Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-06 20:18:02

LOGOUT.hu

N+1. (vagy N+2...?) Fülhallgatós találkozó
Időpont:
Helyszín:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Szevam válasza AGE-T (#2248) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy Te egész jól elvagy egy üveg finom sörrel, de előhangulatnak jót tehet egy közös étkezés, az összehozza az embereket :)

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#2252) kemcso


kemcso
Ármester

vicze1 kollégától nálam vannak a következő fülesek kipróbálásra a találkozóra:
Piston Earbud
Piston Colorfull (Műanyag P2)
Piston 3 Dazzle
Piston 3 Youth
Piston Hybrid
VJJB V1

Astrotec AX35

Köszi érte :R

(#2253) f4lcon


f4lcon
őstag

az ötödik után már nem fogom hallani a különbségeket :DDD

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2254) kemcso válasza f4lcon (#2253) üzenetére


kemcso
Ármester

Az ötödik pálinka után? :D
Mert fülesnél ha van egy referencia, amihez mindig visszatérsz akkor elég sokáig lehet próbálgatni Az más kérdés, hogy hamar meglehet unni a tökegyforma füleseket :DDD

(#2255) Tulku válasza kemcso (#2254) üzenetére


Tulku
veterán

Azért ahogy látom itt lesz választék...

(#2256) monti0222w


monti0222w
addikt

Pl. én a Tenore-t szívesen meghallgatnám újra, és ha ott lesz, mert hogy kiírva láttam, meg is fogom hallgatni. :K Elsőre nagyon bejött a hangképe.

(#2257) kemcso válasza Tulku (#2255) üzenetére


kemcso
Ármester

Lesz, lesz csak győzzük meghallgatni őket :)

(#2258) kemcso


kemcso
Ármester

Hánykor kezdjünk a Puliban?

(#2259) BigBlackDog válasza kemcso (#2258) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Reggel 8? ;]

Nyitáskor?

(#2260) vicze válasza BigBlackDog (#2259) üzenetére


vicze
félisten

Akkor lesz időtök kínaiig végighallgatni mindent. :DDD

(#2261) BigBlackDog válasza vicze (#2260) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ja tényleg, oda is kell menni előtte. :DDD Akkor majd ott kezdünk a reggelivel!

(#2262) Tulku válasza kemcso (#2258) üzenetére


Tulku
veterán

12-02 között....

(#2263) kemcso válasza Tulku (#2262) üzenetére


kemcso
Ármester

A honlapjuk szerint 16:00-kor nyitnak... A két ünnep között kérdéses, hogy mikor.

(#2264) BigBlackDog válasza kemcso (#2263) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Ez múltkor még nem így volt. Vagy rosszul emlékszem?

(#2265) kemcso válasza BigBlackDog (#2264) üzenetére


kemcso
Ármester

sztem is akkor 14:00-ra mentünk.

(#2266) .DLL válasza kemcso (#2263) üzenetére


.DLL
veterán

:Y Az elég laza lenne tőlük... vagy ennyire jól megy a bolt. :DDD

(P.H.)

(#2267) #16820480 válasza kemcso (#2265) üzenetére


#16820480
törölt tag

Régebben 11-kor nyitottak, vagy 10-kor. Lehet, hogy fel kéne őket hívni és megkérdezni, hogy most mi van. Azért a délután 4 az elég késő lenne, akkor lehet, hogy másik helyet kell majd keresni.

(#2268) Tulku válasza #16820480 (#2267) üzenetére


Tulku
veterán

Azért ne 4 kor kezdjünk...mondjuk sztem 1-2 óra között egészséges, de lehetnek korábbi igények...a 4 óra viszont már kései ....

Jogos ha áttesszük máshová...

(#2269) bucsher válasza kemcso (#2265) üzenetére


bucsher
őstag

Aha délben kínai, kettőkor találkozó. Így kéne most is.

In the pipe - five by five!

(#2270) kemcso válasza bucsher (#2269) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem is a 14:00 lenne ideális, viszont akkor másik helyet kell keresni, megnéztem a honlapjukat: [link]

Mon-Wed: 4:00 pm - 12:00 am
Thu-Fri: 4:00 pm - 1:00 am
Sat: 4:00 pm - 2:00 am

(#2271) Szevam válasza bucsher (#2269) üzenetére


Szevam
aktív tag
LOGOUT blog

Hát igen... délben harangoznak ebédre :DDD

Képeim: https://www.flickr.com/photos/106029883@N02/ A természettől nem félni kell, hanem megismerni azt. A megismerés pedig nem csak arról szól, hogy ránézek valamire és hiszek valamit az által, hanem arról, hogy foglalkozom vele hagyom, hogy megmutassa önmagát.

