Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) szab.tam válasza Landon (#6999) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem tudom, de már nem is foglalkozom vele, nem is érdekel igazán. csak arra akartam kilyukadni, hogy néha teljesen logikátlan, értelmetlen dolgok is okozhatják a gondot, és nem kell rögtön win reinstall, mert az esetek 99%-ában más a hibaforrás....

azt elfeljetettem mondani, hogy az emlitett shift képmerevedés a fő win7-en, a teszt, (nem használatos, csak bedokkolom néha) win7-en és az előbb említett régi 32-es xp-n is produkálta. és a ramcsere után mindhárom os-en helyrejött...

a mostani dirt2 kilépés pedig mindkét win7-en dx11-ben, és most mindkettőn helyrejött. így lehet csak következetesen hibát kiszűrni, ha egymástól független os-en tudom produkálni, megszűntetni a hibát...

és az eladáskor egy amd gépbe betettük, ráadásul valmai jobb lapba, ahol csak 800 cl5-ben volt egyáltalán hajlandó elindulni... utána már eleve csak inteles vevőt kerestem.
de mint mondtam, agyont mem-eszteltem, és mindenhol ok volt. csak a shift-nél nem...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.