Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) smiti51


smiti51
csendes tag

Sziasztok!

Ezzel a telóval van valakinek tapasztalata? Elég új még, a napokban jelent meg, youtube-on is egy értelmes review van eddig, mindenesetre szimpatizálok vele. Elvileg strapa telefon ami végre ki is néz valahogy és van azért benne vas is. 4000 mAh! :D

http://www.mobilx.hu/hu/mobiltelefon-hu/k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen/doogee-titans2-okostelefon.html

http://www.doogeemobile.com/doogee-dg700.html

Kifejezetten ilyen telefont keresek, ami bírja a gyűrődést túrázás, hegymászás stb. közben, de gyors és megbízható is (ja és három napot bírjon ki). Ideális választásnak tűnik az 50ezres kategóriában. Többet nem is szeretnék érte adni, de ha van alternatívátok, szívesen fogadom :) Köszi.

(#2) Highground válasza smiti51 (#1) üzenetére


Highground
aktív tag

Engem is érdekelne egy teszt! :)
Az egyetlen aggasztó dolog az akksi... nem kivehető. De mindenképpen jó lenne egy átfogóbb tesztet olvasni róla. Elég jó kis telefonnak tűnik, és elég jó az ára is. Bár nekem ez a fajta design nem igazán jön be :/ (kígyóbőr) Gondolom a karcok ellen találták ki ezt a mintát :F De jó lenne tudni, nem-e valami gagyi abs műanyag a hátulja. Bár ehhez a részéhez nem értek annyira, de ha jól olvastam csak 260k színt jelenít meg. Nem tudom ez mennyit ront a 16M-val szemben egy állítólagos IPS panelen. A kamerája is szoftveresen van feljavítva 5-ről 8Mp(hátul) és 2-ről 5Mp-re(elöl). Ez is ronthat a várt képminőségen. Videó felvételről csak egy helyen találtam infót, ott azt írták max. 1920x1088(?)-as felbontásban tud. Tehát FHD-ben. De tesztvideót még nem találtam. A várható remek ár miatt én is megnéztem magamnak, de sajnos a kinézete nem igazán jön be. Valamint ezektől a kínai telefonoktól kicsit tartok is. Mindenesetre várjuk a tesztet! :C

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#3) Mclood


Mclood
csendes tag

ki vehető az aksi

https://www.youtube.com/watch?v=i4JApinwVqE

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#4) Highground válasza Mclood (#3) üzenetére


Highground
aktív tag

Én úgy olvastam szinte mindenhol, hogy "integrated". Sőt volt ahol alul ki is emelték, hogy nem lehet kivenni az akksit. :F

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#5) Mclood válasza Highground (#4) üzenetére


Mclood
csendes tag

nézd meg a linket amit küldtem ott mutatják hogy kivehető
meg majd kb 2hét múlva írok egy tesztet róla,ha addig nem lesz mert ma rendeltem meg a pandawill.com-rol

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#6) Beni2360


Beni2360
félisten

Doogee DG700 okostelefon Tartozékok:
1 x 4000mAh akkumulátor :)) :Y :C
1 x USB kábel
1 x fülhallgató
1 x felhasználói kézikönyv
1 x töltő

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7) judek


judek
tag

Sziasztok!

