Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) empir3


empir3
tag

Sikerült megoldani! :R :) Mégegyszer elnézést az értetlenkedésért.

(#29302) dany27


dany27
őstag

Üdv!

Van arra valami megoldás hogy a kamera iszonyat lassan követi a kocsit kanyarodáskor?
Az egérrel való utána korrigáláson kívül....
SA-ban igen hozzá szoktam :DDD

Előre is köszi!

(#29303) chatran válasza dany27 (#29302) üzenetére


chatran
őstag

Nincs. Játszd gamepaddel, úgy sokkal könnyebb lesz a járművezetés.

(#29304) SenorGrande válasza dany27 (#29302) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nekem is ez a nyűgöm, nem hiszem el, hogy nem tudták ezt normálisan megoldani.
Találtam youtubon egy modról videot, ami fixálja a kamerát, de olyan szörnyen néz ki, hogy ki sem próbáltam. Dühít az egész, mert én nem tudom bal kézzel jól irányítani az autót. :W
Talán majd egy gamepad, de a kamerával - tudtommal - ott is "játszani" kell. :O
A kimeríthetetlen bug tárházat már meg sem említem. . .

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29305) csabika0001


csabika0001
senior tag

GTA EFLC részhez milyen textúra packot kocsikat lehet felrakni esetleg mindenben ugyanazt lehet felrakni mint a sima 4 hez ?

(#29306) Kassadin válasza SenorGrande (#29304) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem meg lehet szokni. :K

(#29307) zsoltinnó válasza SenorGrande (#29304) üzenetére


zsoltinnó
aktív tag

Nekem ez kifejezetten tetszik ! :K

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#29308) ittakary válasza SenorGrande (#29304) üzenetére


ittakary
nagyúr

A videó 5. másodpercénél már szédültem :D

(#29309) SenorGrande válasza ittakary (#29308) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Szörnyű, ahogy imbolyog az egész világ.

(#29307) zsoltinnó

Használd egészséggel! Bár most nézem csak, hogy autónként kell a fájlokat módosítani. . . :Y

(#29306) Kassadin

Én nagyon béna vagyok bal kézzel, és nem élmény úgy vezetni. :( FPS-eket én is ballal játszom, de ott nincs szükség olyan sok kis finom mozdulatra, mint amikor pl. nagy sebességgel cikázok a forgalomban.

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29310) bpx válasza SenorGrande (#29304) üzenetére


bpx
őstag

én meg azt nem hiszem el, hogy nem tudjátok megszokni
ha vezetés közben nem használjátok az egeret, hogyan céloztok?

(#29311) Regirck válasza bpx (#29310) üzenetére


Regirck
senior tag

Csukott szemmel! ;)

(#29312) SenorGrande válasza bpx (#29310) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Én még ott nem tartok, hogy céloznom is kelljen. A nyári Steam-es akcióban vettem meg, de még nem volt időm igazán játszani vele, valami rasta-t védtem meg egy sikátorban utoljára.
Ha játszom is, csak furikázok céltalanul a városban, nézelődöm, jobb kézzel vezetek, türelmesen várok, míg a kamera mögém vánszorog, vagy végszükség esetén nyomok egy hátranézetet. . . :D

Egyébként a Mafia 2-ben hibátlanul sikerült ezt megvalósítani. Ha mást nem, utólag "lemásolva", egy patch-el orvosolhatták volna. . .
Egyébként várható még hozzá javítás? Mert még ráférne bőven. ;]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29313) bpx válasza SenorGrande (#29312) üzenetére


bpx
őstag

Mafia 2-ben nem volt mit megvalósítani, mert az kb. semmi más, mint egy B-kategóriás film, ahol néha meg kell nyomni pár gombot ;]
ilyen, hogy autóból lőni, szóba sem jön

(#29314) Razim K. válasza SenorGrande (#29312) üzenetére


Razim K.
tag

(#29312) SenorGrande:

Van kontrollered? ha nem XBox,akkor ahhoz is van egy kis emu. (NEM WAREZ! :B )

-letöltöd,kicsomagolod,s az inifilet,meg a dll-t berakod a gta mappájába:)
-ha nem működne elsőre,akkor a beállításoknál keresd azt,hogy direct-input enable...
innen is letöltheted:

Logitech-controllerhez XBOXController-emu

Logitech-Fórum

-ezzel 100x könnyebb lesz :K

Grafikát meg moddolással lehet javítani....bizonyos szintig.

(#29315) SenorGrande válasza bpx (#29313) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Nem tudom miért kevered ide a Mafia 2 minőségét, olyan lett, amilyen. Én a kameramozgásra értettem, ami induláskor gyorsan a megfelelő követő pozícióba megy, és látod merre indulsz. Abban semmi kivetnivaló sincs.

