Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) Wukiwo válasza Kommy (#8800) üzenetére


Wukiwo
senior tag

és ezt történik mikor már majdnem odaérek a célhoz
[link]

(#8802) Kommy válasza Wukiwo (#8801) üzenetére


Kommy
veterán

Ó már tudom melyik ez, mennyél csak tovább , majd fel kell menni a vasúthoz és ott lesz az ember akit meg kell ölni.

(#8803) dokee78


dokee78
félisten

Hol lehet a játékban LOLAval összefutni?

(#8804) gamer0101 válasza Kommy (#8802) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Ez nem az amikor követni kell a feletted száguldó szerelvényt? Azzal sz*ptam sokat én is... :Y :U

(#8805) Kommy válasza gamer0101 (#8804) üzenetére


Kommy
veterán

Nem mivel itt egy konkrét célhot kell menni. Ott meg nem messze megy tőled a pötty a térképen.

(#8806) gamer0101 válasza Kommy (#8805) üzenetére


gamer0101
aktív tag

ahha..akkor nem tudom, hogy melyikről van szó. De te tudod..az a lényeg! :))

(#8808) Kommy válasza Sóbi (#8807) üzenetére


Kommy
veterán

A live accountodnál állítsd át a régiót pl UK-ra mert magyaroszágon nem elérhető elvileg

(#8810) Kommy válasza Sóbi (#8809) üzenetére


Kommy
veterán

itt be jelentkezel és ott. [link] edit profile ha angol lenne, és countrít-t kell átrakni ahol van.

[ Szerkesztve ]

(#8811) laci06


laci06
senior tag

sziasztok...
picit megakadtam, illetve nem is megakadtam, hanem lenne egy kérdésem...
tehát az első bankrablásos melónál járok... 4en indulunk, a végén azonban már csak 3an vagyunk, mindegyikünk hátán egy egy pénzel teli zsákocska...
nekem a két másikat kell követnem.. megyünk, mendegélünk, öljük a zsarukat, leérünk egy metróba... ott is megyünk tovább, meg bemegyünk valami lépcsőház jellegü nem tudom mibe... ott vissza kell menni a felszinre, vagy továbbra is lent kell bandukolni? Illetve, ha felmentem, akkor még kb mennyi van hátra, mi kell csinálni?

(#8812) Kommy válasza laci06 (#8811) üzenetére


Kommy
veterán

Ki kell menni a metróból és elmenekülni a zsaruk elől és vége.

(#8814) jaja1981


jaja1981
addikt

Sziasztok!
Helikopter vezetés közben mivel lehet a kamerát állítani?
Utolsó küldetés, Dimitri kinyírása, és a helivel nem látok semmit.
Egérrel a koptert irányítja.
Lehetséges-e helizés közben külön kamerát irányítani?
Vagy van valami trükk hogyan tudom leszedni?

Köszi.

(#8817) Digitman válasza Sóbi (#8813) üzenetére


Digitman
csendes tag

Nem vagy pancser. Sajnos, ha jól tudom az országot nem lehet megváltoztatni, az marad, amit regisztrációnál megadtál. Létre kell hoznod egy új reget, egy támogatott országgal (pl.: Egyesült Királyság, USA, stb.) A regisztrációnál figyelni kell, hogy a cím és telefonszám stimmeljen, ezt ellenőrzi a rendszer. Google-ban kereshetsz generátort, ha jól emlékszem valami fake name generator a neve. Mindezt köszönheted a kedves Microsoftnak, eredeti játék és csalni kell, hogy neten játszhass.

(#8819) Gebriel válasza Sóbi (#8818) üzenetére


Gebriel
veterán

[link] ;)

[ Szerkesztve ]

(#8820) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

RESC10 Out of video memory hibaüzenetre talált már valaki épkézláb megoldást? Mert van, hogy tudok játszani normálisan, de van, hogy 20 perc után kidob.

Ezen kívül nálam hibátlanul meg, 1920-ban nem szaggat, nem akad, megvannak a textúrák, minden rendben. Csak 20 percenként újraindtani a játékot annyira nem jó móka.