Tegnap sikerült szert tennem egy ilyen telóra. Saját vélemény:
Első benyomás ránézésre szép, de mégis valahogy egy nagy, kissé otromba és bazi nehéz teló. Szerintem ha megtámadnak és csak ez van nálad akkor nyugodtan odacsaphatsz vele, mert az ürge biztosan fekszik utána :).
Előre bocsájtom, hogy előtte egy Motorola Defy-ről váltottam most erre. Meló miatt választottam anno a Defyt és most ezt is. Esetleg víz vagy por állóság miatt, illetve bírja az "-ütést-vágást) persze ésszerű kereteken belül.
Csomagolásban az van amit az előttem szóló kolléga leírt.
- teló
- usb kábel
- töltő adapter
- fülhallgató
- leírás (ami tulajdonképpen semmit nem ér)
Illetve nekem volt hozzá egy képernyővédő fólia és egy 16GB-os Class6 Doogee márkájú MicroSD-t.
A "kígyóbőr vagy krokibőr" mintás hátlapot simán körömmel aláfeszítve le lehet venni - pattogtatni. A hátlap borítása szerintem műanyag de egyébként tapintásra nagyon élethű, komolyan.
Az akksi egy szokásos kivehető akksi (4000mAh papíron), tehát nem beépített.
A telefon nagyon gyors, jól reagál, talán az érintőképernyő néha pontatlannak tűnik. Hátrány hogy nem megvilágított az alsó szokásos három gomb. Kamera nem egy nagy durranás. Magyar nyelv van, de sok helyen butyután fordítva a menü, kb mint a google fordító :).
Kijelző nekem rendben van. Betekintési szögek jók, szinek, kontraszt, ilyesmi nekem jó.
Pl az időkép alkalmazást egyszerűen nem tudom kirakni. Ha van másnak is majd írjon ha sikerült. :)
Sima Androidos rendszer ami szerintem nem valami jól formálható saját szájízre, mondom ezt az asszony Redmi 1S-éhez képest. Akkumulátor, hogy mennyit bír még nem tudom. Relatíve sokáig tölti azt igen...:)
Közel 1 nap használat után ennyi tudok, remélem segítettem valamit aki ilyet akar venni.

(#8) Mclood


Mclood
csendes tag

Üdv
Az előttem szóló kolega már meg előzőt mert én is akartam írni ilyen szépeket erről a kütyüről mert nekem is tegnap hozta meg a postás.
Külsőleg tényleg picit otrombának tűnik de ép ez az ami miatt egyedi és elég masszív.A súlya meg hát igen nem egy könnyű telefon de hát ez a hátránya a fém háznak.A hátlapja szép és jó hogy "bőr" de azt a varrást csinálhatták volna damilból vagy valami komolyabb anyagból mert nekem már egy napos használat után el kezdet foszlani/bolyhosodni.eszt leszámítva külsőleg nagyon ott van szép a forma kidolgozása. Az előttem szólót még ki egészíteném ha nem gond.A telefonon alapjáraton van egy feliratos védő fólia amit érdemes el távolítani és az alatt is van egy fólia.A telefonon van még egy 3 színű jelző led is.Külsejéről mást nem tudok írni.
A belseje az alap Doogee (ejtsd = Dugi ) kinézetett kapta ami szerintem elég szép,de a belső memóriát azért jobban el oszthatták volna.
Tartozékok közé még bele tartózik az is amit mind a ketten ki hagytak még pedig az OTG kábel
Fel tettem az időkép alkalmazást és nekem sem adott ki hozzá modult már ha arra gondolsz,de helyette tudom ajánlani a yahoo időjárást mert az az értesítő sávban mutatja azt amit beállítasz.

[ Szerkesztve ]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#9) judek válasza Mclood (#8) üzenetére


judek
tag

Na akkor örülök hogy nem vagyok már egyedül :)
Igen az OTG kábelt kifelejtettem.
A három színű kijelző LED nekem erős. Nem olyan szolid. Tehát este alvásnál az éjjeliszekrényen idegesítően erősen villog a zöld LED mondjuk ha jött egy email :DDD. Persze ha mélyalvó vagy akkor nem gáz :)
Egyébként rendben van a teló, masszív darab.
Az értesítő sávban az időképet is mutatja..arra gondoltam, hogy a kezdő képernyőn mondjuk az óra felett vagy alatt a szokásos sávban a widget, hely-fok-felhősnapos...
A moduloknál csak a saját cuccait tudom kitenni és mást nem.

(#10) Herbali


Herbali
tag

Sziasztok!
Ha bármi egyéb tapasztalat van kérlek titeket osszátok meg, mert én is ilyen telefont szeretnék venni. Így kiváncsian várom a véleményeket.

(#11) Mclood


Mclood
csendes tag

Arról tudtok valamit hogyan lehetne rootolni?

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#12) judek válasza Mclood (#11) üzenetére


judek
tag

Szerintem még nagyon új a teló, nem sok mindenkinek van. Én személy szerint nem vágom.

