Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) AtteszN válasza Turcy086 (#84) üzenetére


AtteszN
újonc

Szia hogy lehet ezt feltenni es milyen programmal. Mert en is kaptam egy ilyen titans 2-t es a rendszer memoriam kevés

(#102) VILLIATTI


VILLIATTI
csendes újonc

Sziasztok!
Én is vásároltam egy Doogee 700-st.Még most ismerkedem csak vele mivel még nem volt okos telefonom.Most már elég jól kezelem csak egy gondom van vele,hogy nagyon halk érzéketlennek tűnik a mikrofonja alig hallanak engem.Az én hangomat viszont jól hallom a telefonomban.Mit lehet vele tenni ha lehet egyáltalán állítani??

(#103) doogeePSZ válasza VILLIATTI (#102) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Hangerő állító gombbal nem lehet hangosítani?

(#104) VILLIATTI válasza doogeePSZ (#103) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

A hangerőt viszi de a mikrofonét nem erősiti sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#105) doogeePSZ válasza doogeePSZ (#103) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Ja! Én is így jártam vele, kicsit tarsd lejebb a szádhoz, nekem is mindig szólnak hogy nem hallanak!
Meg kell szokni!

(#106) VILLIATTI válasza doogeePSZ (#105) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

Csak elég rossz minimum ezt azért tudni kellene egy telefonnak hogy telefonálni lehessen vele. :U

[ Szerkesztve ]

(#107) AtteszN


AtteszN
újonc

Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? Kintről hozott a telefon es frissítés utan a szokasos másnál is tapasztalt tárhely probléma. Sosem rootoltam telefont. Egyébként nagyon meg vagyok elégedve a telefonnal. Nálam nincs gond a beszéd mikrofonnal. Hangossagal sem. Kicsit doboz hangja van teljes hang eron de hát nem házi mozit hanem telefont vettem. Vizallossagat nem tudom mert csak egy napot hagytam az építkezésen es csak pára és fagy volt. De működött -10-ben ejszakazot igy is bírt 2 napot a telefon aksija. Esést is birja mert 10 m magasból esett es meg csak meg se latszik rajta. A lenovo 606-om 2 meg magasból ripityara tört. Na szoval valaki össze foglalna nekem hogy a kintről hozott telefonnal mi a teendő hogy ne legyen tárhely probléma

(#108) doogeePSZ válasza AtteszN (#107) üzenetére


doogeePSZ
újonc

Én is örülnék valami könnyű megoldásnak hogy ne legyen tárhely gondom! Egyébként teljesen jó telefon én szeretem! Nálam is leesett már párszor ,látszik rajta pár sérülés a fém részein! De ettől még tökéletesen műkódik.

(#109) AtteszN válasza doogeePSZ (#108) üzenetére


AtteszN
újonc

Én már nem könnyűnek is felhívtam a ping digitalt. Ok mar orvosoltak a problémát de kertek az imei szamot. Mondtam hogy nem mo-is a termek es utanna jott az elutasítás hogy pénzért se stb. Nekem ha valaki felrakja a 4.4es androt ra mar az is jó.

(#110) apota


apota
újonc

Sziasztok! Megoldódott a tárhely problémám. Turcy086-nál van a megoldás. A telefon rootolt és működik rajta minden funkció.

(#111) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

Mondom!
Keressètek Turcy-t Pesten.
Megoldja.

(#112) VILLIATTI válasza VILLIATTI (#106) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

Sziasztok!
A hang probléma megoldódott egy kis utánjárással a szerviz kódot megkaptam és avval betudtam menni a hang beállításokba ott a megadott határokon belül bárhova lehet tologatni az értékeket.(Audió-Normálmód ---Mic )Egy ujra indítás és már jó is ha egyből elfogadja.Ha esetleg nem, akkor érdemes egy gyári alapra vissza állítani a telefont és úgy megpróbálni az állítást nekem az utóbbi szerint vált be.A szerviz kód amit csak simán betárcsázol a következő:
csillag-kkereszt- csillag - kkereszt 3646633 kkerszt-csillag-kkereszt-csillag Miután betöltöd azonnal elsötétül és már elő is jön a szerviz menü. Egyébként mindenhez hozzáfértek ha esetleg valamit szeretnétek állítani.
Üdv.
VILLIATTI

(#113) kandurbandi1 válasza VILLIATTI (#112) üzenetére


kandurbandi1
csendes újonc

Ez hasznos info!
Köszönjük!

