Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-07-08 10:28:34

LOGOUT.hu

Minden ami HTPC, legyen akár hardveres akár szoftveres kérdés!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21051) cekkk válasza dhcodoki (#21048) üzenetére


cekkk
veterán

Ahogy én látom mind a kettő 4 darab 3.5-s vinyót tud fogadni.

(#21052) Tonyo válasza dhcodoki (#21048) üzenetére


Tonyo
őstag

01 és 02 közt a méret a különbség. (magasság) Alapterületre mind ugyanakkora.

(#21053) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

:R

(#21054) Pista0001 válasza canniball (#21050) üzenetére


Pista0001
addikt

Ja ezt én is szoktam, legalább tudom hogy a párom mikor csapta le a biztosítékot :D

(#21055) ricsik


ricsik
őstag

XBMC external player scriptben otthon van valaki?

(#21056) cekkk válasza ricsik (#21055) üzenetére


cekkk
veterán

Miért akarod használni és melyik programmal?

(#21057) ricsik válasza cekkk (#21056) üzenetére


ricsik
őstag

Arról van szó, hogy az mkv-t az XBMC-nek kell lejátszania, de a BD anyagokat (lemez, BD mappa, ISO) át kell adnia a TM5-nek. Én így szeretném. Egyrészt a BD menü, másrészt a 3D miatt.
Ezt úgy lehet elérni, hogy egy scriptet kell írni, hogy bizonyos tartalom észlelése esetén külső lejátszót indítson.
Találtam / módosítottam egyet, de most az a baj, hogy hiába van kikötve, hogy csak a BD tartalmakat adja át, mindent a TM5-el akar lejátszani.
Egyenlőre nem tudom hol lehet a hiba. Átolvastam 100 fórumot, elvileg minden ok.
Vagy be kéne írni a script-be, hogy mkv esetén használja saját magát (internal player?), vagy a kikőtéseket nem veszi be jól és mindent átad.

(#21058) cekkk válasza ricsik (#21057) üzenetére


cekkk
veterán

Ezzel csak annyi lesz a baj, hogy a tmt5 nem fog neked frekit váltani és ilyen esetben maximalizált ablakos módszert kell használni, és lehet a belső lejátszónál a kép alsó részén pixelesedés jelenik meg. :U
Szóval jobban jársz, ha azt a pár 3D filmet inkább elindítod kézzel. :U :K
Valahol megvoltak a működő fáljok, de nem találom most a gépen őket. Majd ha meglesznek belinkelem, de mondom, nem sok értelme van addig amíg a tmt ilyen esetben nem vált frekit. :N

[ Szerkesztve ]

(#21059) cekkk válasza cekkk (#21058) üzenetére


cekkk
veterán

Playdisc.bat :
@echo off
rem you can place your PlayDisc file in \Roaming\XBMC\userdata\

"C:\Program Files\ArcSoft\TotalMedia Theatre 5\uLaunchTMT5.exe" E:

PlayIso.bat :
Set file=%1
Set dummy=%file:iso=%
IF NOT %dummy% == %file% (GOTO playiso) ELSE (goto next)

:next
Set file=%1
Set dummy=%file:mpls=%
IF NOT %dummy% == %file% (GOTO plaympls) ELSE (goto playbdmv)

:playiso

"C:\Program Files\Elaborate Bytes\VirtualCloneDrive\VCDMount.exe" /d=0 %1
"C:\Program Files\ArcSoft\TotalMedia Theatre 5\uMCEPlayer5.exe" E:
"C:\Program Files\Elaborate Bytes\VirtualCloneDrive\VCDMount.exe" /d=0 /u
GOTO end

:plaympls
set pth=%1
set pth=%pth:~1,-25%

"C:\Program Files\ArcSoft\TotalMedia Theatre 5\uMCEPlayer5.exe" "%pth%" exit
GOTO end

:playbdmv
set pth=%1
set pth=%pth:BDMV\MovieObject.bdmv=%
set pth=%pth:BDMV\index.bdmv=%

"C:\Program Files\ArcSoft\TotalMedia Theatre 5\uMCEPlayer5.exe" %pth% exit
GOTO end

