Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Mclood válasza bocitanya (#49) üzenetére


Mclood
csendes tag

Kérdezed vagy mondod? Mert attól hogy valakit nem fogtak meg attól még le vámolhatnak téged

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#52) Mclood válasza juhostt (#48) üzenetére


Mclood
csendes tag

Én speciel nem frissítettem és nincs gondom.hangal nincs bajom csak néha el felejti az adat hálózatot

[ Szerkesztve ]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#53) bocitanya válasza Mclood (#51) üzenetére


bocitanya
csendes tag

Jogos a 2 pont... :R
Természetesen kérdés lenne???? :K
És azért kérdezném..mivel ingyenes a szállítás"remélem" nincs vám?....
Mert esetleg vám terheli akkor annak menyi lenne a további anyagi vonzata? :U

(#54) Mclood válasza bocitanya (#53) üzenetére


Mclood
csendes tag

Az anyagi vonzata a mindenkori 27%ÁFA meg a vámolás ami 1-2eft de tudom ajánlani még a pandawill-t is az is jó és olcsó oldal

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#55) bocitanya válasza Mclood (#54) üzenetére


bocitanya
csendes tag

Jó.. köszi én ezt ajánlom!
translate.google.hu
pl:Mann Zug3...jó adatokkal!
És jó áron! :C

(#56) dime27 válasza Mclood (#46) üzenetére


dime27
őstag

Mégsem vártam meg az OTA frissítést :DD

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#57) Mclood válasza dime27 (#56) üzenetére


Mclood
csendes tag

majd azért írd meg hogyan muzsikál a rendszer pláne az akku idő az ami érdekel meg hogy mennyire stabil a rendszer és ami még érdekel hogy a belő memóriát engedi-e használni nem úgy mint egy a retek kitkat

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#58) dime27 válasza Mclood (#57) üzenetére


dime27
őstag

Belső memóriát nekem engedi használni a kit kat is engedte asszem...stabilabbnak nem tudom stabil-e még gyorsabbnak viszont szemre gyorsabb és nekem szebb is.Ami engem zavar h mobiladatkapcsoaltnál nem jelzi ki h H+ hanem feszt 3G-t mutat...akkuidőre még nem irok semmit sztem kell 4-5 töltés mikorra ez kiderül :K

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#59) Fred23


Fred23
nagyúr

Ez mennyire jellemző?

Láttam olyan teszteket is, amikben jól bírta a vizet, talán ez egy ritka eset, de azért jó lenne tudni, mi a helyzet. Vízálló teló keresésében vagyok, eddig Lenovo S750, Cat B15Q és az új Xcover 3 a három fő esélyes. Nem sietem el a vételt, mert 70 alatt, sőt lehetőleg 60 alatt szeretném majd megvenni.

(#60) legenda007 válasza dime27 (#58) üzenetére


legenda007
aktív tag

Hogyan raktad fel a lolipop-t?

(#61) Mclood


Mclood
csendes tag

akinek netán szüksége van a ROOT-olt rendszerre ezzel egyszerüen meg lehet csinálni nálam müködöt
[link]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#62) dime27 válasza legenda007 (#60) üzenetére


dime27
őstag

SPFLASHTOOLS-al! ;)

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#63) csiccso999 válasza carr (#20) üzenetére


csiccso999
újonc

Szia!Mennyi idő alatt érkezett meg?

(#64) dime27 válasza Mclood (#57) üzenetére


dime27
őstag

Pár kép akkuidőről:

a lollipop felrakása után egy nagyon stabil és kiforott rendszert ismerhettem meg, az akkuproblémáim megszűntek, a telefon nálam még 2 %-on is megy nem dobja el az akksit nem kapcsol ki stb...korábbi tapasztalataim a 4.4.2-vel e tekintetben sokkal rosszabbak voltak, ott volt h 35%-ről is hirtelen kikapcsolt a telefon.Az 5.0-val ilyenek nincsenek a rendszer gyorsabb sokkal szemre nekem!

