Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#8551) Blashe válasza MdewC (#8550) üzenetére


Blashe
aktív tag

Hanyadik osztályról van szó?

(#8552) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

ezzel én is ugyan így voltam.A belga csapatommal akartam feljutni a 2. osztályba de 1 pont híllyán nemsikerült. :((

(#8553) bmw528 válasza MdewC (#8550) üzenetére


bmw528
tag

Még egy kis infó:

"Annyit tudok 100%-os információként mondani, hogy a Battlefield 3 esetében mindig egy adott szerverhez csatlakozik, amit dedikált partnercégeink üzemeltetnek.A FIFA játéknál 2 játékos csatlakozik egymáshoz, itt döntő lehet a játékosok feltöltés és letöltés képessége illetve az esetleges problémák bármelyik oldalon.Természetesen ez nem zárja ki azt, hogy nálunk lehet hiba, (pl. a keresési nehézségek az auction houseban rajtunk állnak, ezen dolgoznak is fejlesztő kollégáim gőzerővel) de amikor 2 játékos között van a csatlakozás, akkor sajnos ha egy játékosnál hiba lép fel (akár az ön, akár a másik játékos oldalán) akkor azt ön mindenképpen észlelni fogja és akadást is fog tapasztalni."

Lehet hogy ez a gond, de akkor miért nem úgy működik a fifa is mint a bf3, vagy meg kellene a játékos keresőt csinálni ne az arabokkal nyomjam állandóan,

nálam sajnos 95%-ban játszhatatlan így a game...

(#8554) argentin27 válasza MdewC (#8550) üzenetére


argentin27
senior tag

Te amikor offline ultimaten nyomod nem vetted észre hogy valamikor csak a gép pl: egyik pillanatról a másikra minden passz célt téveszt, tunyák a játékosok stb... Mert én tapasztaltam ilyesféléket!

(#8555) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Azt hol lehet megnézni,hogy milyen nemzetiségű volt az ellenfelem?

(#8556) bmw528 válasza argentin27 (#8554) üzenetére


bmw528
tag

az viszont ea szerverről megy, had ne mondjam mi lehet a gond...

(#8557) bmw528 válasza Sanyicucu (#8555) üzenetére


bmw528
tag

Azt hiszem...
webapp: my profile/match history de nekem az sem működik :((

én most fut-on kívül idényben szoktam nézegetni ott látszik, most egy ír volt az ellenfél, magyar talán soha nem volt

(#8558) MdewC válasza Blashe (#8551) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hetek óta 3. :(
Az elsőre már nem is emlékszem, a másodikat mint ha meg se nyertem volna. Ott leg kevesebb volt a lag... Holnap újra megpróbálom... :(
A gép? Ezek a TOTS-ok vannak felturbózva, ott szokott fura lenni. A sima csapatoknál ritkább...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8559) MdewC


MdewC
nagyúr

Valahogy össze kell hoznom, Cerci és Toto hiányzik, de megpróbálom: Talán...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8560) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Hali Urak!

FUT-ban a jobb felső club badge-et hol tudom megváltoztatni?(amit az XP mellet mutat)

Origin: BlessedElroy

(#8561) MdewC


MdewC
nagyúr

Valakinek eladó coin PS3-ra?

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8562) martoonx válasza BlessedElroy (#8549) üzenetére


martoonx
csendes tag

Gratula :C Visszajött az ára bőven :))

(#8563) barcabome


barcabome
aktív tag

Lejátszottam az első meccsem a SILVER BPL csapatommal.

Nem is kaphattam volna jobb ellenfelet első meccsre, mint egy fullos CR,Messi, Neymaros csapatot. Kicsit be voltam parázva, de mondom annyira nem lehet nagy spíler, ha ezzel a csapattal a 4-ed osztályban van.

Ellenfelem már a betöltésnél röhögött a headsetbe (PS4) a csapatomon, meg magyarázott valamit spanyolul...

Meccs elején már 2-0-ra ment, ott röhögött a játékosaimon és mondogatta a nevüket röhögve.

Utána pedig kezdtem ráérezni a TEAM-re. :DDD

Csapata:

Én csapatom:

Nem lépett ki, lagg sem volt, szóval ilyen szempontból "korrekt" volt, de az arca nagyon nagy volt, ami visszafelé sült el. ;]

Agbonlahor egy állat, már értem miért került 15k-ba. :DD

Már csak CDM Wanyama kell, utána gyűjtök az összhangstílusokra. Addig Yaya Touré lesz, de amint meg lesz Wanyama Yaya kikerül a csapatból. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8564) almos94


almos94
aktív tag

Összejött egy kis pénzem, mondom veszek FIfa pontokat, hogy nyissak pár pakkot. 15eu-t szántam rá, megnézem, ezért 1575 pont jár, mondom zsiir, 10 pakkot nyitok. Erre látom, hogy coinban ezért kapok 1millát, nem akarom a coinhackereket segiteni, de basszus, nem mindegy ám, 1 millából sokkal többet birok nyitni. Esetleg itt valakinek lenne eladó coinja?

