Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#801) cannibal válasza DeFranco (#800) üzenetére


cannibal
senior tag

Nem 2 hanem 10 dolcsi :D Amúgy majd jól körülnézek ebay-en. Ha bukok is 10 dolcsit az nem a világvége. Remélem azért sikerül egy jót kifognom :K Szerintem először a receivert veszem meg, kérek hozzá kölcsön egy kart és ha klappol akkor rendelem meg a kontrollert. Nincs xboxom, ha megvenném a kontrollert és nem jön be a receiver akkor meg árulhatom amihez semmi kedvem.

(#802) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hali.
Milyen gamapadot ajánlanátok ,amit kizárólag csakis FIFA-ra használnék?
Melyik erre úgymond a legkézrefekvőbb, legtökéletesebb?

(#803) kenwood3 válasza DeathAdder (#802) üzenetére


kenwood3
őstag

Logitech f310-510-710 vagy xbox 360 gamepad ezek közül érdemes választanod a visszajelzések alapján . Más fajtát nem igazán érdemes venni :N

Mi az az ekezet dragasag??

(#804) DeathAdder válasza kenwood3 (#803) üzenetére


DeathAdder
veterán

Áhh ,ha hiszed ha nem pont ez a 4 között vacilálok :DDD De azóta szűkült a kör.
Úgy vagyok vele, ha nem wireless akkor f310 (nyílván a kedvezőbb ára miatt), ha viszont wireless akkor xbox 360.
Magam sem tudom,hogy melyiket válasszam, talán a wireless kényelmesebb, csak azt nem tudom,hogy Kimondottan FIFA-ra a Logitech vagy az xbox a kézrefekvőbb
:N

(#805) kenwood3 válasza DeathAdder (#804) üzenetére


kenwood3
őstag

Xboxosba is van vezetékes (olcsóbb is sokkal, de az f310-től még ez is drágább) , ha használtál már xbox-ot és bejött a kar akkor vedd azt . Nekem vezetékes box-os van de igazság szerint nincs összehasonlási alapom + fifa-t se játszok :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#806) DeFranco válasza DeathAdder (#804) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kimondottan fogd meg mind a kettőt, és amelyik jobban kézre áll, azt vidd el (drag and drop).

Ugyan azt tudja a felsoroltak közül mindegyik, ugyan az a minőség, ugyan az a kiosztás, csak az X360 padon a d-pad és a bal joy fel van cserélve. Ha az áll kézre jobban, akkor azt vidd, ha a Logitech, akkor azt.

Nincs különbség a kettő között.

(#807) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi az infókat, igazság szerint magam sem tudom mostmár ,hogy melyiket válasszam, minden órában meggondolom magam. :N
Ki kellene próbálni mindkettőt, és akkor már biztosan tudnék dönteni :)

(#808) DeathAdder


DeathAdder
veterán

1 kérdés még, ez az xbox cucc teljesen ugyanaz amit gyárilag kapunk egy xbox 360 -hoz?
ugyanaz a minőség ,összeszerelés minden?

Mert akkor már van is viszonyítási alapom :)

(#809) drr válasza DeathAdder (#808) üzenetére


drr
őstag

:K

(#810) Lmh


Lmh
őstag

Sziasztok!
Mi a különbség ezek között:

http://www.pcx.hu/termek/microsoft-s9f-00002-fekete-jatekvezerlo-90037

http://www.pcx.hu/termek/microsoft-52a-00005-fekete-jatekvezerlo-90870

Előre is köszönöm!

Amúgy ezek gyakorlatilag a Xbox360 controller for windows-nak felelnek meg? ( na és mi a fene a különbség?)
illetve láttam olyan képet ezeket beirva google-ba, hogy az YXBA gombok alatt van még egy kis fehér meg egy fekete gombocska? az most ott van vmelyik modellnél, vagy csak vmi hibás kép volt?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#811) drr válasza Lmh (#810) üzenetére


drr
őstag

A második link a "for Windows"-os verzió, az első csak XBOX-hoz jó, annak ellenére, hogy a forgalmazó mit írt a leírásban. És ennél olcsóbban nem is találsz, nagyon jó áron van :K

(#812) DeFranco válasza drr (#811) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, nagyon jó ára van, tényleg. :K

(#813) drr válasza DeFranco (#812) üzenetére


drr
őstag

Szinte mindenhol 10-11e :Y

(#814) DeFranco válasza drr (#813) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Gyakorlatilag már kifutó modell, mert kint vannak a javított joy-ok ahol már rendbe van hozva a d-pad.

(#815) kenwood3 válasza drr (#811) üzenetére


kenwood3
őstag

Miért is? Azt írják arra is, hogy vezetékes ! Eddig akárhány vezetékes kar volt nálam, olyan is aminek nem szerepelt a dobozán a for windows felirat ment pc-vel is ugyanúgy, csak a boxos kivitelhez nem volt driver cd :U

Annyi különbség van köztük, hogy az egyik windows verzió vagyis kapsz hozzá driver cd-t míg a másikhoz nem.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#816) drr válasza kenwood3 (#815) üzenetére


drr
őstag

Nincs igazad!

