Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball

Hozzászólások

(#1301) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#1300) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Számomra csak azt egyértelműsíti, hogy nem lesz “Edit” mód a játékban soha. A Dream Teamben legalább is 100%, hogy nem lesz. Ha megjelenik az ML/BAL, abban elszeparáltan előfordulhat.

De eszükben sincs lehetőséget adni saját mez szerkesztésére és importálására, ebből a nevetséges mez offerből nekem ez az üzenet jött le. :D

A kérdésedre a válasz: Szerintem a világon senki nem veszi meg ezeket, hacsak nem a seggüket is papírpénzzel törlik. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1302) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1301) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én ugye pc-n vagyok. Van hozzá patch, amit felraktam, legtöbb európai csapatnak megcsinálták a mezeit, címereket is kicserélték. De láttam olyat ami az eredményjelzőt cseréli, nem tudom hány fajta, a PL-estől a Serie A-sig, nekem BL-es van a patchben alapjáraton, nem ez a MÁV-os hányinger. Ja meg én ps kontrollerrel tolom, lecseréltem az xbox-os gombokat.

Szóval a patch készítők dolgoznak ettől függetlenül, sajnos a játék hálátlan a rajongókkal, hogy megkönnyítsék a helyzetüket, mint mondjuk a korábbi pesekben.

(#1303) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#1302) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Dobj linkeket a MOD-okról légyszi. :)

(#1304) fczolika77


fczolika77
junior tag

Én Playstation 5 - ön játszok. Nagyon hiányoznak az eredeti mezek és a kijelzők.
Fifát idén biztos hanyagolom, az efootball egyre jobb.

PSN: fczolika

(#1305) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1303) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Egy linket tudok adni, regisztráció szükséges.

https://evoweb.uk/forums/efootball-2024.343/

Lehet van amúgy PS5-re is valami patch, de őszintén nem néztem.

(#1306) VinoRosso válasza Gabeszfoci89 (#1298) üzenetére


VinoRosso
veterán

Pro nem vagyok de látom, hogy a call for pressuret nem szoktad alkalmazni?

(#1307) redingitell


redingitell
senior tag

SziAsztok!
Azt, hogy passz fogadásnál nem veszem át a labdát, hanem tovább engedem, milyen kombóval lehet megoldani?

(#1308) TrueGooner válasza redingitell (#1307) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Bal analógot elengeded, és a jobb analógot a fogadó játékos mögé húzod (tehát amerre a labda tovább fog gurulni).

(#1309) redingitell válasza TrueGooner (#1308) üzenetére


redingitell
senior tag

köszi!

(#1310) TrueGooner


TrueGooner
senior tag

Utálom ahogy húzza az időmet a játék… Themed Eventbe folyamat Div 1-es ellenfelek. És még ha vezetek is valamelyik ellen, félidő után mintha más ellenfél ellen játszanék… Nevetséges.

(#1311) fczolika77


fczolika77
junior tag

Én meg nem tudom, hogy sikerült, de 2-0 ide 🙃
Szerintem ilyen előkelő helyen lévő játékos ellen, még nem is tudtam nyerni. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: fczolika

(#1312) TrueGooner válasza fczolika77 (#1311) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Gratula! :D

4.-re sikerült a Themed Event, 3 darab Div 1-es, és végül egy Div 2-es ellen sikerült nyerni. De itt meg olyan simán, hogy 22. percbe ki is lépett a gyerek. Az első három meccs első félidejében pedig végig pariban voltam, volt, hogy vezettem is, de aztán jött az hogy felfelé húzom a védőm de lefelé szalad, stb... Ezek brutál idegesítő dolgok, mert úgy érzem hogy szó szerint rabolja az időmet a játék. Amikor jobb vagyok az ellenfélnél, de képtelen vagyok nyerni.

