Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30101) Malibutomi válasza toldy (#30099) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Icenhancert én is feldtam most amig nem lesz kijavitva.
Feltettem egy másik ENB-t az tökéletesen fut, Vulgadrop vagy mi a neve, ez direkt 1.0.7-hez van. Ehhez még a bettercitytextures, a hd road textures, meg a viva new york mod, és kész.
Nem is moddolok :DDD

(#30102) yako


yako
tag

Szevasztok!

Ezek az ENB-s dolgok jók az EFLC-re is?
Nekem csak az van fent, és megérett a dolog, hogy megnézzek egy ilyet.
Melyiket ajánljátok, és hogyan is működik?

Előre is kösz! :R

By Demons Be Driven

(#30103) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Egy ismerősöm a régi i7-860-as procival (alapon) , egy HD 6970es 2gigás karin(alapon) és 16Giga memóval állítása szerint csutkára húzva abszolút hibamentes akár single akár multi, folytonos és hibamentes (1440 x 900)ban. .. ez mennyire hihető? Én még ilyet PC-s GTA4 ben nem láttam sem EFLC ben.

Kértem tőle fraps videót.. :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#30104) Murder3


Murder3
addikt

na de a Lost and Damned kifagyása ellen mit lehet tenni?

(#30105) Malibutomi válasza Malibutomi (#30101) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

No úgy néz ki a fentebb említett modokkal megszűnt a taxi bugom is! :-)
Szerintem valamelyikben van integrálva valami traffic mod, mert azt vettem észre, hogy marha nagy a forgalom hiába vettem le már 10-re, sorjáznak elő a kocsik a zsákutcákból is. Fel is tettem pár custom autót, és úgy fest minden ok. :)

(#30106) Kephamos válasza HartgeH3-2.8 (#30103) üzenetére


Kephamos
addikt

A fraps miatt szaggatni fog. Amúgy szerintem hihető, de nem értek a lovakhoz...

(#30107) Unbaised-Ben válasza Unbaised-Ben (#30084) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

erre valaki?

(#30108) Malibutomi válasza Unbaised-Ben (#30107) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Ez komplett car pack, müködik is, saját telepítője is van.
Hogy előjön-e a taxi bug vele bálad, az majd kiderül.

[link]

(#30109) Chosen


Chosen
addikt

Van a játékhoz valami Kresz-mod vagy hasonló? Hogy kormánnyal vezethessek, legyen váltás, indexelés stb. Kicsit komolyabb lenne itt gyakorolni :D

(#30110) Unbaised-Ben válasza Malibutomi (#30108) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

köszönöm szépen, majd meglesem! :R

(#30111) HartgeH3-2.8 válasza Malibutomi (#30108) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ez a Vehicle Pack simán önmagában is telepíthető minden más egyéb nélkül is?

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#30112) #81556480 válasza Malibutomi (#30108) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem itt is elő jött a taxi bug :DDD

(#30113) Unbaised-Ben válasza Malibutomi (#30108) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

milyen az a taxi bug?

(#30114) Unbaised-Ben válasza Unbaised-Ben (#30113) üzenetére


Unbaised-Ben
senior tag

az, hogy kifagy, ha taxit látok? valaki leírná részletesen? :R
Szerk:1utána olvastam :D, ha jól értem, simán csak a kocsik berakásától előfordul...
Sorry

Szerk2: Mit lehet ez ellen tenni? Másrészt én az második utcáig nem jutok el, hogy ne fagyna ki... :(

[ Szerkesztve ]

(#30115) Malibutomi válasza HartgeH3-2.8 (#30111) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Simán, csak az autók kinézetét cseréli le elvileg.

(#30116) Malibutomi válasza #81556480 (#30112) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Érdekes, nekem most elég jól müködik, bár csak 5 v 6 autót raktam be, és bár sokszor látok egy autóból többet, de azért elég sokféle kocsi mozog az utcákon.
Na és a müködő ENB-vel végre nyálcsorgatóan néz ki. Persze itt sem fenékig tejfel minden, sajna a belső terek elég sötétek, minden világitást maxra kell huznom az olyan küldiknél.

(#30117) Malibutomi válasza Unbaised-Ben (#30114) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Taxi bugon segíthet a trafficflow nevű mod.

(#30118) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Sikerült innen már valakinek a 100%-ot teljesíteni?

