Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#401) Mappa


Mappa
addikt

lehet nekem is bőven jó lesz a dual action ..amennyit én játszanék gamepad-on csak ez az új F1 játék ami jön felnyitotta a szemem

nem kötelező megadni

(#402) Maksifül


Maksifül
senior tag

Tudna valaki segíteni Logitech Rumblepad 2 Cordless beállításokkal kapcsolatban a Trine című játékhoz? Van ehhez valahol játékos profil?

A legnagyobb gondot az okozza, hogy az egeret kéne helyettesíteni valamelyik irányjelző botkormánnyal, leginkább a jobb oldalival, mert ez elengedhetetlenül szükséges a célzáshoz, védekezéshez, különböző varázslatokhoz.
Köszönöm a segítséget!

Érdekelne még valami érthető beállítási procedúra a gamepad-hoz, ami elmagyarázza egy teljesen laikusnak, hogy hogy kell egy játékhoz profilt készítenie. Mely beállítás mire való, stb. Az sem baj, ha magyar nyelvű. :)

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#403) Inv1sus válasza Maksifül (#402) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ezt én is csak most tanulgatom. :(
Esetleg próbálj meg szerezni inkább valamilyen programot, ami emulálja a gamepadot billentyűzetként meg egérként.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#404) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Erről vélemény?[link]
Fifa 11hez venném:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#405) Inv1sus válasza GegeWarrior (#404) üzenetére


Inv1sus
addikt

Majd kipróbálom és elmondom a véleményem :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#406) rzl


rzl
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy Chillstreamet, de a gépem nem ismeri fel (Win 7). Van rá esetleg valami megoldás, vagy vigyem vissza? :D Köszi

(#407) Inv1sus válasza rzl (#406) üzenetére


Inv1sus
addikt

Dugd be másik usb csatlakozóba! Néha az is segít! :K
Logitech programot felraktad?
3. lehetőség a google. Biztos van, aki írt már ez ügyben :U

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#408) infectedmann válasza Inv1sus (#407) üzenetére


infectedmann
őstag

Chillstream-em van nekem is és nem kell hozzá semmilyen progi vagy driver ez a hivatalos oldalon is le van írva.

Viszont tényleg meg kell próbálni másik USB-be dugni mert alapból fel kell, hogy ismerje a Win7 méghozzá Xbox 360 controllerként.

Amúgy lenne egy kérdésem is.
Melyik gamepad analóg karja a legjobb?

Logitech ChillStream - Logitech Rumblepad 2 - XBOX 360 Controller

Akinek van összehasonlítási alapja csak az írjon légyszi. Kiv. vagyok, hogy a ChillStream-em mennyire van egy súlycsoportban a többivel.

[ Szerkesztve ]

(#409) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
FiFa 11-hez ajánlanátok nekem jó gamepadot max. 7-8e Ft-ért?
PC-n fogom majd tolni.
:R

(#410) Inv1sus válasza infectedmann (#408) üzenetére


Inv1sus
addikt

Bezavarodott a rendszer

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#411) Inv1sus válasza infectedmann (#408) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nekem csak Logitech Dual Actionom van, de sztem ugyanaz az analógja, mint a Rumble-nek. Nekem annyira nem jön be.

Én kérdeznék viszont tőled: Az analóg karok érzékenyek arra, hogy mennyire vannak elnyomva valamilyen irányba? :)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#412) Blaise válasza #04441088 (#409) üzenetére


Blaise
veterán

Xbox Controller for Windows

(#413) infectedmann válasza Inv1sus (#411) üzenetére


infectedmann
őstag

Valamennyire érzékenyek, viszont szerintem nem kellően.

Nem tudom, hogy az Xbox kontroller milyen, jó lenne ha ki tudnám próbálni mert ha az jobb váltanék.

(#414) birno


birno
addikt

Sziasztok,

Gondolkozom egy gamepad vételén PC-hez, Win7 64bit van fent, túl sokat nem játszanék vele szerintem, így nem akarok drágát venni, 3-4000Ft max.
Anno PS2-vel játszottam sokat, valami olyasmi felépítésű kar lenne az ideális, Xbox-ét is ismerem, de nekem az nem nagyon jött be, mondjuk abból van egy elfekvőben, ha olcsóért tudnátok mondani hozzá átalakítót az is jó lenne.
Mit tudnátok ajánlani ennyiért ami azért nem túl rossz minőség?
Ezt nézegettem egy lehetséges jelöltnek, esetleg valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#415) Inv1sus válasza birno (#414) üzenetére


Inv1sus
addikt

Nem tűnik kényelmesnek. Csak picit hasonlít a ps karra.
Én anno 3000-ért vettem egy Impact márkájú gamepadot és tökéletes volt, csak leesett a földre és elromlott az analóg karja :( Ipon-on sajnos nem látok hasonló kaliberűt, csak olyat ami vibrál is, de hogy azt minek...

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#416) birno válasza Inv1sus (#415) üzenetére


birno
addikt

Azt én sem szeretem valóban, el is felejtettem említeni, hogy nem követelmény. :)
Köszi a véleményt, hátha valaki tud majd egy jót javasolni ebben a kategóriában.

