Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) dragonfx válasza SchumiBácsi (#2450) üzenetére


dragonfx
veterán

a fog a tree és az AA nekem megöli a játékot elfogy a vga ram?
pedig a fog nagyon szép dehát....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2452) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Kezd kihalni a játék?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#2453) csaba951 válasza K1nG HuNp (#2452) üzenetére


csaba951
veterán

2-3 hónapnál tovább csak a multi orientált játékok húzzák manapság.

#2449 dragonfx
Videókártyád kevés hozzá. A géped többi része nagyjából rendben van. Ha fullHD-ra vágysz, akkor cserélj gtx 970-re. Vagy legalább kezdj el spórolni rá! ;)

(#2454) dragonfx válasza csaba951 (#2453) üzenetére


dragonfx
veterán

jojo akkor marad igy :C
nem tudom most a vysyncet kiszedtem most egész okésan ment fhd mediumba..
ez igy uncsi az elefánt leöli az outpostot meg a hust odadobom és valami vadállat megcisnálja helyettem.
kezdem azt hinni ezt egy kaladnjáték.védd még a hostage.s meg szerezd meg ezt azt cisnálj képet...ez igy uncsi...
hogy lehet robbano nyilat cisnálni vagy kiválsztani?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2455) seqwidals válasza ertewrtewrtw (#2436) üzenetére


seqwidals
újonc

Ugyan olyan. Mindkét részben nagyon király. Ha ezen múlik nyugodtan vedd!

(#2456) dragonfx válasza csaba951 (#2453) üzenetére


dragonfx
veterán

te jó ég 8gb.tal mennyivel jobb játszani...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2457) Backrau


Backrau
aktív tag

Sziasztok,
olyan problémám van hogy mióta VGA-t cseréltem GTX660-ról GTX770-re a játék egyszer csak kifagy egy idő után :::::::::::::::::::::::::::::S Mi lehet a baj? Tudtok segíteni?

(#2458) SchumiBácsi válasza Backrau (#2457) üzenetére

Drivert is cseréltél?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#2459) Backrau válasza SchumiBácsi (#2458) üzenetére


Backrau
aktív tag

Természetesen, a kártya cserénél driver uninstaller-rel leszedtem a driver-t és újratettem. Nem értem mi lehet a baj. A másik kártyával nem volt ez, és csak a Far Cry 4.

(#2460) Backrau válasza Backrau (#2459) üzenetére


Backrau
aktív tag

Eddig azt írta ki ha megfagyott a játék, hogy a képmegjelenítő nem válaszol, ezt küldte értesítésben a windows. Most viszont, csak simán kilép a játékból és kiírja, hogy a Far Cry 4 nem válaszol, bezárás gomb és kilép az egészből. Ez kicsit idegesítő.

(#2461) dragonfx válasza Backrau (#2459) üzenetére


dragonfx
veterán

minek szedted le a drivert?
nv.ről nv váltás esetén?
ugye sejted hogy ezt a win re oldja csak meg....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2462) Backrau válasza dragonfx (#2461) üzenetére


Backrau
aktív tag

Nem egy helyen olvastam, hogy frissebb nvidia driver telepítése esetén célszerű a régit eltávolítani és úgy telepíteni az újat.

Egyébként a mentéseket hol találom meg?

(#2463) SchumiBácsi válasza Backrau (#2462) üzenetére

Francokat. Tiszta telepítés elég lett volna - a telepítő sorban leszed mindent és rakja az újat vissza. 2drivert cseréltem egy nap alatt semmi probléma nincs. Játékot ha újraraknád?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#2464) dragonfx


dragonfx
veterán

Eszaknkyratra hogy lehet jutni?33%nal vok.alig van mar kerdojel.
A hegysegen at lehet jutni illegalisan? 😂😂

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2465) laceszgamer válasza dragonfx (#2464) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ahogy haladsz a történetben majd megnyílik az a része is. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2466) Backrau válasza SchumiBácsi (#2463) üzenetére


Backrau
aktív tag

Most jó, az egyik effektet kikapcsoltam és azóta nem lépeget ki.

(#2467) dragonfx válasza laceszgamer (#2465) üzenetére


dragonfx
veterán

oks

a primal a 4nek egy kiegészítője vagy totál külön egyéni játék?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2468) csaba951 válasza dragonfx (#2467) üzenetére


csaba951
veterán

Teljesen új, önálló játék! Nem kell semmilyen más Far Cry megléte a futtatásához. Történetben sem kapcsolódik egyik részhez sem.

(#2469) laceszgamer válasza dragonfx (#2467) üzenetére


laceszgamer
addikt

FC4 mellé a Valley of the Yetis ami jó kis kieg, a többi SP ttartalom sem rossz, de igazából ez ami még jó kis tartalmas relative.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2470) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Sziasztok!