Az akkuképekhez annyi hogy lehetőleg minél több mobilnettel készült illletve 1 simmel majdnem h állandő facebook lite használattal, elég sok böngészéssel ill youtube videoval.Játék nem volt de meggyőződésem h az akku nem 4000-es kijelzőidő nem olyan rossz de én azt gondoltam h meg fogom ütni vele a 10 órát is, no mindegy, összességében a tel igy az 5-ös androiddal már szinte h hibátlan remélem OTA-n fog jönni rá ezekután is update! :R

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 6a+iPad 2021

(#65) juhostt válasza bocitanya (#50) üzenetére


juhostt
csendes tag

Egyik sima, másik micro.

Ma úgy minden előjel nélkül zene hallgatás közben meghalt a hangszóró... csak recseg ropog, még egy midi csengőhangot is csak torzan hallani rajta... Első körben próbálom a garanciát érvényesíteni, ha nem jutok dűlőre, ki****(dobom) a kukába ezt a ******.

Oké hogy kínai, de ez már túlzás... Végül is tanuló pénznek jó volt. Soha többet nem veszek ilyen drága és ilyen összetett kínai terméket.

:W :W

Végezetül: SENKINEK nem ajánlom ezt a telót!!!

(#66) Mclood válasza juhostt (#65) üzenetére


Mclood
csendes tag

ez szerintem csak egyedi hiba mert én napi szinten hallgatom itthon csak a hangszórón majdnem max hang erőn a zenét január óta és még mindig tökéletesen müködik

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#67) Mclood válasza dime27 (#64) üzenetére


Mclood
csendes tag

komoly gondba ütköztem

mikor felismerné a progi hogy hova van csatlakoztatva úgyebár a hangerő felfelé gombot kell nyomni és akkor ismerné fel de ez csak egy boot menüt hoz be nekem ahol 3 lehetőség van
1. recovery mode
2. fastboot mode
3. normal mode

és persze a progi meg nem csinál semmit

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#68) samael81 válasza Mclood (#67) üzenetére


samael81
tag

Hali,először is milyen progiról van szó? Másodszor próbáld úgy,hogy nyomod a hangerő le gombot és úgy csatlakoztatod a géphez.Először viszont aksi ki,aksi be.

(#69) Mclood válasza samael81 (#68) üzenetére


Mclood
csendes tag

ez alapján cselekedtem
[link]

[ Szerkesztve ]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#70) apafej35


apafej35
újonc

Sziasztok!Tudja valaki hogy miér van az hogy az alkalmazás kezelőben több ojan alkalmazást is mutat pl:ygps,amit a menüben nem találok!

(#71) apafej35 válasza Mclood (#61) üzenetére


apafej35
újonc

Szia letöltöttem de nem lehet megnyitni!ötlet?

(#72) benceman00


benceman00
tag

Sziasztok.

Faternak készülök venni egy ilyen telót (nyomógombos nokiáról fog váltani, így a léc elég alacsonyan van :D ). 99%ban csak telefonálásra lenne használva, néha zseblámpa +havonta talán 1-2 fénykép max. Szóval ez a specifikáció bőven elég.

Viszont ami lényeges a por/kosz állóság, eddigi telefonjai mindig így mentek tönkre, hogy vagy a kijelző alá ment be a kosz vagy a hangszóróba. Nincs semmi extrém körülmény csak a műhelyi használatot bírja.

A másik fontos dolog az hogy megbízható legyen (1 év múlva is lehessen vele telefonálni, nem szeretném hogy 1 hónap után papírnehezék legyen belőle).

Szeretném kikérni a véleményeteket, hogy mennyire használható/megbízható ezekre a célokra.
Köszönöm!

Üdv, ASZPi

(#73) pumpido1


pumpido1
csendes tag

Valaki leírná magyarul pontosan lépésről lépésre mit kell csinálni mert órák óta kinlódok de sehogy nem tudom rávarázsolni az 5-ös androidot!

KORMÁNYBŐRÖZÉS FELSŐFOKON!

