Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:47:21

LOGOUT.hu

Mit jelent az Amerikai Álom napjainkban? Niko Bellicnek, az európai emingrásnak a reményt, hogy meg tud menekülni a múltjától. Unokabátyjának Romannak az álmot, hogy együtt megcsinálják a szerencséjüket Liberty Cityben, megnyitva az utat a lehetőségek országába.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29901) ittakary válasza Malibutomi (#29890) üzenetére


ittakary
nagyúr

Uhhh, enyhe CPU limit :D A 6870-re 1280-as felbontásra elég brutális overkill. Azzal a VGA-val 1680x1050, de akár fullHD is (mérsékelt beállításokkal egyes játékokban) fogható :)

(#29902) ratam23


ratam23
aktív tag

Sziasztok!

Lehet, hogy már sokat volt de az első hozzászólásban pl nem látom ezt és bocsi ha már unjátok a kérdést :) Szóval nem lehet valahogy beállítani, hogy a kamera a kocsit kövesse tehát a kocsival forduljon rendesen?

Köszönöm előre is a segítséget ;)

(#29903) DeFranco válasza ratam23 (#29902) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kontrollerrel lehet csak, akkor ez az automatikus, egyébként nem.

(#29904) ratam23 válasza DeFranco (#29903) üzenetére


ratam23
aktív tag

Köszönöm válaszod! :R

(#29905) yako


yako
tag

Szevasztok!

Remélem nem volt még!
:D

By Demons Be Driven

(#29906) Tubi2 válasza chatran (#29898) üzenetére


Tubi2
senior tag

NAGYON kell nyomkodni. Haveromnál két billel nyomkodtuk ketten. :D

Húhúhú, GTA 5!
Kár, hogy mire kijön PC-re, vehetek hozzá másik gépet.

[ Szerkesztve ]

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#29907) chatran válasza Tubi2 (#29906) üzenetére


chatran
őstag

Nem értem minek kell ilyennel szívatni a játékosokat, utoljára a Fahrenheitben volt ilyen baromság.
Megpróbálom még párszor és ha nagyon nem megy akkor a másik lehetőséget választom.

(#29908) #81556480 válasza Franklin (#29857) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én agp-s x1950 pro 512 -n tolom a játékot, olyan negyed grafikán, akadozás mentesen, játszhatóan. a te kártyád ennél erősebb ha jól gondolom,

(#29909) #81556480


#81556480
törölt tag

Sok videót látok a youtube -on az ENB seriessel gyönyörűre faragott GTA-ból. Ez még növeli a gépigényt? Használja itt valaki ?

(#29910) ittakary válasza yako (#29905) üzenetére


ittakary
nagyúr

Királyság :) Köszi a hírt!

(#29911) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Sziasztok! Aki steame vette meg annak bejön ez? Mert nekem egyáltalán nem jön be,persze utána a játék jó.

(#29912) kexksz válasza BMWFan (#29911) üzenetére


kexksz
addikt

Nekem bejön.

(#29913) HartgeH3-2.8 válasza BMWFan (#29911) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Elviselhető :) Mint ahogyan a többi "nehézség" is ami ezt a játékot jellemzi :)

..viszont a mostani akciót tekintve a 2 rugó az valamilyen szinten árnyékot vet ezekre a hibákra és nehézségekre :P

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#29914) BMWFan válasza HartgeH3-2.8 (#29913) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Bugos az egész,de 2k-t tényleg megért. :)

(#29915) Tubi2 válasza chatran (#29907) üzenetére


Tubi2
senior tag

El kell szomorítsalak, de a másik lehetőségben is fel kell mászni a helire.

- Tubi // 06-30-kettőhatnulla-3922 // Debrecen

(#29916) BMWFan


BMWFan
aktív tag

Kíváncsi leszek. Rockstar games hivatalos oldaláról:

(#29917) Robi86 válasza yako (#29905) üzenetére


Robi86
senior tag

Megint lesz egy új? Pedig már kezdtem megkedvelni Niko karakterét... mondjuk kellett hozzá majdnem 3 év. Ha már új, akkor én reménykedem egy új Vice City- ben. :)

(#29918) #81556480 válasza Robi86 (#29917) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én meg most értem el oda hogy elkezdtem játszani. de nem is bánom. Nagyon szeretem a játékot, csak a konfigom nem bírta. viszont most a 4-et hogy végig játszottam még ott vana Balald of Gay toni, és a Lost & damned... mire kijön az5 pc-re addig lekötöm magam :DD

(#29919) chatran válasza Tubi2 (#29915) üzenetére


chatran
őstag

Ötödszörre sikerült megcsinálnom :P Rájöttem, hogy mutatóujjal sokkal gyorsabban tudom püfölni a kontroller gombját, így kétszer is sikerült megcsinálnom. Utána persze találat érte a helit és felrobbantam, de ezen már nem is csodálkoztam, addigra már hozzászoktam a szivatásokhoz.

