Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-22 12:52:35

LOGOUT.hu

Üdv a Fűnyíró topikban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7640) hzsolee válasza Rilers (#7639) üzenetére


hzsolee
őstag

Ha tényleg olaj....mert nem lehet csak, hogy sok anyagot kap? Mert ha nem indul el lehet attól is trutyis a gyertya...
Ha elindul kékes füstöt is nyom? Meg ugye ha egyáltalán nem akar elindulni gyújtás rendben?
Hát ez jó kérdés... nem jártam ilyen ügyben szervízben. Azt sem tudom milyen motor van rajta, de gondolom nem olcsó már maga az alkatrész sem (dugó, gyűrű, hengerfej esetleg főtengely csapágyak meg még pár bizbasz) a munkadíjról ne is beszéljünk.
Én inkább azt mondanám el kell engedni.... Nekem is van egy ezer éves még baumaxban vett briggs motoros alap gépezet. Olyan 18 éves lehet talán🤔 indulásnál néha nem kicsit füstöl, de ha megadja magát nem viszem sehova. Ennyi... idejét megszolgálta. Úgyis elrohad a kasztni is, a fűgyűjtő zsák is elkopik, porlad...kerekek. Minek foltozgatni, ugyanott leszek ha veszek egy újjat...
Stihl kaszával vagyok még így. Keveset használom őket, de kb 10 évente csere. Megkímélt állapotban vannak...meg is szokták venni. Már a harmadikat vettem tavaly...ez engem már kiszolgál. Sosem vittem egyiket sem szervízbe. Ha valaminek van gazdája az rendben is van... mondjuk nem is adom kb semmimet sem kölcsön 🤣🤣

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.