:end
exit

playercorefactory.xml :
<playercorefactory>
<players>
<player name="ISO_BDMV_Player" type="ExternalPlayer" audio="false" video="true">
<filename>C:\Users\HTPC\AppData\Roaming\XBMC\userdata\PlayISO.bat</filename>
<args>"{1}" /fullscreen</args>
<hidexbmc>true</hidexbmc>
<hideconsole>true</hideconsole>
<forceontop>false</forceontop>

</player>

<player name="Disc_Player" type="ExternalPlayer" audio="false" video="true">
<filename>C:\Users\HTPC\AppData\Roaming\XBMC\userdata\PlayDisc.bat</filename>
<args>"{1}" /fullscreen</args>
<forceontop>true</forceontop>
<hidexbmc>true</hidexbmc>
<hidecursor>false</hidecursor>
</player>

<player name="Universal_Player" type="ExternalPlayer" audio="false" video="true">
<filename>c:\Program Files\MPC-HC\mpc-hc.exe</filename>
<args>"{1}" /fullscreen</args>
<forceontop>true</forceontop>
<hidexbmc>true</hidexbmc>
<hidecursor>false</hidecursor>
</player>


</players>

<rules action="prepend">
<!-- Bluray ISO/BDMV -->
<rule filetypes="iso|bdmv|mpls" player="ISO_BDMV_Player"/>
<!-- Multiple files -->
<rule filetypes="m2ts|mkv|avi|ts" player="Universal_Player"/>

<!-- Bluray Disc -->
<rule filetypes="bd|ifo" player="Disc_Player"/>
</rules>
</playercorefactory>

(#21060) ricsik válasza cekkk (#21058) üzenetére


ricsik
őstag

A TM5 valóban nem vált frekit, tudtommal a 6 sem, de reménykedem, hogy egyszer majd beleteszik ezt az opciót. A maximált ablakos módszert és a pixeledést nem értem, kifejtenéd :B ?
Az Xbmc-ben, ha a tényleges teljes képernyős mód be van pipálva, akkor az egész external player dolog nem megy, mert az xbmc alatt indul el a TM5 így nem sok értelme van. A TM5 pedig úgy van beállítva, hogy mindig teljes képernyővel induljon, automatán indítva a filmet, always on top módban.
A fájlokat megköszönöm, ha előkerülnek.. Köszönöm, holnap este tudom kipróbálni. Majd referálok. :R

Most nézem, ebben nincs benne a Bd folder, majd megbróbálom beleheggeszteni, tudniillik minden BD ISO-mat kicsomagoltam, mert valamelyik fórumon azt javasolták... Kevésbé terheli a média playert, legalábbis azt mondták. Lehet nagy hiba volt, de nem fogok beISO-zni újra ennyi filmet.

[ Szerkesztve ]

(#21061) cekkk válasza ricsik (#21060) üzenetére


cekkk
veterán

Ezzel szerintem megy a BD folder is, bár én már elég régen nem kínlódtam vele :D
Annyi, volt, hogy a kép alsó részén 10-30 pixel vastagságú és a kép egész szélességében látható hibás megjelenítés volt, csak ott és csak akkor ha így használtam, de lehet ez már a 12ben meg van oldva nekem a 11ben ez hiba volt. 12ban meg kipróbáltam, hogy történik-e freki váltás vagy nem, nem történt így nem kínlódok vele a menü nem ér ennyit :DDD

(#21062) Hammy válasza cekkk (#21059) üzenetére


Hammy
tag

Én Windows 8 alatt a natív iso kezelését használom az iso fájok mountoláshoz.

:playiso
PowerShell Mount-DiskImage -ImagePath \"%1\"
"C:\Program Files\ArcSoft\TotalMedia Theatre 5\uMCEPlayer5.exe" E:
PowerShell Dismount-DiskImage -DevicePath \\.\E:
GOTO end

[ Szerkesztve ]

(#21063) Gabesz26 válasza ricsik (#21060) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Ha önmagában használod a TMT-t akkor annak váltania kellene a frekvenciát. A megjelenítő frekvenciaváltás igazítása a lejátszott anyaghoz funkció benne van a setting--->playback--->automate refresh rate switching.