(#30119) ittakary válasza BMWFan (#30118) üzenetére


ittakary
nagyúr

Nem is egy embernek. (én nem vagyok közöttük :D )

(#30120) Razim K. válasza ittakary (#30051) üzenetére


Razim K.
tag

...hát ez a Ice 1.35 nálam sem kerek:S

Egy idő elteltével kifagy,csak fekete kép:(
-pedig szép vele...

(...hozzáteszem az enyém agyon van moddolva,lehet másnál nem akad ki...)

(#30121) BMWFan válasza ittakary (#30119) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Én jelenleg is küzdök. :D

(#30122) Regirck válasza Razim K. (#30120) üzenetére


Regirck
senior tag

Akkor neked egy fokkal jobb, nekem el sem indult vele... :F

(#30123) HartgeH3-2.8 válasza Malibutomi (#30115) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Köszönöm! Ennél sanszos hogy esetleg fagyhat vagy bármi ahogy ennél az ICE csodánál?

Steam-es vagyok aztán nem szeretném leszedni, újra letölteni .. :U

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#30124) Murder3


Murder3
addikt

Lost and Damned kifagyása ellen mit lehet tenni?

(#30125) BMWFan válasza Murder3 (#30124) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Milyen körülmények között fagy ki?

(#30126) Murder3 válasza BMWFan (#30125) üzenetére


Murder3
addikt

első küldetés mikor visszaszerezzük a motort és utánna mikor megyünk vissza random kifagy.

(#30127) BMWFan válasza Murder3 (#30126) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Eredeti?

(#30128) Murder3 válasza BMWFan (#30127) üzenetére


Murder3
addikt

Megvan a gta 4 complett szal ja.

(#30129) BMWFan válasza Murder3 (#30128) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Az érdekes. Gépigénye teljesen jó,ilyen ice módokat raktál fel rá?
Nekem sosem fagy ki,persze mindenféle mód nélkül.

(#30130) Murder3 válasza BMWFan (#30129) üzenetére


Murder3
addikt

nincs ilyesfajta de semilyenn mod nincs a kiegeken.

(#30131) Malibutomi válasza HartgeH3-2.8 (#30123) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Elvileg ez csak texturákat cserél, szóvl nem kéne fagynia. Ha gáz van vele nem kell ujratelepitened semmit, mert mindent backupol a telepitője, és van uninstallja is

(#30132) BMWFan


BMWFan
aktív tag

A GTA IV is accounthoz kötött? Lehet többször regisztrálni a LIVE-ba?

(#30133) chatran válasza BMWFan (#30118) üzenetére


chatran
őstag

Nekem is sikerült, nem volt nehéz. :)

(#30134) BMWFan válasza chatran (#30133) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Gratulálok! :C

Én még dolgozom az ügyön. :K

[ Szerkesztve ]

(#30135) Murder3 válasza chatran (#30133) üzenetére


Murder3
addikt

galamboakt magadtól találtad meg vagy nézted hol vannak?
mert ha nézted akkor nem számít 100%-nak csak akkor ha magad kerested meg.

mert ennyi erővel eltöltök egy fullso mentést és én is elmodnhatom, h nesze kijátszottam 100-ra

[ Szerkesztve ]

(#30136) BMWFan válasza Murder3 (#30135) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Milyen igaz. :K

(#30137) chatran válasza Murder3 (#30135) üzenetére


chatran
őstag

Te most csak viccelsz, ugye? :D Ki az a hülye, aki egymaga mindenféle segítség nélkül nekiáll megkeresni mind a 200! galambot egy ilyen hatalmas méretű városban. Arról nem is beszélve, hogy egyes galambok annyira el vannak rejtve, hogy sosem találnád meg segítség nélkül.
Így a 100 játékórából akár 1000 is lehetne, és még akkor sem találtam volna meg mindegyiket. Mazochistáknak és időmilliomosoknak azért tudom ajánlani.
Ja és a mentéses hasonlatod is hülyeség, segítséggel is jó néhány órába telik teljesíteni a 100%-ot, míg bemásolni egy mentést max 2 perc.

[ Szerkesztve ]

(#30138) Murder3 válasza chatran (#30137) üzenetére


Murder3
addikt

akkor meg nem mond, hogy nem nagy dolog mikor te se játszottad tisztességesen 100-ra..am ezek pont ezért vannak, mert segítséggel sajnos nem nagy dolog, persze nem azt mondom, h mindet magad, de legalább 150-170-et minimum h magadtól találj meg, mert máskülönben értelmtelen.