(#74) Mclood válasza apafej35 (#71) üzenetére


Mclood
csendes tag

próbáld meg más oldalon rá keresni a programra
én simán letöltöttem el indítottam rá dugtam a telefont és ment

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#75) Mclood válasza pumpido1 (#73) üzenetére


Mclood
csendes tag

Ha ez alapján nem tudod megcsinálni akkor nem érdemes vele küzdened keres akkor majd egy hozzá értöt aki meg csinálja neked

[link]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#76) samael81


samael81
tag

A készülék ledes villanója,vagy vakuja mennyire erős? Éjszakai fényviszonyok között használható?

(#77) UTommyboy


UTommyboy
újonc

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
Ha valaki tudja, hogy lehet megoldani hogy a teljes telefon memóriát belső tárhelyként használja, azt nagyon megköszönném, ha leírná. Át lehet valahogy particionálni? Jelenleg az az 1 GB baromi kevés a programtelepítésekhez.

Köszi a segítséget!

U.i: negatív tapasztalat gyakorlatilag ennyi a telefonnal kapcsolatban. Ha ezt meg lehet oldani, mindenkinek bátran ajánlom.

[ Szerkesztve ]

(#78) Mclood


Mclood
csendes tag

Érdemes elolvasni :-)

[link]

[ Szerkesztve ]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#79) Bozsokicsaba


Bozsokicsaba
csendes tag

Üdv!

Szóval vettem egy Doogee DG700-at Lollipop-al. Van/volt egy hibája... kető...
Amúgy nagyon egyben van a készülék. Előtte Lenovo A660-am volt... kész idegbaj... Ez bírja, jól navigál stb.

1: Ha kikapcsolom, márpedig minden nap aludni megy, vagy USB-s leválasztás van elveszti az SD-re telepített kirakott appok ikonjait.
2: Szintén kikapcsolástól a fejlesztői részben beállított HW fedvények tiltása beállítása is kuka. Ez a Waze miatt kell. Sokat használom, és kikapcsolva beszürkül a map.

Szóval írtam a kis ferde szeműnek, hogy van ez a gond, erre meglinkelte a teljes gyári ROOT-ot 5.0-ra. A problémát nem oldotta meg, de ha valaki szeretne nyalókázni akkor abban tudok segíteni. Sőt. Mivel elég gagyi kínai testvérünk ROTT-ja a szépítésben is vannak némi ötleteim. Persze a belső memória itt is kevés, akár mit csinálok.

Hiába no lemondás az élet...

Amúgy meg csak ajánlani tudom mindenkinek.

Ja még egy két mondat! A Jack dugó fordított bekötésű, a SAMSUNG cuccaival megy.
A töltője preferálja a D+ D- rövidzárat 1 A DCP-re, de lehet a SAMSUNG Tablet D+ D- 2,7 V-os is jó 2 A-ig. Ezt még nem próbáltam.

Motoron használom, jól látható a képernyő, stabil a GPS, csak a bukó headset még nem szuperál, mert spéci vékony Jack dugó kell hozzá... Kínából...

Egyenlőre ennyi..

(#80) Bozsokicsaba


Bozsokicsaba
csendes tag

Ja és a hátlap tényleg bőr ha nem is kroki.

(#81) Pana-Man válasza Bozsokicsaba (#79) üzenetére


Pana-Man
újonc

3 nap után nekem is van már némi tapasztalatom az 5.0-s édességgel.
1. Bármennyire is szutyi darab a Sony Xperia E-m, a hangja a DG 700-hoz képest Hi-Fi.
2. Ilyen gyors telefonom még nem volt, bár bekapcsoláskor nem kéne olyan erősen világító képernyő neki.
3. Kikapcsolt állapotban is képes ébreszteni. Androidos telefonok tudtommal ezt eddig nem tudták, de nincs túl nagy tapasztalatom, tévedhetek. Ez ébreszt, bár félálomban gőzöm nincs, hogy állítom le a tilinkózást.
4. Az ikonokat nekem is eldobálja. Azt hittem, valamilyen tisztító app műveli vele, de azok kidobása után is így van ez.
5. Németországból rendeltem Ebay-en hétfőn, pénteken hozta is a postás. Az eladó regisztrációs neve nem volt nagyon árulkodó, de a vételárat Hassan fogadta.
6. Számla és/vagy gari nem volt a csomagban, érdeklődésemre péntek óta semmi reakció nincs, pedig addig elég jól kommunikált velem az eladó és a DHL-es követés is rendben volt.
7. Nem tudom, milyen rendszerben, de van olyan, hogy telepítés közben rákérdez a telepítés helyére, van, hogy én teszem át utána.
8.Volt app (Chrome, Időkép), amit engedett átpakolni, de aztán nem indult.
9. Nem értem, hogy a Clean Master hogy és honnan szed elő akár negyed óra után is 400-700 Mb törlendő szemetet.

