Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#951) Tidus válasza pr1mzejEE (#950) üzenetére


Tidus
addikt

Fentebb jelezted hogy nincsen a padnak drivere, de ha Windows 7-et használsz akkor nincs szükség szoftverre, amint csatlakoztatod egy USB aljzathoz felismeri, mint XBOX360 kontrollert, a frissítéseket a Windows Updater elvégzi.
Tehát ha win. 7-et használsz, a win. updatet engedélyezd, talán ez a driver segítesetleg ha nincs aktiválva a Windows-od, akkor a frissítések letőltését engedélyezd, a telepítést ne, és onnand telepítsd.
Nézzél még utánna hogy az általad telepített fifa gamehoz nincs e letölthető patch. Lehet hogy adtak ki hozzá, hogy a joy-okkal és padokkal kompatibilisebb legyen. Crysis-hez az egyik tartalmaz ilyet.

(#952) frango13


frango13
aktív tag

A Media-Tech Judge RF MT1505-ről mit lehet tudni? Tartós, használható jó cucc? Érdemes megvenni?

:)

(#953) DeFranco válasza frango13 (#952) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Logitech F310 ezen az áron vezetékkel és rezgő nélkül, vagy F510 rezgővel. (Esetleg F710, de az már gondolom drága). Ezeken és az X360 karon kívül mást nem érdemes venni, mert azzal annyi a szívás, hogy úgy is a fiókban köt ki.

Ezek anyagminőségre jók (sőt, nagyon jók), van rájuk garancia, support, és nem utolsó sorban ezek tudják az xinput módot, ami a mai játékokhoz már kell, majdnem elengedhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#954) frango13 válasza DeFranco (#953) üzenetére


frango13
aktív tag

Most egy Trust Predator vackom van, aminek a gombjai már beragadnak. Szétszedni nem tudom, mert nincs hozzá vékony, hosszú, kicsi csillagcsavarhúzóm. Ezzel is simán elvoltam. Főleg autós játékokhoz használom meg Sonic-hoz, verekedős játékokhoz. x360 emu-t szoktam használni, ha kell meg Joy2Key-t, Xpadder-t.

Ez a MediaTech JUDGE RF MT1505 tetszik, hogy vezeték nélküli, mert tele vagyok kábelekkel mindenhol. Rezgős is. L2-R2 ravasz is jó. Meg a PS forma a kedvencem. Direkt olyat akarok, aminek az irányító gombja külön vannak nem úgy egybeolvasztva, mint pl. az XBox controlleren. Meg viszonylag jó áron is van, mert postával együtt 7k-nál nem szeretnék többet költeni rá. Nem használom sokat úgyse.

:)

(#955) DeFranco válasza frango13 (#954) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ez az, amit tudok/tudunk ajánlani, és ezt érdemes megvenni. Nekem mindegy, megveheted ezt is, de nem fogom rámondani azt, hogy jó :)

Sajnos az xinput kompatibilitás a szűk keresztmetszet, arra pedig szerintem (és mások szerint is) szükség van, mert egyre inkább ezt igénylik a játékok. És akkor még a minőségről nem is beszéltem. De mondom, tőlem megveheted ezt is :) Tesztet nem találtam róla.

(#956) frango13 válasza DeFranco (#955) üzenetére


frango13
aktív tag

Ugyan az van itt is, mint az egereknél. Szinte semmi választék, ha jót akarsz venni. Persze a legjobbakat, amik még olcsók is voltak már nem gyártják(be kell spájzolni a régi egerekből többet). Helyettük jönnek a silány minőségű világító vackok 20-30ezrekért.
Mindegy megveszem ezt. Erre van pénz...

:)

(#957) Tidus válasza frango13 (#956) üzenetére


Tidus
addikt

Logitech-et vegyél, tartósak és kompatibilisek.

(#958) Songo


Songo
senior tag

Sziasztok

egyik haveromtól kaptam egy dragonball Wii emulátoros játékot és baromira tetszene de billről játszhatatlan. gondoltam veszek valami olcsó Gamepadet. mit ajánlotok? mivel valszeg csak ehhez a gamehez fogom használni így olyan 2max 3000ftig gondolkodtam.

Láttam az ACME-neke gy gamepadját ami 5 év garis 1800Ft és még rezgős is.

Vélemény? ajánlat?

(#959) DeFranco válasza Songo (#958) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kérj kölcsön egyet. Ha sz*rt veszel és később ott porosodik, akkor kidobott pénz.