(#13) TazPyro


TazPyro
újonc

Sziasztok!
Mai nap folyamán én is hozzájutottam ehhez a készülékhez, és nagyon elnyerte a tetszésemet, bár igaz, kalapács helyett is bátran használható :D

Viccet félretéve. Többeteknél láttam, hogy nem sikerült a Widget-eket kipakolni a fő képernyőre. Először én is belefutottam ebbe a problémába, de hamar rájöttem a megoldásra. A válasz nagyon egyszerű. A menübe lépve hosszan rányomsz az adott widget ikonjára, behúzod az alkalmazás információba. Ott ugye mutatja az alkalmazás adatait, és itt jön a lényeg. Az adatok törlése alatt van egy Áthelyezés ide: lehetőség. Ezzel egyszerűen átmásolod az alkalmazást a telefon memóriájába az sd-kártyáról (mivel alapjáraton oda tölti le) és már meg is jelenik a modulok között :)
Remélem tudtam segíteni :)

(#14) judek válasza TazPyro (#13) üzenetére


judek
tag

Szia!
Igen, ma már én is rájöttem a megoldásra és pont írni is akartam, de megelőztél :))
Azért köszi..

Kiváncsi vagyok kinek mennyit bír az akksi. Én 3 napot használtam (minimális 1-2 órás nyomkodás-ismerkedés, pár telefon max 15 perc és kb 10 perc net) amikor még 40%-ot mutatott a töltöttség majd nyekk...Telefon kikapcsolt. Rányomtam a töltőt és visszakapcsoltam és akkor már csak 19%-ot mutatott :F

(#15) Mclood


Mclood
csendes tag

Hát az aksirol nekem is meg van a véleményem.
Ez előtt egy Lenovo p780 - as telefonom volt és az másfél év után is 2.5 napig bírta, de ez viszont hurka max 2nap és akkor alig használtam :/
Az első töltés után meg csak 1 napot bírt ami miatt majdnem rosszul lettem.

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#16) TazPyro


TazPyro
újonc

Nekem eddig kifogástalanul megy :D kb 4 körül kezdtem el nyomkodni, azóta folyamatosan be van kapcsolva a wifi, meg google play-ről töltögettem le egy csomót, zenét is hallgattam rajta, telefonálgattam is, (alapállapotban 45%-on volt az akksi) és most van 27%, szóval nekem eddig tök jó :D

(#17) carr


carr
őstag

Helló!

Honnan rendelhető ez a defy+ utód?
:R Minideal-on nem találtam!

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#18) Mclood válasza carr (#17) üzenetére


Mclood
csendes tag

http://www.minideal.net/doogee-dg700-waterproof-ip67-outdoor-smartphone-mtk6582-quad-core-4-5-inch-ips-ogs-qhd-screen.html

http://www.pandawill.com/doogee-titans2-dg700-smartphone-android-44-mtk6582-4000mah-battery-45-inch-p96395.html

én speciel a pandawillröl rendeltem mert van esélye ott annak hogy vissza igényeld az áfa egy részét már ha lesz rá áfa

[ Szerkesztve ]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#19) judek válasza carr (#17) üzenetére


judek
tag

Én a tinydeal.com-ról rendeltem. NL post, vámon átcsúszott :DDD

(#20) carr


carr
őstag

Köszönöm!
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#21) dime27 válasza TazPyro (#13) üzenetére


dime27
őstag

Sziasztok

csatlakoztam a forumhoz én is egy ilyen telóval! :K :U :R

Nekem jött rá egyből bekapcsolás után frissítés, az időképet azután tettem fel semmilyen gond nem volt vele, szóval lehet előbb frissíteni kell a telót :K :B :U

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#22) judek válasza dime27 (#21) üzenetére


judek
tag

Üdv!
Na akkor lassacskán gyűlünk... :))
Bekapcsolás utáni frissítés megvolt ;)
Akkor neked egyből a belső memóriára tette a widget-t. Ott van a kutya elásva. Ha az SD kártyán van akkor nem tudod kirakni.