[ Szerkesztve ]

(#1313) VinoRosso válasza TrueGooner (#1310) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ugyanez csak Divisionben. Div6ban kezdtem onnét pár meccs alatt fel is jutotam Div5be, azt jött a szopóroller. Nem is tudom 6 vagy 7 meccset játszottam 1 pontot szereztem összvissz, 4 ellenfél Div1es volt, amivel még nem lenne gond, na de hogy még a gép is lehúzta a játékom az nem kóser. Rájöttem gyorsan, hogy vissza akar rakni div6ba, a maradék meccseken ahogy észleltem, hogy lejt a pálya kiléptem. Volt ahol a kezdő sípszó után, labdába se volt esélyem érni, 3 passz után ellőtte 30-35-ről és persze, hogy beakadt neki a ficakba. Ki is léptem egyből a faxba.
A csapatnevemet átírtam Script = Quit -re. Ha engem tol a játek akkor is sokan kilépdesnek. Volt aki már 0-0-nál kilépett, mert a 16-osról nem tudott kijönni, egyértelműen a script miatt.
Ez jön megint, ahogy az előző verzióban is ahogy előtérbe került a script, bojkottálják a meccset a játékosok. De én se tudok jobbat, a való életben is ha valami hasonló csalást tapasztalnék lejönnék a pályáról.

Zolika grat, kár, hogy nem vetted fel a meccset, megnèztem volna.

[ Szerkesztve ]

(#1314) TrueGooner válasza VinoRosso (#1313) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Lassan de biztosan elveszik a kedvem az egésztől… :) Az utóbbi 1-2 hétben csak a “kötelezőt” nyomom le, A Tourt is sokszor csak szimulálva. Ennek így ebben a formában az égvilágon semmi értelme. Pláne, ha EZ igaz, akkor majdnem az van amit mondtam. Pofátlan módon újra és újra kifogják adni ugyanazokat a játékosokat, egyre erősebb formában. Szintén nem látom ennek így értelmét.

[ Szerkesztve ]

(#1315) fczolika77 válasza TrueGooner (#1312) üzenetére


fczolika77
junior tag

Az igazat megvallva, 2-0 után kilépett, de elmentettem a két gólt, majd felrakom YouTubra.
Éreztem, hogy erős játékos, azért is néztem meg, hogy vajon mi a legjobb eredménye....

PSN: fczolika

(#1316) VinoRosso válasza TrueGooner (#1314) üzenetére


VinoRosso
veterán

Már most is ez van, kell a lé nekik nyilván:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1317) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1314) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Ez a játék már halott, erről beszéltem régebben. Ha akarták volna, akkor már javították volna a faszságaikat. Két éve nem történt előrelépés, lehet fapados módon coopozni, hurrá.

Mióta elég 1 meccset nyerni a coinhoz, egyre többet ligázok, mert nincs más játékmód. Viszont közben meg a liga csak frusztrál. Játszanom meg csak kell, mert múltkor egy hétig nem toltam és nehéz volt visszaszoknom. Kicsit ördögi kör hangulata van.

Alternatíva nincs, az UFL meg pc-re nem jön, tehát még tesztelni se tudom.

Mellesleg tegnap játszottam egy magyarral, tele volt booster lappal, új Xavi meg új Deco. Erre kilépett ellenem, mikor tizit kaptam, nem tudott játszani...

Úgyhogy sokszor nem feltétlen számít milyen csapatod van, ha gyengén játszol. Nem kötelező költeni a lóvét, vannak div1-ben 3000 alatti játékosok is bőven. Tényleg itt azzal van a probléma, hogy nem ülök otthon és játszok napi 8 órát mondjuk, s nem ismerem ki a scriptet. Meg érezhetően változott a védekezés is rossz irányba mostanában.

