Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad

Hozzászólások

(#201) $p@rr0w válasza bognar110 (#200) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Nálam jó, de itt egy másik akkor.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#202) bognar110 válasza $p@rr0w (#201) üzenetére


bognar110
őstag

Jól néz ki ez ezzel milyen játékokkal tuttál játszani ??

(#203) $p@rr0w válasza bognar110 (#202) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Amíóta megvan bármivel, utoljára Street Fighter 4, meg Trine.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#204) bognar110 válasza $p@rr0w (#203) üzenetére


bognar110
őstag

compatibilis gta4 el is meg ilyenekkel ? :R Mekkora állat controlerred van :Y :DD

(#205) $p@rr0w válasza bognar110 (#204) üzenetére


$p@rr0w
őstag

GTA 4-el kokrétan nem próbáltam, mi az h "meg ilyenekkel"? Tegnap a Clutch-ot próbáltam azzal is ment.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#206) bognar110 válasza $p@rr0w (#205) üzenetére


bognar110
őstag

HA a street fighter 4 el ment akkor nagyon jó kis controlerred van az biztos uj gamék hoz jó az tök fasza

(#207) appleGjuice


appleGjuice
tag

Helló!
Én most rendeltem 4500 Ft-ért egy Manta Dual Shock 3 (MM819) gamepadot, Még nem érkezett meg, de addig is érdekelne a véleményetek. Megérte az árát? Sok játékot támogat? Van hozzá driver(mert neten nem találtam)? Felismeri a Windows 7 op. rendszer?

Köszi, blackraider

(#208) perempe válasza appleGjuice (#207) üzenetére


perempe
addikt

Én elégedett vagyok a Mantámmal (MM816). [link]
Nem cserélném le másra. 2,8K volt, most pár százassal olcsóbban meg lehet venni.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#209) appleGjuice


appleGjuice
tag

Csak azt nem tudom, h van-e hozzá driver, vagy egyből felismeri a windows 7. De mindegy, elvileg a héten meglesz, és ki fog derülni :). :P
Ami azt illeti, nekem a sportjátékokhoz, az autósokhoz és a street fighter iv-hez kellene.

(#210) perempe válasza appleGjuice (#209) üzenetére


perempe
addikt

XP felismerte az enyémet, nem kellett driver. Az NBA 2K9-et próbáltam még csak vele. Rezegni nem rezeg, de dobnám is kifelé!

* Brahms: 4. szimfónia *

(#211) appleGjuice


appleGjuice
tag

És lehet fpsekben is használni ezeket a gamepadokat?(pl.:crysis, far cry 2, cod2, stb...)
Ha igen, akkor inkább a billenytűzetes+egeres irányítás, vagy a gamepades irányítás a könnyebb?

Ja és sikerült neked az nba 2k9-ben a zsákolásnál a teljes kör, meg az ilyenek? Mert én azt billentyűzettel lehetetlennek találtam...

[ Szerkesztve ]

(#212) perempe válasza appleGjuice (#211) üzenetére


perempe
addikt

igen, néha összejön a windmill is, sajnos még nem minden tudatos. rengeteget kellene még olvasni, és gyakorolni. a zsákolóversenyt még nem is próbáltam. esetleg később.

FPS-re egér jobb, de én régen játszottam. Akkor is csak a Line of Sight: Vietnam játékkal.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#213) appleGjuice


appleGjuice
tag

Még valami... xD
A Manta Dual Shock 3 az xinputos, vagy direct inputos? Mert olvastam, h az új játékok inkább csak az xinputosat támodatják sajnos :S...

(#214) MAXIMIZE


MAXIMIZE
tag

Sziasztok!

Létezik olyan vezeték nélküli gamepad amit korlátozások nélkül tudok Ps3-hoz ill. Pc-hez is használni? (az nem lenne baj ha rezegne és aksis lenne de gondolom ez már így túl sok egyszerre) Előre is köszönöm a válaszokat

(#215) MAXIMIZE válasza MAXIMIZE (#214) üzenetére


MAXIMIZE
tag

ezt találtam [link], véleményetek? (nekem nem túl meggyőző, de ha azt mondjátok jó, akkor beszerzem a gyér választék miatt)

(#216) Mr. Griffin


Mr. Griffin
csendes tag

meik érdemesebb joy vagy ps joy átalakító pc-re?. Igazából joy csak autós játékhoz kéne (F1) Olyan kéne amivel tudok fokozatosan gázt adagolni fékezni és finoman kanyarodni.. szóval nem úgy mint billel hogy a throttle és a brake ne egyből legyen tele. meg amúgyis soakkal jobb és precízebb úgy vezetni . De túl drága joyt sem akarok venni.azaz saitek-et nem akarok venni mert az nem bírta nálam vmi sokat. igaz akkor több idöm volt.most viszont úgysem játszok vmi sokat.
Max 5-6 ezer Ft. vagy inkább érdemesebb lenne egy Ps2 joy átalakítót venni? és ha olyat vennék akkor olcsobban jönnék ki? És ugyanúgy a kormánynál is megy? ha menne az jólenne mert csak ott porosodik a szépkis Logitech kormány a szekrénybe.

