Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8301) Mariann294 válasza McCartman (#8298) üzenetére


Mariann294
őstag

Megcsináltam mindent,ugy ahogy le van irva de nem akar összejönni.....na mindegy ;)

(#8302) fdisk


fdisk
őstag

Én sem tudom Kate-t megfektetni.
Viszem ide-oda,kinyalom a picsáját is,de minden randi után csak goodnight,oszt csá.
Frigid a csaj,v mi? :F

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#8303) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

ÁRulja már el valaki,hogy hogyan lehet lelőnni a Dimitri helikopterét,mert már sikerül felszállnom a JAcobos kopterre,de mindig meglóg a másik gép! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8304) G@bi90MR válasza McCartman (#8254) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Ugyanígy csinálom, ahogy leírtad, de nem akar működni. Csinálnál egy printscreent a commandline.txt-dről? :R

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#8305) Kommy


Kommy
veterán

Valaki aki csinált már meg több sms-ben érkező kocsi szállítást Stevie-től attól lenne egy kérdésem , milyen gyakran jönnek az sms-ek, mert csak most vettem észre, azt az sms-t amiben a motort kell elvinni elvittem de nem kaptam még új sms-t, És 77%-nál járok, sztorival végeztem, így most csinálom a többit, hogy meglegyen a 100%.

(#8306) Dyno válasza Kommy (#8305) üzenetére


Dyno
veterán

Ez engem is érdekelne, emrt most én is befejeztem a történetet, és akarom a meléküldiket csinálni.

(#8307) ricsy888 válasza McCartman (#8298) üzenetére


ricsy888
senior tag

Ez így van, csak ha már a benchben kevés az fps akkor játék közbe még inkább. Viszont most játszottam vele egy órácskát és nem igen ment 20fps alá. Ezt nem értem, eddig előfordult, hogy 17-re is leesett. Szóval mégis csak érdemes volt. :R

(#8308) Kommy válasza Dyno (#8306) üzenetére


Kommy
veterán

kb egy olyan fél 1 játékbeli nap után kapom a következő sms-t

(#8309) csaabz


csaabz
őstag

Hello! Tudna vki nekem emailben küldeni egy olyan handling fájlt, ami még nincs módosítva?
Én annyira szétbarmoltam az enyémet,h nem indul a játék..
Előre is köszi!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8310) Kommy válasza Kommy (#8308) üzenetére


Kommy
veterán

Ha bemésza házadba és mentesz utánna rögtön megkapod az újabb sms-t, Stevie-től :))
legalább nem kell rá várni

(#8311) Malklar


Malklar
tag

Valaki tudna nekem abban segíteni hogy nem e lehet megállítani az időt? Pl csak délután 14:00 legyen vagy xy csak ne legyen soha északa? Olyan csítet találtam ami az időjárást módosítja, de olyan kéne ami a napszakot! :D

(#8312) Kommy


Kommy
veterán

Elég sok grafikai gondom és a hang folytoni kiakadása miatt úgy gondoltam újratelepítem a játékot, de nekem ugye steames van és hogyan ugyan úgy kell uninstalálni, mint ha dvd-ről tettem volna fel. És most jönne a lényeges dolog, hogy újra le kell e töltenem vagy megmarad a gépen a telepítője.

[ Szerkesztve ]

(#8313) csaabz válasza Kommy (#8312) üzenetére


csaabz
őstag

Esetleg Te nem tudnád elküldeni a handling fájlt?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8314) Kommy válasza csaabz (#8313) üzenetére


Kommy
veterán

pontosan melyik fájl kéne? írd le és elküldöm. Ha a handling.dat akkor itt van [link]

[ Szerkesztve ]

(#8315) csaabz válasza Kommy (#8314) üzenetére


csaabz
őstag

Köszi, erre lett volna szükségem.
Sajnos nem oldotta meg a problémát.
Gyűlölöm ezt a játékot. Csak a baj van vele.
Most telepíthetem újra. Gondolom a mentéseim odavesznek.. Azaz az újratelepített játék nem fogja felismerni őket.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8316) Kommy válasza csaabz (#8315) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem nem volt semmi gond ha csak simán újratelepítettema gémet sőt akkor még nem volt steames, és úgyraktam fel a steamest és megmaradtak a mentéseim.