(#1318) fczolika77


fczolika77
junior tag

Valahogy én se játszok mostanában vele sokat, nem köt le ez a Dream Team. Felnézek, 2-3 meccs és ennyi.
Az is gáz, hogy a legtöbb játékos hátrányban kilép, így kevés az igazán jó meccs. A remény hal meg utoljára, de az elmúlt 2 év rémálom a PES 21 után... :((

PSN: fczolika

(#1319) VinoRosso válasza fczolika77 (#1318) üzenetére


VinoRosso
veterán

Na jó de mit tud az ember csinálni kilépésen kívül, mikor nyomja az ember az irányzékot egy adott irányba, abba az irányba is áll a játékos, aztán mégis 40-60-90 fokkal más irányba adja a passzot vagy egyenesen az ellenfélnek, nyomja a szerelést azt nem lép oda a védő csak nézeget, nyomja a felszabadítást azt odarúgja az ellenfélnek, vagy éppen a gép a saját játékosoddal jön oda és blokkolja le a felszabadítást vagy egyenesen leszerel és odaadja az ellenfélnek a labdát, közben az ellenfél kapusa a lehetetlent is kivédi, vagy sorozatban csak kapufákat rugdosol stb...
Mi értelme folytatni, hogy még szopjon az ember 4-5-6 gólt? Ha lejt a pálya onnantól vége a játéknak, onnantól ez már nem szórakoztatás, olyan mintha sakkoznál valakivel, leütnéd a vezérét aztán előhúzna egy ugyanolyan figurát a zsebéből azt felrakná a táblára...

Ezt mindenki érzékeli és nem tudnak mit csinálni, minthogy felállnak az asztal mellől.

(#1320) TrueGooner válasza VinoRosso (#1319) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Én összeteszem a kezem ha valaki kilép 2, vagy 3:0-nál mert tudom, hogy gondol egyet a játék és simán visszajön 15 perc alatt. Viszont amikor nagyon nagy az ellenszél, akkor nincs megállás. Én nagyon ritkán lépek ki, de amikor 20 perc után 3:0 van, mert se védekezni, se támadni nem tudok, akkor tényleg felesleges erőltetni, kínomba csak nevetni szoktam.. :DD

(#1321) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1320) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én álltam már fel 3-0-ról, de ritkán fordul elő hasonló. Gondolom ilyenkor az ellenfelem szidja a játékot.

Tegnap Mednasah volt ritka őszinte streamben, mikor elmondta, hogy nem érti ezt a "szimulátor vs. arcade" összehasonlítást. Hiszen ez az efootball is arcade, az ide-oda pattogó labdákkal, meg a rengeteg elcseszett booster, epic lapokkal. Illetve dicsérte a fifát, hogy mindenben jobb, gondolom elege van már neki is. Ő gyakorlatilag arra hajt, hogy első legyen...

(#1322) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#1321) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Én is álltam már fel 3:0-ról, de teljes ellenszélben nem fogok szenvedni.

A FIFA pedig valóban mindenben jobb, egy dolog hiányzik belőle, a foci. Amúgy a menübe király b.szkódni másfél órát. :DDD

(#1323) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1322) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Én szerintem az efootballban is egyre kevesebb a foci. És még content sincs.

Bár nyilván engem az EA FC ezzel a női focis hülyeséggel pluszban alapból elrettent, nem beszélve a játékmenetéről.

(#1324) TrueGooner válasza ROBREGGAE (#1323) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Lenyomtam azt a 10 óra Trialt, akármennyire is vannak hibák az eFootballnak, számomra élvezeti faktorba magasan a FIFA felett van. De mind a két játék el van cseszve a maga módján, szóval nem igazán van nincs jó opció jelenleg. :(

(#1325) fczolika77


fczolika77
junior tag

A fifa illetve EA online egy kalap szar, 6-6,6-4, 6-3 tenisz meccsek 🤣, akkor már inkább efosball.
Itt a tegnapi meccs összefoglaló, 1,5 perces.
Kár, hogy kilépett... ➡️➡️ [link]

[ Szerkesztve ]

PSN: fczolika

(#1326) VinoRosso válasza fczolika77 (#1325) üzenetére


VinoRosso
veterán

Arab kommentárral játszol? :DDD

Amúgy asszem ez a csatornája [link]