Ha a cápa a kezedből eszik a lábadból is fog

(#217) Chili7


Chili7
őstag

Hali!
Vettem egy speedlink 6535 strike2 gamepadet és éllítólag teljesen programozható, de nem tudom beállítani az 5-8 gombokat rendesen. Úgy működik most, hogy a gombok felengedésére aktív, tehát míg nyomom, addig semmi, felengedésre jelez. Az 1-4 gombok lenyomásra jól működnek, és így szeretném beállítani a többit is.
köszi

(#218) NeoExDeath


NeoExDeath
aktív tag

Üdv!
Szeretnék venni egy gamepad-ot a PC-mhez, ehhez kérnék tanácsot. 2002-óta vagyok Playstation2 tulaj, ezért le kell szögeznem, hogy sztem a PS2 irányítója a Best, én nagyon kedvelem, ezért valami hasonlót keresek. Igények: két analóg kar, lehetőleg olyan elrendezésben mint a Dual Shock controllereken, és nagyon igényes kidolgozás. A rezgés, stb. nem kiemelten fontos, mivel szoftveresen nincs megoldva PC-n nem hinném hogy túl sok mindennel kecsegtetne. A wireless sem fontos, de nem baj ha olyan.

A tapasztalatok alapján mit ajánlanátok? A legfontosabb hogy kényelmes, igényes irányító legyen jó analóg karokkal, és remek pc-s támogatással (vagyis ne legyen szenvedés üzembe helyezni, játékokkal összelőni). A középre helyezett két kar nem kritérium, ha tudtok olyat ami nem ilyen de nagyon jó.
GTA4, Resi5, Mass Effect és ehhez hasonló játékokhoz használnám.

Előre is thx.

(#219) Gabesz84 válasza NeoExDeath (#218) üzenetére


Gabesz84
őstag

MS wireless x360 controller for windows-t vegyél.

Csak ne használd win7 alatt mert állítólag kinyírja a vevőjét. Az én vevőm is megpusztult, bár win7-et használok, azért nem vagyok benne biztos hogy amiatt döglött meg, de megdöglött :)

És akkor felmerül a kérdés, hol lehet külön vevőt kapni?

Még megpróbálom gariztatni, de 1: nincs ráírva a számlára mennyi gari van rá, 2: pont 3 hete dobtam ki a dobozát, mondván hogy ha ennyit kibírt már csak nem döglok mega kar, errer megdöglik a vevő...

[ Szerkesztve ]

(#220) frankthetank


frankthetank
csendes tag

Hello!
Segítséget szeretnék kérni. Logitech Rumblepa 2-m van, és a bal analóg kar jobbra húz. Nincs már rá garanciám, de kidobni sem szeretném. Mit lehetne vele kezdeni, van vmi javítási lehetőség?
Előre is köszi

(#221) euchi válasza frankthetank (#220) üzenetére


euchi
aktív tag

Növeld addig a deadzone-t, amíg meg nem szűnik a probléma!

(#222) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok, valószínűleg chillstreamet fogok venni, mivel van rajta ravasz, ami ugye autós játékokban előny, és a többi joyon nem láttam ilyet, igazság szerint a rumblepad 2 jobban tetszik, de azon sima gomb van hátul és az olyan mintha teljes gázt adnék, azaz mintha billenyűzeten játszanék. Kár hogy olyan nincsen, amin ravasz van és úgy néz ki, mint egy ps joy, akár a rumblepad. Ugye a rumblepadból is van 2 fajta cordless meg vezetékes, én alapból a vezetékes dolgokat szeretem nem merül le stb, viszont a cordless az faszábban néz ki mint a sima, ugye az fekete. Szóval kinézetre rumblepad, autós játékra chillstream. Valaki leírhatná hogy milyen egy GRID rumblepaddal, gondolom játszható simán, de azért érdekelne.

(#223) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Egy haverom akar venni gamepadot, csak nem tudja, hogy milyet kéne. Sport játékokhoz használná (FIFA, NBA, NHL, NFL, tennisz). Milyet ajánlotok? Olyan 6-8K körül költene rá

Előre is köszi

(#224) Kyohei


Kyohei
csendes tag

Tiszteletem!