Az normális, hogy időnként megzuhan az FPS? Simán 50-60 van, aztán beesik fix 30-ra, majd felmegy ugyanúgy 50-60-ra és megy tovább.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2471) csaba951 válasza TESCO-Zsömle (#2470) üzenetére


csaba951
veterán

Teljes mértékben - igen! Ez ilyen! :)
Főleg akkor történik meg, amikor egyik területről átmész a másikra. Gyalog vagy elefánt háton nem vészes. Viszont ha éppen autót vezetsz...

Egyébként próbálkozz meg ezzel, hátha segít valamit!

[ Szerkesztve ]

(#2472) dragonfx


dragonfx
veterán

Ja amiota dupla lett a ram pofilos konfiggal fhd mediumba 35- 40fps. Nem ugral.faja.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2473) RpPRO


RpPRO
őstag

ati 7950 (15.7), win7 van fent. FC3 tökéletesen stabilan ment, FC4-gyel meg Fast Travelnél vagy ha meghalok, kifagyok. Van ötletetek, miért?

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2474) RpPRO


RpPRO
őstag

Afterburnert kikapcsolva tökéletesen fut és a töltésidők is leharmadolódtak.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2475) laceszgamer válasza RpPRO (#2474) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na igen, sok játékban okoz galibákat. Ha az FPS edre vagy kíváncsi egyszerűbb ha benyomod az Uplay saját FPS kijelzését.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2476) SchumiBácsi válasza RpPRO (#2473) üzenetére

Ne haljá' meg, különben is tessék kocsikázni ;]

Egyébként az afterburner nem hiszem hogy okozója a bajodnak, inkább a rivatuner statistic servert kellene meglesni, vagy alaphelyzetbe állítani. Ez nálam már okozott problémát, de végül megoldódott az említett műveletekkel.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#2477) RpPRO válasza SchumiBácsi (#2476) üzenetére


RpPRO
őstag

Nem szoktam meghalni, de írni kellett valamit. ;]
Pl. ha odalépek a kupachoz és Outpost Mastert játszanék, akkor megy is a fagyás AB-rel. De köszi a tippet, RTSS-ben mit kéne állítani (alap frekivel tolom)?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2478) purechill


purechill
csendes tag

Sziasztok, a növényeket hogy tudod felhasználni? Far cry 3-ban tudtam, de most valahogy nem.

(#2479) laceszgamer válasza purechill (#2478) üzenetére


laceszgamer
addikt

Pedig nem változott semmi, odamész a növényhez, megnyomod a gombot és felszedi. Max nézd meg nincs-e elállítva az irányításban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2480) purechill válasza laceszgamer (#2479) üzenetére


purechill
csendes tag

Az oké, csak hogy tudod belőle anyagot csinálni, vagy még túl az elején vagyok?

(#2481) laceszgamer válasza purechill (#2480) üzenetére


laceszgamer
addikt

Több féle virág is kell egy anyag elkészítéséhez, illetve van ami csak később oldódik fel.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2482) purechill válasza laceszgamer (#2481) üzenetére


purechill
csendes tag

És ezeket hol tudom megnézni, mihez mennyi, s mi kell?

(#2483) laceszgamer válasza purechill (#2482) üzenetére


laceszgamer
addikt

A feljövő körmenűben is meg elhet lesni, írja, hogy mi van meg a cucchoz és mi hiényzik, ileltve a fejlesztések lapon, de ott a bőrök kellenek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2484) purechill válasza laceszgamer (#2483) üzenetére


purechill
csendes tag

Mind a négynél lakat van. :D

(#2485) purechill válasza purechill (#2484) üzenetére


purechill
csendes tag

Közben 2 már fel is oldódott, skill kellett hozzá :D

(#2486) dragonfx


dragonfx
veterán

42% és még north kyrat sehol. hogy is van ez?
gondolom aki kuijátszotta meg tudja mondnai hogy a sztori szál hol ér véget? 60-70%?
és utána a so kis apro karma hnting ...stb.vel lenne 100?
van jelentősége sabal avgy anita oldalán vagyok?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2487) laceszgamer válasza dragonfx (#2486) üzenetére


laceszgamer
addikt

Sztori küldik nagy része az első részen játszódik, de valszeg hamarosan már nyílik. % azért nem mérvadó mert kérdés, hogy csak küldiken mész végig, vagy mellékküldizel is mellette?:)

Jelentősége annyi van, hogy kicsit másképpen alakul a történet, illetve mások a küldik pár esetben, de a végére ugyanoda ér be a két szál szinte teljesen.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2488) RpPRO válasza RpPRO (#2477) üzenetére