(#114) Tűz válasza VILLIATTI (#112) üzenetére


Tűz
csendes tag

Valóban az infó hasznos volt, de ha feltelepítitek az MTK Engineering Mode app-ot TheMonster-től ugyanezt elérhetitek mindenféle kódok nélkül.

(#115) VILLIATTI válasza Tűz (#114) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

Sziasztok!
A kiegészítést pedig én köszönöm fel is raktam.
Az előbbiekhez még annyit, hogy a Skype-n ha ugyancsak gyenge a hang akkor a LoudSpeakermod-ban a --Mic -et állítsátok lehetőleg ne a max.ra 255-re hanem kb 240-245 re akkor kellő erős lesz a hang és még nem lesz zaj sem.
A Particionálást változtatást ajánlom én is mindenkinek fent sorolt előnyök miatt és a külső memória kártyán tárolt programoknak az ikonjai nem tűnnek el ez után ha újra inditjátok. Turcy-val megoldhatjátok bátran keressétek!

Üdv.

Villiatti

[ Szerkesztve ]

(#116) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

Viszont van valami zűr.
Navigator megy,ergo gps funkcional.
Feltettem a kèk nyilat,hogy a google tèrkèppel navigáljon,ès nem megy a gps.
Másnál is van ez?

(#117) Mclood válasza kandurbandi1 (#116) üzenetére


Mclood
csendes tag

Nálam tökéletesen működik :)

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#118) VILLIATTI válasza kandurbandi1 (#116) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

Hali mindenkinek!
Nekem a Googlemaps is meg többi GPS is működik.Talán egy kis pontatlanság néha adódik de ez úgy tudom a mobilos alkalmazásoknál elő fordul.A HERE programot tudom mindenkinek ajánlani teljesen ingyenes nem kell a navigáláshoz internet(csak ha valamire kíváncsi vagy pl.szállás benzinkút stb).Csak legyen letöltve a kívánt ország ahova mégy és kész.
Üdv.
Villiatti

(#119) Belaca


Belaca
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok a fórumban. GPS témában keresek segítséget. Bő 1 hete vettem egy ilyen telót. Minden működött rajta, a GPS kivételével. Előzmény: lassan 1 éve naponta használom a Waze-t, egy alsó kategóriás Samsungon, panaszmentesen. Ezen a telón viszont gyakorlatilag nem tudott navigálni, folyton elvesztette a pozíciót, és olyan helyekről akart "kihozni", ami nem is létezik. Visszavittem a boltba (a Ping Digitalnál vettem) azt feltételezve, hogy a GPS hibás. Korrekten kicserélték, mondván, ilyen panasz még nem érkezett hozzájuk. Az új teló sajnos pont ugyanazt csinálja. Mivel az nem valószínű, hogy mindkét készülék GPS-e hibás legyen, kísérletezni kezdtem. Eddig a következő tapasztalataim vannak:
1. A használt programok: navigálás: Waze, Google Maps
Track rögzítés: GPS Essential,
műholdak keresése, "ellenőrzés": GPS Essential, AndoriTS GPS Test
GPS bekapcsolva tartása: GPS Connected
2. Ha normál üzemben használom a navigációt, vagyis működik a SIM kártya és a mobil internet (a Wazehoz ez kell), akkor a pontatlanság akár 2-300 m is lehet, függetlenül a környezettől (pl a Duna felett nem a hídon "visz át").
3. Ha kikapcsolom a SIM kártyát (repülő üzemmód), akkor szinte hibátlanul az úton viszi végig a nyomvonalat, bár előfordulnak eltérések ilyenkor is.
4. Ha működik a SIM, akkor a műholdakat sem tudja megtalálni.
5. Ez utóbbin az némileg segített, hogy letöltöttem a GPS Connected-et és bekapcsolva tartom a GPS vevőt.