Csak a "for windows" verzió megy pc-vel és xbox-szal is. Az xbox-os viszont csak boxszalmegy

(#817) kenwood3 válasza drr (#816) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor sorry, lehet a vezeték nélkülivel kevertem össze :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#818) drr válasza kenwood3 (#817) üzenetére


drr
őstag

NP :R

(#819) Lmh válasza drr (#818) üzenetére


Lmh
őstag

Minden esetre én köszönöm szépen a válaszokat! Megrendelve. Ma megyek is átvenni ;) :R

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#820) Manson^ válasza drr (#816) üzenetére


Manson^
tag

Hát már bocs, de neked nincs igazad. XP SP2 óta minden XBOX360 controller megy PC-vel, az az előttiek csak az XINPUT hiánya miatt nem!! Ehhez van a CD!

(#821) drr válasza Manson^ (#820) üzenetére


drr
őstag

Akkor félre vagyok informálva...

(#822) kenwood3 válasza Manson^ (#820) üzenetére


kenwood3
őstag

Akkor csak jól tudtam én :))

Mi az az ekezet dragasag??

(#823) pinkcc


pinkcc
tag

Sziasztok.

az x-men origins wolverine pc hez letöltöttem az xbox 360 cntroller emulátort.
ezt: x360ce vibmod 3.1.4.1

ez a karrom: http://www.pcx.hu/termek/m-tech-mt-2021r-piros-jatekvezerlo-77773

sikerült teljesen beállítanom, hogy a kar vezérli az xbox 360 kontrollert, a gombok azonosak. A Harry Potter halál ereklyéi első rész című játéknál, működik, és játszani lehet vele. Bementem a mappájába és ott a pc mappájába bele raktam a szükséges dolgot.
De az x-mennél nem működik, lehet hogy rossz helyre rakom, vagy ezzel nem lehet?

(#824) drr válasza pinkcc (#823) üzenetére


drr
őstag

Lehet nincs a játéknak XBOX konti támogatása :F

(#825) pinkcc válasza drr (#824) üzenetére


pinkcc
tag

de van neki, mert is írta valaki, hogy amit most használom progit, azzal müködnie kellenne, de nem müködik

(#826) Manson^ válasza pinkcc (#825) üzenetére


Manson^
tag

"The xinput dll can go by several names, you can rename the dll to those below till you find one that works
xinput9_1_0.dll
xinput1_3.dll
xinput1_2.dll
xinput1_1.dll"

Azaz próbáld ki a felsorolt nevekkel a progit. Ha így sem megy, lehet, hogy szimplán maga a program nem támogatja az említett játékot.

(#827) pinkcc válasza Manson^ (#826) üzenetére


pinkcc
tag

Csak a xinput1_3.dll volt volt felismerve a kar, de a program számára, a játék közben nem. Meg a másik, eredetileg is ez volt. a hármas a jó.

Akkor nem-e régebbi verziót kéne letölteni?

(#828) Manson^ válasza pinkcc (#827) üzenetére


Manson^
tag

Attól még a játék lehet, hogy más néven ismeri föl. Egy próbát szerintem azért megérne az átnevezés... De ha a segítséget nem vagy hajlandó elfogadni én sem fogom erőltetni.

(#829) pinkcc válasza Manson^ (#828) üzenetére


pinkcc
tag

az inverz y tengelyt az bekapcsolva kell?

(#830) Manson^ válasza pinkcc (#829) üzenetére


Manson^
tag

Hát attól függ. Inverz y tengelyt szeretnél?

(#831) pinkcc válasza Manson^ (#830) üzenetére


pinkcc
tag

nem tudom, sajnos ez mi...

De úgy látszik, hogy ez nem működik a játéknál

(#832) methos80


methos80
csendes tag

Sziasztok!!! szeretnék vásárolni mégpedig 2 db Logitech RumblePad F710 Wireless gamepadot, (igazából fifához) és érdekelne hogy lehet-e 1 számítógépben használni a kettőt anélkül hogy összevesznének egymással.
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#833) kenwood3 válasza methos80 (#832) üzenetére


kenwood3
őstag

Az xbox vezeték nélküliét lehet , így szvsz ezt is lehet . Csúnya lenne ha nem tudná :U

Mi az az ekezet dragasag??

(#834) methos80 válasza kenwood3 (#833) üzenetére


methos80
csendes tag

bocs a zavarásért de most már nem tudom milyet vegyek mivel a webáruházban azt mondták hogy nem működik 2 gamepad 1 pcben.(vagy csak nem voltak képben), mármint 2 különböző típusú sem megy szerintük 1 gépben...
Nagyon nem vagyok képben hogy milyet lehetne venni...még soha nem volt ilyen padom,, és gyerekeknek szeretném fifához, ha jól tudom azt lehet játszani 1 gépen ketten.?????
Tudnál segíteni???