(#82) Turcy086


Turcy086
tag

Üdv!
Tegnap sikerült sptoollal frissiteni, viszont úgy néz ki a preload miatt nem csinál a semmit a készülék.
Tölteni sem tölt, bekapcsolni sem tudom. Ha gépre kötöm, hallani az új eszköz hangot, de kb 10 mp múlva el is tünik.
Tégla effekt..
Van valami ötletetek?

(#83) Mclood válasza Turcy086 (#82) üzenetére


Mclood
csendes tag

Probáld meg ez alapján fel tenni
[link]

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#84) Turcy086 válasza Turcy086 (#82) üzenetére


Turcy086
tag

Üdv!

Gondoltam megosztom veletek kálváriámat!

Preload gondjaim voltak, véletlenül bekapcsolva maradt frissitéskor... Telefon be se kapcsolt, nem töltött.
Win7 rendszer alatt ismeretlen eszközként ismerte fel, Win8 alatt rendesen látta mint MTK Preload port14.

Hivatalos oldalról leszedtem a 4.4-es ill 5-ös romot. Mindkettőnél SP Flashtool megállt 4032-es hibára hivatkozva. Összes driver (USBDeview-vel törlés) újrarakva, másik USB-ről is próbáltam, C:\ gyökérmappából stb. Mindent végig próbáltam, de ugyanaz. Kezdtem feladni...

Aztán megtaláltam R21 kiadású romot, szó nélkül felment, de zavart a kicsi tárhely. EBR moddingolás orrba-szája, de hol bootloop, hol fagyás stb. Tovább mentem, majd megtaláltam ezt a topicot. Mindent lépésről-lépésre megcsináltam, korrekten működik minden!
- 4 giga hely
- rootolt
- egy kinai betüs app sincs benne
- gyors, nem laggol
- GPS pontos
- WIFI nagy hatótávú
- akku szokásos
- LED is működik
- valamint minden gyári ficsör benne van

Röviden ennyi :)

(#85) doogeePSZ


doogeePSZ
újonc

Sziasztok!

Lenne olyan kérdésem hogy valaki járt e már doogee dg 700 al úgy hogy elfogy a hely a a telefonról és nem engedi se a frissítéseket se új appot fel tenni?
Sőt most már ott tartok hogy letöröltem az Időképet és a köpönyeget is, és így sem tudok feltenni semmit, és a frissítések sem mennek fel!

Valaki tapasztalt már ilyet androidon vagy ezzel a készülékkel kérem írja meg, mert nem tudom mit tegyek!
A válaszokat előre is köszönöm!

(#86) Mclood válasza doogeePSZ (#85) üzenetére


Mclood
csendes tag

velem is volt már ilyen eset tudom ajánlani hogy a lehető legtöbb alkalmazást rakd át kártyára és időnként nézd végig az alkalmazásoknál melyiknek mennyi gyorsító tárja van.
Mert pl amiket én használok : Chrome átlag 80Mb , Messenger 25Mb , Faszbuk 180Mb Youtube 40Mb
és ezek mind a tár helyből eszi meg és ezért nem enged alkalmazást telepíteni plusz frissiteni.
remélem tudtam segíteni

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#87) Mclood válasza Turcy086 (#84) üzenetére


Mclood
csendes tag

a 4Gb hely alatt azt érted hogy már nem csak 1.5Gb az ami a rendszernek/alkalmazásoknak van fentartva

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#88) doogeePSZ válasza Mclood (#87) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Hali!