(#29314) Razim K.

Ismerem ezt az emulátort. Van egy szörnyű, Manta márkájú gamepad-em, de inkább nem használom. :D Tervben van majd egy Xbox kontroller vásárlása, de most nem ez az elsődleges. Amúgy sincs sok időm játszani. (sajnos/szerencsére :F )

Azért köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#29316) Razim K. válasza SenorGrande (#29315) üzenetére


Razim K.
tag

...na arról a kontrollerről még nem is hallottam,de azért szívesen :)

(#29317) CJ3 válasza dany27 (#29302) üzenetére


CJ3
senior tag

Pedig csak az van szerintem ..meg kell szokni azt az irányítást :DDD
Én bal kézzel vezetek,az egérrel meg sznte mindig igazgatom a nézetet, mert még mikor egyenesen mész akkor is elég rossz a nézet szerintem :R

Crypto

(#29318) Murder3 válasza CJ3 (#29317) üzenetére


Murder3
addikt

egérrel nem igazgatni kell sztem :DDD
nézelődni,körülnézni,lőni
én folyamatosan használom az egeret.

(#29319) Vigneau


Vigneau
félisten

Sziasztok!

Az EFLC-hez kell az alap GTA 4, vagy önálló telepítés? Válaszokat előre is köszönöm! :R

Vigi

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29320) bpx válasza Vigneau (#29319) üzenetére


bpx
őstag

önálló

(#29321) Vigneau válasza bpx (#29320) üzenetére


Vigneau
félisten

Köszönöm szépen a választ! :R
Ennek örülök, akkor a sima nem kell, hogy foglalja majd a helyet. Ezek szerint hasonlóképp működik ez, mint a GTA 3, Vice City és a San Andreas idejében.
Legalább annyira optimalizálatlan a motorja, mint az alapjátéké?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29322) ittakary válasza Vigneau (#29321) üzenetére


ittakary
nagyúr

Kell alá CPU és RAM dögivel azt csöcs :) VGA nem kell neki annyira sok, pl egy 4870-nel már elég jól játszható volt High beállításokkal.

[ Szerkesztve ]

(#29323) Vigneau válasza ittakary (#29322) üzenetére


Vigneau
félisten

A jelenlegi konfigommal nyomom a sima GTA 4-et is. Full HD, árnyék nincs, minden 50-esre állítva. Ritkán esek le 40 FPS környékére - szép folyamatos a játék. Csak azért kérdeztem, hogy hasonlóra számíthatok akkor az EFLC-nél, mint az alapjátéknál is? Apropó, manapság lehet még önállóan kapni az EFLC-t, vagy csak GTA 4-el egy csomagban? Mert az utóbbi nekem szívás lenne. :K

[ Szerkesztve ]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29324) ittakary válasza Vigneau (#29323) üzenetére


ittakary
nagyúr

Csak egyben látom midnenhol :/

(#29325) Vigneau válasza ittakary (#29324) üzenetére


Vigneau
félisten

Az a baj, hogy én is. Mikor egy bő éve vettem, akkor meg a dupla csomagossal nem találkoztam... Steam meg nem az esetem. Maradi vagyok, a kézzelfogható dolgokat jobban szeretem. :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29326) chatran válasza Vigneau (#29325) üzenetére


chatran
őstag

Náluk például van. Igaz horror áron. Akciók idején sokkal jobban megéri megvenni digitális formában. Pl. Steamen nyári akcióban 1800 volt a IV + EFLC.

(#29327) Vigneau válasza chatran (#29326) üzenetére


Vigneau
félisten

Valóban, ennyit nem ér meg. A steam akcióiról hallottam, de az meg picit olyan, mintha warezelnék (se doboz, se semmi). Tudom, maradi vagyok - akkor várok vele, legfeljebb WoW-ozok megint egy picit... :B

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29328) Murder3 válasza Vigneau (#29327) üzenetére


Murder3
addikt

sztem simán megér ennyit.

(#29329) xD4N1


xD4N1
csendes tag

Hello.
Felraktam az 1.7-es verziót aztán az 1.6 és utána az 1.5-öset de mind1ik szar mert amikor játszok no lagg de kb 10 percenként fél percig úgy laggol h nem tok játszani leteszem a gta-t kis méretbe aztán megnyitom és utána jó.
1.4-es verziónál nem volt ilyen gondom
tökéletesen ment
mi lehet a gond??

