Hozzászólások

(#522) VinoRosso

VinoRosso
veterán

Ja inkább rosszabb lett megint. Nem tudom eldönteni, hogy valami új csalás miatt vagy mindenkinél ilyen (hiszen nem jelzi ki az ellenfél stamináját) de az eddig félidőben full zöld staminákból rendszeresen 3-5 játékosom piros úgy, hogy a formák normál vagy felette. Eddig narancssárga formánál ilyen 2-5 pontokat vont le a skillekből, most volt olyan, hogy 8-at is levont, aztán néztem tágra zárt szemekkel, hogy mitől fulladt ki a játékosom teljesen a 30. percben. Van három játékosom egy posztra, és abból kettő piros, a harmadik narancs forma, az is kifingik 30 perc után. Mellé maradt ugyanaz a csalás, így nem sok értelme van a játéknak.Meg is szaporodtak a kilépések, kb a meccsek 1/3-ában vagy én lépek ki vagy az ellenfél, és még az első félidőben. Ilyenkor 15-20 percnyi meccsidő után teljesen nyilvánvaló, hogy melyik fél fogja nyerni a meccset akármi történik, és nincs logikus oka a folytatásnak.

SIM-ben is... eddig SIM-ben top playeren nyertem a meccsek 90%-át, ezért AI-val játszottam a az AI elleni kihívásokat. Most meg lehetetlen nyerni, legfeljebb döntetlen ugyanazokkal a beállításokkal, csapattal mindennel. Hogy ennek mi értelme? Még inkább elmegy a kedvem az egésztől hiába akar ráerőszakolni a játék a manuális irányításra. Még az ember elleni meccseket is szimulációval játszanám ha lehetne annyira elvették a kedvem ezek a csalások a játéktól. Egyedül a coin miatt játszom ezeket a kihívásokat, azt is csak addig fogom ameddig a spanyolokat meg tudom venni, aztán csak a ligát tolom, az még valamennyire játszható.

Én nem tudom ki találta ki ezt a vonalat a Konaminál, de hogy a kezét lábát levágatnám és a játékfejlesztéstől örökre eltintanám az biztos... ezek semmiből nem tanulnak ez fogja jelenteni ennek a játéknak a végét.