(#1327) fczolika77 válasza VinoRosso (#1326) üzenetére


fczolika77
junior tag

Most arabbal 🤣 illetve énis Blimp-re váltottam a kamerát 😃
Valami nem stimmel a játékkal. Igaz nyertem ma 3/3-at,de akkor se tetszik most annyira. :Y

PSN: fczolika

(#1328) TrueGooner válasza fczolika77 (#1327) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Csak lehúzunk a negatív energiákkal. :DD Rég óta nyomom, lehet kicsit kiégtem.. Majd egy jó Update visszaránt. :))

[ Szerkesztve ]

(#1329) fczolika77


fczolika77
junior tag

Nem dehogy!
Ez az OROSZ csóka, három egyforma gólt rúgott rövid időn belül...
De, hogy???? :Y :Y :Y ➡️➡️➡️ [link]

PSN: fczolika

(#1330) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

1 hónap alatt beletettem 96 órát.
Nekem tetszik, teljesen jó ez. Egyedül a Master League hiányzik, de az nagyon.
Ma jött Salah totw lapja. Most boldog vagyok vele. :) Más jatekok mellett visszaveszem a tempót heti 1-2 eventre. Pl ami adja az ingyenes totw lapot.

(#1331) VinoRosso válasza fczolika77 (#1329) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ukrán. Rúgtam már én is hasonló sorozatot Modriccal egyet-egyet az ellentétes kapufákhoz. Ki is lépett egyből az ellenfél😂
Ezek a lekészített lövések elég jól működnek ha van hely és a lövő lapján ott vannak a megfelelő skillek.

(#1332) fczolika77


fczolika77
junior tag

Ukrán, orosz = 🤣 nem szeretem őket.
Efootball stadionon kívül mást nem ismernek.
Pedig van a játékban vagy 30 stadion, de nem, ők nem választanak másikat.
Laggolnak is. :W

PSN: fczolika

(#1333) VinoRosso válasza fczolika77 (#1332) üzenetére


VinoRosso
veterán

Pedig mennyi jó nő van ott :D

Úgy látszik most kicsit engem tolt a játék, bár olyan nagy hátszelet nem vettem észre, csak annyit hogy oda mentek a passzok ahova nyomtam, meg tudtam gólt is rúgni kapufák meg lehetetlen védések helyett. Ki is lépett a végén az ellenfél.


[link]

Ez a japán lapos Dimarco talán a legjobb szélsőhátvéd a játékban, nagyon ritka, hogy nincs ott az emberen, mellette fölszántja a pályát, a minap betettem offensivebe, alapvonaltól alapvonalig fel alá futkosott úgy hogy nem hagyott rést hátul és mikor cseréltem a 70. környékén még mindig volt vagy 25% stamina a tankban.

(#1334) fczolika77 válasza VinoRosso (#1333) üzenetére


fczolika77
junior tag

Gratulálok, division 1-es ellenfél ellen mindig édes a győzelem, 3-0 az pedig önmagáért beszél... 🙃
Ma az első 3 meccsem nekem is tetszett, minden úgy alakult a pályán ahogy irányítottam a fiúkat, az utolsó két meccsen teljesen kaotikus volt minden. Nem értem...
Az irányítás nem mindig van a helyzet magaslatán. 😐

[ Szerkesztve ]

PSN: fczolika

(#1335) TrueGooner


TrueGooner
senior tag

Jól értem, hogy ezek az új Messi lapok közül, van amelyik felmegy egészen 105-ig akár?! Mert akkor be is bizonyosodott amit pár napja írtam, számomra innentől kezdve ez a játék már nem opció így. Túlzás. 2 hónapja lehetett 8 ezerért Epic Booster Messit vásárolni, és már is rálicitálnak. :W

[ Szerkesztve ]

(#1336) ROBREGGAE válasza TrueGooner (#1335) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Nevetséges, de gondolhattad, hogy ez lesz.