(#960) Tidus válasza Songo (#958) üzenetére


Tidus
addikt

Ha emulátoros, akkor kérd el hozzá a gamepadot is a haverodtól.

(#959) DeFranco: Hát ja.

(#961) Songo válasza Tidus (#960) üzenetére


Songo
senior tag

sajna ő elvan billen :( de nekem annyira nem fexik

(#962) Tidus válasza Songo (#961) üzenetére


Tidus
addikt

Ezt kellett volna megvenned egy jó hete.

(#963) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Mennyiért éri meg XBOX360 Controllert(wired) venni? Olyan 7200 alatt lehet kapni vagy kb. ez a reális ár?

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#964) kenwood3 válasza 4ron (#963) üzenetére


kenwood3
őstag

Az új ára kb annyi mindenhol, én 8-ért vettem kb 2 éve . Használtan a hardveraprón kb 4-5k-ért lehet már találni .

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#965) 4ron válasza kenwood3 (#964) üzenetére


4ron
senior tag

Kösz.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#966) dodi7777


dodi7777
csendes tag

hello szép estét!
pár napja feraktam a win7-et (professional 32bit) és nem ismeri fel a gamepadot. nevezetesen egy madrics superbox-ot amire egy ps2 joy van csatlakoztatva. xp-vel tökéletesen működött még a driverét se kellet feltenni de win7-nél hiába teszem fel a drivert akkor sem ismeri fel, az xpadder-el is néztem az sem látja. nem tudom hogy mitévő legeyek :F ezért szertném a segitségeteket kérni. elöre is köszi :)

(#967) Tidus válasza dodi7777 (#966) üzenetére


Tidus
addikt

Add meg a ps2-es joy típusát és számát.

(#968) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Sziasztok!
Kontrollert vennék géphez főleg a Fifa miatt. Nekem a PS2/3-féle kontroller jobban bejön, mint az Xbox kiosztású, így tudnátok valami ilyet ajánlani?
Vagy egy PS2-USB átalakító jobban megéri? Mert PS2 kontrollerem 2db is van itthon.
Előre is köszönöm a segítséget :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#969) DeFranco válasza Ragnar95 (#968) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Logitech F310-F510-F710 a te asztalod.

(#970) Ragnar95 válasza DeFranco (#969) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ezek tetszenek eléggé,de sajnos elég húzós az áruk, főleg, hogy 2 kéne lehetőleg :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#971) kenwood3 válasza Ragnar95 (#968) üzenetére


kenwood3
őstag

Az általad gondolt átalakítóval az a gond, hogy nem biztos, hogy minden játékkal működne megfelelően, így szvsz érdemes lenne inkább 1 normális pc-hez szánt gamepadot venned . A logitech f310/510/710 gamepadok elrendezésre szinte teljesen megegyezik a ps gamepadjával és ezekkel nincs olyan gond, hogy nem működnek normálisan mint a legtöbb olcsóbb(noname) paddal . Szóval én ezt tudom ajánlani
mod: megint beelőztek :))
(#970) Ragnar95 Pedig csak e-közül a 3 közül érdemes választanod :K

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#972) dodi7777 válasza Tidus (#967) üzenetére


dodi7777
csendes tag

ez egy eredeti sony dualsock2-es joy
ezeket a számokat találtam rajta:scph-10010 alatta pedig U.S.Pat.Nos.5551693;5716274;5853326

(#973) dodi7777 válasza dodi7777 (#972) üzenetére


dodi7777
csendes tag

az átalakiton meg ezeket találtam ha estleg erre is szükség lenne produkt no:93030/REV.B/Color:Green

93030063305080612

(#974) DeFranco válasza Ragnar95 (#970) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megéri az árát, hidd el. Nekem F310 van, és nagyon meg vagyok vele elégedve.

- masszív, tartós, ha a kezedbe fogod, érzed, hogy van benne anyag
- 2 év garancia van rá, és a Logitech garanciális ügyintézése az egyik legjobb. Olvass utána itt a fórumon. Nem sz*rral gurítanak
- az X360 padon kívül csak ezek tudják az xinput szabványt, ami ma már az új játékokhoz több, mint szükséges, leginkább elengedhetetlen, vagy csak nyögvenyelősen pótolható

Nem bánod meg, ha ilyet veszel, de ez a te döntésed ;) én nem választanék mást, még akkor sem, ha tényleg nem ez a legolcsóbb. Ebben az esetben viszont úgy gondolom, ez indokolt, mert annyival jobb is.