(#23) carr


carr
őstag

Ezzel az új antutuval milyen pontokat szed össze?
Összehasonlításképp kérdem.
Futtatott már valaki?
Rom rootolható? CWM felmegy rá? Főzött ROM esetleg? :))

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#24) dime27 válasza carr (#23) üzenetére


dime27
őstag

Nekem 19200 körüli lett, szerintem ez a gyári rom kellően gyors nekem bejött max ha vkinek kell majd rootolja de eddig nekem minden faszán müxik rajta! Már jött rá frissités is! :K Pár bugot frissítettek ilyen 17 megás fájl volt!

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#25) carr válasza dime27 (#24) üzenetére


carr
őstag

Köszönöm.
Egyelőre még kínlódok a G3T-vel, de ha nagyon nem akarja a mikrofont rendesen működtetni, eladom. HW kb egyenlő, az is 18-19k körül ad. (Turbó magok 4x, 1G RAM, 4G ROM)
:R

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#26) juhostt


juhostt
csendes tag

Sziasztok!

Én egyelőre kutakodok a készülék tesztjei végett, de a tapasztaltakhoz lenne pár kérdésem:

1. Mennyire víz/por és ütés álló? Az elődje (titan 1 ?) nagyon sok rossz véleményt kapott és elbizonytalanított.
2. GPS és Wifi mennyire "erős"? GPS milyen hamar fog jelet szabadban, házban vagy autóban menet közben? wifi 1-2 falon (házban b30-as tégla) át megbirkózik még a jellel?
3. A rendszer mennyire stabil? Nincsenek fagyások, vagy egyéb idegesítő dolgok?
4. 8 gb a belső memória. Ebből mennyit lehet app-okra használni? (system partició mérete ha jól tudom)
5. A dual sim ha jól láttam stand by típusú. Szóval ha én pl az egyik kártyáról mobil netezek a másik totál nem elérhető? (pl nem tudnak hívni)
6. Vásárlás: e-bay-on kb 20 000el olcsóbb, mint magyarba. Többször is vettem már kínai cuccot, de azért ilyen drágát és összetettet nem. Mennyire rizikósabb egyből onnan venni, mint hazai boltból? Gondolok arra, hogy hazaiban talán nem a selejtet adják, míg ebay-on belefuthatok olyanba is aki vmi selejtet ad el. Továbbá e-bay-on az eladónak nem biztos hogy reklamálhatok garancia ügyében. Bár eddig sose szorultam rá, de eddig csak sagem, nokia és samsung telóim voltak.

Én is rákérdeznék a piszkálós dolgokra: root, cwm téren vmi infó esetleg?

Előre is köszönöm az infókat :)

(#27) jahrush00 válasza smiti51 (#1) üzenetére


jahrush00
újonc

Én itt vettem:
http://olcsomobilok.com/doogee-dg700-titans-2-ip67-vizallo-mtk6582-quad-core-mobile-phone-android-4-4-4-5inch-1gb-8gb-5mp-2mp-3g-otg-4000mah

- intézik a vámot szóval nincs egyéb költség
- gyorsak
- segítőkészek
- olcsók

(#28) juhostt


juhostt
csendes tag

Pár meggyőző videó, ha már senki nem reagált a vízről:

https://www.youtube.com/watch?v=SV9VpFqMXiU (ebben van ütésálló teszt is, bár a videó készítője túllőtt a célon, szó szerint :DDD )

https://www.youtube.com/watch?v=fH72eKeA--U

Aztán találtam hozzá root-olási lehetőséget is:

http://gadgetsacademy.com/root-doogee-titans-2-dg700/

(#29) judek válasza juhostt (#26) üzenetére


judek
tag

3. Egyenlőre nincs fagyás
4. Ha jól néztem ki akkor 1,5GB van az appokra
6. Nem hiszem hogy az ebay-en a selejtet adnák. Ugyanazt a kínai gagyit vagy jót (kinek mi) kapod az itthoni webshopban is. De szerintem egy kínai weboldalról olcsóbban megkapod mint az ebayen.

többire nem tudok érdemben válaszolni nem próbáltam

(#30) juhostt válasza judek (#29) üzenetére


juhostt
csendes tag

Nekem a kínából és az e-bay-on vásárolt dolgokkal az a gondom, hogy ha garanciás hiba van, akkor nehogy valahol eltűnjön az "univerzumban" a készülék, (adott esetben a telefon). Ezért nem szívesen veszek komolyabb dolgot e-bay-on.

