Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#601) vegitossj7 válasza PepLogan (#597) üzenetére


vegitossj7
addikt

Egyszer csak puff eltűnik... :(
Kb 1-1,5 hétig kapod az ingyen cuccokat.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#602) PepLogan válasza vegitossj7 (#601) üzenetére


PepLogan
tag

Az oké hogy addig kapom,de hogy kapom meg?Minden nap belépek a web appba,mégsincs sehol semmi :(

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#603) vegitossj7 válasza PepLogan (#602) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát beléptél a web appba és kiírta hogy Daily Gift, onnan saját csomagok és ott kaptál egy béndzsa 4 kártyából álló kis fostos pakkot. :K
Akkor kapnál 24 héten át Premium pakkot, ha az Ultimate Team Edition-t vetted volna meg.Akkor minden Hétfőn 8 órakkor kapsz egy pakkot.:U
A tavalyi és során volt olyan, hogy újraaktiválták az Daily Gifteket, de ez olyan Április környékén volt :(

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#604) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Csak egy bug, vagy tényleg minden informed játékosnak 99 a staminája? :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#605) danikollar válasza vegitossj7 (#604) üzenetére


danikollar
őstag

Egyébként látom, hogy a fekete kártyákra használjátok az informed kifejezést. Ez egyébként mit jelent itt a kártyáknál?

(#606) Ps Vita válasza danikollar (#605) üzenetére


Ps Vita
őstag

Minden képesség kap +1-et,mindig az adott hét (valós teljesítmény alapú) álomcsapatának tagjai lesznek ilyenek.

(#607) vegitossj7 válasza danikollar (#605) üzenetére


vegitossj7
addikt

A héten, ha valaki valami nagyon jó teljesítményt nyújt (mint mikor Fánpőrszi megdöntötte a holland góllövő-rekordot :O), akkor a hét csapatába kerül.Minden szerdán 17:00-kor új hét csapata lesz, így mindig más eshet, más informed, azaz formában lévő játékosod lehet.(Pakkokból ugyebár.)
Ha valaki nagyon jól teljesít a következő héten is, akkor egy még extrásabb lapot kap, ezt hívják SIF-nek (Second Informed) és így mehet TIF-ig is és tovább. :U
Egy ezüst játékosnak 3 informed kell, hogy arany játékos legyen belőle.(Arany Informed.)
Így mikor 3 napja nyitottam pakkot, éppen Bendtner volt "jó formában", ha most esne Bendtner, akkor simát kapok, nem feketét.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#608) danikollar válasza vegitossj7 (#607) üzenetére


danikollar
őstag

Köszönöm! :R

(#609) a000


a000
őstag

Sziasztok!

Hogy lehet az, hogy szinte mindegyik ellenfelemnek úgy működik a játék, hogy a védők sprintelnek vissza, simán leszerelnek, ha támad akkor mozognak a játékosai, hozzám kerül a labda egyből el is vették.
Nekem persze egy helyben állnak, a védőim elfutnak a labda elől, szerelni azt nem tudnak mert a legkisebb mozdulattól is elszállnak a fenébe. Támadásnál is egy helyben állnak. Amotől még kiborulok, hogy Puyol lefutja Ronaldo-t. Nevetséges.
Már állítottam mindent, custom tactics, semmi nem segít. Mi a retkes fost kell beállítani, hogy normálisan menjen? Van valami varázs beállítás ami titkos és csak páran tudják?
Ja és nem, nem vagyok kezdő, 13-ban is első osztályban játszottam végig.

[ Szerkesztve ]

(#610) Nazara válasza a000 (#609) üzenetére


Nazara
őstag

" Amotől még kiborulok, hogy Puyol lefutja Ronaldo-t." Erre én is kiváncsi lennék, kiragadott példa, de nagyon sokszor megtörtént már velem is a dolog.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#611) boff


boff
senior tag

Hagyd pár napig a játékot és ennyi a megoldás. Én megvettem a 14-et és sokáig ugyanez volt aztán 1x csak elkezdtek mozogni a játékosok vagy mondhatnám úgy is, hogy megszoktam a játékot meg az új stílusát.