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#8565) argentin27 válasza almos94 (#8564) üzenetére


argentin27
senior tag

Hol kapsz 5000-ért 1 milla coint??? Sztem 5000-ért max 500k coint kapsz!
Vagy esetleg ha tudsz annyiért akkor megmondod kitől??? Mert nekem is kellene! THX

(#8566) dracox válasza argentin27 (#8565) üzenetére


dracox
addikt

Szerintem valami coinhacker-től akinek a WC ülőkéje is coinból van :DDD

(#8567) argentin27


argentin27
senior tag

almos94: ha befizeted akkor ráteszik account-odra és kész vagy megvesznek annyiért egy játékosod?
Csak azért kérdem mert ha csak úgy ráteszik az sztem gáz!

dracox: Te ezt hogy látod?

[ Szerkesztve ]

(#8568) dracox válasza argentin27 (#8567) üzenetére


dracox
addikt

Ha nem b*sznak át akkor nincs semmi gond ezzel szerintem. :)

(#8569) argentin27 válasza dracox (#8568) üzenetére


argentin27
senior tag

Ha hackerek és hackelésből származik a coin nem pedig vásárlásból akkor nem szophatod be az EA-nél? Letiltás vagy törlés vagy bármi???

(#8570) dracox válasza argentin27 (#8569) üzenetére


dracox
addikt

Ezt sajnos nem tudom.. :N

(#8571) vegitossj7 válasza MdewC (#8558) üzenetére


vegitossj7
addikt

Szerintem ott router probléma lesz...
Nekem is csak sárgát adott be anno mindig, amíg nem reseteltem. :K
Pc-n, mikor ezt már kezdtem unni, rákötöttem a gépre a főnetkábelt, és az összes meccsem lagmentes volt, és még várni se kellett az ellenfélre sohase :K

Kösd rá a főnetet valahogy a ps3-ra, és ha úgy is laggol, akkor a szolgáltatóval lesz valami szerintem :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8572) vegitossj7 válasza argentin27 (#8569) üzenetére


vegitossj7
addikt

Törlik őket, ha jelentik őket, de mivel kb. senki se jelenti őket (én 107 jelentés után abahagytam), maradnak a helyükön.
Hiába törlik őket, hisz megszedik annyira magukat, hogy megint megvegyék a játékot...
Szerinted miért vannak mindig a top 3-ban a fifa eladások? :K

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#8573) dracox válasza vegitossj7 (#8572) üzenetére


dracox
addikt

Akkor jócskán törölnek az EA-nál.:D Kiváncsi leszek, hogy a 15-ben mennyire lesz ez divat.

[ Szerkesztve ]

(#8574) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Azért egy Reus TOTS nem lenne rossz.

Dr. Student

(#8575) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Eladó Coin PC-re. :R :R Várom a Watch Dogs és addig abbaakarom hagyni. :R

Utalásos módszer, biztonságos. De aki még ettől is fél... meg tudom oldani a személyes Budapesti tranzakciót is. :C

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#8576) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Hali Urak!

Öleteket szeretnék kapni ultra-brutál csapat építéséhez( de nem kell CR, vagy messi).
Ha tudnátok linkelni 1-2-t. Ami esetleg kipróbált, bevált csapat.
Az lenne a lényeg, hogy ha kikapok, tudjam nem a srácokon múlott, hanem csak bamba vagyok. Mert tegnap összeraktam ezt, de egyszerűen nem megy :W

Origin: BlessedElroy

(#8577) Dr. Student válasza BlessedElroy (#8576) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Felállást állítsd 4-1-2-1-2-re

Tegyél be a csere padra 4x értékű bronz játékosokat vagy 4-et... És nyerni fogsz :R :R

83 alatt legyen a csapat rating azóta 10/7 a nyerési arányom...

Bár amikor 76 alatt volt akkor csak nyertem :C

[ Szerkesztve ]

Dr. Student

(#8578) sch_a válasza BlessedElroy (#8576) üzenetére


sch_a
addikt

Gerrard túl lassú oda, Ramsey nem jó CDM-be, Schneiderlinnél egy mezei Fellaini is jobb, de én Azpilicuetát és Terryt sem használnám.