(#8317) Mariann294 válasza Kommy (#8305) üzenetére


Mariann294
őstag

Én minden lopás után alszom egyet és amikor felkelek jön is az sms! :DDD :DDD :DD
Most látom h már irtad...na mind1 :))

[ Szerkesztve ]

(#8318) m4rek


m4rek
csendes tag

hi. segítsetek már pls. hanghibám van, játék közben nincsenek párbeszédek, ill csak feliratozva vannak.. (pl ha autóban ülünk csak a rádió szól, szöveg semmi..) átvezető animációknál van szöveg... találkozott ilyennel már vki?

(#8319) Malklar válasza m4rek (#8318) üzenetére


Malklar
tag

Nézd meg nem e megy háttérben TamSpeak vagy hasonló. Ha nem akkor még azt próbáld meg hogy: Start menü, futtatás, dxdiag, hang és ott a hangok harveres gyorsítását vedd le alapgyorsításra. Assa creednél bevállt. :D

(#8320) Kommy válasza m4rek (#8318) üzenetére


Kommy
veterán

Nekem olyat csinál, hogy beakad a hang és utánna játszhatatlan a játék mivel az egész párbeszédet elmondja 1 másodperc alatt sőt még a felirat is annyi idő alatt megy végig. AMúgy közbe nekem is van olyan hogy csak a rádió szól semmi más.

(#8321) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!

Tudnátok segíteni hogy elfog-e futni ezen a konfigon a GTA IV?

Gigabyte GA-M56S-S3 (Gaming Edition)
2x1GB Kingmax DDR2 800 MHZ
AMD Athlon 64 X2 4400+ (2310 MHZ)
BlissGainvard NVIDIA 7600GS 256MB
Mind ez Windows XP S3 alatt.A gépezet nincs tuningolva.(Nem is lesz)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8322) Kommy válasza Killing (#8321) üzenetére


Kommy
veterán

Hát szerintem ne várjál sokat, nekem a 2600 MHz-re húzott X2-mell és 8800GT-vel minimum 13 fps-em és átlag olyan 20-22. Leginkánn proci kell a játéknak , de itt lehet hoyg kevés lenne a 7600GS.

(#8323) Killing válasza Kommy (#8322) üzenetére


Killing
addikt

De akkor akadni fog?De miért van az hogy intelből kevesebb MHZ-kell mint AMD-ből?? :F

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8324) Kommy válasza Killing (#8323) üzenetére


Kommy
veterán

hát én nem fűzök hozzá sok reményt hogy nem fog akadni, Intelből meg valószínüleg azért mert fejlettebb architektúra. De azért várd meg msá véleményét is

[ Szerkesztve ]

(#8325) rup1u5 válasza Killing (#8323) üzenetére


rup1u5
nagyúr

mert kevesebb mhz-en gyorsabbak most az intelek.
pár éve az athlon-p4 időszakban meg fordított volt az állás és egy 2ghz körüli athlon xp hozta egy 3ghz-es p4 teljesítményét.
most azért nem olyan drasztikus a különbség mint akkor volt.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8326) Killing válasza Kommy (#8324) üzenetére


Killing
addikt

Hát megvárom még lejön és kiderül...
Majd beszámolok mi lett az eredmény

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8327) Zozzy válasza rup1u5 (#8325) üzenetére


Zozzy
aktív tag

Mindjárt jön valaki, aki ezt megcáfolja... :D

Azért az Intelt is meg kell rángatni, hogy jól érezze magát a játék, nekem pl határozottan van különbség, ha alap 2.66 GHz-en járatom, vagy meghúzva 3.6-ra. Tegnap vissza kellett vennem alapra a rendszert, mert valamiért fagyogatott, utána igencsak észrevettem a játékon.