(#612) Peat;)


Peat;)
veterán

A gépemben nincs dvd olvasó, de originen méregdrága a játék. Szeretném megkérdezni hogy ha megveszem pl 576-ban a dobozosat azt lehet-e és ha igen akkor milyen módon aktiválni originen hogy ne legyen gond az optikai meghajtó hiánya? Vagy van hivatalos de olcsóbb digitális, originen aktiválható beszerzési forrás? Köszi

(#613) boff válasza Peat;) (#612) üzenetére


boff
senior tag

Megveszed boltba és a dobozba benne van a cd kulcs, alapjáraton is csak azzal tudod aktiválni az originen.

(#614) losi73 válasza Peat;) (#612) üzenetére


losi73
senior tag

üdv én töle vettem és csak maximálisan ajánlani tudom origin adja 8500 pénz és van hozzá 4db gold pack is.

http://hardverapro.hu/tag/peti_4

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#615) vegitossj7 válasza a000 (#609) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem hosszútávon két megoldás jött be.
1:A kamerát Koop-ra állítom, így látom, hogy ki mozdul be a másik oldalt, + nagyobb teret látok.
2: Kikapcsoltam az Automatikus váltás teljesen. Így jobban tudok zónázni és nincs olyan köcsögség, hogy mikor emeltet passzolnak, akkor egyszer csak megáll a védő, mint egy hülye és csak utánna indul el.
Így jutottam el megint az 1.osztályba, s sokkal a játék is sokkal könnyebb lett. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#616) vegitossj7 válasza Peat;) (#612) üzenetére


vegitossj7
addikt

Elmész az 576-ba vagy ahova akarsz, ha kedved van megveszed és a dobozban lesz 2 kód.
1.4db ingyen pakk
2.Maga a játék kód.
A DVD csak dísz, letöltheted a játékot magát originről, ha megvan a kód. :D
(De netről is megveheted, nem kötelezlek az 576-ra.:)))

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#617) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Hát én ezen kiégtem...
Tiszta Fifa :D :D
Vidal

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#618) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ja és itt egy rejtett gyémánt: Demjanovic Elég epic.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#619) losi73 válasza vegitossj7 (#618) üzenetére


losi73
senior tag

üdv érdeklödnék hogy másnál is van e olyano hogy hirtelen csak ugy maguktol eladodnak játékosaid?egy ki lépés és belépés közt?ami persze nem én vagyok mert egy 80 ezres thiago silvat nem hiszem hogy 1500 eladnék :W :W

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#620) vegitossj7 válasza losi73 (#619) üzenetére


vegitossj7
addikt

Üdv!
Hackelték ezek szerint az UT-ted, minél hamarabb változtasd meg a Fut titkos kérdést, az e-mailed, meg az origin jelszavad, ha lehetséges akkor az Origin ID-det is.
Nekem is volt ilyen tavaly, hát felbasztam magam, nem is kicsit. :W

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#621) losi73 válasza vegitossj7 (#620) üzenetére


losi73
senior tag

az a durva hogy meg változtattam mert elsönek tegnap elött lenyultak 90 ezrem vettek a nevemben egy 300 érö játékos 90 ezerért akkor meg változtattam és rá másnap meg eladták a két legjobb legdrágább játékosom ,1 meber tudta csak a belépési adataim akitöl vettem az origin kodot mert akkor meg másnapra eltüntek a gold pakjaim és ö segitet le levelezni az ea val hogy vissza kapjam az meg is történt majd másnapra lehuztak 90 ezerel akkor megváltoztattam a dolgokat,és szoltam az eladonak akitöl a játék van hogy intéze már ezt is neki meg adtam a dolgokat a belépéshez erre rá 4 órára eladodott a két legdrágább játékosom 1000 ért a két játékos 110 ezret ért,mikor ezt szóvá tettem neki megsértödött hogy mit gyanusitgatom,mert kinoban oda bigyesztettem neki hogy most te szorakozol velem mert nem hogy a 90 ezrem nem kaptam vissza de gyorsan 2 játékosom is aladodott :W :W :W

ui tudna valaki segiteni aki angolos és MEGBIZHATÓ hogy kiderüljön végre mi folyik itt?mert gondolom az ea látja hogy kinél landoltak a játékosaim és jhogy ki adta el nekem 90 ezerért a semmit érö játékosát. :O