(#8821) FoolProof


FoolProof
csendes tag

Sziasztok!
elöször is konfig nagyvonalakban:
-E8500
-Asus P5Q Pro
-4870 512
-2GB DDR2 1066 CL5

A gondom az hogy a játék 3-5 perc után meghal.
Elsőként szétesik a kép, színes négyzetek jelennek meg a képen, közben beakad a hang egy részlete és semmi nem mozdul. Pár másodperc után a hangszelet elkezd rövidülni de még mindig ismétlődik, ezalatt a kép vertikálisan becsíkozódik. A végére egy csíkos képet látok és fura zajt a hangszórókból, ami nem szüntethető meg sehogy csak restarttal.
8.12 -es drivert használok.
Amit próbáltam:
-2 warez verzió a fellelhető összes töréssel (nem akarom megvenni a játékot csak ha tudom biztosan fut gond nélkül, ezért kezdtem warezzal)
-3 oprendszert : XP SP3, Vista SP1 és Vista SP1 x64 (x64 alatt a hiba később jelentkezett és elsőként hasonló gond volt mint régen a GTA3-al a tereptárgyak tüskések lettek nagy összehisszaságban minden, de csak ha egy bizonyos irányba néztem, később itt is beállt.)
-DX frissítve
-Hőmérsékleteket naplóztam többször is, nincs velük baj. Érdekesség: a játék beállása után még naplóz GPU: 99% -os kihasználtság
-Drivereket frissítettem, mindenből az elérhető legfrisebb van

Kezdek aggódni hogy hibás a VGA vagy valami más. Csak akkor azt nem értem mért csak ebben a játékban csinálja? minden más játék hibátlanul megy, a kártya hozza az elvárt szintet.
Eredetit meg nem akarom megvenni csak azért hogy megtudjam az sem jó!
Ötleteket, tanácsokat várok. Mi ez a hiba? Miért van? Hogy szüntethető meg?

(#8822) gamer0101 válasza FoolProof (#8821) üzenetére


gamer0101
aktív tag

Nekem a 6600GT csinált régebben ilyent a Test Drive Ultimate alatt. Azon elszállt a memória egy jelentősebb része, hol működött, hogy nem. Állandóan (Win alatt is) forró volt a kártya felülete, főlem a RAM-ok. Mióta az új karim van, nem csinált még ilyent egyik gamma közben sem a gép.
Am, bocsi. Ez csak egy észrevétel jellegű hsz. akart lenni, építő jelleggel nem biztos, hogy szolgál neked. :B

(#8823) Pubszon válasza TazLeacher (#8820) üzenetére


Pubszon
veterán

Próbáld meg, hogy a legfelső beállítást ami a VGA memóriát zabálja, vedd le mondjuk vagy 20-ra és így játssz vele, mert ha így jó, akkor elfogy a VGA memória.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#8824) piti2


piti2
csendes tag

Sziasztok.Egy 50-60%-os mentést tudna valaki adni?Köszönöm szépen, :D

ÁÁÁÁ......csak olvastam valahol:repül az idő,ha bírja a rendszer.

(#8825) Vekiboy válasza Digitman (#8817) üzenetére


Vekiboy
tag

Én akkor nem értem, de én a magyar címemmel regelt live-on és simán nyomtam neten a game-et.... Most akkor mi is van?

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#8826) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok! :K

Van ehhez a játékhoz valami magyar leírás vagy felirat, egyéb, amit érteni is lehet, vagy csak az angol találgatás marad? Még nincs fent, de nagyon szeretném kipróbálni. :DD

(#8827) Kommy válasza Vekiboy (#8825) üzenetére


Kommy
veterán

Igen énis ugyan úgy nyomom, nem tudom másnak miért nem megy, ez egy rejtély.

