Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14

Hozzászólások

(#14551) echterion válasza Scale (#14550) üzenetére


echterion
nagyúr

Milyen gyakran? Mert a World-ben minden 3. meccsem így zárul...

**********

(#14552) Scale válasza echterion (#14551) üzenetére


Scale
őstag

Hát azért olyan gyakran nem kellene hogy előforduljon.. bár akkor is azt írja ki ha az ellenfeled kilép de akkor általában hozzáadja a győzelmet, max ha nagyon korán lépett ki akkor nem szokta.

Más:
Most találtam ezt... ja hogy már reggel 9 óta nem működik az UT, hát az érdekes.. 8 órán át karbantartanak :(

[ Szerkesztve ]

(#14553) zsolti96


zsolti96
csendes tag

Valaki megtudna nekem mondani hogy mikor erdemes csomagokat bontani? Mert eddig 200 k nal jarok es.egy benzemat adott... Vagy inkabb hadjam a nyitofatast es vegyek a maradek 200 k bol vmi jo lapot?

(#14554) vegitossj7 válasza Scale (#14552) üzenetére


vegitossj7
addikt

Akkor 5-ig semmi ? :U

Fasza, hogy ezt így bejelentették előre...

Főleg hogy "scheduled"....

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14555) Scale válasza zsolti96 (#14553) üzenetére


Scale
őstag

Attól függ, ha pc-n vagy 200k-ból jó lapot nem igazán kapni :( Ha konzolon akkor más a helyzet, azt a helyzetet nem ismerem de ott tuti lehet valamit venni belőle.

(#14556) boff válasza zsolti96 (#14553) üzenetére


boff
senior tag

200k-ból semmiképp szerintem, van akinek az első pakkból esik egy drága játékos de nekem pl 3-5milla nyitás után se esik csak maximum ilyen 50k érő játékos.

(#14557) zsolti96


zsolti96
csendes tag

Ps3 mon vagyok. Ahogy nezegettem 200 k bol nemlehet vmi jo szines lapokat venni:D sztem elnyitogatom hatha dob valamit... Valakinek nincs kedve jatszani par meccset amig ez a karbantartas.megy?:D

(#14558) ferni válasza zsolti96 (#14557) üzenetére


ferni
őstag

sima csapatokkal 1-2 meccs most belefér, úgyis fifázni akartam, vagyis hát UTzni, erre 8 óra karbantartás...
mi az ID-d?

(#14559) zsolti96


zsolti96
csendes tag

zsoltii96

(#14560) echterion válasza Scale (#14552) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha az eredményt jóváírja, akkor nem annyira izgat, csak bosszantó, hogy a játékidőm harmadának eredménye semmit se számít.

**********

(#14561) ferni válasza zsolti96 (#14557) üzenetére


ferni
őstag

200kból meg amúgy kijön egy totálisan tökéletes csapat:
http://www.futhead.com/14/squads/16505291/
vagyis hát nagyjából annyi körül lehet, a futhead nem tudom jelenleg jól tudja-e az árakat, de ezekkel bárkit meg lehet csapkodni :D

és pill és felveszlek.

(#14562) argentin27


argentin27
senior tag

Ez vicc hogy 5-ig nem lesz jó a FUT, itthon fekszem szétszakadt vádlival és nem jó a game!
Hogy megb.........at!!!! :W :W :W

(#14563) zsolti96


zsolti96
csendes tag

Van mar egy geci jo csapatom seria a-s. A kupat ugy nyertem hogy 3-4 golokkal nyertem vegig a dontoben pedig 6-1 ide. Csak szines lapom nincs csak 1 amit ugy kaptam kolcsonbe:D

(#14564) almos94


almos94
aktív tag

Valaki elnyitott már egyben 15M zsetont?
Csak mert az a tervem, hogy eladok mindenkit, marad 1-2 olcsó keretem és kb 15 millát elnyitok pakkokra. :DD

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#14565) argentin27


argentin27
senior tag

Gondoltam nem jó a FUT akkor játszok egy kis sima idények meccset (életembe kb 3x játszottam)
és mi ez a lelassított lebutított szar??? Játszhatatlan a FUT után az idények szarság!!!

