Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-30 02:43:38

LOGOUT.hu

Far Cry 4

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

20 € alatt lehet kapni megbizhato forrasbol Uplayes gold editiont?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2552) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#2551) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aprón igen, már be is aktiváltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2553) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

A Far Cry 4 vagy a Primal az újabb rész? :)

PSN: joskovagyok199

(#2554) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

4 - 2014. nov. 18.
Primal - 2016. már. 1.

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2555) Vadernagyúr válasza Bjørgersson (#2554) üzenetére


Vadernagyúr
senior tag

Köszönöm :R

PSN: joskovagyok199

(#2556) valhalla66


valhalla66
csendes újonc

Sziasztok...

Kérdésem...a fegyverekhez a kiegészítőkhöz hogy lehet hozzájutni?Mint távcső, szín stb.. :R .

(#2557) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2556) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen trading postokat keress.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2558) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2557) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Aham..azt vágom..a kérdésem inkább úgy helyes, hogy csak azokkal szerelhetem fel az eszközöket amik fel vannak ajánlva amikor hozzá jutok?

Köszönöm a választ....:)Ezzel kellett volna kezdeni....

[ Szerkesztve ]

(#2559) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2558) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Így van, később nem válnak elérhetővé újabb kiegészítők.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2560) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2559) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Yogi és Rana küldetéseihez miko lehet hozzá jutni?Nem tudok a házba egyenlőre bemenni..)))

(#2561) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2560) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Passz, engem elsőre beengedett a házba.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2562) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2561) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Hogy haladtál...merről merre?Me én előszőr délnek oszt Ghale ház fele..

(#2563) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2562) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudom is én már, amerre épp kedvem volt. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2564) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2563) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Akko fogalmam nincs..)))

(#2565) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2564) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Haladj szépen tovább a sztorival, aztán majd csak engedni fog. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2566) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2565) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Amennyiben nem..letörlöm a francba..)))

(#2567) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2566) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na azért nem kell letörölni, sok mindenről nem maradsz le, ha kimarad az a két retardált. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2568) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2567) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Azé néhány rész tud benne unalmas lenni..)))

(#2569) valhalla66


valhalla66
csendes újonc

Helikopter vehető a házamba vagy csak mini heli?Boozer?:))

(#2570) Bjørgersson válasza valhalla66 (#2569) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak a miniheli.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2571) valhalla66 válasza Bjørgersson (#2570) üzenetére


valhalla66
csendes újonc

Köszönöm.))

(#2572) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Sziasztok!

Lehet iszonyat piti kérdést fogok feltenni, de egyszerűen nem találtam a megoldást rá... :D

Van ez a Loot Bag, magyarul zsákmánytáska, amibe a kezdetekben 30 hely van.
Ebben konkrétan mi a szent szart kell tartani? :D Ha belemegyek kiírja a cuccok értékeit... Hol a fenébe kell eladni úgy, ahogy azok értékét megkapjam, mert csak ilyen kidobom belőle cselekvést találtam, amiért semmit nem kapok pluszban.
Miket érdemes, illetve miket felesleges megtartani?

Köszi :)

(#2573) mikromanus válasza Dzsuri89 (#2572) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugyan csak FarCry3-mal játszottam (és a korábbiakkal), de ez a része a négyben nem módosult szerintem. Fegyverboltokban, vagy a fegyverszekrények eladás (sell) fülén tudod eladni őket. Talán duplaklikk, vagy jobb klick az eladandó itemeken, majd sell?
A loot bagba kerül minden amit felszedsz. Tárgyak hullafosztogatásból, craft anyagok, bőrök. Craftnál automatikusan jelzi az anyagokból mennyid van. Oda nem kell külön pakolgatni. Fegyverek és lőszer máshová megy. Azoknak külön tárolóik vannak.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2574) Dzsuri89 válasza mikromanus (#2573) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Köszönöm a választ, megoldottad a rejtélyt! :DDD

(#2575) milkabrams


milkabrams
őstag

Van valami új hír a magyarításról? Már régóta ki akarom próbálni, de nem megy túl jól az angol.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#2576) frem1790 válasza milkabrams (#2575) üzenetére


frem1790
tag

Nekem is ezért maradt ki... :((
Legjobb tudomásom szerint senki sem foglalkozik vele. A GTA V-ös fordítóbrigád belekapott anno, de még a GTA-val is befuccsoltak, nemhogy evvel.
Lostprophet említette egy hírben, hogy talán jövőre belevág, de csak talán.