(#2272) monti0222w válasza kemcso (#2270) üzenetére


monti0222w
addikt

Merre lesz akkor a következő helyszín? :)

(#2273) #16820480 válasza monti0222w (#2272) üzenetére


#16820480
törölt tag

Valami kávézót kellene szerintem akkor találni a Blaha környékén, azok nyitva kell legyenek korábban is. Esetleg Uránia? Vagy a Ferenczieken van a Puskin, ezt a kettőt ismerem.

(#2274) BigBlackDog válasza kemcso (#2270) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Telefonon próbálkozott már valaki, hogy hátha kinyitnak 2 órával korábban 29-én? Ha nem, akkor lehetséges, hogy megkérdezném, próba szerencse alapon...

[ Szerkesztve ]

(#2275) kemcso válasza BigBlackDog (#2274) üzenetére


kemcso
Ármester

Nem, még nem. Megkérdeznéd? Ha igen, az egyik oldalt foglald is le légyszi :R

(#2276) BigBlackDog válasza kemcso (#2275) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Rendben, akkor mai napon megpróbálok rájuk csörögni.

(#2277) kemcso válasza BigBlackDog (#2276) üzenetére


kemcso
Ármester

Köszi, én ma du tuti nem érek rá erre :R

(#2278) BigBlackDog válasza kemcso (#2277) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Beszéltem velük. Még nem egyértelmű a dolog sajnos, meg kell beszélniük azzal a kollégával, aki aznap lesz, hogy be tud-e/akar-e jönni korábban. Volt kérdés, hogy ételrendelés lesz-e (magyarán sokat fogunk-e fogyasztani :DDD ), gondolom ettől is függ a dolog. Holnapi-holnaputáni napra megpróbálja kideríteni, hogy részükről megoldható-e a dolog. Szóval nem biztos a siker. :(

[ Szerkesztve ]

(#2279) monti0222w válasza BigBlackDog (#2278) üzenetére


monti0222w
addikt

Esetleg az Oktogonnál a Starbucks kávézó, van egy kicsi külön terme, kb. 10-12 ember férne be oda, meglehet próbálni? :K

(#2280) #16820480 válasza BigBlackDog (#2278) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem az étel rendelés azért lényeges, mert akkor a szakácsot is be kellene hívják, míg az italokat egy szál pultos is el meg tudja oldani simán. Szóval szerintem esélyesebb, hogy megkapjuk a helyet, ha nem akarunk ott enni.
Amúgy meg szerintem (csak a kényelem kedvéért) azt is megjátszhatnánk, hogy összedobunk egy kellemesebb borravalót az ügyeletes srácnak/csajnak, hogy ne érezze olyan szarul magát, hogy korábban be kell jönnie.

(#2281) kemcso válasza #16820480 (#2280) üzenetére


kemcso
Ármester

Jelen helyzetben nem tudom melyik lehet a motiváció (szakács<>kevés fogyasztás), mindenesetre ha valami másik helyet kell keresni, akkor olyat, ahol akár enni is lehet (aki nem kínaizik) és nem néznek ki 4-5 órányi ücsörgésnél. És még parkolni is lehet a környéken, a Ferenczieken nem nagyon lehet.

BigBlackDog :R

[ Szerkesztve ]

(#2282) .DLL válasza #16820480 (#2280) üzenetére


.DLL
veterán

Igen nem lehet tudni melyiket tekintik jobb szenáriónak. Ha mindenki rendel ételt itelst, stb. lehet úgy gondolják a jelentős bevétel miatt megéri 2 órával korábban bemenni. De általában amit gondolok, és logikusnak tartok az nem szokott bejönni, szóval én feladtam mások gondolatmenetének megértését. :D Majd kiderül mit mondanak.

(P.H.)

(#2283) kemcso válasza .DLL (#2282) üzenetére


kemcso
Ármester

Így-így :) Viszont kéne gyűjteni alternatív helyeket, ha nem nyitnak ki

(#2284) .DLL válasza kemcso (#2283) üzenetére


.DLL
veterán

Tegnap mutatták a Club 32 sörözőt a Harminckettesek terén, a felső emelet elég nagy és elszeparált. Hasonló felépítésű a Matiné a nyugatitól nemmessze, de az eggyel kisebb...

(P.H.)

(#2285) f4lcon


f4lcon
őstag

most voltunk a Cech-in nevű helyen, felül van egy rész ahol kb 20 ember simán elfér (nekünk a karácsonyi vacsora volt ott)
https://foursquare.com/v/%C4%8Dech-in/54fb3f7f498e727051f593c3

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2286) Tulku


Tulku
veterán

Egészen egyszerűen aki jön, annak be kéne dobni mondjuk 2 ezer pénzt...amit természetesen leehet-ihat és biztosítékként felajánlani a helynek (különszoba...stb) így azért könnyebb lenne...nem okoskodásként, csak a közel s távoljövőben...