(#29920) #81556480 válasza chatran (#29919) üzenetére


#81556480
törölt tag

na én meg nem birtam felugratni a helikopterre.. :W

(#29921) postajoska


postajoska
tag

Üdv! Volna egy kis gondom. Mostanában a játék (legális, Steam-en vettem) elég határozottan elkezdett akadni. Mitől lehet ez?

Konfig: AMD Athlon II X4 635 3,0 GHz
4GB RAM
ATi Radeon HD5670 1Gb

(#29922) Regirck válasza postajoska (#29921) üzenetére


Regirck
senior tag

Legfrisseb javítás sokat segít.

Proci igényes nagyon a játék, ha tudod húz rajta.

Árnyékot mediumra vedd le, az éjszakai vetületett pedig ki. Látótávolság 25-50.

(#29923) postajoska


postajoska
tag

A legfrisebb javítást át tudnánd linkelni?

(#29924) HartgeH3-2.8 válasza postajoska (#29923) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Steam fórumon kifejezetten kérik, hogy külső patch-et ne tegyünk fel steam verzióra majd ő szépen magának frissít ha úgy érzi.Egyébként amikor belép az ember a Social Clubnál olvasható megint valami új frissítés.

Ja és szintén a steam fórumon található egy grafikus beállítás ami nagyban csökkentheti a frame laggokat benne.Multiban egyébként még kevesebb érezhető belőle fura módon.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#29925) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Bocsánat a fenti állításomban nem vagyok biztos nem találom a fórumon ahol ezt leírták , de valószinűsítem, hogy a külső patch telepítését steam alatt futó GTA4 re nem ajánlották.. :U

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#29926) rup1u5 válasza postajoska (#29923) üzenetére


rup1u5
nagyúr

nem kell külön peccselni.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#29927) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Ne ezt felrakom majd, elvileg meni fog a steam-es verzióval:

[link]

Youtube video:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#29928) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

guten tag,

a 4-hez, vagy EFLC-hez már van normális külsős multis kliens?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29929) HartgeH3-2.8 válasza Malibutomi (#29927) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Én mondjuk nem tervezem feltenni örülök ha nagyjából játszható a game, de majd kérlek írd meg ez mennyiben változtat az FPS tartományon meg úgy átlagba az egész játszhatóságon.

Köszi!

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

(#29930) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi pár kérdésem lenne:
1) Van már egy létező Windows Live regisztrációm (hotmail-es emailcímem), amennyiben ezzel bejelentkezek a live.xbox.com-on (ahol elméletileg "megmondom", hogy ezzel az ID-vel akarnék játszani) egy random Becenevet dob ki, amit egyszer lehet (ingyen) megváltoztatni (amit szoktam használni érdekes módon foglalt, sehol nem tapasztaltam még ilyet :)). Ezt a becenevet látnák a többiek vagy azt, amit a Social Clubnál adok meg? (bár nem életbevágó, azért mégis megszokott egy "online" nevet az ember az évek alatt :)) Más GFWL játékoknál (ami csak LIVE-os, nincs Social Clubhoz hasonló dolog) pedig gondolom a LIVE-os fő becenevet látnák a többiek (vagy nem...:-D).
2) Van annak jelentősége milyen országot adok meg a regisztrációknál? Mármint tudtommal már Magyarországon is elérhető teljesen a LIVE, de ha UK-t adok meg azzal sem vagyok hátrányban nem (gondolom a RGSC és a GFWL adatainak (szül. év, email, ország, stb.) stimmelnie kell)?
3) A név (az igazi) számít valamit, hogy mit adok meg? Mivel az MS-nek van valami hülyesége az MSN-el, aminél mindig a profil szerinti keresztnevet üti be mint az MSN-n használt nicknév, így átállítottam a fenébe a nicknevemre, évek alatt ezt szoktam meg én is, meg a partnerek is :)
Azt hiszem más nincs.
Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#29931) Kephamos válasza Mr.Csizmás (#29928) üzenetére


Kephamos
addikt

Hogyhogy normális?

(#29932) Mr.Csizmás válasza Kephamos (#29931) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mint a SAMP pl. nem a beépített, hanem 3rd party

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29933) Franklin válasza Kephamos (#29871) üzenetére


Franklin
addikt

Hát nálam az EFLC nem 5 giga volt, hanem 16, az alapjáték meg 15 :-)

Jut eszembe, ablakban el lehet valahogy indítani a játékot, vagy csak full képernyő van?

[ Szerkesztve ]

(#29934) chatran


chatran
őstag

Mióta feltettem a legújabb WHQL-es Nvidia meghajtót 285. akármennyi, azóta 2x is kifagyott a játék.
Valakinek esetleg hasonló problémája van?