(#8328) Killing válasza Zozzy (#8327) üzenetére


Killing
addikt

Mivel hűtöd azt a kazánt??? :Y :F
1 GHZ húzást én nem kockáztatnék

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8329) Neoteric válasza Killing (#8328) üzenetére


Neoteric
addikt

nekem is 3.6ra van húzva.
xigmatek s1283.
de olyan ám hogy akkor van csak 3.6on ha terhelés alatt megy, amúgy 2700on.
és ilyenkor értelem szerűen kevesebb fesz kell neki, szal nem vészes.

meg jól szellőző ház. most vettem új vinyót gépbe, mondom akkor egy úttal ki is takarítom.
szinte nem is volt benne semmi por. igaz mostanába szinte éjjel nappal megy a gép, szal nagyon megülni se tudott.

a ház alján meg elején ahol a beszívó ventik vannak, ott volt lerakódva por, szal sztem hasznos a szűrő.
ja és földön van a gép, nem asztalon.

PSN: ne0teric_sAN

(#8330) Killing válasza Neoteric (#8329) üzenetére


Killing
addikt

Kicsit elkanyrodtunk a témától.Na mindegy reménykedek hogy menni fog! :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8331) rup1u5 válasza Killing (#8328) üzenetére


rup1u5
nagyúr

kattints a nevére és láthatod. scythe infinity figyel nála a procin, akárcsak nálam.
egyébként nem nagy cucc ekkora tuning egy wolfdale-től. az én conroe-m is 3.5-ön megy 2.33 helyett már több mint egy éve gond nélkül. ennyihez még feszültséget se nagyon kell emelni, ugyhogy nem kazán az enyém. az övé meg ráadásúl 45nm-es ugyhogy még hűvösebb is. hiába no! jól sikerült procik ezek. különösen a wolfik.

#8330
sok jóra azért ne számíts! 800*600-ban mindent lowra véve is szaggatni fog egy 7600-on. ráadásúl ha jól emlékszem azt nem is nagyon támogatja a gém. csak a 7900-asok és attól fölfelé. de lehet rosszul emlékszem.

Minimális rendszerkövetelmény:
Windows Vista SP1 vagy Windows XP SP3 operációs rendszer
Intel Core 2 Duo 1.8 GHz vagy AMD Athlon X2 64 2.4 GHz processzor
256 MB NVidia 7900 vagy 256 MB ATI X1900 videokártya
1.5 GB RAM
16 GB szabad lemezterület

szerintem 7600-al nyugodtan felejtsd el. :(

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8332) Killing


Killing
addikt

A Need for Speed Undercover egyébként megy akadozás nélkül 800x600-on de sztem még ezen a felbontáson is jó grafikája.Itt inkább sztem videókari korlátoz.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8333) konas


konas
senior tag

Hello.
Segutene valaki:::Elinditom a jatekot ahogy bejon a menuje,leall a gepem::kikapcsol????

(#8334) rup1u5 válasza konas (#8333) üzenetére


rup1u5
nagyúr

topik címét olvastad?

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8335) csaabz


csaabz
őstag

Ehhez tudnátok mondani valamit?
Újratelepítettem a játékot és ez jön elő.

Nem engedi feltölteni a képet.
A szöveg: "GTA IV FATAL ERROR: Xnetstartup failed - Please reboot the system and/or reinstall the game"

A reboot már megvolt...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#8336) konas válasza rup1u5 (#8334) üzenetére


konas
senior tag

Persze h. olvstam.
Meert??GHallottatok mar ilyet??Leall a gep:..

(#8337) Killing válasza konas (#8333) üzenetére


Killing
addikt

Lehet hogy gyenge a tápod.Lehet hogy a nagy terhelést nem bírja és kikapcsol.
Mekkora tápod van?

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#8338) konas válasza Killing (#8337) üzenetére


konas
senior tag

Meg ha futtatna a jatekot,es ugy allna le akkor gondolnak ra en is.
De siman az elinditasnal a menubol kikapcsol ugy h nem allitottam semmit rajta???
Ez LOL :N

(#8339) rup1u5 válasza konas (#8336) üzenetére


rup1u5
nagyúr

első hsz-ben a linkeken sem találtál rá megoldást?

bőven elég a tápod a konfigodhoz.