Ti mit tapasztaltatok GPS témában? Van valakinek erre ötlete?

Hogy jót is mondjak a telóról: ezen kívül minden másban meg vagyok vele elégedve (még nem ejtettem le, de vízben már volt).
Köszönettel...

(#120) Mclood válasza Belaca (#119) üzenetére


Mclood
csendes tag

én már bő egy éve nyüstölöm eme remek készüléket komolyabb hibát még így a gps-ben nem véltem felfedezni pedig én is használom a google maps-ot meg ezt a játékot [link] ami azért igen csak igényli a gps-t de ilyen hibát nem vettem még észre ami tapasztaltam az az hogy ha sokáig van repülőgép üzemmódban akkor a gps azt érzékeli hogy Hadan-ba vagyok [link] de félperc után felfogja hogy hol is vagyok

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#121) VILLIATTI válasza Mclood (#120) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

Szia Belaca!
Vidd be a szervizbe ide http://www.koobe.hu/content/elerhetoseg hátha tudnak segíteni.Van az engineering modban állítási lehetőség lehet, de csak szakértőt kérj meg nehogy elállíts valamit.Tesztelni is lehet a GPS-t ott a menüben!

Más kérdés! A videó felvétel közben a hangod milyen, próbáltad már kellő erősen veszi fel neked?Mert az enyém szinte semmit csak foszlányokban hallom ha én rábeszélek közelről akkor jó de a környezeti hangokat már nem veszi.Más hangokkal(normál és skype) is volt bajom mint fentebb olvashatsz róla de az megoldódott be tudtam állítani.Másoknál is fennáll a hangokkal a probléma akár kivel beszéltem mind ezt jelezték.Te hogy állsz ezekkel?
Üdv.
Villiatti

(#122) Belaca válasza VILLIATTI (#121) üzenetére


Belaca
csendes tag

Sziasztok! A válaszokat köszönöm.
Villiatti, videós tapasztalataim még nincsenek.
A saját hangrögzítőjét már próbáltam, az bizony elég gyenge. Egyéb, hangzással kapcsolatos tapasztalatok: telefonálás közben nekem teljesen normális, erős, nem szaggat, stb. Zenelejátszáskor a hangszórónak eléggé dobozhangja van, és gyengécske (az összes korábbi telómnak jobb volt a hangja), de még elmegy. A fülhallgatója viszont nekem bejött.
A GPS tippeket köszönöm, a szervízt igyekszem megkeresni.

(#123) VILLIATTI


VILLIATTI
csendes újonc

Sziasztok!
Van valakinek a DOOGEE 700 Tintans2 re 5.1 -es Lollipop letöltve?Mi a tapasztalat és hogy lehet letölteni?
Üdv.
Villiatti

(#124) VILLIATTI


VILLIATTI
csendes újonc

Sziasztok!
Ezt találtam ha valakinek ez még új
.https://pingdigital.hu/blog/ujabb-frissites-erkezett-a-doogee-titans-2-re/

Nem kell átparticionálni csak le kell frissíteni és nincs gond a tárhellyel.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#125) Alexhunter


Alexhunter
csendes tag

Sziasztok!

Hétfőn és szombaton túrázni voltunk. Hétfőn az Endomondo-t használtam, de kb dupla annyi távolságot mért mint amennyit megtettünk valójában. Azt hittem app probléma, szombaton már a sports-trackert használtam, de az eredmény ugyanaz. Valószínű akkor telefonon belüli GPS probléma lehet.
Találkozott már valaki hasonlóval?

Kösz!
Alexhunter

(#126) jocoba


jocoba
újonc

Sziasztok!
4 hónapja van meg ez a telefon eddig tökéletesen működött, de most teljesen meghalt. Az érintőképernyő nem reagál semmire. Telefonáltam majd letettem, azóta semmi. Nem reagál semmire, aksit is kivettem de még a pint se tudom beütni mert a képernyő nem reagál. Hol lehet szervizelni?

Köszi a válaszokat.