Valóság nincs, te nem létezel, az élet csak álom, ne ébredj fel - Udvari Zenemágus ( :L topic)

(#2577) Bjørgersson válasza milkabrams (#2575) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gyakorlas nelkul nem is fog jol menni. :N

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2578) hszilard666 válasza milkabrams (#2575) üzenetére


hszilard666
veterán

Ez kemény. Én anno amikor kijött a skyrim elkezdtem angolul tanulni, hogy vágjam a gammát és ma egy nemzetközi cégnél vagyok tanácsadó. Ha nem tudnék angolul utcazenész lehetnék. Szerintem érdemes elkezdeni a tanulást, károd nem fog belőle származni.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#2579) milkabrams válasza hszilard666 (#2578) üzenetére


milkabrams
őstag

A közeljövőben munkahely miatt le kell mondanom az asztali gépről, így laptopon angol szinkronos sorozatnézéssel fogom kielégíteni kocka szükségleteim.

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#2580) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Mekkora egy nagy nulla ez a két DLC, sajnálom a rájuk pazarolt időt meg pénzt. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2581) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Hogyan lehet fegyvert fejleszteni, illetve hogyan lehet ossze allitani melyiket vigyem magamma?

(#2582) Bjørgersson válasza csongi (#2581) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Keresel egy trading postot, buy & customize, onnantól pedig adja magát.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2583) csongi válasza Bjørgersson (#2582) üzenetére


csongi
veterán

Koszi, elkerulte figyelmem :)

(#2584) flash-


flash-
veterán

sziasztok

far cry4 nél nekem eléggé szaggatva? furcsán fordul a nézet, az egér kezelés nem gördülékeny..
gyorsítás nincs bekapcsolva és probáltam a sebességen is állítani, ha leveszem akkor nagyon lassú..
win alatt normálisan megy az egér..
ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2585) csongi válasza flash- (#2584) üzenetére


csongi
veterán

Driver cserevel probalkoznek, elsore.
FPS szam rendben van?

(#2586) energy4ever


energy4ever
addikt

Olyan gondom lenne, hogy Steam-en megvettem a FarCry4-et, es inditaskor fekete kep fogad. Igen, 2 magos a gep. Ettol fuggetlenul valahogyan eltudom inditani a jatekot, vagy felejtos az egesz? :F

(#2587) k-adi


k-adi
nagyúr

50% akcio van a játékra most a Uplay storeban

még 4 napig

(#2588) mike1334


mike1334
veterán

Kicsit off:
Most, hogy akció van akció hátán, elgondolkoztam vmelyik far cry beszerzésén. Eddig csak a 2-vel játszottam, most a 3 és 4 között nem tudok dönteni. Megéri még a 3-mal játszani? Nézegettem összehasonlító videókat, de nem adja vissza igazából, hogy melyik szebb/jobb. Szóval, Ti melyiket vennétek meg és miért? Köszi!

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2589) csaba951 válasza mike1334 (#2588) üzenetére


csaba951
veterán

A FC3 hangulatilag sokkal jobb! Van egy normális története. Szerethető a főhős, könnyű vele azonosulni. A történet nagy részét vizuálisan meséli el, amit könnyű befogadni.

FC4 gépigénye sokkal magasabb, miközben a látványvilág nem lett annyival jobb. A története ennek is jó, de ez csak mindenféle mellékküldetésből, gyűjtögetésből derül ki. Nagyrészt írásosan, szóval olvasni kell. A játékosok messze nagy többségének ehhez nem volt szorgalma és/vagy nyelvtudása. Így a többség szerint egy nagyon gagyi történetet kaptunk.

Meg attól is függ, hogy neked mi jön be jobban. Trópusi sziget (FC3) vagy magas hegyek (FC4) erdővel/hóval.

[ Szerkesztve ]

(#2590) mike1334 válasza csaba951 (#2589) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! Akkor lehet most a 3, aztán majd máskor a 4 :) úgyis csak egy ezres a 3 :) (gépigény mindegy, konzolon játszok).

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#2591) RpPRO válasza mike1334 (#2588) üzenetére


RpPRO
őstag

FC3 a kedvencem az összes közül. Bár az FC2 unalmas bolyongásain kívül az összes részt imádtam. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2592) ako001


ako001
aktív tag

Hali mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni,hogy van egy hid ami ha jól emlékszem egy börtönben végzödik.Gondolom ott kell àtmenni a térkép északi felére,de nem tudok mert mindig viszszàmol az óra,és gondolom meghalok utàna.
Oda.hogyan lehet bejutni,ir valami co op módot de.az a menü még üres.
Vagyis van ilyen gun for here tokenem,de azok odajönnek azt csak nézelödnek:-(
Àt szeretnék menni a térkép északi felére,azokat a tornyokat mehhekkelni.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#2593) Bjørgersson válasza ako001 (#2592) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szia!