(#8828) Vekiboy válasza Lauda (#8826) üzenetére


Vekiboy
tag

Azért szerintem annyira nagyon összetett angol szövegek nincsenek benne. Be kell kapcsolni a feliratozást, igaz pl Little Jacob badabadamanna' rizsáját úgy sem nagyon lehet érteni..... :DDD

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#8829) Csapi007 válasza Vekiboy (#8828) üzenetére


Csapi007
veterán

LJ még egész érhető, na de a haverja az kész. Az nem is angolt beszél. :W
Ott kapcsoltam be a feliratot de hát nem sokat segített...

"Csak úgy mondom"

(#8830) Digitman válasza Kommy (#8827) üzenetére


Digitman
csendes tag

Kérdés, hogy online játszotok vagy csak bejelentkeztek a live-ra, mert nem mindegy. Ha normálisan tudtok online játszani, az érdekes, mert hivatalosan közép-kelet Európa nem tartozik a támogatott országok közé (warezre hivatkozva). Live accountot enged létrehozni, de játszani nem enged online.
Ezeket a linkeket találtam ezzel kapcsolatban:

http://en.wikipedia.org/wiki/Games_for_Windows_-_Live#Supported_countries
http://www.gamesforwindows.com/en-US/Live/Pages/CountrieswithLIVEService.aspx
http://www.xbox.com/en-US/live/countries.htm

Ezeket nem vitatkozásképpen írtam, csak eddig az én ismerőseimnek, magyar reg-gel nem sikerült live-on keresztül játszani, csak külföldi regisztrációval. Hallottam olyanról, akit később tiltottak ki, miután észrevették a nem megfelelő lakóhelyet. Úgy látszik, ti a szerencsésebbek közé tartoztok.

(#8831) Lauda válasza Vekiboy (#8828) üzenetére


Lauda
félisten

Na erre kíváncsi leszek, talán holnap este meglesz. :DDD

(#8832) Kommy válasza Digitman (#8830) üzenetére


Kommy
veterán

Rendesen tudok neten játszani

(#8833) Vekiboy válasza Digitman (#8830) üzenetére


Vekiboy
tag

Igaz eddig csak 4x nyomtam online multiban ranked death matchet, de semmi gondom nem akadt.

"The meaning of war is not to die for your country, it's to make the other bastard die for his!" - Gen. George Patton

(#8834) |*HayHa*|


|*HayHa*|
aktív tag

Na észrevettem hogy a játék egy bő fél óra után erősen elkezd szaggatni, és visszaesik az fps 15-20-ra. Csak annyi megoldja a problémát hogy újraindítom a gépet.

Egyszer GTAIV.exe hibát észlelt, ezért leált, kétszer lefagyott a játék.

10 pontból eddig egy 8-ast kap.

#### I <3 Deutschland ####

(#8835) piti2


piti2
csendes tag

Sziasztok.Akkor nem lessz mentés?Talán sajnáljátok? :O

ÁÁÁÁ......csak olvastam valahol:repül az idő,ha bírja a rendszer.

(#8836) Kommy válasza piti2 (#8835) üzenetére


Kommy
veterán

Nem sajnáljuk , de nem tudod berakni mivel kell az Xlive mappa és nem hinném hogy valaki szeretné odaadni a saját live accját (gondolom azt tárolja, mivel live-be be kell jelentkezni) , amikor örül , hogy megy neki.

(#8837) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Sziasztok!
Sokan írják, hogy leesik az fps 20-30p játékidő után. Tegnap nálam is jelentkezett ez a probléma, de sikerült megoldani. Kíváncsiságból megnéztem a játékot 8-as shadow destiny-vel, itt még megvan a játszható fps szám, de bizonyos idő után beáll a játék. Vegyétek le nullára ezt az értéket és nem fog többet belassulni.
Nálam így működik, próbáljátok meg, hátha jó. :F

Video Editor mentési rendszerét valaki elmagyarázná? Melyik mentés mit jelent. :DDD Van belőle vagy 3 féle, de mindegyiknél felülíródnak a videóim, és csak az utolsó marad meg, marha idegesítő. :((( Szerkesztett klipből max csak 5 lehet?