(#31) carr válasza juhostt (#28) üzenetére


carr
őstag

Ez a teszt, ill. az állítólagos vízállóság megnevezése, már akkor gyanús volt, amikor a hátlapot csak egy "gumiszőnyeg" választotta el a pattintós (!!) hátlaptól.
Még a 3.5 éves defy+-om is jobban állja a vizet, pedig megéltünk együtt pár "nedves" helyzetet! :))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#32) juhostt válasza carr (#31) üzenetére


juhostt
csendes tag

Galaxy xcover s6690 telómat is egy gumiperem válassza el az akksitól, mégis állja a vizet, sőt olyan szépen illeszkedik, hogy a gumiperemig sem jut el. Volt már vízben, volt már esőn. Nem búvárkodni szoktam vele, de azért bírja ki a vizet.

Viszont ami nálam nagyon negatív, hogy a 3 funkció gomb az érintős. Ez mennyire működik vízben, vagy vizes, koszos ujjal? Az xcover-en azért koszos kézzel is tudtam használni a 3 gombot és be sem ázott.
Erről esetleg tapasztalat Neked, vagy másnak?

(#33) carr válasza juhostt (#32) üzenetére


carr
őstag

Tudtommal annak csavaros a hátlapja, s nem pattintós!
Javíts ha tévedek!
A defy+nak is van csúszkája, amivel a hátlapot rögzíted. De ez egy vicc kategória, ahogy ezt rápattintod a vázra... :/

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#34) juhostt válasza carr (#33) üzenetére


juhostt
csendes tag

Van rajta egy rögzítő csavar, de az műanyag és az csak arra van, hogy hozzá nem értők ne tudják levenni a hátlapot. Nekem sokszor volt, hogy nem volt "becsavarva" úgy sem esett le a hátlap ütés esetén. Természetesen ki kell pattintani a helyéről, a csavar talán akkor jó, ha izomból földhöz vágod, akkor lehet ér valamit, de még nem próbáltam, na meg nem arra kell. Szóval ez is ilyen népámítás ez a csavarhúzós dolog. Én kb 10 percig ámultam mikor megvettem, aztán rájöttem, hogy nem ettől víz vagy ütés álló.

(#35) jghewpb


jghewpb
újonc

Sziasztok!
Tegnap kaptam meg a készülékemet.Eddig elégedett vagyok vele.Elég sokat nyúztam a testre szabássl,de soha nem akadt meg.
Segítsetek,hogy hogy tudok csengőhangnak betenni egy mp3-at?Már mindennel próbálkoztam,de sehogy nem sikerül.

Előre is köszi

(#36) Mclood


Mclood
csendes tag

én a total commandert is használom a telefonon és mikor csengő hangot állítasz be akkor be adja azt is lehetőségnek

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#37) jghewpb válasza Mclood (#36) üzenetére


jghewpb
újonc

Én mikor belépek az audió profilba,és kiválasztom a Beszédhívás csengőhangot,akkor csak a gyáriak jönnek be.Nincs választási lehetőség.?Hol a hiba?

(#38) samael81


samael81
tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy mennyire erős a LEDvillanója/vakuja/ Használható éjszakai fényviszonyok között is, sötét szobában is, vagy csak mint a gyertyaláng?
Ha valaki tudna képet készíteni,akkor azt megköszönném!

(#39) istvan887


istvan887
csendes tag

Sziasztok!
Másfél hete használom a kütyüt, az aksi (4000 li-ion) 2 napig simán bírta napi 2-3 óra játék,netezés+telefonálás mellett, ha nem nagyon nyűzöm 3 nap, bár a harmadik nap végén 40%-ról egyből kikapcsolt a telefon amikor a mobilnetet bekapcsoltam.
Meg vagyok vele elégedve, de a hátulján az a varrás utánzat nem fogja túl sokáig bírni sztm, de ettől eltekintve a dizájn bejön. :))

(#40) Mclood válasza samael81 (#38) üzenetére


Mclood
csendes tag

tessék pár kép amit most csináltam

http://kepfeltoltes.hu/view/150205/IMG_20150205_231239_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150205/IMG_20150205_231250_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150205/IMG_20150205_231257_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/150205/IMG_20150205_231307_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#41) samael81 válasza Mclood (#40) üzenetére


samael81
tag

Köszi a képeket.