Csak azt nem értem miért kell különbséget tenni játék és játék között???
Miért nem lehet ugyan olyan mindkettő??

Tiszta vicc ez a banda!

(#14566) ferni válasza argentin27 (#14565) üzenetére


ferni
őstag

pont, hogy a sima Idények a jó :P ... az UT van durván felgyorsítva meg a játékosok túlhúzva, hogy ne jöjjenek ki a játékosok közti különbségek annyira és izgalmasabb legyen.
sokkal támadóbb felfogású játék az UT, mint a sima Idények.

én az utóbbit sokkal jobban szeretem személy szerint, UT az már túl sok, nagyon el van torzítva minden tekintetben.

(#14567) boff válasza argentin27 (#14565) üzenetére


boff
senior tag

Szerintem is a sima 14 jobb ha másképp fogod fel, jobban kijön az, hogy ki, hogy játszik. Fut-ba nem kell zseninek lenni mert veszel egy ikerturbós játékost akivel végigsprinteled a pályát aztán vagy beadod vagy rálövöd és szöglet majd befejeled. (Nagyon sok ember játszik így) Persze nem mindig jön össze mert sok a belassulás stb.. de akkor meg elő lehet venni azt a fajta játékot amit a sima 14-be tolsz. Nem hiába mondják amúgy, hogy FUT-ba az 1. osztály kb semmit nem jelent a sima 14 idényekbe az 1. osztályhoz képest.

(#14568) vegitossj7 válasza ferni (#14566) üzenetére


vegitossj7
addikt

+1

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14569) argentin27 válasza boff (#14567) üzenetére


argentin27
senior tag

Hát nem tudom, nekem nagyon rossz volt! Csak a megszokás!

(#14570) ferni válasza boff (#14567) üzenetére


ferni
őstag

"Nem hiába mondják amúgy, hogy FUT-ba az 1. osztály kb semmit nem jelent a sima 14 idényekbe az 1. osztályhoz képest."
ezzel meg pont nem értek egyet.
én a 13ban nem UTztam annyit, ott rengeteget idényeztem, viszont a 14ban olyannyira nevetséges lett a sima Idények a fifában, hogy az no komment... semmi kihívás nincs benne... e szempontból azért nehezebb az UT.
aztán lehet csak ps3on olyan könnyű a sima idények.

nem véletlen lett idén a fő játékmódom nekem is az UT, hiába szeretem jobban a sima idényeket.

(#14571) evibly


evibly
senior tag

Akiket tüzes piszkavassal jól megégetnék:

- aki fekete labdát használ
- aki olyan árnyékos stadiont választ, amiben jóformán semmi sem látszik
- aki annyiban kimerül, hogy elsprintel szélen, bekúrja a labdát és kész
- aki a kick off glitch-csel szórakozik
- aki 0:1-nél elkezdi az időhúzást
- aki a 3. percben bekapott gól után kilép
- aki értelmetlenül cselez megállás nélkül, ezzel húzza az időt és nincs játék

A lista szabadon folytatható, kiegészíthető...

(mindez azért jött ki belőlem, hogy messze nem csak az EA, hanem a játékosok is hozzátesznek az agyfasz faktorhoz :-)

[ Szerkesztve ]

(#14572) ali75 válasza evibly (#14571) üzenetére


ali75
aktív tag

Én nagyon kíváncsi leszek hogy jövőre (ha megoldják ezt a játékban persze) mit fog az játszani aki most csak annyit tud,hogy leviszem az alapvonalig majd beadom mindegy kinek mert úgy is befejeli bárki (lehet az a legapróbb cirkuszos törpe is) ???? Mert ellenem lassan mindenki csak ezt csinálja!Na a 15-ben remélem ezt már nem lehet!!! Elnézést kérek itt mindenkitől aki ezt a taktikát szereti alkalmazni de szerintem ezt nem játéknak hívják!!!