(#127) zeckdotme válasza jocoba (#126) üzenetére


zeckdotme
újonc

Ahoy! Ez saja tipus hiba már 3 ilyet hibát javítottam, egyszerűen le csúszik az érintő kijelző csatija, szerintem bármelyik értelmesebb szervizes megcsinálja neked pikk pakk.

(#128) VILLIATTI válasza jocoba (#126) üzenetére


VILLIATTI
csendes újonc

Szia Jocoba!
Kicsit fentebb is érdemes olvasgatni ott írtam egy szervizt hátha segítenek ez az egyik hivatalos szervizük.Hátha segítenek. http://www.koobe.hu/content/elerhetoseg

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#129) kandurbandi1 válasza VILLIATTI (#118) üzenetére


kandurbandi1
csendes újonc

Here nagggyon hasít!
A világ vègèről hazahozott,mint Jacket a Fekete Gyöngy!
:-)

(#130) kandurbandi1 válasza VILLIATTI (#124) üzenetére


kandurbandi1
csendes újonc

Ez lenne a"vezetèk nèlküli frissítès-az új verzió"?

(#131) Alexhunter


Alexhunter
csendes tag

Sziasztok!

Ti milyen töltőt használtok amelyik gyorsan feltölti az akksiját? ( gyárin kívül)
A gyári hálózati elég gyorsan tölt, viszont vennék egy tartalékot és kellene egy autós töltő is.
Sajnos a boltokban kaphatók nagyrésze elég lassan tölti...

Előre is kösz a válaszokért!

(#132) kandurbandi1 válasza Alexhunter (#131) üzenetére


kandurbandi1
csendes újonc

Nekem egy mezei szivaros USB van a kocsiban,igaz 2A-es.
Tölti rendesen.

(#133) kandurbandi1


kandurbandi1
csendes újonc

Na,kijött az S2 T3
droid 6,8 mag,3 giga ram,32 rom
Lehet,váltok
Bevált ez a típus nagyon

(#134) Mclood válasza kandurbandi1 (#133) üzenetére


Mclood
csendes tag

tetszik de szerintem kicsi az aksija

--->>> BLACK SHARK 5 PRO <<<---

(#135) Pana-Man


Pana-Man
újonc

Két hete pakolta fel újra a szoftvert Turcy86 doktor. Kibővítette a soványka tárhelyet az alkalmazásoknak. Folyamatosan kapcsolatban vagyunk, kíváncsi, hogy ketyeg a Doogee 700-asom. Ma találkoztunk amolyan kontroll miatt és - figyelj! - csak ma honorálhattam a fáradozását. Látszott rajta, hogy aggódott, de látván a hibátlan működést, megnyugodott. Köszönöm az őt ajánlóknak! Remek srác. Keressétek bizalommal, ha benyekken a kínai csodátok!
A hanggal ő sem tudott csodát tenni. Közel kell tenni a szájhoz a mikrofonját, audiofilek pedig lehet, hogy a Dunának mennek, ha egyátalán be tudják dugni a fejhallgató jackjét. :/

(#136) kandurbandi1 válasza Pana-Man (#135) üzenetére


kandurbandi1
csendes újonc

Mondtam ugyi?
:-)

Viszont mi ez a "vezetèk nèlküli frissítès-az új verzió"?
Felrakta már valaki?

(#137) zasma


zasma
csendes tag

Nekem is remekül megoldotta a tárhely problémát Turcy csak ajánlani tudom.

(#138) Mark001


Mark001
tag

Sziasztok!
Sikeresen elszakítottam a bekapcs gomb szalagkábelét...
Esetleg nem lenne valakinek elfekvőben egy kukába itélt DG700-as? Hajlandó lennék megvásárolni.
Esetleg ha tudna valaki magyarországról ilyen szalagkábelt, az is segítség lenne. Aliexpressen találtam egyedül, de az +1hónap mire ideér..

(#139) kandurbandi1 válasza Mark001 (#138) üzenetére


kandurbandi1
csendes újonc

Na,megmakkant a teló.
Èlt 20 hónapot 0-24-ben.
RIP

(#140) Mark001 válasza kandurbandi1 (#139) üzenetére


Mark001
tag

Mi történt vele? megtartottad még?
Alkatrésznek érdekelne..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.