(#29330) CJ3 válasza Murder3 (#29318) üzenetére


CJ3
senior tag

Hát micsinálsz az egérrel mikor fordulsz és közben folyamatosan állitod magadnak a megfelelő nézetet?:D az egérrel....Persze azzal lösz is stb........ Na majd mindjárt beteszek pár képet, ezeknek az autóknak a nézetét élvezet egérrel álligatni :C :R

Crypto

(#29331) CJ3


CJ3
senior tag

Na most figyeljetek :DDD

Camaro Concept Black
Camaro Concept 2
Camaro Concept 3

Audi S5 Tuning
Audi S5 Red
Audi S5 Red2
Audi S5 Black

Mitsubishi Evo VIII Orange
Mitsubishi Evo VIII Black
Mitsubishi Evo VIII Black2

Na ezekben én is üldögélnék főleg ilyen grafika mellett:D:D:D Real mod van fennt kukkoljátok milyen durva így a game :R :R :R :))

Crypto

(#29332) chatran válasza CJ3 (#29331) üzenetére


chatran
őstag

Már bocs, de nagyon csúnya így a játék. A ScummVM-ben be lehet kapcsolni egy olyat, hogy mossa össze a pixeleket. A háttér meg a járókelők itt arra emlékeztetnek.
A kocsik viszont nagyon szépek, le a kalappal. :C

[ Szerkesztve ]

(#29333) Mariann294 válasza CJ3 (#29331) üzenetére


Mariann294
őstag

:Y
Nem túl világos kicsit? :F

(#29334) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

Nem mindenhol ilyen világos!Attól függ merre nézel/hol vagy/milyen napszak..stb..Nekem nagyon tetszik! :C pl: A Camaro Concept 2 képnél is látszik hogy a házak között sötéttebb jóval!! Sütiii! :)

[ Szerkesztve ]

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#29335) Vigneau


Vigneau
félisten

Van valami trükk, hogy az utolsó küldetésnél hogyan kell nyomni a "space"-t, hogy felmásszak a helikopterre? Mert már nagyon idegesít, hogy nem tudok felszállni a gépfedélzetre és a küldetésnek annyi... :(((

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29336) CJ3 válasza chatran (#29332) üzenetére


CJ3
senior tag

Nekem is fura kicsit néha a fényelrendezése ennek a Real modnak de nem tudok rajta állítani.

Te hol mondod ezt a ScummVM et?:D??? Hol tudom előhívni vagy bekapcsolni?

Egyébként nyáron 40 fokban világos van Mariann294:D:D:D nem :F ;]

Köszi Zsoltinnó...igaz tőled van a nagy része :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#29337) chatran válasza CJ3 (#29336) üzenetére


chatran
őstag

A ScummVM-nek semmi köze a GTA4-hez, az egy felület amelyben könnyedén futtathatók a régi Lucasarts, Revolution point and click kalandjátékok. Most játszok a Beneath a Steel Sky-al és elsőre az ugrott be mikor megláttam azokat a szörnyű mosott embereket.

(#29338) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

De a recék eltűntek az autókról legalább! :C

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#29339) CJ3 válasza chatran (#29337) üzenetére


CJ3
senior tag

Jah értem.....Azért a sima alap játék mellé teszem nekem ég és föld, és más ha kifényképezgetsz a játékból.......Hiába világos én az időjárást is naposra állítom mindig benne amúgy is........az utak is főleg esőben nagyon szépek....
A sima alapjáték ehhez képest egy ...........:DDD :R

A Beállításokban amúgy ott van ez a képélesség kikapcsolása akkor lesz ilyen mosott, szerintem titeket az zavar be, hogy mért ilyen éles a kép stb.....
Én már nem is tudnék úgy játszani de meglesem milyen a Real móddal az hátha jó lesz :R

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#29340) Kiskokó válasza CJ3 (#29339) üzenetére


Kiskokó
veterán

Üdv
a GTA4hez csináld autókat az eflcbe is ugyan úgy betudom rakni ugye?
Érdemes mindne fájlt felüliratni ugye? és mint a régi Gtakba itt is betudok rakni egy kocsit ármelyikre amit kiválasztok nem csak arra amire elvileg a készitő csinálta ugye?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#29341) Kiskokó válasza Kiskokó (#29340) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mit mondotok ezekre a real modokra? vagy ez az Icenchaner mod van még ami tetszett a real mod nekem már túl csicsa.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#29342) CJ3 válasza Kiskokó (#29341) üzenetére


CJ3
senior tag

Passzolom hogy az EFLC hez jók e a kocsik elméletileg mért ne lenne jó ugyan az az alapja meg szinte a kocsik is.........

A másik kérdésed hogy más kocsira is be lehet e rakni ha nem arra készítették?...

