

(#19739) TESCO-Zsömle válasza gali777 (#19730) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha ez tényleg így van, akkor azt nekem találták ki.

Hosszában átrepültem az alagúton is, vazze. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19740) -secret- válasza kigyi_23 (#19728) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Tuningosnál, valami Track and valami.

Ezt jól leírtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19741) Gawamatsu válasza kelekyle (#19736) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Az sajnos nem segít.
Kiléptem onlineból, így a játékból is, majd vissza. Garázsbaállásnál ugyan az.
Másnap szintén.

Így nem tudom van e értelme kocsit birizgálni, mert eltenni későbbre nem tudom.
Gondolom ha az utcán hagyom akkor elviszik menhelyre vagy egyszerűen eltűnik.

Azt még nem néztem mi történik ha a házba megyek, nem a garázsba.

(#19742) TechN7ne válasza bzoley (#19703) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vidaman?

Azt azert megnezznem..... :U

[ Szerkesztve ]

(#19743) kigyi_23 válasza -secret- (#19740) üzenetére


kigyi_23
addikt

NA azt nem is figyeltem akkor meglátogatom a tuningműhelyt úgy is le kell tesztelni mit csináltak a verdával aztán jól megreklamálom, ha nem fekszi úgy az utat ahogy kértem :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#19744) bzoley válasza TechN7ne (#19742) üzenetére


bzoley
veterán

És mi tart vissza? :U

(#19745) kelekyle válasza Gawamatsu (#19741) üzenetére


kelekyle
őstag

Próbáld meg azt. Nekem másodjára ment.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#19746) stereokillaz


stereokillaz
újonc

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy mióta felraktam a windows 8.1 Pro-t azóta pár játéknál ( GTA 5, BF 4) full hd az az 1920x1080-as felbontás mellé csak 50 és 59 Hz-et tudok választani. Windows 7-nél a full hd mellé simán ment a 60 Hz ( 59 Hz-et nem is mutatott)
Ha benyomom mellé a Vsyncet akkor FPS lagg lesz nem is kicsi...
1600x1050-es felbontáson meg ki tudom választani a 60 Hz-et és Vsyncel szépen mellé stabil 60 FPS.
Nem tudjátok ez mitől van?
CRU-t már próbálgattam hiába írtam bele hogy 60.000 Hz a custom resolutionban akkor is csak 59Hz-et lát a játék. Volt 65 Hz, 70 Hz, 75 Hz de változást nem okozott.
A gépen a monitor elvileg 60 Hz-re van kiválasztva.
Már csináltam azt is hogy a catalyst contrl centerben kapcsoltam be a Vsyncet és a játékban ki, de nem láttam változást. Az fps-em igy is 60 fölé ment, screen tearing ugyanúgy volt.
CPU:i5 4690K
VGA: R9 280 3GB
Motherboard: MSI Z97
Monitor: 23,5" Asus VN247
Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#19747) sixpak válasza gali777 (#19730) üzenetére


sixpak
nagyúr

Az a vicc, hogy abból már egy csomót megcsináltam...nem vészes.
A Michael féle iskola is könnyű...lenne, ha tudnám, hogy mi a lófaszt kell csinálni a loop to loop-ban. Mert azt nem, amiről beszél a gyökér oktató. :D
Már arra is gondoltam, hogy bugos ez a szar....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19748) gali777 válasza sixpak (#19747) üzenetére


gali777
őstag

Melyiknél akadtál el? Nekem kész van az, meg tudom mondani mit kell csinálni :D

(#19749) sixpak válasza gali777 (#19748) üzenetére


sixpak
nagyúr

Asszem loop to loop a neve...
Két hurok az elején, aztán még egy loop, de csak félig, majd jobbra....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#19750) RolEnD_


RolEnD_
tag

Nnna, én ezért szeretem ezt a játékot: [link]

Valami brutál részletes és igényes világot sikerült ismét összehozni a srácoknak. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.