(#975) Ragnar95 válasza DeFranco (#974) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rendben, köszi a tanácsot, még átgondolom :R
Amúgy ha emellett döntenék, honnan érdemes beszerezni?
kenwood3: főleg fifa12-höz kellene, azzal van esetleg tapasztalatod, az felismeri rendesen? esetleg még autós játékokat tolnék vele (GRID,NFS)

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#976) DeFranco válasza Ragnar95 (#975) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én ezeket szoktam nézni: lord, aqua, ipon, esetleg users anno a lord-ban volt a legolcsóbb, de árgép... ott úgy látom a PC-landban viszonylag olcsó, de azt nem ismerem.

Amúgy ami X360-nal megy, az ezzel is megy, mert egy szabvány a kettő (ez a lényege). Ami Xbox-on megy, az ezzel is megy, mert ugyan az a szabvány. Ami gamepadot támogat, az ezzel biztosan megy, mert ha ezzel nem, akkor semmivel. - Ezek a magánvéleményemet tükrözik, de kompatibilitásban biztosan nincs jobb a Logi F szériánál és az X360 padnál. Ez tény.

[ Szerkesztve ]

(#977) kenwood3 válasza Ragnar95 (#975) üzenetére


kenwood3
őstag

Nincs vele tapasztalatom, nekem xbox pad van, azzal még nem fordult elő, hogy nem mennek vele a játékok :D Az előző 1 noname volt, azzal alig ment 1-2 játék ezért is szoktuk csak a logitech és az xbox paadját ajánlani, mert ezek teszik a dolgukat rendesen.

Mi az az ekezet dragasag??

(#978) Ragnar95 válasza DeFranco (#976) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy ez a vibra funkciót tudja már?

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#979) DeFranco válasza Ragnar95 (#978) üzenetére


DeFranco
nagyúr

F310 - zsinór, és nincs vibra
F510 - zsinór, és van vibra
F710 - nincs zsinór, és van vibra

De szerintem a vibra nem ér ennyit. Magánvélemény.

(#981) Tidus válasza dodi7777 (#973) üzenetére


Tidus
addikt

Biztos hogy jó Win7 drivert tettél fel, mert van abból is néhány fajta.

(#982) Ragnar95 válasza DeFranco (#979) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak egy ezressel több aqua-ban az 510, úgyhogy lehet, hogy az lesz, bár csak L.A.Noire-ban vettem volna hasznát, amit meg már kitoltam :D
Köszi minden eddigi segítséget :R kenwood3 neked is :R

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#983) DeFranco válasza Ragnar95 (#982) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Kérünk majd beszámolót :)

szerk: STOP! A lord-ban 2 év rá a garancia, és egy ötszázassal olcsóbb! Gondold meg...

[ Szerkesztve ]

(#984) DeFranco válasza DeFranco (#983) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Bocs, rosszat néztem :B tárgytalan. Beszámoló azért legyen :)

Viszont az iPonban tényleg 2 év a gari, csak jól tudtam én

[ Szerkesztve ]

(#985) Ragnar95 válasza DeFranco (#983) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Rendben, ha valamelyik meglesz, beszámolok majd :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#986) dodi7777 válasza Tidus (#981) üzenetére


dodi7777
csendes tag

azt a driver tettem fel amit az átalakitóhoz adtak és az nem volt jó keresgéltem más drivereket de nem igen találtam :(

(#987) larrydam


larrydam
csendes tag

Ha valakit érdekel megválnék speedlink x360 style gamepadomtól.Írj privit!

(#988) #05364992


#05364992
törölt tag

Hali!
A kérdésem az lenne, hogy X360 controller mellé PC-n Play & Charge kitet lehet használni töltésre? Épp most akarok venni egy ilyen gamepad-ot, csak nem tudom hogy vegyek-e mellé töltő kitet is, egyáltalán menne-e. (Praktikus lenne ha nem kéne állandóan az elemekkel vacakolni, meg ha nagy gáz van, és menet közben merül le, akkor egy pillanat alatt tápra lehet dugni és játszani tovább.)

