Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Mclood


Mclood
csendes tag

Üdv
Az előttem szóló kolega már meg előzőt mert én is akartam írni ilyen szépeket erről a kütyüről mert nekem is tegnap hozta meg a postás.
Külsőleg tényleg picit otrombának tűnik de ép ez az ami miatt egyedi és elég masszív.A súlya meg hát igen nem egy könnyű telefon de hát ez a hátránya a fém háznak.A hátlapja szép és jó hogy "bőr" de azt a varrást csinálhatták volna damilból vagy valami komolyabb anyagból mert nekem már egy napos használat után el kezdet foszlani/bolyhosodni.eszt leszámítva külsőleg nagyon ott van szép a forma kidolgozása. Az előttem szólót még ki egészíteném ha nem gond.A telefonon alapjáraton van egy feliratos védő fólia amit érdemes el távolítani és az alatt is van egy fólia.A telefonon van még egy 3 színű jelző led is.Külsejéről mást nem tudok írni.
A belseje az alap Doogee (ejtsd = Dugi ) kinézetett kapta ami szerintem elég szép,de a belső memóriát azért jobban el oszthatták volna.
Tartozékok közé még bele tartózik az is amit mind a ketten ki hagytak még pedig az OTG kábel
Fel tettem az időkép alkalmazást és nekem sem adott ki hozzá modult már ha arra gondolsz,de helyette tudom ajánlani a yahoo időjárást mert az az értesítő sávban mutatja azt amit beállítasz.

[ Szerkesztve ]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.