Próbáld ki így: [link]

De ha van kedved a bundáshoz, akkor ez szerintem elég ütős: [link] :)

(#8579) BlessedElroy


BlessedElroy
senior tag

Rosszat linkeltem, ez a jelenlegi :

Igaz, ezekkel kicsit jobb, de vmi még mindig nem az igazi.
Sztem a bundás lesz az utolsó liga, amiből csapatot csinálok, pedig tele van brutál játékosokkal.

[ Szerkesztve ]

Origin: BlessedElroy

(#8580) gyulakr válasza Dr. Student (#8577) üzenetére


gyulakr
tag

"Tegyél be a csere padra 4x értékű bronz játékosokat vagy 4-et.."

Én próbáltam ezt, eleinte (néhány tucat meccsig) úgy is tűnt hogy működik, aztán visszaállt a dolog*, legalábbis érzésre ez jött. Viszont ezt a trükköt el lehet játszani olyan ligákban ahol a csapat max. 3.4-4 csillagos lehet.

*: persze mint mindig, lehet h csak én vagyok béna

(#8581) Nazara válasza BlessedElroy (#8579) üzenetére


Nazara
őstag

De Gea milyen? :R

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#8582) BlessedElroy válasza Nazara (#8581) üzenetére


BlessedElroy
senior tag

Egyemlőre csak az Ő, Chaill és Sturridge helye biztos a csapatban. Raktam rá egy kesztyűt, fasza nagyon, nem is adom el az tuti.

Origin: BlessedElroy

(#8583) Dr. Student válasza gyulakr (#8580) üzenetére


Dr. Student
senior tag

Elég bonyolultan adódik össze. De pl: 84-es csapaton volt és tettem egy Robben bele és felment 85-re és mindenki belassult. Aztán bronzra kicseréltem pár játékost a padon és visszaállt a rend. Sztem 85-től vannak inkább változások.

Dr. Student

(#8584) zsoltirte


zsoltirte
aktív tag

Képzelt beszélgetés két unatkozó EA program között.

EA Fasz Program 1: Szeva
EA Fasz Program 2: Szeva!
EA 1: Nézd már itt van megint a tegnapi tag. Szívassuk?
EA 2: Hm.. ahogy nézem csak két osztályt esett zsinórba össz 7 ponttal, szal még adjunk neki. :D
EA 1: Okés mi legyen? Egy meccsen piros, 11s és egy öngól is?
EA 2: Á azt megkapta tegnap is.
EA 1: Ja az jó volt :D
EA 2: :DD
EA 2: Megnézzük mi lesz, aztán kiderül, de azért beállítom, hogy nehezen tudjon gólt lőni.
EA 1: Okés, mehet.

EA 1: Hm 15. perc és két kapufa, és azért üres kapuba csak befejelte.
EA 2: Jah, nem jó ez így, sztem egy piros lap kijár neki.
EA 1: okés, pápá Abate. :D
EA 2: :D

EA 1: Te ez még mindig jobb. Ötlet?
EA 2: Kicsit állítok a kapuson, így aztán cseszheti a támadásait, mert úgyse tud gólt lőni.
EA 1: Nem használ, sorba építi a támadást, de azért vicces, hogy már a 3. ziccert hagyja ki, viszont félő, hogy egyszer beakad.
EA 2: Jah, be is nyomom, hogy kicsit lassabban reagáljanak a játékosai.
EA 1. Nem rossz ötlet, az mindig felhúzza.

EA 2: LOL, 1-1, ezt jól megszívta
EA 1. Hány védő között pattogott a labda?
EA 2. Ahogy nézem négy, a kapus meg csak nézte :D
EA 1. :D

EA 1. Francba még mindig jobban játszik, valamit ki kéne találni.
EA 2. Egy piros nem piros, legyen kettő.
EA 2. Pápá Asamoah. :D
EA 1. :D

EA 1. Most vannak kb egálban. Mit tegyünk?
EA 2. Sztem a klasszik Finish Him következzék. :D
EA 1. :D

EA 2: És ott is van. 90 percbe gól, 1-2. :D
EA 1. Ez jó volt, majd játszunk még. :D

EA 1: Pá!
EA 2. Pá!

(#8585) almos94 válasza zsoltirte (#8584) üzenetére


almos94
aktív tag

Bárcsak ennyi szabadidőm lenne nekem is....
Amúgy hatalmas, feldobtad a napom! :)

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#8586) dvtkfan válasza zsoltirte (#8584) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Így munka előtt nagyon feldobtad a napom...:D...Hatalmas...:D...De sajnos egyben igaz is.... :C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#8587) MdewC válasza zsoltirte (#8584) üzenetére


MdewC
nagyúr

:C :C :C :C :C :C :R :R

:DDD

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8588) MdewC


MdewC
nagyúr

Nah... Itthon fekszem betegen, gondoltam nyomatok 1-2 meccset. Sima offlie 1. osztály, Barca ellen ultimaten, tudom, hogy szoktam hajtani a játékosokat, ütöm vágom őket, de ennyire azért nem:
1.
2.
3.