Nem mazoknak és időmilliomosoknak van hanem annak, hogy elmondhasd h kijátszottad 100-ra vagyis megtaláltad egy ekkora városba az összes galambot.

ja hogy sok órába telik meg ekkora területen ilyen kis dolgokat megtalálni nehéz, pont ez a lényeg.
Keményen megszenvedni a 100-ért.

Amúgy, hiába, 2 perc vagy 10 óra..ugyan az.
nem magad találtad meg, ne te szenvedtél azzal, hogy hol voltál már hol nem és ilyenek...
most ki lehet egy bankot rabolni 200órás előkészülettel, h ne legyen felesleges áldozat meg úgy is h bemész megölsz mindenkit felveszed a lóvét oszt futsz, eredmény ugyan az, de egyikbe egy lelketlen gyilkos pszichopata leszel míg a másikba egy rafinált,ravasz okos rabló azért nem ugyan az.

meg szerinted mért vannak olyan helyekre eldugva, ha nem azért, hogy nehéz legyen őket megtalálni?

(#30139) ittakary válasza chatran (#30137) üzenetére


ittakary
nagyúr

Valóban elég betegnek kell lenni a galambokhoz :D Segítség nélkül esélytelen!

(#30140) Murder3 válasza ittakary (#30139) üzenetére


Murder3
addikt

nem segítségnélkül olvassatok már ne kiragadjatok vmit...istenem
ha úgy állok neki h mindet megnézem hol van és úgy keresem meg vagy úgy hogy elkezdem keresni és mikor már nagyon nem találom az utolsó 30-40-et akkor megnézem őket max...

én pl SA-ba nekiáltam az összes ilyet emgkeresni segítség nélkül és felírva amgamnak, h hol vannak.
igaz, kb csak pár hétig volt ez a keresési ösztön bennem de kb a felét mindenhol a graffiitből egm a kagylókból meg igen sokat megtaláltam.
és nem 0-24h-ig kerestem csak naponta 1-2 órát amíg a SA-val játszottam...

Semmi ördöngőség nincs benne.

és igen aki így találja meg a nagyját meg így áll neki az semmivel nem tett többet mint aki bemásolt eggy fullos mentést.(meg nem is kötelező naponta 3 órákat keresgélni szétbontva akár nap/30 percen is bőven elég.)

(#30141) Murder3


Murder3
addikt

kövi gta-ba én easter eggekhez kötöttt gyüjtögetős rendszert csinálnék.
helységek-tárgyak-poszterek-autók és egyebek úgy lehetne őket beváltani, hogy le kéne fényképezni elküldeni egy megadott számra és ha az easter egg lenne akkor jelezné és mindért kapnák egyedi jutalamt.

ígyműködne:

találnál egy belváros szívébe lévő házat ahova csak a hátsó udvarról lenne bejárat(persze elrejtett létra és a 1-5 emeleten valahol lenne egy kinyíló ajtó)
bemennél és bent meg lenne egy szekrényen lógó néger hulla aki feltűnően 8ballra hasonlítana, lefényképeznéd elküldenéd a 545-123-888-es számra és akkor jutalmul kapnál egy spéci robbanószert amit a házadból vehetnél fel és nagyiobbat robbanna.

vagy felhívná pl a 666-os számot és az ördög adna neked egy küldetést:) ez mekkora lenne pl fel kéne venni egy speciális telefont amit persze jól elrejtenek és ha azt megtalálnád és felhívnád róla a 66-ot akkor az ördög adna neked egy olyan küldetést, hogy vezess bele egy repülőgépet egy felhíkarcolóba és erre a küldire rendesen le lenne animálva, hogy ledől a ház:D

vagy a játék végén mikor már kijátszottad a fősztori lenne egy olyan küldetés amivel elindítanád az apocalipszist, mindenki megőrülne a városba elkezdenék egymástöldösni, mint a SA-ba,tüzes lenne az égbolt savas eső esne(amíg esik az eső akkor akit érint mindenki meghalna azonnal) meg meteorit hullásanimáció lenen az égbolton:D
jó lenne :)

(#30142) #81556480 válasza chatran (#30133) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ha cheatelsz akkor is megadja a 100%-ot vagy akkor csak 99-et mint a többi GTA?

Én bevallom szoktam cheatelni, de csak mert először annyira hajt a történet hogy nem szeretek küldetést ismételni.