Külső lejátszóként viszont valamiért nem akarja az igazságot... :(

(#21064) ricsik válasza Gabesz26 (#21063) üzenetére


ricsik
őstag

Nálam és havernál is ez a kapcsoló ki van szürkítve, nem tudom bekapcsoni.
Ha jól tudom ez egy béta opció volt, szerintem az újabb verziókból kiszedték, csak a menuben hagyták ott.
Ha van rá trükk, hogy bekapcsoljam, ne tartsd vissza. :)

Hammy: a mountolás DaemonTools-szal is remekül megy (W7), de W8 esetén célszerű azt használni valóban.
cekkk: milyen diplomatikusan fogalmazol. Ha vasvillával kergetnének sem tenném újra vissza. Miden csodás új funkciót csak tapikijelzővel tartom jónak. Nekem nincs, így egérrel nem vagyok hajlandó bohóckodni. Azt leszámítva meg nem nagy szám. Hogy arra kényszerüljek, hogy külön telepítsek start menut meg felháborító.

[ Szerkesztve ]

(#21065) cekkk válasza Hammy (#21062) üzenetére


cekkk
veterán

Én ezt még csak win 7el csináltam, amit írtál nem ismertem. Bár nem teljesen vagyok elégedett a 8al.

(#21066) ricsik válasza cekkk (#21059) üzenetére


ricsik
őstag

Most látom, hogy az mkv-kat ez is external playerként játsza le MPC-vel. Nem lehet megoldani, hogy saját maga,az XBMC játssza le. Ahogy írtam, valami internal player paranccsal?

Van egy gyanúm, hogy van mindent ő játszik le, vagy mindent külső lejátszóval, keverni nem lehet.
Lehet túl sokat akarok.

(#21067) cekkk válasza ricsik (#21066) üzenetére


cekkk
veterán

Kiveszed a listából az mkv-t :DDD Mondjuk az mpc pont tud frekit váltani külső lejátszóként :D

(#21068) ricsik válasza cekkk (#21067) üzenetére


ricsik
őstag

Igen tud váltani, onnan indult a 24p-s kálváriám, ill. diavetítésem. Lehet a MPC-nek is Wasapi-t kéne beállítani és akkor jó lesz.
Na majd holnap letesztelek minden verziót, beállítást.

(#21069) Gabesz26 válasza ricsik (#21064) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Nálam jelenleg a TMT6 van fenn, de használtam már a TMT5-öt is, és ott se volt gond a frekiváltással.

(most direkt kipróbáltam mégegyszer és ugyanazzal a filmmel, ha nincs kijelölve, akkor marad az alapértelmezettként megadott 60 Hz-en, ha bekapcsolom, akkor indításnál automatikusan átvált 24-re)

(#21070) ricsik válasza Gabesz26 (#21069) üzenetére


ricsik
őstag

Érdekes, ennek utána járok jobban, mért nem aktív a jelölőnégyzet.
Esetleg add meg légyszi a pontos szoftver verziót, szerintem max azon múlhat.

[ Szerkesztve ]

(#21071) cekkk válasza ricsik (#21068) üzenetére


cekkk
veterán

Mpcnél is be kell állítani, hogy váltson magától nem fog. http://www.homecinema-hd.com/us/tutorials/windows/htpc/mpc-hc-fullscreen-8.html

(#21069) Gabesz26
De mondhozzá, hogy winen indítva vált a tmt, ha már külső lejátszóként használod nem fog sajnos váltani :W :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21072) sb


sb
veterán

Ha ebből összeáll egy kere történet (mkv belső lejátszóval, 3D TMT-vel és mindkettő alatt fullscreen és jó frekiváltás) akkor érdekelne engem is a beállítás. :)

(#21073) cekkk válasza sb (#21072) üzenetére


cekkk
veterán

Én úgy hallottam, hogy a 13 XBMC támogatja majd a 3D-t menü nélkül :U Szóval én nem erőlködnék ezzel, ha csak a menü kell, ha meg van olyan extra ami érdekes lehet(100ból nekem 1) akkor azt kézzel is eltudom indítani. ;)

(#21074) ricsik válasza cekkk (#21071) üzenetére


ricsik
őstag

Igen tudom, ekkor jött a szaggatós kép. Erre írtam, hogy MPC-nél is kipróbálom a wasabpit, az XBMC-nél megoldotta.

