Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-22 12:52:35

LOGOUT.hu

Üdv a Fűnyíró topikban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2331) Tetv88 válasza inf3rno (#2324) üzenetére


Tetv88
tag

persze, hogy le lehet, de egyrészt az önjáró kényelmesebb, másrészt függ a terepviszonyoktól is, ha sok fa bokor van zegzugos, akor nem jó választás az önjáró, ha nagyobb egybefüggő területek vannak esetleg emlekedők akkor viszont nagy segítség...

szerinten itt az a probléma az olcsó kategóriával, hogy lutri, vagy jó vagy nem, és típuson belül is nagy a szórás, láttam fél nap alatt tönkre menni jóárasított láncfűrészt, kb a 6. meggyfánál jött ki a blokk oldalán a hajtókar, másik ugyanolyan gép már két éve megy együtt lettek vásárolva, persze aki 30000 Ft-étt vesz láncfűrészt az ezt bekalkulálja, a Stihlek pedig köszönik szépen jól vannak, ugyanez a helyzet a kaszáknál és a fűnyíróknál, senkinek nem ajálnlanék olyat ami 50% hogy nem megy tönkre pár év alatt... a Mccullochok még ipari használat mellett is elég jól teljesítenek... a noname szarokat én inkább kerülöm, illetve úgy vagyok vele, hogy a motor legyen megbízható és ha meggyőz az ára akkor ok, egyébként a Mac Allister BHW5553-at konkrétan lomis piacon vettem, szakadt gázbovdennel, a bovden végét egy fogóval meghúzva beindítottam, első rántásra szépen indult, önjárója húzott, B&S 850s 190ccm motor... megalkudtam rá és elhoztam ott gyakorlitalag a motorért fizettem... tehát noname is lehet, ha valamivel.meggyőz, de noname motor noname vázon az lutri...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.