Nálam úgy működik a dolog, hogy először a főszálat végig nyomom fegyver kóddal, aztán újrakezdem tisztán és megpróbálom 100%ra kijátszani(kód nélkül). Eddig sikerült. de minden GTAban 100 volt ha jól emlékszem a rejtet csomagok és a graffitik száma. Itt viszont 200 és nagyon nehéz. Én is tuti nézném térképről. ÉS azért azt tegyük hozzá hogy attól mert megnézed hogy hol van, még nem biztos hogy könnyű és még így is van benne élmény.. én meg nem másnak játszok, hanem magamnak.... szóval még segítséggel is dicséretes a 100% :C mert sokan csak végig nyomják a fő küldetéseket ( ami kb 60 % ) és azt mondják: kijátszottam a GTA-t ! :K pedig az még nem végig játszás !

(#30143) #81556480 válasza Murder3 (#30141) üzenetére


#81556480
törölt tag

ez szép és jó, csak nem GTA.

(#30144) Murder3 válasza #81556480 (#30142) üzenetére


Murder3
addikt

SA-ba meg 250 volt ha jól emlékszem, h a graffitin kívül a többiből csak 50 kellett.

(#30145) Murder3 válasza #81556480 (#30143) üzenetére


Murder3
addikt

mért?
korábbi részekbe is vannak bónusz dolgok, jó pl legtöbbe csak látszat, de van.
Az ha ezt felturbózzuk tényleges használhatósággal az mért baj?

pl gta3-ba miután megcsináltad az újságkihórdós küldit a házadnál megjelent egy ujságkötet(nem emlékszem tán csak portlanden.bár sztem az összes mentési helyeden volt..de nem tudom...)
vagy miután megcsináltad a korrupt zsernyáknak a küldit(nem tom h hívták már)akkor a péncélozott Hummer.

a félkezű katonának ha megcsináltad a küldit jelent meg a tank és így tovább még van egy rakás bónusz ami egy küldetés után jelent meg.
easter eggekhez kapcsolni, meg sokkal ötletesebb lenne a gyüjtögetős dolgot kapcsolni.
de 25-50 is elég lenne.

meg voltak benne rejtett küldik(rc és hasonló robbangatós küldetések)
volt a gta3 a csörgő telefon ami szintén nem jelzett ki a térkép és vmi +az is adott ha véghez vitted.(Joey garázsa mellett a dog food vagy milyen gyárba)
volt mentő,tűzoltó,rendőr gyűjtő import meg a zúzó.
VC-be volt a busz küldi ami szintén egy végtelen, de annál élvezetesebb küldetés volt:)
örjöngések:)
VC-be szintén a fagyi küldetés:)

sok ilyen nem kijelzett küldetés volt gta-kba ami néha ha nem voltál elég figyelmes lehet át is szaladtál rajtuk.

de ugynanakkor sok ilyen ki nem használt ziccer is volt bennük dögivel.
pl SA-ba kombájn küldetés is lehetett volna, minden adva volt(kombájn,farmok,)
IV-be a kukás(1 küldi erejéig még benne is van aztán mért nem lehetett berakni nem tudom pedig de fun lett volna, vagy a busz szintén a VC-be felszáltak meg megált a busz itt meg nem...)
fagyis is, nem értem mért..hisz csilinge.l,vc-be az is benne volt pedig semmi munka nem lenne szinte, kis dolog de összeségbe nagyot dobna....
lopást se értem 4-be mennyivel fajább meg hiteles lenne mint a SA-ba....
4-ből a szálítás meg hosszabb taxizás is kimaradt....
golf küldiket is hiányolom minijáték formájába a 4-ből....

(#30146) Mariann294 válasza BMWFan (#30118) üzenetére


Mariann294
őstag

Persze. :K

(#30147) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ha valaki szenvedett az icenhancerrel, de nem ment, és még van kedvetek tenni egy próbát, nézzétek meg ezt.
Nekem ez copy and play volt, semmi hiba:

[link]

(#30148) toldy válasza Malibutomi (#30147) üzenetére


toldy
őstag

Ohh, je és működik. :R
Nekem egy kicsit fényes és fako, ezeket hol lehet állítani?

Az élet nem habostorta.

(#30149) ittakary válasza Malibutomi (#30147) üzenetére


ittakary
nagyúr

Megpróbáljuk :K

(#30150) Malibutomi válasza toldy (#30148) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Fura hogy van mod ami plug and play :DDD
Mielőtt elállítod használd kicsit, mert ugye időjárásfüggő is hogy épp milyenek a színek.
Amúgy neketek is eltünt a játék elején a logó meg a sok szöveg? Nekem egyből a menü jön be mióta ez fent van.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.