Legalábbis én sejtettem, hogy újra kiadják a játékosokat valami újabb szaros verzióban...

Hétfőn jön Baresi meg Costacurta valószínűleg, Milanosként Maldini mellett kedvenc védőm, ő rájuk rápróbálok, meg nem is voltak még, de egyébként már a hányás kerülget ettől, ami folyik... Még, ha a játék jó is lenne és nem kellene min fejleszteni, de így???

Erre van eszük, a lóvét beszedni az emberektől...

(#1337) fczolika77


fczolika77
junior tag

A PES 21 - et kellett volna kicsit javítani és már tökéletes játékunk lenne, grafikailag és minden szinten.
Ez van. Köszönjük Konami az elmúlt 3 évet. :W

PSN: fczolika

(#1338) VinoRosso válasza fczolika77 (#1337) üzenetére


VinoRosso
veterán

A játékmechanika most már jobb mint a 21-ben szerintem. Csak a scripttel nem vagyok kibékülve, de azzal nagyon nem.

Coint meg nem kell venni valódi pénzért és kész, gyűjtögetni kell és okosan költeni. Tőlem jöhet akár 999-es Messi is, elvagyok azzal ami már egy éve megvan. Kicsit zavaró ezek ellen az összevásárolt csapatok ellen játszani az igaz, de a többség nem zavar vizet, mert nem tudnak játszani. Aki meg tud játszani az többnyire nem vásárolja össze magát, mert megy neki anélkül is. Ellenük már nehezebb, de ez nem baj, szeretjük a kihívást és a jó meccseket.

[ Szerkesztve ]

(#1339) TrueGooner válasza VinoRosso (#1338) üzenetére


TrueGooner
senior tag

Én ilyenkor nem azért szoktam besokallni mert “más megtudja venni én meg nem”, hanem mert ki nem állhatom ha egy játék ennyire a pénztárcámra játszik. Most lehetett megvenni 8 ezerért a 103-as Messit, és megint megpróbálják Nekem eladni csak most 105-ösen. Egy éven belül minden legendából lesz 104-es, 105-ös változat, aztán kitalálnak megint valamit amivel “értéktelenné” teszik a csapatod.

A Standard vagy a POTW játékosok szépen lassan ténylegesen sokkal gyengébbek lesznek a Booster lapoknál, és gamechanger lapoknak fognak számítani, de sok már most is az szerintem.

Árulják ezeket a nyomorult Boostereket külön a Shopban, még az sem ennyire arcátlanul nagy lehúzás mint 3 havonta újra eladni Messit, egyre nagyobb OVR-al…

(#1340) VinoRosso válasza TrueGooner (#1339) üzenetére


VinoRosso
veterán

F2P játék, valahogyan bevételt kell termelni. Ez a lootboxozás szerintem se túl etikus, ugyanolyan függőséget tud okozni mint a szerencsejáték, jobb lenne ha egyszerűen meg lehetne venni játékosokat vagy ha nem akkor kigrindolni játékkal.

Most pont egy olyan tag ellen játszottam akinek megvolt ez a 105-ös Messi, ráadásul elég nagyban van a muksó:

[link]

4-1 lett végül, három dolog miatt kaptam ki:

1) nem oda passzolt ahova nyomtam, rendszeresen se erőben se irányzékban nem oda ment a labda mint ahova az input alapján mennie kellett volnaű
2) tököm se tudta ki ez a Kaladjzic, most néztem meg, 2 méter target man, ha tudom nem szélsővédőt állítok rá
3) beszopatott ezzel a támadóhármassal. Valahogy helyet cseréltek a játékosai elöl, a CF-ét jobbra mutatja a felállása, de többször a bal oldalra helyezkedett, Ribery meg kijött jobb a jobb oldalára. Nem tudom, hogy ez a játékosok playing stylejából fakad vagy nyomott valamit (másodfelállás?) és emiatt cseréltek helyet, de ha ezt időben észreveszem akkor nem követő emberfogást hanem sima tight markingot használok, aztán nem tudja összevissza kimozgatni a védőimet.