(#835) kenwood3 válasza methos80 (#834) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!
Sajnos nem tudom, hogy a logitech-ből működik-e kettő egyszerre rendesen 1 gépen így, ezzel kapcsolatban nem tudok segíteni. Esetleg veszel 2 ilyet [link], ezek tuti mennek rendesen együtt is.

Mi az az ekezet dragasag??

(#836) DeFranco válasza methos80 (#834) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Google szerint működik.

(#837) kenwood3 válasza DeFranco (#836) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem is menni kell a kettőnek együtt, a boltba hülyeséget mondtak neki. De azért ajánlottam neki a másikat , mert azzal van tapasztalatom. :)

Mi az az ekezet dragasag??

(#838) methos80


methos80
csendes tag

Akkor jól éreztem hogy kamuzik az eladó, valahogy éreztem hogy nincs képben....ráadásul rábeszélt és rendeltem 1 a logitechből, majd gondoltam hogy max. veszek egy vezetékes padot és próbálkozom, mivel azt mondta hogy ha különbözőket veszek akkor sem fog működni. Hol lehet olvasni erről a logitechről a googleban??? Én kerestem de semmit nem találtam erről.

(#839) kenwood3 válasza methos80 (#838) üzenetére


kenwood3
őstag

Szerintem nem kamuzik, csak nem tudja rá a választ . Szerintem menni kell nekik együtt, de a legbiztosabb az ha felhívod magát a logitech-et itt megtalálod a számot------> [link] és megkérdezed tőlük ;)

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#840) methos80


methos80
csendes tag

köszönöm a segítséget.

(#841) kenwood3 válasza methos80 (#840) üzenetére


kenwood3
őstag

Nincs mit. Ha kérhetem, majd írd már le mit mondtak, hogy ha másnak is ilyen kérdése lesz tudjunk neki biztosat mondani :)
köszi :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#842) methos80


methos80
csendes tag

ok

(#843) DeFranco válasza kenwood3 (#839) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, ez lesz a legjobb, ők biztosat tudnak mondani. :K

(#844) kenwood3 válasza DeFranco (#843) üzenetére


kenwood3
őstag

Ja, szerintem is. Szerintem elég gáz lenne a logitechre nézve, ha nem menne . Főleg úgy, hogy az xbox-ossal megy . Azért nem merem biztosra mondani mivel az xbox-os vevőegysége 4 eszközt tud egyszerre kezelni, de a logitech cucca szerintem csak egyet tud. Ha meg tényleg így van 2 vevőegységet kell emiatt bedugnia és, akkor valószínű, hogy megkergülnének. :U

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#845) DeFranco válasza kenwood3 (#844) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Miért kergülnének meg? Egyik USB egyik eszköz, másik a másik. Nem lesz azzal semmi gond, de majd az okos ügyfélszolgálat megmondja.

(#846) methos80


methos80
csendes tag

Akkor mondom:) Tehát felhívtam a logitech ügyfélszolgálatát, a hölgy az mondta hogy valószínű hogy nem lesz baj de lehet lehet hogy összeakadnak (szó szerint ezt mondta)...meg hogy mi még nem teszteltük de nekem úgy kellene csinálni hogy az egyik usb csatit előre a másikat hátra dugom be a gépbe, így valószínű hogy így nem akadnak össze.......,,szóval ha megveszem , teszteljem ÉNNN!!! Na nem!! visszamondtam a megrendelést és rendeltem ilyet: http://www.pcx.hu/termek/microsoft-jr9-00010-fekete-jatekvezerlo-78571 ..amit ajánlottatok.
Köszi a segítséget. :R

(#847) DeFranco válasza methos80 (#846) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hihtetetlen... teljesen igazad van, hogy lemondtad. Nem gondoltam volna, hogy ez problémát jelenthet 2011-ben egy húzóterméknél.

Ez szerint nem lehetne gond, de érted... az ügyfélszolgálatnak ezt pontosan kellene tudnia.

[ Szerkesztve ]

(#848) kenwood3 válasza methos80 (#846) üzenetére


kenwood3
őstag

Ez tuti működni fog :K
Elég kemény azért, hogy még az ügyfélszolgálat se tudja rá a választ :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#849) Robbilard


Robbilard
csendes tag

Szaisztok!Vettem egy Elecom - GP20- gamepadot. Feltelepítettem, de nem tudom hogy kell beállítani, a beállító panelhez eljutottam ,de tovább nem értem.Magyar leírást a programozáshoz- vagyis hogy hogy állítsam be pld előre menetel, hátra menetel, lövés stb- nem találtam.

(#850) kenwood3 válasza Robbilard (#849) üzenetére


kenwood3
őstag

Szia!
Mennyit adtál ezért a gamepadért? Egyébként miért kell beállítani ? Próbáltad valami játékkal ?

Mi az az ekezet dragasag??

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.