(#42) darenk válasza judek (#19) üzenetére


darenk
újonc

Hellóka, Hollandián keresztül jött a cucc? Így áfa mentes?

(#43) IMMORTALIC


IMMORTALIC
újonc

2 hete vettem a telefont,most tettem 3-ik alkalommal töltőre,wifi-t alvás közben kilőttem,(ez napi 5-6 óra) amúgy folyamatosan megy.Néha mobilnet,napi 2 óra zenehallgatás, fél óra játék,+ szokásos mennyiségű nyomkodás,e-mail szinkron folyamatos.
Nagyjából 4-4,5 napig bírja így egy töltéssel,érdekesség,hogy mikor eléri a 20 % töltöttséget,onnan nagyon gyorsan merül,nem tudom,hogy rosszul van kalibrálva az akku,vagy a szoftver nem a valós töltöttséget mutatja,de 4 nap készenlét mellett ezzel együtt tudok élni.Facebook Lite-ot használok a hivatalos app helyett,jóval kevesebb erőforrást használ,a dizájnbeli hiányosságokért bőven kárpótol.Az energiatakarékos mód be volt végig kapcsolva.
Eddig egy S3-at használtam, ahhoz képest a Doogee Titans2 kijelzője értelemszerűen kevésbé részletes,de sebességbeli különbséget a valamivel gyengébb hardver ellenére nem igazán tapasztaltam eddig.
Ami engem személyesen zavar,hogy a kamera jóval gyengébb mint az S3-é,kevésbé részletgazdag, "színtelenebb" képeket készít,nem találtam benne makro beállítást,sem valamilyen képstabilizálási lehetőséget,amit a régi telefonban nagyon szerettem.
Fagyást eddig nem tapasztaltam,a rendszer gyári rommal hibátlanul,és gyorsan fut,a készülék súlyát én kifejezetten kedvelem.
A hátlap anyaga teljesen vállalható,leszámítva a varrást rajta,az valószínűleg elmúlik pár hónap használat után.(Néhány honlapon láttam egyszerű bőr mintázatú hátlappal,varrás nélkül,Doogee logóval,ha valakinek van tudomása róla,hogy olyat honnan lehet beszerezni,hálás volnék az infóért)
Ha bármilyen érdemleges info felmerül a telefonnal kapcsolatban,még jelentkezem,de a jelen állás szerint 59.990 pénzt nekem simán megért.

[ Szerkesztve ]

(#44) IMMORTALIC válasza Beni2360 (#6) üzenetére


IMMORTALIC
újonc

Az én csomagomban volt 2 képernyővédő,meg OTG-kábel is a szokásos dolgokon felül.

(#45) juhostt válasza jghewpb (#37) üzenetére


juhostt
csendes tag

A belső memórián van ringtones, alarm és notification mappa. Értelem szerűen mindegyikbe tehetsz egyedi zenét

Más:
Nekem is meg van pár hete.
Pár tapasztalat amivel lehet más nem találkozott, vagy nem figyelt fel:
Az akksi a 2. frissítési csomag után rohamosabban merül, eddig 2 napig bírta folyamatosan bekapcsolt nettel (wifi vagy 3g attól függően hol vagyok), most 1 nap után már nem merem a 2. napra feltöltés nélkül hagyni.

Az usb csatlakozója annyira süllyesztett, hogy másik kábelt szerezni hozzá sztem enm egy könnyű dolog, mert ennek a kábelnek a mikro csatiján a fém rész hosszabb mint a többi készüléken/töltőn

A szoftverből hiányolom a vágólap funkciót; szöveg kijelöl, kivág máshol beilleszt. (meg sok mást is)

Root már az első naptól kezdve megy, de ellentétben az xcover-el, nem használom ki annyira, mert itt jobban engedi kigyomlálni a nem kellő gyári appokat, alapból vannak olyan funckiói amelyeket régen csak root-al értem el.