Ha jól emlékszem, előbb el kell juss egy bizonyos pontig a sztoriban, hogy átmehess az északi félre. Én is próbálkoztam vele, de nem sikerült, maradt a sztori, úgy viszont adni fogja magát.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2594) ako001 válasza Bjørgersson (#2593) üzenetére


ako001
aktív tag

Kôszi!
Egyébként gondoltam,hogy az a megoldàs,de gondoltam 2 küldi között megoldanék pàr tornyot is a.fegyok miatt:-)
Most nyirtam ki az arénàs csajt:-D
Elötte meg az a willis gyerek felvitt a hegyekbe,gondoltam na majd most,a tuloldalt landolok de nem:-/

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#2595) Bjørgersson válasza ako001 (#2594) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Willis-szel pont délután találkoztam az 5. részben. Küldi után elütöttem, aztán párszor átmentem még rajta, annyira megutáltam már a 3. részben. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2596) ako001 válasza Bjørgersson (#2595) üzenetére


ako001
aktív tag

Na már átmentem,de megint elakadtam :F
Van egy torony aminek az egyik szintjén nincsen semmi csak egy olyan kék köteles felmászó,de a szint totál üres.Nem lehet közel menni kintről meg lehetetlen akkorát ugrani.Két oldalt is hiányoznak a falak.de onnan sem tudok felugrani..
Már próbáltam azzal a kis kopterrel is felmenni,de az sem megoldás.
Kiugrottam belőle,az fent maradt,én meg leestem :O
Oda mi a megoldás, a feljutáshoz:
Eddig egy toronnyal sem volt gondom :F

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#2597) Bjørgersson válasza ako001 (#2596) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valami képet tölts fel a toronyról, mert így fingom sincs. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#2598) mikromanus válasza ako001 (#2596) üzenetére


mikromanus
veterán

Sasold meg a megfelelő helyen!

Pl itt

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#2599) Thome


Thome
addikt

Sziasztok,

Van valaki aki jàtszik még vele? Furcsállom hogy teljesen halott a coop része, pedig elég fun lehet a yetis rész. :)

[ Szerkesztve ]

(#2600) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Sziasztok

Ismeri valaki ezt a FC3 modot?
(Az FC3 topik szerintem halott.)

(#2601) RpPRO válasza Zsoxx (#2600) üzenetére


RpPRO
őstag

Szia!

Lassan 9 éve jelent meg, ne csodáld hogy SP résszel nem játszik már senki. De kösz a tippet, valamelyik gépemen még fent van FC3, kipróbálom ezt a MODot. :)

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2602) Zsoxx válasza RpPRO (#2601) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Csak kíváncsi lettem volna, hogy csak az outpostokon növeli-e meg a kalózok létszámát, vagy mindenhol, tehát az őrjáratok is sűrűbbek/nagyobb létszámúak-e.
(Egyébként 7 éve jött ki a FC3.)

[ Szerkesztve ]

(#2603) RpPRO válasza Zsoxx (#2602) üzenetére


RpPRO
őstag

"Gygaisland mod increases the enemy encounters in the whole island and the reinforcement waves in the outposts."

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#2604) akerbis


akerbis
aktív tag

Sziasztok!

Csalit hogy tudom eldobni? Most kezdtem és a vad juh szíve megvan, de ha hosszan nyomom a fegyverhelyeket, vagy az "E"-t akkor ugyan feljön a menü ahol kiválasztom az egy szem csalimat, de nem veszi elő és főleg nem dobja el.

IT Phone :) Gábor

(#2605) Werkly


Werkly
őstag

Bug vagy tényleg nem követi szájmozgás a beszédet pl. az öld meg ezt vagy azt küldetéseknél a missiont adó karakternél?

(#2606) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Ha valaki még tolja, és szereti a nagyon nehéz kihívásokat, azoknak készítettem egy pályát:
HardCoreC - névvel van fent.

Extra nehéz, de végig vihető. :D
Taktikázni kell.
Hiába állítottam be hogy Coop, sajnos single nak hozza.
Javítani nem lehet, így nem tudok mit kezdeni vele.
Amit feltöltött az ott marad örökre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.