(#14573) boff válasza ferni (#14570) üzenetére


boff
senior tag

Lehet, hogy igazad van mert én régóta nyomtam sima idényt de régebben meg csak azt toltam viszont a FUT meg nagyon könnyűnek tűnik, sima idénybe sokkal többet hibáznak a játékosok mivel gyengébbek is sok esetben.

(#14574) argentin27 válasza evibly (#14571) üzenetére


argentin27
senior tag

evibly:

+1 adom, a listád tökéletes!

-aki csak azért rúg el mindent 30-40-ről hogy szöglet legyen és 20 elvégzett szögletből 2-3 csak beakad
(ilyennel is találkoztam)

-aki 88. percben 0-0-nál kilép abban a helyzetben amikor üres kapura gurítom a labdát és még nem
ment át a gólvonalon a labda, tehát 0-0-nak könyveli a gép és így oda a 3 pontom

(#14575) sanyi9007


sanyi9007
csendes tag

20 percel ezelőtt megkaptam a fifámat és a kontrolleremet is,épp telepítek.Minden tanácsot szivesen fogadok,az online módokhoz kezdő vagyok:)

(#14576) vegitossj7 válasza sanyi9007 (#14575) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha vissza tudod váltani, ne habozz :DDD

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14577) sanyi9007 válasza vegitossj7 (#14576) üzenetére


sanyi9007
csendes tag

Sejtettem hogy ez lesz az első tanács:D Azért visszaváltani nem szeretném,még is csak ajándékba kaptam:D

(#14578) boff válasza sanyi9007 (#14575) üzenetére


boff
senior tag

Legjobb tanács, hogy jobb ha ki se próbálod. :D Sok bajt előznél meg vele.

(#14579) Scale válasza sanyi9007 (#14575) üzenetére


Scale
őstag

A kontrollert tartsd meg, a játékot meg telepítés után el se indítsd, az ikonja még jónak tűnhet :DDD

(#14580) sanyi9007


sanyi9007
csendes tag

Hát,jól kezdődik..lehet igazatok van.

Feltelepítettem mindent,el is indul,de rögtön kifagy.Még a nyelvet sem tudom kiválasztani..azért reméltem az elindításig sima lesz.

Tudnátok segíteni?

(#14581) Rypejakten válasza sanyi9007 (#14580) üzenetére


Rypejakten
addikt

rossz a crack. ;]

(#14582) sanyi9007


sanyi9007
csendes tag

Hogy?:O És akkor most szedjek le vmi újabbat vagy mi?:D

(#14583) membrandj válasza sanyi9007 (#14582) üzenetére


membrandj
nagyúr

Originen elindítod és mi történik? Milyen géped van?

Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

(#14584) sanyi9007 válasza membrandj (#14583) üzenetére


sanyi9007
csendes tag

Win 7 Ultimate 32 bit
2 Gb Ram
Ati Radeon Hd 5670
Pentium (R) Dual Core E5700
Amikor elindítom,bejön messi,azután 2-3 perc,majd fekete képernyő.Hibaüzenet nincs,viszont nem tudok tovább menni a nyelvválasztáshoz sem.

(#14585) argentin27


argentin27
senior tag

Mi van már?
Elmúlt 5 óra!
Hol az UT? :F :F :F

(#14586) vegitossj7 válasza sanyi9007 (#14584) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ékezetes a felhasználó neved a winfosban, az a hiba :U

Új fiókot kell létrehoznod, Pl. Matula, azon elindítani a Fifát, és hopp, máris menni fog :U

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#14587) Scale válasza argentin27 (#14585) üzenetére


Scale
őstag

Gondolom mivel még kb fél11 körül jó volt az UT, utána dobott ki nem sokkal így lehet hogy később kezdték - később fejezik be :U

Más:

hogy a szarba lehet átállítani angolra a kommentárt? Azt hittem ha átrakom angolra már alapból az lesz, aztán mégse. Aztán utána néztem, megcsináltam ezt, így se lett jó... hihetetlen hogy nem lehet egyszerűen átállítani.. ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

(#14588) Scale


Scale
őstag

Köszönjük EA... 8 óráig kibővítették a karbantartást :W
[link]

(#14589) sanyi9007 válasza vegitossj7 (#14586) üzenetére


sanyi9007
csendes tag

Nem,nincs ékezet benne..Tudom hogy van ilyen hiba,régen megszenvedtem vele,de akkor ha jól tudom ki is dob a fifa.Na most nem dob ki,csak messi után fekete képernyő van.