(#417) Csabee. válasza #04441088 (#409) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Rumblepad2 wireless.. Vagy a Logitechnek a chillstream

Üdv: Csabee.

(#418) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Milyen Gamepadot tudnátok ajánlani, most épp Fifa11 menne vele, de később akármi más is... Nem kell wireless és a vibráció sem hat meg, inkább legyen kényelmes. 5-8K-t szánnék rá... Logitech Gamepad F310-est nézegettem, esetleg más ebben a kategóriában?

═════════════════════════════════════════

(#419) Inv1sus válasza RootRulez (#418) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én is azt vettem volna, de még nem lehet kapni. Te tudod mikor fog kijönni? :)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#420) RootRulez válasza Inv1sus (#419) üzenetére


RootRulez
félisten

Iponba már van (külső raktárban)

═════════════════════════════════════════

(#421) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok! Ki mit gondol a Logitech RumblePad II Refresh-ről? Ez mivel "fresh"-ebb, mint a hagyományos?

═════════════════════════════════════════

(#422) RootRulez


RootRulez
félisten

Gamepadot vennék, de még sose volt és nem is használtam ilyen analóg karos izét. :N Szóval szerintetek melyik a jobb, amin bal oldalt fent van az analóg kar? Vagy ahol a 4 nyilas van felül? és alatta középen az analóg kar

Bár ahogy nézem az xboxén kívül az összes kar olyan, hogy alul van az analóg kar...

vs.

Bár van olyan is, ahol lehet cserélni a kettő helyét :D

Szóval ki mit szeret?

═════════════════════════════════════════

(#423) Inv1sus válasza RootRulez (#422) üzenetére


Inv1sus
addikt

Én sose szerettem, mikor xboxon játszottam és fent volt az analóg kar.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#424) RootRulez válasza Inv1sus (#423) üzenetére


RootRulez
félisten

Hmm.. Bár nekem avatatlannak még mindegy, melyiket szokom meg...

═════════════════════════════════════════

(#425) Inv1sus válasza RootRulez (#424) üzenetére


Inv1sus
addikt

Hát kb jah :) Én playstation 1-el játszottam anno, nekem egyébként a kar kialakítása is kényelmesebbnek tűnik.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#426) inkubator


inkubator
tag

Érdeklődnék hogy szerintetek melyik kontroller jobb és miért? a két áldozat Logitech Rumble 2 wireless és Microsoft X-Box 360

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#427) RootRulez válasza Inv1sus (#425) üzenetére


RootRulez
félisten

Amúgy a négy irányos nyilas cucc és az analóg kar ugyanazt csinálja? Csak az analóg joystickos megoldású?

═════════════════════════════════════════

(#428) Inv1sus válasza RootRulez (#427) üzenetére


Inv1sus
addikt

Igen.

Bár Playstation 1-nél volt olyan játék, ahol a d-pad különböző funkciókat töltött be, mint az analóg = ergo nem lehetett analógmentes gamepaddal játszani.

Számítógépnél szerintem ez a veszély nem áll fenn. Itt úgy állítgathatod, ahogy szeretnéd. De megcáfolhat, aki tud. ;]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#429) Manson^ válasza RootRulez (#427) üzenetére


Manson^
tag

Sok játékban, pl verekedősökben ugyanazt csinálja, de nem mindig. FPS/TPS játékokban általában az inventory különböző tárgyait tudod használni a d-pad különböző irányoknak megfeleltetett gombjaival.

(#430) kobe24


kobe24
tag

Sziasztok!
Olvastam, hogy létezik xbox 360 kontroller pc-s változatba is, és ilyet lehet kapni media markt-ban vagy valami ehhez hasonló boltban? Debrecenbe lenne fontos, hogy legyen ilyen bolt, de én neten nem igazán találtam, pl. a media markt-os oldalon ki sincs rakva ilyen rész, hogy játékvezérlők, pedig azt tudom, hogy ott lehet kapni, csak azt nem hogy milyet. A választ előre is köszönöm!

(#431) RootRulez


RootRulez
félisten

Erről valakinek van véleménye, eleve a Saitek márkáról? Csak ehhez hozzá tudnák jutni helyben is...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#432) kutga


kutga
nagyúr

XBOX 360 PC kontrollert hol lehet kapni?

Let the Zone take me if I am.

(#433) RootRulez válasza kutga (#432) üzenetére


RootRulez
félisten

Én most épp Interspárban láttam. :K 13K volt. Xbox-hoz is és PC-hez is jó, mazzagnélküli...

═════════════════════════════════════════

(#434) inkubator válasza kutga (#432) üzenetére


inkubator
tag

Hülye azért nem vagyokban 12.

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#435) kutga válasza inkubator (#434) üzenetére


kutga
nagyúr

Köszönöm, végül 576-ban vettem vezetékest. :R

Let the Zone take me if I am.

