Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30142) #81556480 válasza chatran (#30133) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha cheatelsz akkor is megadja a 100%-ot vagy akkor csak 99-et mint a többi GTA?

Én bevallom szoktam cheatelni, de csak mert először annyira hajt a történet hogy nem szeretek küldetést ismételni.

Nálam úgy működik a dolog, hogy először a főszálat végig nyomom fegyver kóddal, aztán újrakezdem tisztán és megpróbálom 100%ra kijátszani(kód nélkül). Eddig sikerült. de minden GTAban 100 volt ha jól emlékszem a rejtet csomagok és a graffitik száma. Itt viszont 200 és nagyon nehéz. Én is tuti nézném térképről. ÉS azért azt tegyük hozzá hogy attól mert megnézed hogy hol van, még nem biztos hogy könnyű és még így is van benne élmény.. én meg nem másnak játszok, hanem magamnak.... szóval még segítséggel is dicséretes a 100% :C mert sokan csak végig nyomják a fő küldetéseket ( ami kb 60 % ) és azt mondják: kijátszottam a GTA-t ! :K pedig az még nem végig játszás !

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.