(#14590) Rypejakten válasza sanyi9007 (#14584) üzenetére


Rypejakten
addikt

vagy, fifaconfigban lődd be a felbontást a monitorodéra, akkor nem fog kidobni. a 14 nem allergiás az ékezetre.

(#14591) ferni válasza Scale (#14588) üzenetére


ferni
őstag

ezen a napon szerettem volna elég sokat fifázni, mivel az elmúlt 1 hónapban alig toltam, erre ezek a szerencsétlen balherék ezt is szétkrják bazdmeg..... :W :W :W
mi a faszomat kell fél napig csinálni, amikor 1 hónap múlva jön az új fifa????????????????

szerencsétlenek.

(#14592) P. úr válasza Scale (#14587) üzenetére


P. úr
tag

A lemezen vannak a kommentár fájlok. Azokat kell berakni a játék mappájába. Telefonról nem tudok neked most nagyobb segítséget adni, de ha ez alapján rákeresel, akkor biztos megtalálod konkrétan. :)

(#14593) sanyi9007 válasza Rypejakten (#14590) üzenetére


sanyi9007
csendes tag

Köszönöm szépen,sikerült elindítani.:)

(#14594) argentin27 válasza ferni (#14591) üzenetére


argentin27
senior tag

ferni:

Én is ugyanígy szopok, tegnap sikerült foci közben vádli izom részleges szakadást szenvednem, na mondom akkor a rosszban van valami jó is: egész nap fifázhatok, erre nem mert baszakodnak!!!

(#14595) Scale válasza P. úr (#14592) üzenetére


Scale
őstag

Nem kaptam lemezt, digitálisan vettem :D
De már megoldva: átraktam origint UK-ra, kitöröltem az exet, letöltésre mentem és letöltötte a fájlokat + az exet.

(#14596) Garsza


Garsza
veterán

Helló tudnátok nekem tanácsot adni hogy hogy tudnék billentyűzetről legegyszerűbben átszokni XBOX controler -re?
A 99 rész ótá játszok a Fifa -val de folyton csak billentyűzettel. Pár éve vettem ugyan egy controlert de annyira nem ment vele hogy nem volt kedven vele játszani most újra meg akarnám próbálni ezért kéne valami tanács.

(#14597) LendvaiFeri1 válasza Garsza (#14596) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ez mindenkinél változó. Én is elég nehezen szoktam át a joyra. De ha komyolan gondolod, akkor ajánlatos egy értelmes joy, vagy aminek legalább műkszik a jobb analógja.

Könnyen belejön az ember, ha ráérez.Ha megvannak az alapok, akkor utána jöhet a hókusz-pókusz.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#14598) ferni


ferni
őstag

találtam egy játékost akivel tudok egy kis zsetont keresni, erre nincsenek szerverek..

vettem egy ezüst játékosból 4et, 850ért, 4300ért, 10000ért és 13500ért, az elsőt megtartottam hátha kelleni fog, a másik 3at meg kitettem 25k-ért mielőtt lefeküdtem volna aludni, 1et láttam ,hogy elvittek, de érdekelne mi lett a másik 2 sorsa :P

már kb 6-7 volt a piacon, azok is 30 körüli áron pont, amikor kitettem őket... és ezt se tudom megnézni, hogy nyertem-e ezen :(

(#14599) LendvaiFeri1 válasza ferni (#14598) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jaja, ez engem is felbasz.Mi a fa**nak karbantartás? Utána ugyan úgy fostalicska az egész...

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#14600) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#14599) üzenetére


vegitossj7
addikt

Ha a Titanfall-t optimalizálják, akkor nincs para :DDD

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 14
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.