Remélem majd összedob vele újra, ezt tudva ott már jó leszek legalább egy x körüli eredményre, még akkor is ha nem oda passzol ahova nyomom. Nem éreztem egyáltalán hogy valami verhetetlen játékos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1341) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Nekem valamilyen szinten problémám van azzal, hogy kurva erős játékosokat tesznek bele, és még van aki tud is játszani top szinten. Gyakorlatilag megverhetetlen. Mer, aki nem tud, az rendben van, de van azért nem kevés játékos, aki jól tolja.

Örülök, hogy az embereknek ennyi pénze van, én biztos nem tudok minden héten nyitni. De úgy alapból is lelomboz, hogy 110-es meg majd 120-as Messik, Ronaldók, Haalandok rohangálnak. Én meg a szerény 2-3 évvel korábban nyitott 96-os játékosaimmal. Lesz esély majd a szarrá turbózott kártyák ellen?

Úgyis az a cél, hogy rád erőszakolják, hogy nyiss, remélem akkor legalább a potw meg a többi kártya között is lesznek hasonló erős lapok, mert akkor a játék tényleg elveszíti a lényegét.

(#1342) redingitell válasza ROBREGGAE (#1341) üzenetére


redingitell
senior tag

heti kettőt lehet nyitni pénz nélkül. A mult héten nekem pl kettőből jött xavi

(#1343) ROBREGGAE válasza redingitell (#1342) üzenetére


ROBREGGAE
tag

Milyen heti kettőt? A 150-es csomagból?

(#1344) TrueGooner válasza redingitell (#1342) üzenetére


TrueGooner
senior tag

A 0.9-es verzió óta játszom, kb. 1 hónapot hagytam ki. Egyetlen Epic vagy Legendás játékost sem nyitottam Feee Spin-ből.

(#1345) redingitell válasza ROBREGGAE (#1343) üzenetére


redingitell
senior tag

Bocs, másfelet. akkor kéthetente 3-at. Némi szerencsével lehet jó csapatod 0 ft befektetéssel. Én elvből sem veszek semmit pénzért az ingyenes játékokban. Mondjuk pc-hez talán nem is lehet....

(#1346) fczolika77


fczolika77
junior tag

0-3-nál sem léptem ki, milyen jól tettem. 💪🙃

PSN: fczolika

(#1347) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Én nyitottam már freeből. Epicből az angol válogatott Scholest, showtimesból Kroost és Milinkovics-Szavicsot. Amúgy egyik sem a leghasználhatóbb játékos. Kroos passz játékára lehet építkezni mondjuk.

(#1348) TrueGooner


TrueGooner
senior tag

És akkor itt egy kép a hivatalos Messis trailerből: A kéket (+2) és a magentát (+4) mostmár ismerjük, de lesz még zöld és sárga is.

Azt hiszem semmi kétség afelől, hogy a +4es Boosterekkel még nem álltak le, lesz itt 6-os és 8-as is, ami már 112-es OVR értékeket fog jelenteni, és több játékosnál valószínűleg 4 képesség is felmehet majd 100 fölé.

Lehetővé kell tenniük, hogy szezononként legalább egy random legenda szerezhető legyen, random Boosterrel… Szerintem ez jó ötlet lenne, hogy minden szezon Prémium Match Passának a 100. szintje adna egy random Booster Epicet.

Ez így jelenleg nagyon gáz szerintem.

(#1349) fczolika77 válasza TrueGooner (#1348) üzenetére


fczolika77
junior tag

A Divisionokat ezek szerint el kell felejteni....
Én ma csak a mexikói eventet játszottam, 3 meccs elég is volt.

PSN: fczolika

(#1350) ProEvoFan válasza TrueGooner (#1348) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megoldás az offline event. En csak azt játszom.
...másik a Master League lenne...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  eFootball
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.