(#989) chaval


chaval
tag

Üdv!
Van egy Logitech F710-esem, és lenne némi nemű gondom vele.
Egyrészről nem nagyon akarta másodjára felismerni a windows7 64bit, ezt megoldottam egy valaki által kreált inf fileal.
Viszont előfordul olyan hogy játék közben nem érzékel 1-1 mpre semmit, meg van hogy önálló életre kel....
Valakinek valami ötlet mivel lehet gáz?
Van hogy hosszú ideig semmi gond, aztán egyszer csak előjön...de akkor van hogy elég sokszor, ezzel játszhatatlanná téve a játékot. (nem csak 1 játékban fordult elő)
Próbáltam másik usb-be, aztán azt hittem elem kezdi megadni magát, hát kicseréltem azt is.
De a probléma még mindig fennáll.....tipp? pls help!!

Tamás

(#990) Bastee


Bastee
tag

Nekem az lenne a kérdésem, hogy XBOX360 controller-nél miért van külön "for Windows" verzió? Mit tud, és miért drágább?

(#991) kenwood3 válasza Bastee (#990) üzenetére


kenwood3
őstag

A vezetékesnél jár hozzá 1 driver cd, vezeték nélkülinél meg 1 adóvevő ilyen

Mi az az ekezet dragasag??

(#992) -szőke-


-szőke-
tag

Heló. M-TECH MT-2021 vibra gamepadot vettem megtudna valaki mondani hol találok hozzá 64-bites win7 drivert?

(#993) #05364992 válasza #05364992 (#988) üzenetére


#05364992
törölt tag

Akkor most megválaszolom a saját kérdésemet: igen, működik. :D

(#994) gg07


gg07
tag

Sziasztok!

Nekem vagy egy ilyen gamepadom.

A NFS Hot Pursiut alatt rezeg rendesen, de a FIFA 12 alatt nem meg a DIRT 3 alatt sem!
Töltöttem le hozzá egy xbox360 contorller emulatort, de így sem rezeg! Mindenhol engedélyezve van a force feedback funkció, játékban is meg a emuban is..de mégse rezeg!

Mit lehet vele kezdeni, hogy rezegjen?

(#995) kenwood3 válasza gg07 (#994) üzenetére


kenwood3
őstag

Amikor nekem is ilyen "noname" padom volt, nálam is sokszor előfordult ez a probléma. Én se találtam rá megoldást, mert szerintem nincs is. Ezért is szoktuk csak a x360 és a logitech f310/510/710 gamepadokat ajánlani, mert azok nem problémáznak .

Mi az az ekezet dragasag??

(#996) Bastee


Bastee
tag

Én is sokat gondolkoztam, vezetékes xbox joy-t akartam, mert 7k boltban és jó is :) De szemezgettem a kényelem miatt a vezeték nélküliekkel, de mivel PC-hez kell drága a wireless receiver hozzá... Akkor már olcsóbb együtt "for windóz" pack-ban. És mikor találtam hozzám nagyon közel 10.900-ért (ami a jelenlegi Forint árfolyam mellett igen baráti) már tudtam, hogy bátor leszek és megveszem :)
Nem bántam meg, két boldog nap telt el... Jah és Duracell elemet adnak hozzá :D (csak mert már volt aki mást kapott)

[ Szerkesztve ]

(#997) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Igazából nagyon jó lenne egy Logi F- széria vagy, x-360 pad de sajnos anyagilag nem igazán engedhetném meg magamnak! Ezért ezt a gamepadot néztem ki, de ezzel kapcsolatban két kérdés merült fel bennem:

1. Ez csak ps3 hoz való? Mert ez régen pc-hez is volt nem?
2. Ha nem jó pc-hez melyik jó, hol lehet kapni? Meg ami érdekel, hogy mennyire szenvedős a pad tehát a játékok 95% felismeri van annyira "kompatibilis" mint az F széria! :F

Köszi a segítséget!!! :R

(#998) Bastee válasza MinionFlasH (#997) üzenetére


Bastee
tag

Már nem azért, de őőő kb. 1000Ft-al drágább a Microsoft XBox joy :S
Ha meg nem Microsoft-ot veszel még olcsóbb is! De mivel nem 3hónapra vesz joy-t az ember, azt az 1.000Ft pluszt megéri rászánni!

(#999) Rabbitf_24 válasza MinionFlasH (#997) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Vegyél kábeles X360 kontrollert... Megéri, nagyon jó.

(#1000) DeFranco válasza Bastee (#998) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem Microsoft Microsoft XBOX joy nincs, csak dzsunka utánzat. :(((

Egyébként ez a chillstream egész jó pad, általában szeretik. Xinput kompatibilis, ha minden igaz, tehát van olyan jó, mint a logi F széria és az X360 padok. Ez viszont lehet csak a PS-sel kompatibilis, ami be van linkelve.

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.