Ha valaki mélyebben nyúlkálna a telóba, előjön h kínai. Download módba készültem menni, de valami kínai írás jött elő. Nem tudom mi volt, sipolás és képernyővillogás fogadott. akksi kivettem de gond nem volt. A recovery elég jól felszerelt, de azért majd egy cwm-et feltolok sztem.

Az értesítő led külön jó dolog, nem csipog ha értesítés jön, hanem villog.

A gyári kamera progit egyből kukáztam, még a frissítési csomag utánit is. Camera zoom fx pro sokkal jobb!

A hátlap nem jól zár, van egy pici rész a bal felső részén. Nem tudom hogy a hátlap selejtes, vagy a készülék rögzítése.. A gumilap vízvédelem valami vicc... A teszt videókon tipikusan egy jó készüléket választottak ki a tesztre... Szóval víz tesztnek nem vetem alá, mert tudom hogy nem bírná..
A karc állóságot meg se merem nézni, még az a fólia van rajta amit megvételkor vettem.

A gyári launchert lecseréltem, mert nagyon nem jött be
Amit még nagyon nem csípek, hogy root után, ha a system partíciónak teljes jogot adok, akkor sem enged hozzá másolni, vagy átnevezni, csak törölni engedi a meglévő fileokat. Ha valakinek van erre megoldása várom... (Itt egy saját betűtípust akartam feltenni, mivel a betűtípus választást sem támogatja a kitkat....)

A gyári billentyűzetet is eltettem pihenni, leszedtem egy másikat play-ről. (a samsung billentyűzete volt a legjobb, letisztult, mégis bőséges)

A hívásnapló gyári appja katasztrófa.. nem átlátható, nem egyértelmű... Ezt is cserélni kellesz sajnos. A számbeírás funkció van amikor csak 2. nekifutásra jön be..

Mindent egybevetve azért elégedett vagyok, csak a rendszeren lenne mit fejleszteni, mert a régi andoroid 2.3-as gingerbread jobban engedte a stílust változtatni és jobban bele lehetett mászni a rendszerbe

Ha tudja valaki hol kell írni a fejlesztőknek azt megköszönném, mert a vágólap sztem alap dolog lenne, de stílus váltás és pár egyéb apróság is jó lenne ha már fejlesztgetnek..

(#46) Mclood


Mclood
csendes tag

Valaki próbálta már a lolipop rendszert rajta mert már elérhető :-)

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#47) dime27 válasza Mclood (#46) üzenetére


dime27
őstag

INkább megvárom amig OTA-n kapjuk meg az android L-et honlapjukon is irják h semmiféle felelősséget nem vállalnak azért ha nem ugy frissiti be a user! :K :U De örvendetes h lesz rá, remélem az akksibeakadási problémák sem fognak megmaradni benne mert nekem csak ez az egy problémám van a tellel :B :R

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#48) juhostt


juhostt
csendes tag

Másnak is nagyon ratyi a hang telefonáláskor? Nekem csak recseg rotyog... :(((
Kezdem azt érezni, hogy olcsó húsnak... A frissítés óta egy napot sem bír ki az akksi. (böngészés, kamera, lámpa, zene játék). Azért egy 4000 mah-es akksitól ez szégyen...

A beszédhívás hangbeállításához nem sok dolgot találtam...
Az ütést olyan jól állja, hogy leejtettem és leesett a hátlap :Y A víz próbánál csak egy gyors vízbe merítés volt, de ha az 1mp helyett 3-4 mp lett volna, simán az akksi is úszott volna...
Az érintő gomb meg egy valóságos csoda... Bekapcsolom a lámpát és hozzáér a tenyerem és már ki is kapcsol...
A lámpája több perces használat után felforr. Az xcover-nél NEM volt ilyen.

Sajnálom, hogy a samu nem tud egy olyan készüléket csinálni, ami olyan okos/erős mint ez a doodge, olyan strapbíró mint az xcover és olyan olcsó mint a doodge :) :(

(#49) bocitanya


bocitanya
csendes tag

Sziasztok...itt vám mentes a teló
http://www.minideal.net/

DOOGEE DG700 :R

(#50) bocitanya


bocitanya
csendes tag

Ki maradt kérdés mind két sim kártya foglalat normál??
Vagy esetleg 1 normál és 1 micro sim? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.