[ Szerkesztve ]

(#21075) sb válasza cekkk (#21073) üzenetére


sb
veterán

Menü nem kell csak 3D. Filmet nézek, nem menüt. :)
Akkor reméljük belekerül.

(#21076) cekkk válasza ricsik (#21074) üzenetére


cekkk
veterán

Nálam nem volt vele soha ilyen. Pont olyan volt mint a Xbmcvel? Találsz a neten sok jó segítséget a beállításokhoz. Telefonról írok így most nem nagyon tudok linkelni.

(#21077) ferensz válasza ricsik (#21066) üzenetére


ferensz
senior tag

Vagy topizzál egy kört az XBMC fórumon, vagy a forrás szabad, módosítod ami kell neked, újraforgatod, és voilá.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#21078) ricsik válasza cekkk (#21076) üzenetére


ricsik
őstag

Nem pont olyan, XBMC diavetítés, MPC meg rángatós, de folyamatosabb.
MPC csak akkor javult meg, ha nem vált felbontást, csak sima full screen és a Win 24Hz-en.
A XBMC meg mindenhogy jó, de csak is Wasapival, máskülönben diavetít.

A legbosszantóbb, hogy nem megy minden egyből simán. Bekapcsolom a popit és jó. Ellenben a PC-s lejátszással b@szakodni kell, hogy minden úgy mennyen, ahogy kell. Nem mondom, hogy lehetetlen küldetés, be lehet lőni, de mire minden jó lesz, na az nem 5 perc. Úgy hogy ez a szakmám. Aki nem ért hozzá, annak esélye sincs.

Valószínű futok egy kört a madVR-el és a Reclock-al, bevallom nem ismertem őket.

[ Szerkesztve ]

(#21079) cekkk válasza ricsik (#21078) üzenetére


cekkk
veterán

Az mpcben ki van kapcsolva az automata freki váltás és azért érzed ezt a rángatózást, a tegnapi linkemet majd olvasd el. Mellesleg nem tudom, hogy amit használsz gép az monitorra is van-e kötve és a TV másodlagos kijelzőként van használva. Mert így is változhat a beállítás, mert ilyen esetben sokszor a mpc elindul a fő kijelzőn és amikor áthúzod a TVre akkor már ott nem vált frekit, hanem a marad a win által beállított, ellenben ha már eleve azon az asztalon indulna el akkor váltana, de BE KELL KAPCSOLNI AZ AUTOMATA freki váltást.
Itt egy kép ezt a laptopon csináltam és itt mindent 50Hzre rak, de ha tv tudja a többit akkor vagy magától felismeri, vagy pedig a tegnapi linken leírt módokon beírogatod őket.

A reclok tök felesleges, mert minden tud váltani frekit, azt még talán a TMT3hoz használták, mert az nem tudta a freki váltás, a madVRhez meg erős gép kell az én AMD A4-s procim nem bír vele :DDD :DDD

multimédiás vagy vagy informatikus? :DDD Mert oké ez a szakmád de más területek ezek, és mivel nem ismered így persze, hogy ki kell ismerni :D Egyébként meg pont annyira megtudja mindenki csinálni mint egy infós, mert rengeted tutorial van fent ezen programok beállításáról.
Ajánlom ezt is elolvasni, de itt sin benne az autó freki váltás, lassan 4 éves így gondolom akkor még nem volt jelentősége. :K

(#21080) ricsik válasza cekkk (#21079) üzenetére


ricsik
őstag

Egyről beszélünk, de látom nem hiszel nekem. Be van kapcsolva az automata felbontás és freki váltás (ahogy a képen is). Monitor is rá van kötve. Természetesen a legördülő menüben szintén ki van választva, hogy a Tv legyen az alapértelmezett megjelenítő, így mikor indul a film a TV-n jelenik meg, vált frekit (ki is írja). Ennek ellenére szaggat a kép.
Infós vagyok. Én nem olyanokra gondoltam, akiket érdekel a dolog és hajlandóak, van is kedvük napestig fórumokat nézegetni, hanem az olyanokról, akik felteszik a programot, elindítják, majd csodálkoznak, hogy valami nem kerek.
Nyilván nem tudok mindent a médialejátszás területén (ezért is kérdezek), de én végig nézegetem a dolgokat, ha magamtól valami nem sikerülne. Azért az esetek többségében sikerülni szokott. Ezért is lepődöm meg, hogy ez egyenlőre nem akar menni. De akkor is megoldom! :D