Raktam be én is úgy eggyet, szerintem arra kell figyelned hogy ha valami 2 ajtós akkor csak 2 ajtóst írj felül ha 4 akkor 4 et, szerintem ennyi meg amit irnak handling....vehicles..carcols stb azokat ird át..... :R

Ez az Icenchaner modot nem tudom milyen, linkelj már videot, vagy ahonnan le lehet szedni :R

Crypto

(#29343) zsoltinnó válasza Kiskokó (#29340) üzenetére


zsoltinnó
aktív tag

Persze hogy jók! :K

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#29344) Vigneau válasza Vigneau (#29335) üzenetére


Vigneau
félisten

Időközben megtaláltam a megoldást, már csak az ügyességemen kell javítanom, hogy ne tudjanak lerázni... :DDD

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#29345) Kiskokó válasza CJ3 (#29342) üzenetére


Kiskokó
veterán

ez lenne az [link]

de ez csak a sima 4hez lehet jó ?

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#29346) ittakary válasza chatran (#29332) üzenetére


ittakary
nagyúr

Uhh legalább nem csak én vagyok ezen a véleményen. Ez a játék így szörnyű :D De ez persze csak egyéni, szubjektív vélemény...

(#29347) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Hyhy!

Szükségem lenne egy kis segítségre. A következő a helyzet: Megvettem a játékot, amit még melegében fel is telepítettem. Regisztráltam Social Clubba, majd start és ment is a játék. Ezután letöltöttem a legfrissebb Patch-et, amit feltelepítettem. Telepítés közben láttam, hogy leszedi a Social Clubot. Illetve csak részben(nem tudom). Ekkor indítanám a játékot, és egy új Social Club felület fogad, mely megkér, hogy jelentkezzek be. Oké, beírom a kért dolgokat, play, a DVD felpörög, majd leáll és semmi. A játék nem indul el, abszolút nem is próbálkozik. Gondoltam akkor felteszem a Social Clubot újra(mármint a régit), ami meg is történt. Ott szépen bejelentkezek, sikerül is, majd Play. Ekkor ismét előjön az új Social Club ablak, hogy jelentkezzek be(wtf? egyszer már megtettem), amit újra megteszek, újra play, és újra semmi. Kérdésem, hogy mi a megoldás?

Előre is köszi a választ.

Üdv. H

(#29348) Mariann294 válasza CJ3 (#29336) üzenetére


Mariann294
őstag

Jah, csak nem ennyire :U

Nekem ez nagyon unrealistic...

(#29349) Razim K.


Razim K.
tag

Üdv ALL! :D

...szórakoztam picit,s csináltam egy ("modot") :D:D:D

A vállalkozó kedvűeknek ajánlom főleg! :)
...ezzel a moddal,járnak a buszok,DDDEEE(!) a Realitizm IV -mod nélkül,vagyis nem szükségeltetik sem graf mod,sem extra erős gép,hogy egyáltalán működjön,sesese :)

SŐT,nem módosítja magát a játékMENETET,tehát nyugodtan mehet félkész(mentés) gamere is:)

Parancsoljatok a link:
[link]

-vélemények is jöhetnek :D

-külön progi nem kell a használatához,sima kijelöl-bemásol-felülírós dolog.

[ Szerkesztve ]

(#29350) CJ3 válasza Hasek (#29347) üzenetére


CJ3
senior tag

Nekem is csinált ilyet ez még az elején, volt de nekem azért volt mert nem hagytam hogy a játék felajánlja a frissitést hanem én frissitettem..........és ez nem tetszett neki:D
A Social-t mindenféleképpen frissiti meg a patch-et ezt hagynod is kell.......Lehet rosszul tette fel a Socialt...

Szedd le az egészet és rakd újra én így csináltam.........aztán jó lettt.....Előtte próbáld meg ezt a futtatási dolgot hogy átállítod SP 2 re a futtatását.......Ez is volt már gond nem egy embernél....... Nekem szerencsére valahogy addig szórakoztam amíg megoldottam az ilyet...

Pl volt olyan is hogy felraktam az Ultimate Texture-t , ugye be kellett másolni és felülírni a dolgokat....majd azzal fogadott hogy nem eredetiek a fájlok nem indította a game-t......És van ami ezt ellenőrzi megfogtam....asi Delete :DDD azt indult is a game aztán valahogy fantomoskodott mert visszajött:D de aztán már végleg elástam :DD :R :R :R

Igen elég idegesítő lehet hogy megveszed a game-t, főleg eredetiben és szórakozik itt veled :W :W :W

Mariann294: "Nekem ez nagyon unrealistic..." akkor lehet két külön játékkal játszunk.......Én csak lesek annyira szép lett élvezhető nagyon brutál........
Ha neked az életszerű utak építmények a nem realisztikusak :DDD A sima alapjáték meg szép :F :F :F

[ Szerkesztve ]

Crypto

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.