Nem 100%ig a topichoz tartozik, és amúgy is elég reménytelen ügy, de hátha :)
Szóval én arcade sticket nyomozok, pontosabban egy olyan helyet itthon, ahol lehet kapni :D
Lehetőleg olyat ami azért minőségi, tehát nem túl kicsi, és nem kell havonta cserélni :). A platform tulképp mindegy, ilyen olyan eszközökkel el lehet érni a PC kompatibilitást ;]

Ha esetleg valaki nem tudná mi is az az arcade stick amiről beszélek, íme egy kép: link

Vagy ha ne adj isten valaki rendelt már külföldről ilyet, az írja már le a tapasztalatait, megköszönném :)

(#225) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok

Kinéztem magamnak 1 Logitech Rumblepad II cordless-t. Az lenne a kérdésem, ehhez van kis usb? A cordless-ség miatt? Illetve olvastam az aqua-nál, h nem ffb-s. Ez igaz lenne? Csak mert én nem nagyon akarom ezt elhinni.

(#226) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#225) üzenetére


Zoli1222
őstag

Az ffb már okés, már csak azt nem tudom, h jár-e hozzá usb stick.

(#227) euchi


euchi
aktív tag

BalaNce87: Autós játékokhoz inkább kormányt javaslok, de az igaz, hogy az ilyen félig árkád félig szimulátor játékokhoz egy gamepad is bőven jó. A Grid-et speciel én egy LogitechRumblepad2-vel tolom, és tökéletesen játszható vele.
petyus_: Sport játékokhoz LogitechDualAction-t javaslok (5K), vagy LogitechRumblepad2-t (7K).
Kyohei: emlékeim szerint a közelműltban a Street Fighter 4-hez adtak ki egy ilyen Mad Catz nevű kütyüt, de az nem biztos, hogy tökéletesen működik minden játékkal, és szerintem ilyet csak a netről tudsz vadászni.
Zoli1222: Logitech Cordless Rumblepad 2-ből a nevéből adódóan (rumble) csak egyféle van, ami rezeg. :)
A csomag tartalma
• Logitech® Cordless Rumblepad™ 2
• 2,4 GHz-es, vezeték nélküli vevőegység
• Két darab AA méretű ceruzaelem
• Felhasználói dokumentáció
• Játékkezelő szoftver
(lásd Logitec weboldalán)

[ Szerkesztve ]

(#228) Zoli1222 válasza euchi (#227) üzenetére


Zoli1222
őstag

Köszi. :R Én hülye a műszaki jellemzőket már nem néztem meg anno. :W :B

(#229) acso válasza petyus_ (#223) üzenetére


acso
csendes tag

Nekem van egy Saitek p880 Dual Analog gamepadom elaadóó 3 hónapja vettem de nekem nem esik kézreee Ár : megegyezés alapján msn : kranitzadrian@freemail.hu

[I][/I]

[ Szerkesztve ]

(#230) acso


acso
csendes tag

Meg még van egy GENIUS G-08XU USB gamepadom ez is eladóó 1 éves kb

[ Szerkesztve ]

(#231) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Hali!
Van egy gamepad-om kb így néz ki:[link]


Nos a Grid nevü játékhoz probálom használni de van egy pár probléma vele:
-ha beállítom az egyik joystick-on hogy felfelé nyomva gáz legyen lefelé pedig fék akkor
ugy csinál mintha egy gomb lenne az egész joystick és amikor beállítom féknek akkor a gáz használaton kivüli lesz.
Ugyanígy a másik joystick amit kormányként akarok használni
ha balra billentve akarom balrakormányzásnak használni akkor oké de ha utána a jobbra kormányzáshoz jobbra billentve akarom használnii akkor hiába billentem jobbra nem is érzékeli hogy ott megmozdítottam és nem engedi beállítani a két funkciót
Tehát egy joystickot csk egy funkcióhoz tudok hazsnálni például a baloldalit balraforduláshoz a jobboldalit pedig gázhoz :F
A másik pedig az hogy hiába tolom fel a joystickot nem pörög ugy a motor pedig nincs holtjátéka a gázpedálnak a beállításokba és az érzékenysége a maximumon van.
Ha valaki tudna segíteni azt megköszönném. :(((

"Cogito ergo Sum."

(#232) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Már tárgytalan. Megoldódott hál' istennek :D

"Cogito ergo Sum."

(#233) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Vkinek van logitech rumblepad II cordless gamepadja? Nekem az Istenért se akar játékok közben remegni. :W Hiába kapcsolom ki-be a vibration gombot, 1x-1x remeg azt annyi. :O

(#234) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#233) üzenetére


Zoli1222
őstag

Tárgytalan.