Persze ez egy procedúra aminek lebonyolítását nem biztos hogy bárki is vállalná (számlaszám, beérkezések figyelése...stb) így lehet ez is halott ötlet...csak gondolkodom...itt semmi nem OFF :)

(#2287) f4lcon


f4lcon
őstag

én nem vállalom a pénz gyűjtéssel járó felelősséget :N

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2288) kemcso válasza Tulku (#2286) üzenetére


kemcso
Ármester

Az ötlet nem rossz, de csomóan szoktak csak beugrani, hallgatóznak egy kicsit, nem is fogyasztanak majd mennek tova.
A fizetést/rendelést meg mindenki maga szokta intézni, mert volt már gond, amikor az utolsónak maradónak kellett kipótolnia a számlát...

(#2289) kemcso


kemcso
Ármester

Van valami előrelépés Puli ügyben? Tolnám körbe megint a hirdetést, de már a végleges helyen kéne és időponttal.

(#2290) BigBlackDog válasza kemcso (#2289) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Még semmi. Vasárnap nem vették fel (gondolom, hogy zárva voltak), tegnap meg nem futotta már az időmből/erőmből. Ma hívom őket nyitás után.

(#2291) f4lcon


f4lcon
őstag

mi az amivel mindenképpen készüljek?
csomagolását vigyem minden terméknek (aminek megtalálom) vagy jó lesz nélküle is?
mennyi és milyen gumiharangot vigyek? mindegyikhez az összeset, ami gyárilag járt hozzá?
szoktatok értékelő lapot csinálni, amin mindenki feljegyezheti a kis saját véleményét, vagy majd mindenki megjegyzi amit hallott?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2292) kemcso válasza f4lcon (#2291) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem csomagolás nem kell, én nem szoktam vinni. A harangokat igen, de van aki sajáttal készül (vagy fertőtlenítő kendővel).
Asszem az első találkozón volt ilyen értékelőlapos dolog, azóta nem. Olyan sok újdonság az utóbbiakon nem volt, amit ne lehetett volna megjegyezni. Most azért lesz, főleg amiket te hozol :C

(#2290) BigBlackDog :R

[ Szerkesztve ]

(#2293) f4lcon válasza kemcso (#2292) üzenetére


f4lcon
őstag

már komolyan elgondolkoztam azon, hogy párat eleve itthon hagyok.
sok olyan van, aminek nincs értelme szerintem meghallgatni, de mindegy, ha már megvettem elviszem őket :)
a kevesebb néha lehet, hogy több...

átlagban mindben lesz 20 óra bejáratás, de ez átlag csak, lehet van olyan (mint a Plextone S50) amiben max. 5 óra van, és addig már nem szándékozom elővenni.

A/B összehasonlításhoz szoktatok Y csatlakozót vinni?

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#2294) kemcso válasza f4lcon (#2293) üzenetére


kemcso
Ármester

Szerintem ha vannak olyanok, amiket teljesen vacaknak ítélsz vagy van lényegesen jobb a kategóriájában akkor nyugodtan otthon hagyhatod. Azok érdekesek igazán, amik ajánlottak lehetnek vagy lefednek egy olyan szegmenst, amire most nincs.

Én úgy A/B-zek, hogy ki-be teszem egy referenciafülessel egymás után. Elég jól meg lehet már ennyi hallott füles után ítélni. De asszem BigBlackDog-nak van vmi A/B-zője (lehet DAP-hoz)

(#2295) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Dec. 29. 14.00 Repülő Puli, konyha felőli asztal sor lefoglalva. Hazaértem, majd írok még bővebben.

(#2296) monti0222w válasza BigBlackDog (#2295) üzenetére


monti0222w
addikt

:R Köszönjük.

(#2297) BigBlackDog válasza BigBlackDog (#2295) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Szóval, nagy nehezen sikerült elérnem őket telefonon. Mikor említettem, hogy valószínűleg -legalábbis az első két órában nagy eséllyel biztosan- nem lesz ételfogyasztás, csak italfogyasztás, kis megkönnyebbülést hallottam a hangján, utána már gördülékenyebben ment a beszélgetés. Szóval úgy tűnik, hogy a hely rendben van, szerencsére nem kell költöznünk. :)

(#2298) kemcso válasza BigBlackDog (#2297) üzenetére


kemcso
Ármester

Szuper, nagyon köszi :R

(#2299) BigBlackDog válasza kemcso (#2298) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Nincs mit. Remélem aztán, hogy jön is valaki, nem nekem kell ott magyarázkodnom. :DDD

(#2300) kemcso válasza BigBlackDog (#2299) üzenetére


kemcso
Ármester

Szoktunk menni :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.