(#436) inkubator válasza kutga (#435) üzenetére


inkubator
tag

Na és mennyibe került a pórázas? Vennem kell egy xbox kontrollert mert a nőstényem is rákapott a Fifa11-re. Lehetőleg fekete legyen. Pórázas vagy légvezetékes mind1. Speedlink xbox 360 usb gamepad és microsoft xbox 360 között vacilálok. Aki próbálta mindkettőt az megírhatná hogy az áron és a gyártón kívül milyen különbség van a kettő között. Jah és hogy debrecenbe ki hol és mennyiért látott...... THX!

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#437) kobe24 válasza inkubator (#436) üzenetére


kobe24
tag

10 ezer a vezetékes 576-ba, speedlink-et meg a médiamárktba láttam, és ha jól emlékszem 5500 volt. Összehasonlítást nem tudok, én is ezen gondolkozok, hogy melyiket vegyem :D

(#438) Inv1sus válasza inkubator (#436) üzenetére


Inv1sus
addikt

pórázas... :U :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#439) kutga válasza inkubator (#436) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Ahogy már írták a debreceni 576-ban lesz Microsoft, a másikat nem ismerem. Én a vezetékest vettem mert olcsóbb és nem vagyok híve a vezeték nélküli beviteli eszközöknek. 10k a vezetékes, azt hiszem 13k körül van a vezeték nélküli.

Minőségre, elrendezésre mindkettő egyforma, sztem kontrollerek között a Microsoft Xbox 360 a legjobb (ami egyéb termékeket Media Marktban megtapogattam nem győztek meg).

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#440) GegeWarrior válasza Inv1sus (#419) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

[link]

Itt van a LOGITECH Gamepad F310:) Szerintem jó kis kütyü, valszeg ez lesz nekem is. Vibra amúgy sem érdekel, mert nem látom értelmét. Ez elég friss cucc, azt hiszem szeptemberben jött ki. Majd jelzek, hogy milyen:)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#441) Inv1sus válasza GegeWarrior (#440) üzenetére


Inv1sus
addikt

Ha jó, akkor lehet majd váltanék rá :)

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#442) VaMik


VaMik
tag

Srácok a Canyon CNG-GP2 gamepad-ról mik a vélemények vagy tapasztalatok? Felismerik a játékok rendesen?

(#443) inkubator


inkubator
tag

RAZER ONZA működik pc-vel? Debrecenben nem lehet valahol kapni?

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#444) GegeWarrior válasza inkubator (#443) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

[link]

Elvileg USB-s, úgyhogy lehet jó PChez is.
Árgép egyetlen helyet talált ahol kapható, de az sajna nem Debrecen.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#445) copperhead


copperhead
aktív tag

Elemcsere óta a Logitech Cordless Rumblepad 2-t nem tudom működésre bírni. Hiába nyomok meg egy gombot, a vezérlő egység egy ideig világít folyamatosan, majd ha elengedem a gombot villog tovább, a mode gomb is világít néha. Már arra is gondoltam, hogy zárlatos és lemerít az elemet, mert teljesen új akku/elemmel sem működik és a rezgőfunkciót sem tudom bekapcsolni. Érdekes módon viszont a fényképezőgépem meg működik az elemekkel.

(#446) inkubator válasza copperhead (#445) üzenetére


inkubator
tag

Nekem is csinált ilyet, ilyenkor az usb-t amit bedugtál a gépbe, ami zölden villog azon a fekete múanyagon az egy ovális gomb. Azt kell megnyomni hosszan hogy rátaláljon az eszközre.

Érdekes hogy a connect gombot a gamepadoknál a jelvevő egységen, amíg a wireless billentyűzet + egér kombón magán a klaviatúrán és az egeren helyezték el (ez tapasztalatból tudom).

[ Szerkesztve ]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#447) Manson^ válasza inkubator (#443) üzenetére


Manson^
tag

Az onza elvileg működik pc-vel MAJD, viszont még nem jelent meg. Egyelőre én is csak az überkonzolt tudom, ahol elő lehet rendelni, "Megjelenés dátuma : 2011.02.25".

(#448) copperhead válasza inkubator (#446) üzenetére


copperhead
aktív tag

Köszi! Attól tartok, hogy tönkrement a készülék. Hiába nyomtam hosszan, gyorsabban kezdett villogni, de nem tudott kapcsolódni. Most beleraktam új elemeket, a mode gomb hosszan világított, kapcsolódni nem tudott, és a rezgőfunkció sem működik. Majd felhívom a Logitechet, nagyon korekktek, ezt egy Chillstreamért kapta, pedig már lejárt a garanciája.

[ Szerkesztve ]

(#449) steelsec


steelsec
aktív tag

Hellosztok!

Nem nagyon vagyok otthon gamepad témában, igazából arra kellene, hogy játszogassak fifával meg nhl-el. http://lingvin.hu/index.php?termekdesc_id=9026&back=Gamepad ezt néztem ki számomra ez hasonlít a legjobban a megszokott ps-hez de az a kérdésem, hogy ennél használható-e egyszerre a joy és a gombok?

(#450) inkubator válasza steelsec (#449) üzenetére


inkubator
tag

Ha teheted akkor inkább ezt:Logitech Dual Action Gamepad

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.