[ Szerkesztve ]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#8838) piti2 válasza Kommy (#8836) üzenetére


piti2
csendes tag

Hali.Hát nem tudom,de vistán meglehet oldani a mentés kérdést,xp-n meg nem? Köszi akkor.

ÁÁÁÁ......csak olvastam valahol:repül az idő,ha bírja a rendszer.

(#8839) mad1 válasza G@bi90MR (#8837) üzenetére


mad1
veterán

Akkor az arnyekok elvesznek?Vagy csak meg rondabbak lesznek?

Ne szemetelj ! = Steam

(#8840) G@bi90MR válasza mad1 (#8839) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Nem! Megmarad minden környezeti árnyék, csak a dinamikus árnyék veszik el, az autó reflektora nem fogja valós időben megvilágítani a gyalogost, oszlopot, fát, olyasféle, mint Stalkerben a Static Lighting beállítás Dinamic helyett.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#8841) mad1 válasza G@bi90MR (#8840) üzenetére


mad1
veterán

Ok este lechekkolom,csak most notin nyomom...
Ja es koszi.

Ne szemetelj ! = Steam

(#8842) Kommy válasza piti2 (#8838) üzenetére


Kommy
veterán

Ki mondta hogy vistan meg lehet oldani, ugyan úgy nem lehet megoldani, mit xp-n. Ha van saját mentésed és lementetted a rockstar mellett a xlive mappát is akkor megoldaható anélkül nem. Legalábbis én így tudom.

(#8843) G@bi90MR válasza mad1 (#8841) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

Esti időszakban van főként jelentősége, tény, hogy mutatós és szájtátós effekt, de nagyon visszaveti a teljesítményt.
Távolságinál a legdurvább, de ott a képkockaszám is igen durva. :DDD
Linkelek pár képet:
Shadow Destiny 8-on (1-esnél is látod a változást, a többi csak ezen árnyékok minél távolabbi kirajzolódását jelenti)
Ezek a képek 0-ás árnyékkal:
[link]
[link]
[link]

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#8844) N4r4ncs


N4r4ncs
aktív tag

Találkozás 10 gyalogossal, akiknek küldetései vannak hozzád
Van valakinek valami tippje vagy infoja,hogyan lehet őket megtalálni? Elhatároztam kiviszem 100%ig.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#8845) G@bi90MR válasza N4r4ncs (#8844) üzenetére


G@bi90MR
aktív tag

GTA 4 fan oldalakon a legegyszerűbb térképek alapján, krúzolás közben is jelzi őket a térkép. Elég közel vannak a küldetésadókhoz.

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#8846) piti2 válasza Kommy (#8842) üzenetére


piti2
csendes tag

Hát akkor,ha te így tudod: :O :O :O :O :O :O :O :O :O

ÁÁÁÁ......csak olvastam valahol:repül az idő,ha bírja a rendszer.

(#8847) warrior28 válasza |*HayHa*| (#8834) üzenetére


warrior28
aktív tag

Lehet, hogy kevés a ram. Nálam is ezt csinálta, majd vettem +1 giga ramot és voila, egyhuzamban 4 óra felhőtlen játék :)
Amúgy nekem is Vistám van és ide az ajánlott ram 2,5 gb..

[ Szerkesztve ]

(#8848) Raptus


Raptus
tag

Ma találkoztam egy igencsak idegesítő problémával:
Indításnál ugye bejön a Social Club-os ablak, amin be lehet(ne) jelentkezni, ekkor "SKIP"-elem a dolgot, mert nem akarok, ekkor jön a cseresznyés csaj a "START" gombbal. És itt van nálam a bibi. Innentől kezdve nem történik semmi, majd jön a program nem válaszol dolog. Magyarul rohadtul nem tudok játszani, pedig már közel 20 órát nyomtam a játékkal. Valakinek van valami tippje? Eddig működött, most meg egyszercsak nem. Idegbaj...

Még olyat sem láttam, aki ilyet látott...

(#8849) dokee78


dokee78
félisten

Imádom ezt a játékot,most kezdtem nemrég neki újra annyira leköt és bejön a fizikája!

(#8850) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

[link] :DDD :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.