(#29935) zsolthee


zsolthee
senior tag

Megvettem ma a GTA4-et és miután feltettem a legfrissebb 1.0.7.0-ás patch-et a rockstar oldaláról , nem indul el a játék.
Ötlet?
Idegesítő, hogy egy erdeti játékkal ennyit kelljen f@szkodni. :W

(#29936) Kephamos válasza zsolthee (#29935) üzenetére


Kephamos
addikt

Steam verzió?

(#29937) #81556480 válasza zsolthee (#29935) üzenetére


#81556480
törölt tag

én 1.0.6.0 patchet használok, és semmi gondom a játékkal. zsírul megy, egy elég gyenge konfigon. Mi az amiért kell a7es ?

ja nemtudom használ e valaki de én : xlivewrapperrel leszedtem a social clubos részt, így sokkal egyszerűbb a mentéseket megőrizni ! csak a documents and settings mappábl kell kimásolni a cuccokat.

(#29938) zsolthee válasza #81556480 (#29937) üzenetére


zsolthee
senior tag

mert javítás nélkül akadozik, gondoltam a legújabbal több gond megoldódik.
Már meguntam a keresgélést a fórumokon és inkább újratelepítem. De most a 6-ost próbálom meg. Azzal nem "pöttyös" az árnyék meg ilyesmi?

(#29939) #81556480 válasza zsolthee (#29938) üzenetére


#81556480
törölt tag

persze javítás nélkül akadozik, azért mondtam hogy nekem a 6os az jó. de az árnyékosat nem tudom megmondani neked sajna.

(#29940) zsolthee válasza Kephamos (#29936) üzenetére


zsolthee
senior tag

Nem, DVD lemezes.

(#29941) zsolthee válasza #81556480 (#29939) üzenetére


zsolthee
senior tag

számít mikor nyomom rá a patchet? Rögtön telepítés után kell még mielőtt indítom a játékot vagy mindegy?

(#29942) #81556480 válasza zsolthee (#29941) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én legelőször patch nélkül játszottam, nagyon laggolt, aztán feltettem a patcheket és jó lett. tehát szerintem akkor teszed fel amikor akarod. sőt régebben volt olyan hogy csak egyféle patchel ment a magyarosítás, és akkor össze vissza telepítgettem a javításokat, és úgy is jó volt

(#29943) zsolthee válasza #81556480 (#29942) üzenetére


zsolthee
senior tag

Akkor most már tényleg nem értem. A 6-ossal sem indul :W
Rányomok a "Play(offline)" gomba, piszkálja a DVD lemezt egy kicsit majd megáll azzal is és nem csinál semmit. Se egy üzenet, semmi.
Most nézzem az 5-össel.

(#29944) #81556480 válasza zsolthee (#29943) üzenetére


#81556480
törölt tag

lehet már egy újratelepítés ráfér :F

(#29945) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

patches problémákra:

nekem a live-s játékok maguktól leszedik a patcheket (GTA4, bioshock2)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29946) zsolthee válasza #81556480 (#29944) üzenetére


zsolthee
senior tag

Minden próbálkozáskor egyébként újratelepítettem, nehogy a gányolás miatt ne menjen. De sajnos ez sem segített. Az 1.0.5.0-val elindult, a 6-7-et nem eszi meg.

(#29947) zsolthee válasza Mr.Csizmás (#29945) üzenetére


zsolthee
senior tag

Most már rábízom az automata frissítésre a dolgot, nem piszkálok bele.
Egyébként meg teljesen elfogadhatatlan: Megveszem a játékot, leszedem hozzá a hivatalos javítást és nem indul el. Se egy hibaüzenet se egy ésszerű megoldás/magyarázat a RG supportnál. :(((
Sebaj, hétvégén megy tovább a szopóroller. :D

(#29948) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Én most örülök, lefuttattam a benchmarkot 1280-ban és 1920-ban is, és utóbbiban még több is lett az fps :)

(#29949) Mr.Csizmás válasza zsolthee (#29947) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

esetleg tiszta telepítés, registryt is pucold ki, meg a maradék file-ket is :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#29950) zsolthee válasza Mr.Csizmás (#29949) üzenetére


zsolthee
senior tag

Igen, úgy csináltam. Akár hányszor "balul sült el" a frissítés, mindig leszedtem az egész játékot az összes komponenssel együtt és újra raktam az egészet. A reistryhez mondjuk nem nyúltam hozzá, de érdekes módon a 3. próbálkozásnál az 5-ös patchel teljesen jól elindult, bár a grafika nem volt az igazi. Ráadásul néhány napja húztam újra az op.rendszert is, szóval még az sem lehet, hogy az kavar be.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA IV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.