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#622) losi73


losi73
senior tag

itt a kép a 90 ezres lenyulásról

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#623) losi73


losi73
senior tag

itt meg a két emberem szarért hugyért való eladása

ui:az ideg szétbasz miota meg van a játék csak szopok vele. :C

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#624) fpatrik17 válasza losi73 (#623) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Tesód nincs? :D

• Honor Magic5 Pro •

(#625) losi73 válasza fpatrik17 (#624) üzenetére


losi73
senior tag

üdv nincs egyedül használom a gépet,és játékot is. :))

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#626) vegitossj7 válasza losi73 (#625) üzenetére


vegitossj7
addikt

Hát ezek szerint nem vagy egyedül. :(
Magyar EA-s játékostanácsadóval is tudsz erről beszélni azt hiszem, bár még nem próbáltam, csak mikor eltünt a Trade Pile-ról egy játékosom.
De vigyázz velük, mert vannak annyira köcsögök, hogy a pontos tranzakció idejét kérik, ha nem akkor adtad el, pampogni fognak.

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#627) losi73 válasza vegitossj7 (#626) üzenetére


losi73
senior tag

pontos tranz akciot nem tudok mivel nem én adtam el csak késöbb órákal belébve láttam hogy nincsenek sehol és a futban találtam meg a linkelt képeken hogy kb 4 órája lettek eladva :W de mind ez tagnap történt valamikor 17 és 22 óra közt.

[ Szerkesztve ]

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#628) PepLogan


PepLogan
tag

Sziasztok!

Úgy döntöttem,hogy spanyol csapatról angolra váltok.Szerintetek megéri?Esetleg tudnátok ajánlani posztokra jó játékosokat 80-as érték körül,akik nem tízezrekbe kerülnek,de mégis jók?

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#629) PepLogan


PepLogan
tag

Vagy esetleg tippek,hogy milyen bajnokságú játékosokra váltsak?

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#630) vegitossj7 válasza PepLogan (#629) üzenetére


vegitossj7
addikt

Én az olasz 4-4-2-t kedvelem, ha valami jó csapat akkor szerintem ez az :D
Csapat
Picit drágácska, de a célnak megfelel.

Szerk:Lulic 40 méterről olyan bombákat lő, hogy csak lesek:U Utoljára Bodmer volt az, aki félpályáról kétszer is betalált, Lulic meg már négyszer is lőtt gólt onnan. :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#631) PepLogan


PepLogan
tag

hű...a spanyol csapatomnak ez a duplája:DD

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#632) vegitossj7 válasza PepLogan (#631) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor a hírös-nevös OP Portugál csapatot ajánlom:D
Csapat
Én nagyon szeretem azokat a csatárokat, akiknek megvan a "Megpróbálja a lestaktikát átverni" képessége.
Itt mind a két csatárnak megvan, mindig a védők mögött lesznek :D

Szerk: 7 ezer körül van az egész csapat :D

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#633) PepLogan válasza vegitossj7 (#632) üzenetére


PepLogan
tag

pofás kis csapat:D köszi

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#634) MdewC


MdewC
nagyúr

Hali!

Columbian Killers in Seria A! :DDD

Vélemények? :R

ÜDV!

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#635) vegitossj7 válasza MdewC (#634) üzenetére


vegitossj7
addikt

Marchisiot rühellem:D Én egy De Rossit ajánlanék oda, amúgy pöpec csapat :D
Ha már hybrid, akkor Martinez-t előre, vagy még jobb a Falcao :D
Ibarbo-n mindig nevetnem kell, nem próbáltam még ki, de ellenem kb. mindent kihagy :)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#636) PepLogan


PepLogan
tag

és ebben a portugál csapatban kire milyen összhangstílust ajánlotok?