Illetve a videó! :D

:R

Talán egy új chem??? :Y

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8589) argentin27 válasza MdewC (#8587) üzenetére


argentin27
senior tag

Próbálta már valaki Neymart CAM-ben????

(#8590) Optimusx


Optimusx
tag

Miért csinálja mostanában azt a kapusok, hogy mikor 16oson belül van a labda kiszalad? Eddig nem csinálta és szinte csak ezért kapok gólt.

(#8591) MdewC válasza argentin27 (#8589) üzenetére


MdewC
nagyúr

Teljesen mind1 mit csinálok, hiába csökkentettem a csapat össz értékét, 82 és 80, lófasz... olyan lassúak, mint a szar, nem tudok mit csinálni, nagyon kibaszik velem az EA... Amikor egy Terry full lemaradva utolér és szerel egy IF Cuadradot, ott nagyon nagyon nagyon nagy bajok vannak...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8592) MdewC


MdewC
nagyúr

Vicc!!! fogom magam és kiejtetem magam a francba a 4.beeeeeeeeeeeeeeeeee VICCCC

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8593) MdewC


MdewC
nagyúr

Kapok egy full angol TOTS csapatot, persze, hogy nem laggol és csordogálnak a játékosaim..... vicc, hogy egyből tudnak futni, labdát átvenni és passzolni, egyébként meg egy szerencsétlen ellen is vért kell izzadni a baszakolódás miatt, mert ha sima csapatot kapok akkor belassulnak. Szét tudnám verni a fejét annak, aki ezt így csinálta meg...

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8594) dracox válasza argentin27 (#8589) üzenetére


dracox
addikt

Én nálam ott játszik és megvagyok elégedve vele. Szépen osztogatja a labdákat és ha kell gólt is lő ha a csatárok valahol lemaradnak egy kontránál.

(#8595) Nazara válasza MdewC (#8593) üzenetére


Nazara
őstag

Nincs más hátra, jöhet a tátra :D

Nyomassad a kick-off glitchet, folyamatosan az over-the-top through ballst, meg a beadásokat, aztán hátha sikerül túljutni a vészterhes időszakon. :DDD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#8596) MdewC válasza Nazara (#8595) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi a biztatást... Tegnap 3 pont kellett 3 meccsre, hogy 2. De, nem... Szokásos.
Ma úgy kezdtem, hogy csökkentettem a csapatom rating-jét, hátha, első meccs kifagy, bukó... Aztán jött 3 full lagos szar, nem is ragozom, elöntött az ideg, kiejtettem magam 4.-be...

Nagyon nagyon nagyon elegem van... Nem tudok már mit kitalálni, a PS3 direktbe van kötve a routerrel, külön port, internet rendben, de mégis ezt csinálja... :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#8597) argentin27 válasza dracox (#8594) üzenetére


argentin27
senior tag

Akkor ma veszek egy Neymart kipróbálom! Legfeljebb ha nem jó akkor megy a kukába!
De sztem biztos jó lesz! Xavit meg eladom mert eddig semmi haszna nem volt mert sajnos gyenge védekezésben és lassú, Iniesta sokkal jobb nálam meg Fabregas!

(#8598) argentin27 válasza dracox (#8594) üzenetére


argentin27
senior tag

Milyen lappal használod Neymart? Én vagy Hunter vagy Deadeye-re gondoltam de inkább deadeye mert alapból gyors és úgy a lövés mellett a passzok is rendben lennének mert osztogatnia is kell majd jócskán!!!!!

(#8599) Nazara válasza MdewC (#8596) üzenetére


Nazara
őstag

Én a hendihez már hozzászoktam, ezért is játszok full erős csapattal, amilyen nekem tetszik, mert ez a random szar úgyis előjön sajnos... :DDD Viszont itt PC-n sztem szerencsém van, mert nem sok a laggos mérkőzés, szóval emiatt nem idegeskedek. Max azon, mikor TOTS Kompany-t lefejeli Navas... :DDD

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#8600) Krytec


Krytec
tag

Na szerintem is jobban megéri 7.5k-s packot nyitni, nyitottam 2 15k-st a legjobb Fellaini volt, a 3. 7.5k-s pedig:

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.