Köszi a tanácsot, ki próbáltam a gyorsítótár törlését de nem használ!
Töröltem két alkalmazást (időkép és köpönyeg) és már vissza tenni sem tudom őket de a többi alkalmazás frissítésére sincs hely!
Na akkor ilyenkor mi van? Nem merek le törölni többet mert attól tartok hogy azokat sem tudom vissza tenni!
Ja és a messenger és a Gmail van csak a telefonon a többi már az sd kártyán van! Összesen 14 alk. van rajta firefox, gmail, go billentyű amit nem tudok letörölni, google,googledrive, google utcakép amit szintén nem lehet törölni, safeincloud, térkép, youtube, pinterest, SD Maidpro, vlc! ennyi és azt irja kevév a tárhely!

(#89) Mclood válasza doogeePSZ (#88) üzenetére


Mclood
csendes tag

mennyi tár helyed van a telefonon? most.
ha netán vállalkozó kedvű vagy és értesz angolul akkor pár hsz-el ezelőtt egy srác kitett egy megoldást tegnapi napon este én is meg csináltam és kiválóan müködik

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#90) doogeePSZ válasza Mclood (#89) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Köszi!

Bár elég kockázatos, mert ha valami nem sikerül jól akkor megy a telo a kukába! :(

Köszi

(#91) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

sziasztok
ki vállalja a rootolást.
ha nem sikerül,nem gond,de a nem használható 4,5 giga belső hely miatt egy kalap szart nem ér a telefon.
Házhoz viszem,megvárom,lelkesen izgulok veled!

(#92) Turcy086


Turcy086
tag

sziasztok
valamiért alapból sz@r az alap firmware, így az egész partició táblát át kell írni elég mélyen
hiába írja ki a gyárinál, hogy van hely, letölteni semmit nem tudsz
nekem sikerült úgy, hogy az egész particiót átalakítottam+rootoltam is

(#93) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

Megoldódott a dolog.
Jóóóóóó!

(#94) Alexhunter


Alexhunter
csendes tag

Sziasztok!

Most kaptam egy ilyen céges telefont és nem vagyok egy guru ezért kérném a segítségetek.
A telepített alkalmazásokat az SD kártyán szeretném tárolni, de ha ide teszem őket akkor, az általam "kihúzott" ikonok eltűnnek újraindításkor. Ha belső memórián vannak az appok akkor megmaradnak, de azért vettem memkártyát, hogy ott foglalják a helyet.
Op.rendszer: Android 5.0

Van erre valami megoldás?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Alexhunter

(#95) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

Megjött az R24-es frissítès.
Kèrdès,felrakjam vagy maradjon a mostani verzió.
Nem akarnèk megint a tárhellyel baszakodni.

(#96) doogeePSZ válasza kandurbandi1 (#95) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Hali!
Én egyszer felraktam és letiltotta a hálozatot nem csatlakozott fel a mobil szolgáltatóra, még a térerőt sem jelezte ki! Vissza kellett állítani a gyári beállításra kb 20 percig nem csinált látszólag semmit a telefon már ott tartottam hogy kiveszem az akksit es akkor indult ujra!
Azóta jó, de van hogy úgy lefagy, nem használ más csak ha kiveszem az akut.

(#97) Mclood válasza Alexhunter (#94) üzenetére


Mclood
csendes tag

a problémádra a legkézenfekvőbb megoldás az újra particionálás csak hát annak meg van a kockázata hogy nem sikerül és akkor kuka a telefon

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#98) doogeePSZ válasza Mclood (#97) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Igen!
Inkább maradok annál hogy kiveszem kb 2-3 hetente amikor lefagy.

(#99) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

Rootold
Minden problèmát megold
Turcyval lèpj kapcsolatba,nála van a megoldókulcs

(#100) doogeePSZ válasza kandurbandi1 (#99) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.