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#637) vegitossj7 válasza PepLogan (#636) üzenetére


vegitossj7
addikt

(Legdrágább és legjobb kombó)

Martinez-Éder:Sólyom
Salvio-John: Motor
Labyad:Vadász/Lövész
Matic:Gerinc
Siquera-Danilo:Gladiátor
Mangala:Horgony/Őrző
Maicon:Árnyék
Hélton:Macska (így lesz a játék egyik leggyorsabb kapusa :D)

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#638) MdewC válasza vegitossj7 (#635) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi! :)
Marci a csk, a Juve kötődés miatt, egyébként Vidal lesz ott, de ő jelenleg a társaival farmolódik! :D De Rossi nagyon király, 13-ban sokáig volt azon a poszton, de kicsit lassú szvsz sajna. :) Ibarbo tuningolva jól lő, fejel mint állat, majdnem 2m, egyébként 91 v 93 a sebesség, most nem tom fejből pontosan, uh sztem ez magáért beszél. :) :)
Többi olasz 1enlőre pénzt keres a piacon! :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#639) fpatrik17 válasza vegitossj7 (#637) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Na és hogy szuperál az chep-overpowered portugál ligacsapatom, amit ajánlottam? :P
Valami Review jöhetne :)

• Honor Magic5 Pro •

(#640) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

,ha akartok vegyetek fel originen: HoReSz1975

a webappon hogyan lehet megnézi barátok vagy idegenek FUT keretét, vagy a játékban :F

(#641) MdewC válasza HoReSz1975 (#640) üzenetére


MdewC
nagyúr

A játékban: játék barát kerettel, aztán a mezek kiválasztásánál bele tudsz lesni. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#642) losi73


losi73
senior tag

üdv engem is felvehetek nem vagyok egy nagy spiler közelsem,de szeretek játszani még ha ki is kapok :)

origin losihun

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#643) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Ez a keretem: FUT 2014 HoReSz FC - Liga BBVA

Egy olasz és egy német bajnokság keretét is össze akarom hozni majd :B

[ Szerkesztve ]

(#644) danikollar válasza HoReSz1975 (#643) üzenetére


danikollar
őstag

Ez igen, elköltöttél pár zsetont. :DDD

(#645) PepLogan válasza HoReSz1975 (#643) üzenetére


PepLogan
tag

Egy kérdés..honnan az istenből van neked ilyen játékosokra pénzed?:D

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#646) MdewC válasza PepLogan (#645) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nemrég vette, ha jól emlékszem! :R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#647) PepLogan válasza MdewC (#646) üzenetére


PepLogan
tag

Az oké hogy nemrég vette,de a pénz miből van?:DDDD

Gigabyte GTX 1080 G1 Gaming 8GB || Intel Core i7 4770||

(#648) danikollar válasza PepLogan (#647) üzenetére


danikollar
őstag

A UT coint vette igazi pénzért, és abból vannak a játékosok. Én is vettem e héten bruttó 100k-t, de kellene még. :DDD

(#649) losi73 válasza PepLogan (#647) üzenetére


losi73
senior tag

üdv innen is lehet meg kinti oldalról is ott olcsobb.

http://hardverapro.hu/apro/fifa_1314_ultimate_team_zsetonok_csak_pc-re

"Elmebeteg emberek irányítják világunkat elmebeteg célokkal. És az egészben az a legelmebetegebb, hogy aki erről beszél, azt azonnal elmebeteggé nyilvánítják." - John Lennon

(#650) HoReSz1975 válasza PepLogan (#645) üzenetére


HoReSz1975
őstag

több, mint 1m coin volt ez :B

amúgy kizárt dolog, hogy meccsekből bármikor is összegyűlne egy ilyen keretre, bár Messi, CR7 és Neymar hiányzik, persze Bale is :B , de ezek über drágák :(((

az a nevetséges, hogy így is valaki megver (pedig jól játszom, csináltam már több 5:0, és 10:0 -át) akinek egy 70 szintű csapata van, ezt nem értem, hogy hogy a francba lehetnek gyorsabbak a játékosai, amikor még ezüst is volt benne, vagy arany 60-70 szitnű :F :(( :(

Cheater, vagy mi a franc :((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.