(#235) csimav


csimav
senior tag

3-4e Ft-os gamapadok közül melyiket ajánljátok? PES 2010-hez kellene:D :R

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#236) pukibacsi82


pukibacsi82
tag

sziasztok egy kérdésem lenne
Logitech Cordless Rumblepad II amilyen játékhoz azt irja hogy x box360 gamepad kell pl gears of war hogy ilyen gamékat viszi e

Az élet nem habos torta.

(#237) bognar110 válasza csimav (#235) üzenetére


bognar110
őstag

Hello ! Én most vettem egy Logitech chillstream-ot 4300ft ért ! Léghütéses több fokozatban nagyon nagyon meg vagyok vele elégedve, szerintem ilyet vegyél ! :)

(#238) PiciKenny válasza bognar110 (#237) üzenetére


PiciKenny
senior tag

nekem is ilyen van. eddig jóféle :) bár W7-en nem akar működni a "vista gomb" nem csinál semmit.. ötlet?

(#239) pukibacsi82 válasza PiciKenny (#238) üzenetére


pukibacsi82
tag

nem müködik a vindows 7 Logitech ChillStream? mert nekem is win 7 van fent a gépemen

Az élet nem habos torta.

(#240) PiciKenny válasza pukibacsi82 (#239) üzenetére


PiciKenny
senior tag

nekem is ilyen van. eddig jóféle :) bár W7-en nem akar működni a "vista gomb" nem csinál semmit.. <- olvasd el megint mielőtt hülyeséget kérdezel.. csak a vista gomb nem müködik..

(#241) Manson^


Manson^
tag

Sziasztok!
Vettem egy Logitech Chillstream gamepad-ot, meg vagyok vele elégedve, az egyetlen problémám, hogy az analóg karok, nem működnek mint gombok, hiába nyomom be. Szóval gyakorlatilag nincs 9-10es gombom. Visszavittem a boltba, ott kipróbálták és ott működött (meg mutatták, nem vágtak át), tehát a probléma nálam van. Ott is xp volt, nálam is XP SP3 van. Segítsetek, mi lehet a baj!?

(#242) PiciKenny válasza Manson^ (#241) üzenetére


PiciKenny
senior tag

próbáld meg haverodnál, amin nem xp van

(#243) Manson^ válasza PiciKenny (#242) üzenetére


Manson^
tag

Nem értem, hogy attól nekem miért lesz jobb. Működnie kéne xp-n is, mint mondtam az üzletben is az volt!

(#244) PiciKenny válasza Manson^ (#243) üzenetére


PiciKenny
senior tag

mert talán a te gépeddel(XP) van a gond és nem a paddal...

(#245) Manson^ válasza PiciKenny (#244) üzenetére


Manson^
tag

Jó, hát erre már nem tudom mit mondjak...
Én is azt írtam, hogy a probléma nálam van, de mivel az üzletben is xp-vel működött tökéletesen, ezért xp-n mennie kell, a hiba nyilván máshol van, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy a gamepadban!

(#246) psyho777 válasza Manson^ (#245) üzenetére


psyho777
tag

szerintem driver probléma lessz.. nekem is volt iyen csak kormánnyal!!

Nemtudok helyesen irni, kéretik mindenkitől ne szivasson ezzel!!! BRUTAL NUTRITION ...,,The easy day was yesterday˝... || pls válaszolni a pm-ekre ...||

(#247) Manson^ válasza psyho777 (#246) üzenetére


Manson^
tag

Mármint a gamepad driver-ére gondolsz? Azt raktam föl amit hozzá adtak, később ami a logitech honlapján van. Abban a bizonyos üzletben pedig szintén ugyanarról a cd-ről rakták fel amiről én otthon.

(#248) pukibacsi82 válasza Manson^ (#247) üzenetére


pukibacsi82
tag

Logitech chillstream-ot végül meg vettem én is ezt a joy t és nagyon fasza csak van egy kérdésem hogy müködik e xbox 360 nal?

Az élet nem habos torta.

(#249) Drakuf


Drakuf
tag

Sziasztok! Szerintetek melyiket érdemesebb venni
-Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
-Logitech Rumblepad 2
-Logitech Chillstream
Most egy logitech cordless rumblepadom van, még a régi változat, csak széthasználódtak az analóg karok és folyton egy irányba húznak. Megbízhatóság és időtállóság szempontjából melyik lenne a legjobb? Én személy szerint a microsoft terméke felé hajlok rezgés szempontjából , a logis chillstreames hűtést fölöslegesnek tartom úgymond. Játékok szempontjából, melyiket lenne célszerűbb megvenni?

(#250) Drakuf


Drakuf
tag

Esetleg még Saitek Cyborg Rumble Pad jöhetne szóba, csak még soha nem volt dolgom a márkával, nem tudom mennyire megbízható stb... Valaki fel tudna világosítani az ügyben? :)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Gamepad
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.