(#21081) cekkk válasza ricsik (#21080) üzenetére


cekkk
veterán

Én is az vagyok, de nem sok olyannal találkoztam még az informatikában ami települt és egyből tökéletesen működött volna :DDD
Hiszek én neked, csak akkor nem történik meg a freki váltás, viszont ha az ott be van kapcsolva akkor meg megkellene, hogy történjen, pont ezen csodálkoztam, hogy xbmcnél külső lejátszóként is váltja a frekiket :DDD
Bár milyen gépet használsz? Lehet ott lesz a gond, mondanám, hogy átugrok hozzád, de látom Pesti ember vagy :P ;]

(#21082) ricsik válasza cekkk (#21081) üzenetére


ricsik
őstag

De megtörténik, mondom, a TV kiírja, hogy milyen felbontás, milyen Hz. Az ok. Nincs rá magyarázatom egyelőre.
Asus P8P67, i7, GTX 660 a gépem. Szeretettel várlak. :DDD

(#21083) Gabesz26 válasza ricsik (#21070) üzenetére


Gabesz26
senior tag

A v5.3.1.172-et használtam korábban, jelenleg pedig a v6.0.1.119 van fenn.

Ha jól láttam a hozzászólásaidból a megjelenítőd alkalmas a 24p-s megjelenítésre, úgyh én a videókártya szoftveres beállításainál néznék először szét.

(#21071) cekkk: a #21063-ban írtam már róla
(remélem az XBMC 13 valóban tudni fogja, és minél hamarabb kijön :DDD )

(#21084) Warter válasza cekkk (#21073) üzenetére


Warter
őstag

Hol láttál ilyet? Néztem újdonság listát, de csak a upnp-t meg az android supportot írták mindenhol.

(#21085) korcsi válasza ricsik (#21082) üzenetére


korcsi
veterán

Tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#21086) cekkk válasza ricsik (#21082) üzenetére


cekkk
veterán

És akkor a xbmcvel jó? :D Csak kérdezem azért mert, most én még mindig kétségek között vagyok, hogy az nvidia tényleg tud-e 23,976. Jah igen a nvidia CUDA vagy mit használ míg a dvxa-t meg a amd használja. Vagy hülyeséget mondok? És akkor így kellene beállítani a mpc-t is. Mindjárt utána is olvasok, lehet ez a gond nálad.

Warter
Upnp most is tud nem? Vagy csak a hálózatot látja? Majd előkeresem, nem tudom már melyik oldalon és hol olvastam. :DDD Vagy ismerős mondta :DDD :DDD

(#21087) sb válasza ricsik (#21082) üzenetére


sb
veterán

Hogy szaggat? Képregény vagy csak meg-meg akad a kép "néha" (ebbe beletartozik a percenkénti akadás is ahogy mondjuk a 10 percenkénti).

Amin múlhat a kis akadás:
- Driver: Az nv driver támogat ugyan 24p-t, de egy rakás driverükkel volt gond ilyen szempontból. Egy időben kiszedték a 23.976 módot és csak a 24.000Hz-et támogatta. Most nem tudom benne van a 23.976.
- TV: Ha támogatja a 24p-t akkor is lehet akadás. Egy rakás TV tesztben benne van, hogy bár 24p képes mégis vannak kisebb-nagyobb akadások.

Képregény
- XBMC: Maximált ablak teljes fullscreen helyett. Csak ez okoz ilyen nagy szaggatást. De ahogy néztem ez is be van állítva nálad (ill. ahogy néztem az XBMC 12-ben már nem a maximált ablak az alapértelmezett végre install után.)

Persze feltéve, hogy egyéb driver és erőforrásgond nincs, de az kizárható.