RpPRO
őstag

Update 2: Legújabb Afterburnerrel (4.2) minden oké, semmi fagyás.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2489) dragonfx válasza laceszgamer (#2487) üzenetére


dragonfx
veterán

;)
köszi drusza.
én azért szedem a postereket maszkokat karma eventeket mindig megcisnálóm meg a ?-ket felderitem.a huntigosokat nem cisnáltam eddig. természetesne összes outpost belltower enyém.
most épp a himalájába vagyok willis által.nekem tetszenek ezek a küldik.minden fehér katonák is jóval erősebbek.nincs ammo tultengés.osonni kell. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2490) laceszgamer válasza dragonfx (#2489) üzenetére


laceszgamer
addikt

Ja hát így akkor megy fel szépen a % mutató. :)

Himaláják jók voltak nagyon, csak lehetett volna több belőle. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2491) dragonfx válasza laceszgamer (#2490) üzenetére


dragonfx
veterán

volt azért bőven.
a shangri la azt utálom ez a rozaszín felhős xar szélbe a szellemeket üzni....
na megvan 47% north kyrat... :C
azért itt elég zorkok a katonák egy nyiltol nem murdál meg..gázos igy nem megy az osonás undetected 2re nem mindig van idő....snipert nem ahzsnálóm.
most megkaptam a nitro shutgunt na az apám nem semmi...csak ugy repül az ember.... :C :))
én a shredert viszem bow.ot. most ezt a nitrot a 4. meg vagy a rebel(nagyon szeretem) vagy a cross.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2492) laceszgamer válasza dragonfx (#2491) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én használtam random minden, pontosabban, próbálgattam mindent, csak amennyi fegyver van... kitartottak végig. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2493) dragonfx válasza laceszgamer (#2492) üzenetére


dragonfx
veterán

ja még sok nincs meg de igazából amiket hazsnálók elégedett vagyok vele nagyot kell ugrania majd egy ujnak stabilan lecseréljem másra.
pl: gránátvető sniper lángszoro szerintme abszolut trollkodásra jó csak.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2494) TESCO-Zsömle válasza dragonfx (#2493) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A 40mm-es kézi gránátvető szerintem musthave fegyver. Menteni is jó meg levegőből/kocsiból más járműveket/embereket lőni/bombázni is príma.

E mellé én használok egy shotit, hogy közelre tudjak nagyot ütni, egy sniper-t, hogy mennyire és, meg egy assault gun-t, ami közép távra jó hentelni, mert nagy a tár. Ezek mind hangtompítósak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2495) laceszgamer válasza TESCO-Zsömle (#2494) üzenetére


laceszgamer
addikt

Gránátvető az nagyon erős. :D Mondjuk tiszta Terminator 2 feeling, mikor mennek kifelé az épületből, és csak lazán a gránátvetővel. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#2496) dragonfx válasza TESCO-Zsömle (#2494) üzenetére


dragonfx
veterán

Bow nitro shredder es az auto cross en ezekkel megyek. 😉langolo nyil odaver neg a robbano.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2497) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Plz valaki segítsen! Nem tudom elindítani az egyszemélyes módot a far cry 4.-ben se online, se offline változatban viszont a netes része megy. Mikor a single elkezd tölteni végigmegy a csík , majd kiírja h működése leállt és kidob, win10 pron próbálom indítani, steam-es verzió.

PSN: szuhi

(#2498) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Sziasztok!

Lehet valahol még kapni dobozos Gold kiadást pc re?
Vagy sosem lehetett? :)
Ha jól olvastam akkor a gold-al már adják az összes dlc-t is, ha nincs dobozos verzió, hol érdemes vásárolni?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#2499) scorpion1


scorpion1
csendes tag

- sziasztok , gtx 980 strix-el játszok és olyan problémám van hogy egy idő után kilép, 364.72 driver leáll problémával. van amikor 30 perc van amikor 20 van amikor kicsit több mint 30 perc. Próbáltam több driverrel is de u.a , win 10 van fent most de win 8.1 el is u.a . Ha tuningolva van a kártya hamarabb kilép, alapon később lép ki. NV effekteket ha kikapcsolom akkor is kilépked. Lehet ezzel valamit kezdeni vagy nem? másnak volt ilyen? . Más játéknál semmi gond nincs.

(#2500) [-HERO-] válasza scorpion1 (#2499) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Ugyan ezzel küzdök én is, sajnos nem igazán találtam rá megoldást.
Régebbi drivereket ajánlottak, raktam is fel belőle, de nekem régebbi driverrel szinte azonnal hibával leáll.
Sajnos teljesen random nálam is hogy mikor adja meg magát, most majdnem 2 órát ment a játék, de tegnap 10 percenként megállt.
És a legrosszabb benne hogy be sem lehet zárni az fc4-et, újra kell inditsam a gépet, vicc.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.