Killing: tájékozódj mielőtt fölösleges kérdéseket tennél fel. ott van a konfigja az adatainál!

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8340) konas válasza rup1u5 (#8339) üzenetére


konas
senior tag

Azokat nem neztem mindet,mindjart megnezem...Orulok h. vegre elindult egyaltalan..De kikapcsol...

(#8341) rup1u5 válasza konas (#8340) üzenetére


rup1u5
nagyúr

pedig benne van a topik címében hogy :
"Olvasd el az első hozzászólást, mielőtt írsz!"
ezért kérdeztem hogy olvastad e.

bírom hogy konkrétan 0 értelme van annak hogy ott van.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#8342) konas válasza rup1u5 (#8341) üzenetére


konas
senior tag

Catalyst drivert rakok ujat 8.12 beta.
Ez a legujabb talan hatha segit.

[ Szerkesztve ]

(#8343) celeron válasza E-Maxx (#8294) üzenetére


celeron
senior tag

Pedig 2 GB az ajánlott :U Sőt nem írtad le hogy mit takar az "olyan kártya" kifejezés :D Pláne hogy állítólag procifüggő a játék..bár az is szar a tiédhez képest... :DDD

(#8344) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

E-Maxx :((( :(((

[ Szerkesztve ]

(#8345) cellpeti


cellpeti
veterán

Nincs vkinek a helikopteres küldi utáni mentése,mert azt nem tudom megcsinálni :O :O

Jó lenne! :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#8346) bpx válasza cellpeti (#8303) üzenetére


bpx
őstag

hát, kb. esélytelen az a küldetés :D
nem kell lelőni, "csak" követni kell amíg leszáll, ami persze a csodálatos irányításnak köszönhetően lehetetlen
én úgy 30-szor próbáltam meg, abból egyszer sikerült azt elérni, hogy utána tudtam menni (és nem pedig 2mp múlva kiírta, hogy Dimitri meglógott;
vagy olyan is volt párszor hogy épphogy beszálltam a motorcsónakba, és rögtön kilőtt rakétával...)
akkor köröztünk egy kicsit, majd az első és második sziget között az egyik híd mellett leszállt a folyóparton
én is le akartam szállni, de mikor földet értem kiírta, hogy a helikopteremnek annyi, és rögtön mission failed

az a vicc, hogy amikor abban helikopterben ülsz, egyáltalán nem látod, hogy merre mész, mert ugye a kamera nem követi hogy merre fordulsz, és helikopterben egérrel is csak fordulni lehet, nem pedig kamerát állítani
persze ha lenyomod a space-t, akkor az amolyan 'célzó' nézet, úgy lehet előre is nézni, de mire erre rájöttem, már elegem volt az egészből

mindenesetre én most elkezdtem mégegyszer elölről (új VGA + egy kis proci tuning, így már jól is néz ki + jól is megy), de az egyszer biztos, hogy a végén nem a pénzt, hanem a bosszút fogom választani (elvileg ott ha a motorról sikerül bemásznod a helikopterbe, egy csónakot kell követni, ami azért könnyebb)

(#8347) Neoteric válasza E-Maxx (#8294) üzenetére


Neoteric
addikt

nekem is 2giga ramom van, és igaz xpvel, de semmi bajom nincs

PSN: ne0teric_sAN

(#8348) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Csak nekem hiányzik a játékból a bicikli? Még nem akasztottam ki játékot, de lesz benne tunningolás, mmint kocsit lehet majd tunningolni, mint a GTA SA-ban?

(#8349) <.RicHarD.> válasza Vasinger! (#8348) üzenetére


<.RicHarD.>
tag

Szerintem nincs benne... :((

Quad Core :)..Mert szeretem ha félgőzzel dolgozik a proci egy kicsit..^_^

(#8350) mad1 válasza <.RicHarD.> (#8349) üzenetére


mad1
veterán

Nincs bizony :N

Ne szemetelj ! = Steam

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.