(#21089) ricsik válasza cekkk (#21086) üzenetére


ricsik
őstag

XBMC-vel tökéletes ahogy javasoltátok teljes fullképernyős módban, Wasapival. Innentől kezdve szerintem a driver jó, windows jó, tv jó, minden ok. Megszűnt a diavetítés.
A hw-es videógyorsításokban nem vagyok otthon. Gondolom kikapcsolva sem jelent semmit erős gépnél. Főleg gyenge proci esetén lehet haszna. Szerencsére mindig erős gépem volt, szal nem törődtem ezzel.

sb:
MPC-vel van kis akadás, kb 5 másodpercenként egy kis megröccenés. Gondolom benne van a driverben a 23,976, mert XBMC-vel tökéletes. Tv ugyanaz.

(#21090) zsigus válasza ricsik (#21089) üzenetére


zsigus
őstag

"Főleg gyenge proci esetén lehet haszna. Szerencsére mindig erős gépem volt, szal nem törődtem ezzel."

Pedig erős gépnél is van haszna szerintem. A GPU visszavett órajellel is képes gyorsítani bármit, alacsony fogyasztás mellett, ezzel szemben a CPU még ha nem is izzad, de jobban leterhelődik a lejátszástól, és a fogyasztás is több így szerintem. Ha nem igaz, majd valaki kijavít...

(#21091) cekkk válasza ricsik (#21089) üzenetére


cekkk
veterán

Akkor most a mpcvel néha akar meg, vagy pont ugyan olyan képregényszerű mint a xbmcvel volt? :D :B

(#21092) Warter válasza cekkk (#21091) üzenetére


Warter
őstag

Úgy látom, hogy nem egyedül vagyok aki elvesztette a fonalat. :DDD

(#21093) cekkk válasza Warter (#21092) üzenetére


cekkk
veterán

Jah, lassan mint egy brazil szappanopera, nem tudom, hogy ki kivel van ;] :D

(#21094) ricsik válasza cekkk (#21093) üzenetére


ricsik
őstag

Azt hittem egyértelműen fogalmazom. Már írtam: #21078 #21089 2x is. :D
XBMC diavetítés volt, megoldottuk.
MPC pedig akad.

(#21095) cekkk válasza ricsik (#21094) üzenetére


cekkk
veterán

Szóval, a 24Hz az nem 23.976 :DDD Amdnél a 23hz=23.976nál esetleg próbáld meg a wint erre állítani lehet az nvdianal is ez lesz a gond. Az mpcnél, hogy van beállítva a freki váltás, tudsz róla képet küldeni?

(#21096) ricsik válasza cekkk (#21095) üzenetére


ricsik
őstag

Természetesen ezt is kipróbáltam, mert a tv-nél engedi a 23-mat, 24-et, 60-at, stb..,
Este küldöm a képet, de szerintem teljesen ugyan úgy vagy beállítva, mint amit beillesztettél nem sokkal feljebb, csak be van az elsődleges kijelzőnek állítva a tv, már ezt is megírtam korábban. :B

(#21097) cekkk válasza ricsik (#21096) üzenetére


cekkk
veterán

Vegyél egy sima kis amd apus gépet és azzal nem lesz gondod ;] :P Nem kell ide erőmű :DDD

Egyébként szerintem az nvidia fog bekavarni :U

(#21098) ricsik válasza cekkk (#21097) üzenetére


ricsik
őstag

Nekem is az a gyanúm egyébként. Olvastam, hogy AMD-vel, rádugod, beállítod, és megy. Ennyi. Nincs basz@kodás.

(#21099) zeix


zeix
senior tag

Sziasztok!
Át lett költöztetve a gép egy másik házba, ahol még nincs internet.
Semmit nem állítottam a gépen.
Az XBMC ezt a képernyőt adja, ha rákattintok a sorozatokra:

Ez most azt jelenti, hogy az xbmc nem müxik net nélkül?

(#21100) zeix


zeix
senior tag

Természetesen itt meg is áll a tudomány, mert nem tölt be semmit, csak ezt a képernyőt mutatja.
xbmc 12.1 “Frodo”.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  HTPC (házimozi PC) topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.